Біржі криптовалют – кращі криптобіржі

Керівництво для початківців по біржі Gemini

Криптовалютна біржа Gemini - портал Guland

Якщо ви хочете купувати і продавати Біткоіни і Ефіріум і використовувати тільки долари США, ви можете поглянути на біржу Gemini. Незважаючи на свої обмеження, Геміні швидко стає відомим хорошим обміном для серйозних трейдерів завдяки незаплямованій репутації, надійному та простому у використанні інтерфейсу в поєднанні з безпекою на бізнес рівні.

Повний огляд Robinhood

Криптовалютна біржа Robinhood - блог Guland

У той час як більша частина торгівлі відбувається через біржі, які спочатку були орієнтовані на отримання прибутку, один підривний додаток взяв до відома цю тенденцію і розширив свій первісний бізнес-сегмент, щоб революціонізувати торгівлю криптовалютами. Ми говоримо про Robinhood, брокерську компанію, створену виключно для того, щоб зробити процес торгівлі максимально простим для звичайного користувача. Він отримав значну обізнаність, і популярний додаток для торгівлі акціями тепер також займається криптовалютами.

Поглиблений огляд біржі криптовалют Coinbase (Коінбейс)

Криптовалютна біржа CoinBase - блог Guland

Coinbase - це платформа обміну цифрової валюти, заснована в липні 2011 року Брайаном Армстронгом і Фредом Ерсамом. Після реєстрації в програмі запуску інкубатора Y Combinator в 2012 році компанія почала надавати свої послуги в жовтні 2012 року, і незабаром після цього, в травні 2013 року, Coinbase отримала інвестиції в розмірі 5 млн. дол. США від венчурної компанії Union Square Ventures, які дали компанії таку необхідну підтримку. У 2015 році, Коінбейс була схвалена регуляторами США і стала першою ліцензованою американською біржею Біткоіна.

Відгуки та огляд криптобіржі Bitfinex

Криптовалютна біржа Bitfinex - блог Guland

Якщо ви давно торгуєте криптовалютними активами або тільки що занурилися в цей світ, є ймовірність, що ви чули про Bitfinex. Посідаючи п'яте місце в списку 10 найбільших криптовалютних бірж в світі за обсягом торгів і будучи найбільшою біржею Біткоіни, Bitfinex зарекомендував себе, коли мова заходить про торгівлю криптовалюта. Незважаючи на те, що ця ніша повинна була стати віхою, сервіс, схоже, не мав можливості перевести її в заслуговують на довіру операції і був сповнений протиріч.

Централізовані і децентралізовані криптовалютні біржі

Централізовані і децентралізовані криптовалютні біржі - блог Guland

Якщо ви тільки починаєте торгувати криптовалютами, або навіть якщо у вас великий досвід, немає сумнівів, що ви можете бути перевантажені більш ніж 1600 цифровими валютами і більш ніж 200 біржами, на яких ви можете торгувати ними.

І хоча є подібності, кожен сервіс відрізняється. Єдина схожість, яке відрізняє біржі, це те, чи є вони централізованими біржами або децентралізованими біржами.

Кращі криптовалютні біржі для початківців

криптобіржі для початківців - блог Guland

Ті, хто тільки починає дізнаватися про криптовалюти і роботу бірж для Біткоіна і інших монет, буде краще, якщо вони почнуть своє навчання торгівлі та обміну криптовалют на одній з бірж, спеціально призначених для початківців.

Криптовалюти є досить складними, і сервіси для них також можуть бути складними, особливо для тих, хто не має досвіду торгівлі активами, такими як акції, товари та валюти. Краще почати з простих сервісів і отримати власний досвід в торгівлі.

Огляд криптобіржі Кракен: як торгувати і обмінювати криптовалюту

Криптовалютна біржа Kraken - блог Guland

Kraken - це криптовалютна біржа зі штаб-квартирою в Сан-Франциско, штат Каліфорнія, США, яка була запущена в липні 2011 року, що робить її однією з найстаріших існуючих криптовалютних бірж. Вона була заснована Джессі Пауеллом, який залишається генеральним директором Kraken, але біржа тепер належить Payward Inc. Незважаючи на своє місце розташування в США, вона оголошує себе «найбільшою в світі біржею Біткоін за обсягом і ліквідності євро» і обслуговує клієнтів у Європі, Великобританії, США, Японії та інших країнах по всьому світу.

Повний огляд по криптобіржі Poloniex

Криптовалютна біржа Poloniex - блог Guland

Однією з кріптовалютних бірж є Poloniex, який недавно привернув нову увагу завдяки придбанню Circle, компанії, яку підтримує Goldman Sachs, шановним інвестиційним банком і фінансовою установою, і Baidu, китайським еквівалентом Google в сфері послуг і місцевого пошуку.

Отже, давайте зробимо віртуальний тур по обміну криптовалют і дізнаємося більше про його історію до придбання, його нинішніх пропозиціях і планах на майбутнє.

Керівництво для початківців по Binance

Криптовалютна біржа Binance - блог Guland

Криптовалюта стає все більш популярною з кожним днем. З ростом популярності виникає необхідність в швидких і простих способах покупки і торгівлі цими цифровими валютами. Звичайно, нема не достатку в обмінах, але деякі з них більш надійні і функціональні, ніж інші. Сьогодні ми будемо розбирати популярну китайську біржу Binance.

Керівництво для початківців по LocalBitcoins

Криптовалютна біржа LocalBitcoins - блог Guland

Якщо вам потрібен альтернативний централізованим біржам метод покупки Біткоінів, ви можете поглянути на LocalBitcoins. Сайт надає одноранговий майданчик для користувачів, які збираються разом, купуючи і продаючи Біткойни без контролю з боку централізованих бірж або фінансових установ.

Сайт був запущений в Фінляндії в 2012 році і є однією з найстаріших бірж і найстарішим ринком криптовалют p2p, де кожен може купити або продати Біткоїни.

Повний огляд криптобіржі CEX.IO

Криптовалютна біржа CEX - блог Guland

CEX.IO - одна з найстаріших бірж криптовалют, запущена в 2013 році. У той час компанія також керувала сервісом хмарного майнінга GHash.io, який на піку контролював 42% потужності хешування Біткоінів. Однак до 2015 року ціна Біткоіна знизилася до такої міри, що компанія не вважала майнінг прибутковим і припинила операції хмарного майнінгу. CEX.IO в даний час базується за межами Лондона і має зареєстровану призначену для користувача базу, яка налічує понад 2 мільйони клієнтів, завдяки гарній репутації та орієнтації на безпеку.

Як працювати з криптобіржею Ексмо

Криптовалютна біржа Exmo - блог Guland

Криптовалютних бірж сьогодні можна нарахувати не один десяток, умови у всіх різні, так само як і ступінь надійності. У даній статті буде приділено увагу біржі EXMO. На ринку вона працює вже не перший рік, стабільно зростає кількість клієнтів і торговий обсяг.

Дана біржа користується популярністю завдяки можливості поповнення її аккаунта фіатними грошима. А відгуки характеризують її як надійну. Втім, ніщо не буває ідеальним, тому про недоліки ми також поговоримо.