Біржі криптовалют – кращі криптобіржі

Біржа Binaryx - огляд і основні характеристики

Криптовалютна біржа Binaryx - портал Guland

Binaryx - це платформа для роботи з цифровими активами, що об’єднує обмінник, криптовалютну біржу і супутні сервіси. Криптобіржа має європейське походження, вона офіційно зареєстрована в Естонії (Таллінн). Binaryx відноситься до централізованих легальних криптовалютних бірж, з перевагами і недоліками подібних майданчиків.

Незважаючи на свою юридичну адресу, сайт Binaryx не адаптований конкретно під європейську аудиторію, він буде однаково зручний резидентам ЄС, Азії та СНД та англомовних користувачів. Цьому сприяє як багатомовна локалізація, так і фіатні валюти, які зараз підтримує платформа.

Керівництво для початківців по біржі Gemini

Криптовалютна біржа Gemini - портал Guland

Якщо ви хочете купувати і продавати Біткоіни і Ефіріум і використовувати тільки долари США, ви можете поглянути на біржу Gemini. Незважаючи на свої обмеження, Геміні швидко стає відомим хорошим обміном для серйозних трейдерів завдяки незаплямованій репутації, надійному та простому у використанні інтерфейсу в поєднанні з безпекою на бізнес рівні.

Повний огляд Robinhood

Криптовалютна біржа Robinhood - блог Guland

У той час як більша частина торгівлі відбувається через біржі, які спочатку були орієнтовані на отримання прибутку, один підривний додаток взяв до відома цю тенденцію і розширив свій первісний бізнес-сегмент, щоб революціонізувати торгівлю криптовалютами. Ми говоримо про Robinhood, брокерську компанію, створену виключно для того, щоб зробити процес торгівлі максимально простим для звичайного користувача. Він отримав значну обізнаність, і популярний додаток для торгівлі акціями тепер також займається криптовалютами.

Поглиблений огляд біржі криптовалют Coinbase (Коінбейс)

Криптовалютна біржа CoinBase - блог Guland

Coinbase - це платформа обміну цифрової валюти, заснована в липні 2011 року Брайаном Армстронгом і Фредом Ерсамом. Після реєстрації в програмі запуску інкубатора Y Combinator в 2012 році компанія почала надавати свої послуги в жовтні 2012 року, і незабаром після цього, в травні 2013 року, Coinbase отримала інвестиції в розмірі 5 млн. дол. США від венчурної компанії Union Square Ventures, які дали компанії таку необхідну підтримку. У 2015 році, Коінбейс була схвалена регуляторами США і стала першою ліцензованою американською біржею Біткоіна.

Відгуки та огляд криптобіржі Bitfinex

Криптовалютна біржа Bitfinex - блог Guland

Якщо ви давно торгуєте криптовалютними активами або тільки що занурилися в цей світ, є ймовірність, що ви чули про Bitfinex. Посідаючи п'яте місце в списку 10 найбільших криптовалютних бірж в світі за обсягом торгів і будучи найбільшою біржею Біткоіни, Bitfinex зарекомендував себе, коли мова заходить про торгівлю криптовалюта. Незважаючи на те, що ця ніша повинна була стати віхою, сервіс, схоже, не мав можливості перевести її в заслуговують на довіру операції і був сповнений протиріч.

Централізовані і децентралізовані криптовалютні біржі

Централізовані і децентралізовані криптовалютні біржі - блог Guland

Якщо ви тільки починаєте торгувати криптовалютами, або навіть якщо у вас великий досвід, немає сумнівів, що ви можете бути перевантажені більш ніж 1600 цифровими валютами і більш ніж 200 біржами, на яких ви можете торгувати ними.

І хоча є подібності, кожен сервіс відрізняється. Єдина схожість, яке відрізняє біржі, це те, чи є вони централізованими біржами або децентралізованими біржами.

Кращі криптовалютні біржі для початківців

криптобіржі для початківців - блог Guland

Ті, хто тільки починає дізнаватися про криптовалюти і роботу бірж для Біткоіна і інших монет, буде краще, якщо вони почнуть своє навчання торгівлі та обміну криптовалют на одній з бірж, спеціально призначених для початківців.

Криптовалюти є досить складними, і сервіси для них також можуть бути складними, особливо для тих, хто не має досвіду торгівлі активами, такими як акції, товари та валюти. Краще почати з простих сервісів і отримати власний досвід в торгівлі.

Огляд криптобіржі Кракен: як торгувати і обмінювати криптовалюту

Криптовалютна біржа Kraken - блог Guland

Kraken - це криптовалютна біржа зі штаб-квартирою в Сан-Франциско, штат Каліфорнія, США, яка була запущена в липні 2011 року, що робить її однією з найстаріших існуючих криптовалютних бірж. Вона була заснована Джессі Пауеллом, який залишається генеральним директором Kraken, але біржа тепер належить Payward Inc. Незважаючи на своє місце розташування в США, вона оголошує себе «найбільшою в світі біржею Біткоін за обсягом і ліквідності євро» і обслуговує клієнтів у Європі, Великобританії, США, Японії та інших країнах по всьому світу.

Повний огляд по криптобіржі Poloniex

Криптовалютна біржа Poloniex - блог Guland

Однією з кріптовалютних бірж є Poloniex, який недавно привернув нову увагу завдяки придбанню Circle, компанії, яку підтримує Goldman Sachs, шановним інвестиційним банком і фінансовою установою, і Baidu, китайським еквівалентом Google в сфері послуг і місцевого пошуку.

Отже, давайте зробимо віртуальний тур по обміну криптовалют і дізнаємося більше про його історію до придбання, його нинішніх пропозиціях і планах на майбутнє.

Керівництво для початківців по Binance

Криптовалютна біржа Binance - блог Guland

Криптовалюта стає все більш популярною з кожним днем. З ростом популярності виникає необхідність в швидких і простих способах покупки і торгівлі цими цифровими валютами. Звичайно, нема не достатку в обмінах, але деякі з них більш надійні і функціональні, ніж інші. Сьогодні ми будемо розбирати популярну китайську біржу Binance.

Керівництво для початківців по LocalBitcoins

Криптовалютна біржа LocalBitcoins - блог Guland

Якщо вам потрібен альтернативний централізованим біржам метод покупки Біткоінів, ви можете поглянути на LocalBitcoins. Сайт надає одноранговий майданчик для користувачів, які збираються разом, купуючи і продаючи Біткойни без контролю з боку централізованих бірж або фінансових установ.

Сайт був запущений в Фінляндії в 2012 році і є однією з найстаріших бірж і найстарішим ринком криптовалют p2p, де кожен може купити або продати Біткоїни.

Повний огляд криптобіржі CEX.IO

Криптовалютна біржа CEX - блог Guland

CEX.IO - одна з найстаріших бірж криптовалют, запущена в 2013 році. У той час компанія також керувала сервісом хмарного майнінга GHash.io, який на піку контролював 42% потужності хешування Біткоінів. Однак до 2015 року ціна Біткоіна знизилася до такої міри, що компанія не вважала майнінг прибутковим і припинила операції хмарного майнінгу. CEX.IO в даний час базується за межами Лондона і має зареєстровану призначену для користувача базу, яка налічує понад 2 мільйони клієнтів, завдяки гарній репутації та орієнтації на безпеку.

Як працювати з криптобіржею Ексмо

Криптовалютна біржа Exmo - блог Guland

Криптовалютних бірж сьогодні можна нарахувати не один десяток, умови у всіх різні, так само як і ступінь надійності. У даній статті буде приділено увагу біржі EXMO. На ринку вона працює вже не перший рік, стабільно зростає кількість клієнтів і торговий обсяг.

Дана біржа користується популярністю завдяки можливості поповнення її аккаунта фіатними грошима. А відгуки характеризують її як надійну. Втім, ніщо не буває ідеальним, тому про недоліки ми також поговоримо.