На яких біржах Догікоін можна торгувати валютоюБіржа Dogecoin - портал Guland

З появою віртуальних «монет», так званих криптовалют, багато в паніці почали скуповувати відеокарти і збирати ферми для майнінга. Інші звернули увагу на спеціальні пристрої ASIC. Однак, важливо знати, що це не єдиний спосіб заробити крипту. Крім майнінга існують такі методи заробітку, як крани і біржі.

Звичайно, на кранах багато не заробити. А ось торговельні майданчики - це цілком реальний і високий заробіток. Про це і піде мова: що таке біржа Dogecoin, як з нею працювати і багато іншого.

Що це таке

Отже, для початку розглянемо, що ж таке біржа криптовалют. Це спеціальний торговельний майданчик, який дозволяє проводити торги різними цінними активами. У реальному житті це може бути що завгодно, від акцій компаній до зернових культур. Якщо ж говорити про віртуальний світ, то тут торгуються різні валюти і цінні активи. Як правило, на таких ресурсах торгуються валютні пари, наприклад, Догікоін/гривня.

Біржа - це спеціальний сайт, на якому ви можете купувати і/або продавати крипту за фіатні гроші.

Все відбувається віддалено, тому вам потрібно лише стежити за рівнем курсу валют і своєчасно проводити торги, отримуючи при цьому вигоду.

Як працює

Для початку роботи з торговим майданчиком буде потрібно пройти процедуру реєстрації:

Цього достатньо для реєстрації. При цьому багато проектів ділять користувачів на кілька рівнів і щоб підвищити свій статус потрібно пройти верифікацію (ввести свої паспортні дані). Звичайно, при цьому втрачається анонімність, але натомість верифіковані користувачі отримують можливість використовувати додаткові функції, а також більшу кількість фінансових операцій і способів введення і виведення коштів.

Після реєстрації ви отримуєте особистий кабінет і рахунок, на якому можна зберігати як криптовалюту, так і фіатні гроші. Причому поповнити свій рахунок можна двома способами:

Сама по собі реєстрація безкоштовна. Сервіс отримує вигоду, стягуючи комісію за виконані обміни або при введенні і виведенні коштів.Види

На сьогоднішній день існує досить багато різних торгових майданчиків, які мають певні відмінності між собою. І головною відмінністю є кількість підтримуваних криптовалют і валютних пар, а також розміри комісій. Список, на яких біржах торгується Dogecoin, досить широкий, і ось найбільш популярні торгові платформи:

Назва Коротка інформація Реєстрація
Exmo

Це один з найбільших торгових майданчиків. До переваг можна віднести:

 • Простота у використанні.
 • Надійність.
 • Підтримка обміну між шістьма різними валютами.
 • Підтримка різних варіантів для введення і виведення коштів.
 • Високий рівень безпеки угод і акаунтів користувачів.

Livecoin

Торговий майданчик досить поширений на пострадянському просторі. Це пояснюється його перевагами:

 • Багатомовність, в тому числі підтримка російської мови.
 • Широкий список підтримуваних криптовалют і фіатних грошей.
 • Можливість роботи без верифікації.
 • Низькі комісії за угоди (0,18%).
 • Надійність і прозорість.

Варто зазначити, що є і неприємний мінус, який полягає у високій комісії при введенні фіатних грошей.

YoBit

Це найбільш поширений в країнах колишнього СНД проект. Він має найбільший список підтримуваних валют. Крім цього платформа володіє і іншими перевагами:

 • Мультивалютність - підтримка 400 валютних пар.
 • Багатомовність - підтримка російської мови.
 • Величезна кількість трейдерів і користувачів.
 • Низька комісія на вивід грошей.
 • Введення і виведення коштів через Ківі здійснюється без комісій.

При цьому сервіс має досить багато негативних відгуків.

BTC-Trade

Це українська біржа криптовалюти DOGE, яка має ряд переваг, більше орієнтованих на українських користувачів. І в першу чергу важливо відзначити, що сайт підтримує введення і виведення в гривнях. Причому комісія досить демократична. Якщо поповнювати з Приват24, то комісія 2,5%, якщо з інших карт Visa і MasterCard України, то - 2,2%. Виводити кошти ще вигідніше:

 • На Приват24 - 1%.
 • На карти Visa / MasterCard - 1,3%.

До інших переваг можна віднести:

 • Мультивалютність, підтримка більшості найпоширеніших криптовалют, в тому числі і Dogecoin.
 • Проста процедура реєстрації.
 • Підтримка російської та української мов.
 • Підтримка криптовалют в парі з гривнями.

Це далеко не всі біржі, які торгують Догікоін, але описати всі досить складно. Це найпопулярніші торгові майданчики, які перевірені користувачами і мають численні відгуки.Принципи торгів

За своєю суттю, всі торгові майданчики працюють за одним принципом:

 1. Після реєстрації потрібно вибрати валютну пару, в якій будуть проводитися торги. Наприклад, DOGE/гривні або Догікоін/долари США. Саме в обраній парі будуть проводитися торги. Тобто, продавати Догкоіни ви будете за гривні або долари (в залежності від вашого вибору) і навпаки.

 2. Далі потрібно стежити за курсом обраної крипти. Як тільки курс падає, інвестори починають її скуповувати. А коли курс піднімається до свого максимуму - крипта продається.

Але, як зрозуміти, коли курс буде рости, а коли падати. Вся справа в затребуваності. Коли навколо криптовалюти починається ажіотаж, її вартість починає рости. Тому важливо стежити за новинами. На вартість крипти впливають і інші фактори, які так само слід враховувати:

Стежити за динамікою курсу валют можна прямо на сайті. Кожна торгова площадка має графіки, які відображають зміни в вартості обраної крипти. Причому ви можете побачити графік як за один день, так і за 1 рік, а іноді і за весь час існування валюти. Графіки за 1 рік і більше дозволяють зрозуміти, чи є перспективи у токена або краще вибрати іншу монету.Переваги торгівлі

Якщо ж ви почали торги, то важливо відслідковувати динаміку протягом дня, так як вартість монет може змінитися в будь-який момент.

Торгівля Dogecoin має простий принцип:

 1. Поповнення балансу на ресурсі.
 2. Вибір валютної пари.
 3. Аналіз графіка:
  • Для регулярних торгів краще розглядати 15-30 хвилинні інтервали. Якщо графік має постійний рух, а вартість в даний момент падає, то валютна пара цілком підійде.

  • Падіння вартості валюти має становити близько 5-15% на добу. Якщо ця цифра перевищує 25%, то, швидше за все, що інвестори втратили до неї довіру і інтерес і таку крипту краще обходити стороною.

 4. Установка курсу, який вас влаштовує або погоджуєтеся з ринковими цінами.
 5. Заповнення ордера на покупку.

Після вигідного придбання потрібно заповнити ордер на продаж за схожою схемою. Відразу варто відзначити, що отримувати прибуток з кожної угоди вкрай складно. Тому будьте готові і до втрат. Важливо, не купувати крипту відразу на всі гроші.Обмін Dogecoin на біржі Exmo (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться: