Як створити гаманець ДогікоінDogecoin гаманець - портал Guland

Список криптовалют вже досить широкий, і він регулярно поповнюється новими монетами. Але, багато старих токенів залишаються на піку популярності. Однією з таких криптовалют є Dogecoin, про яку і піде мова в даній статті.

Щоб почати заробляти і використовувати цю крипту вам буде потрібно створити гаманець і зробити це можна різними способами. Далі ми розглянемо, як створити гаманець Dogecoin, які типи портмоне бувають і якими особливостями вони володіють.

Про крипто-мем

Перш, ніж переходити до типів і способів реєстрації, давайте трохи дізнаємося про саму крипту. Догікоін - це не просто платіжна система, а й справжній мем. Жарт, який перетворився на повноцінну платіжну систему. Розробник з США створив мережу на базі Bitcoin, однак він намагався відсторонитися від неї, позбавивши своє творіння від недоліків битка.

В результаті з'явилася цілком самобутня система, яка має свої особливості та переваги. Хоча, звичайно ж, вона щільно пов'язана зі своїм прабатьком. Більш докладно про всі тонкощі і нюанси даної крипти ви зможете дізнатися зі статті «Валюта DOGE».Види гаманців

Отже, ми дісталися до головного питання, де зберігати віртуальні монети. І є декілька відповідей на це питання, так як існує кілька типів портмоне для Догікоіна:

Як ви розумієте, вони відрізняються за принципом своєї роботи. Хоча в будь-якому випадку на будь-якому з гаманців ви зможете зберігати свої зароблені токени. Крім цього відмінності стосуються і способів захисту, через що рівень безпеки так само буде різним. Так само важливо розуміти, що той чи інший гаманець буде зручний в залежності від ситуації. Тому давайте розглянемо всі ці типи докладніше.

Програмні

Програмний гаманець - це програма, яку ви встановлюєте на свій комп'ютер. Саме до такого типу належить і офіційний портмоне Dogecoin Wallet, який має свої переваги. І головною відмінністю всіх сховищ токенів даного типу є висока безпека. Отже, давайте розглянемо, які бувають програмні гаманці:

Назва Короткий огляд
Dogecoin Core Повний офіційний гаманець. Після установки вам буде потрібно дочекатися повної синхронізації з мережею Блокчейн, яка, до слова, виконується досить довго, якщо порівнювати зі сторонніми полегшеними програмами. Однак, це мала плата за надійність, стабільність і безпеку.
MultiDoge Це локальний гаманець, який імпортується разом з клієнтом MultiBit Bitcoin. Відразу варто відзначити, що це полегшена версія, тому тривалої синхронізації немає. Потрібно всього лише дочекатися швидкої синхронізації через Blockchain, після чого він стає активним.
WowDoge Це ще одна полегшена версія локального сховища токенів Догікоін. І так як версія полегшена, синхронізація проходить так само швидко. До особливостей даного портмоне можна віднести відмінну функціональність і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, який не обтяжений нічим зайвим. Він має вихідний код Github.

Це основні, найбільш популярні і великі програмні гаманці DOGE. Справедливості заради треба сказати, що існують і інші версії софта від сторонніх розробників, які не поступаються своїм конкурентам. Однак, з тих чи інших причин вони використовуються рідше.Онлайн

Відмінною рисою онлайн гаманців є відсутність синхронізації. Це означає, що вам достатньо пройти просту процедуру реєстрації, після чого можна починати користуватися створеним рахунком. Подібних сайтів існує величезна безліч, однак до найбільш надійних і популярних можна віднести:

Назва Короткий огляд
DogeChain Це один з найпоширеніших онлайн портмоне для Догікоіна. Він абсолютно безкоштовний і має досить просту процедуру реєстрації, після чого їм відразу можна починати користуватися. До недоліків можна віднести, що він повністю англійською мовою без можливості переведення. Але, зрозуміти його досить просто.
Block.io Ще один online гаманець з простою реєстрацією. Його перевагою є мультивалютність. «Гаманець» підтримує відразу три валюти. Причому при реєстрації створюється відразу три портмоне для Bitcoin, Dogecoin і Litecoin. Сайт пропонує кілька тарифних планів, серед яких є безкоштовний і платний варіанти. Ціни варіюються від 0 до 99 доларів США. Ще одна особливість даного «гаманця» полягає в його високому рівні безпеки.
Криптонатор Безкоштовний онлайн-сервіс для створення гаманця DOGE. Він так само підтримує кілька різних криптовалют. Список підтримуваних валют досить широкий, що припаде до смаку тим, хто не зупиняє свій вибір на одній крипті. Після реєстрації генерується номер гаманця, а своїм рахунком ви можете управляти з особистого кабінету на сайті. Ще одна особливість даного сервісу в миттєвих переказах і безкоштовному утриманні рахунку Dogecoin.
Біржі Це спеціальні торгові майданчики, на яких користувачі можуть продавати і купувати потрібні їм валюти. Основною перевагою подібних платформ є мультивалютність. Як правило, великі біржі підтримують вельми широкий список токенів, серед яких ви знайдете всі популярні валюти, в тому числі і Догікоін. При реєстрації створюється особистий рахунок, який можна поповнювати за допомогою кредитної картки. Крім цього прямо з біржі ви можете і виводити зароблені токени, обмінюючи їх на фіатні гроші. Торгові майданчики мають широкий набір інструментів для обміну, поповнення і виведення коштів.

Крім перерахованих варіантів, існують і так звані крани. Це сайти, на яких можна виконувати прості завдання, за які ви отримуєте винагороди. Faucet Dogecoin (крани для DOGE) дають невеликий заробіток, на який ви не будете витрачати багато часу. Вони абсолютно безкоштовні і користуватися ними може абсолютно кожен.Паперові

Існує таке поняття, як холодний гаманець. По суті, це фізичний носій даних. Вони бувають різних типів, але, як правило, до них відносять:

Перевага таких «гаманців» полягає у високому рівні безпеки. Одним з таких гаманців є walletgenerator.net. Це сайт, який постійно генерує номера портмоне. Ймовірність збігу повністю виключена, так як номер складається з величезної кількості символів. Для того, щоб почати користуватися цим гаманцем виконайте наступне:

 1. Зайдіть на вказаний сайт.
 2. Виберіть потрібну крипту, після чого система автоматично почне генерацію нової адреси. Щоб прискорити процес необхідно постійно переміщати курсор мишки.

   - портал Guland

 3. Дочекайтеся, коли система згенерує адресу.

   - портал Guland

 4. Щоб роздрукувати його, перейдіть на закладку «Паперовий гаманець» і роздрукуйте сторінку. Варто відразу зазначити, що друкувати потрібно у високому дозволі, щоб всі QR-коди і штрих-коди легко читалися.

   - портал Guland

На роздрукованому бланку ви побачите два варіанти адрес:Офіційний гаманець

Вище ми вже говорили, що існує офіційний гаманець для Догікоін - Dogecoin Core. Це найнадійніший програмний «гаманець». Однак у нього є один недолік. Так як він повний, то первинна синхронізація буде виконуватися досить довго. Більш того, сам гаманець займає досить багато місця на вінчестері. Але при цьому ви отримуєте головним чином надійність і безпеку.

До переваг можна віднести:

Є й певні недоліки:

Існує офіційний сайт Doge, на якому ви знайдете всю необхідну інформацію. Однак, він повністю англійською, що супроводжується певними труднощами, якщо ви не маєте хоча б базових знань мови. Тому давайте докладніше розглянемо, як завантажити, встановити і почати користуватися цим «гаманцем».

Завантажити

Отже, в першу чергу нам потрібно завантажити на комп'ютер програму. Робити це краще з офіційного сайту:

 1. Переходите на офіційну сторінку.
 2. Вибираєте свою операційну систему.
 3. - портал Guland

 4. Далі відкриється віконце, в якому можна вибрати один з варіантів:
  • MultiDoge
  • Dogecoin Core
  Нас цікавить другий варіант. У випадку з версією для Windows, вам ще потрібно вибрати розрядність.
 5. Після вибору потрібної версії і розрядності програма скачується на ваш комп'ютер.

Після цього можна переходити до установки софта.Установка

Отже, щоб завести рахунок нам потрібно встановити програму, що скачалася. Для цього:

 1. Знаходите той файл, який ви завантажили (якщо браузер налаштований за замовчуванням, то файл буде лежати в папці «Завантаження»).
 2. Запускаєте файл подвійним кліком лівою кнопкою мишки.
 3. Вибираєте місце, куди буде встановлений софт. Тут важливо враховувати, що сама по собі програма займає не багато місця, але в процесі синхронізації буде зайнято близько 20 Гб. Тому встановлювати краще відразу на той розділ жорсткого диска, на якому є мінімум 25 Гб.

На цьому процедура установки завершена. Можна переходити до першого запуску.

Використання

Після завершення установки з'явиться віконце, в якому повинна бути встановлена ​​галочка в рядку «Run Dogecoin Core». Тиснете «Finish». Далі автоматично почнеться синхронізація з мережею. При цьому програма запропонує вибрати директорію, куди будуть збережені всі дані. Бажано вибрати ту ж папку, в якій встановлена ​​програма. Можна вибрати й іншу папку, але головне, щоб в ній було достатньо місця для файлів (а це близько 20 Гб). Синхронізація може зайняти досить багато часу. І тут все залежить від потужності вашого комп'ютера і швидкості з Інтернет-з'єднання.

Отже, гаманець створений. Отримання адреси:

 1. Перейдіть у вкладку «Отримати».
 2. Натисніть кнопку «Запросити платіж».

 - портал Guland

Після виконаних маніпуляцій з'явиться віконце, в якому буде URL-посилання і адреса вашого портмоне. Ці дані ви можете надати платнику або в пулах. За цими реквізитами ви зможете отримувати перекази. У цьому ж віконці внизу ви побачите кілька кнопок:

Розібратися в роботі цієї програми гранично просто, так як вона має зрозумілий інтерфейс повністю російською мовою.

Як вже говорилося вище, в програмі передбачено, що користувач може перевстановити операційну систему або поміняти свій комп'ютер. В цьому випадку потрібно перенести дані. Резервна копія створюється наступним чином:

 1. Переходите у вкладку «Файл».
 2. Вибираєте пункт «Зробити резервну копію гаманця».

   - портал Guland

 3. Далі вибираєте місце, куди зберегти файл з даними і пишете назву цього файлу.

На цьому створення резервної копії завершено. За замовчуванням програма вже налаштована. Але, ви легко можете змінити потрібні вам параметри. Для цього потрібно увійти в розділ «Налаштування».

 - портал GulandРеєстрація в онлайн-гаманці DogeChain

Вище ми вже наводили короткий огляд сайту DogeChain. Але, так як сайт англійською мовою без можливості переведення, давайте розглянемо, як зареєструвати гаманець на цьому сервісі:

 1. Для початку переходите на офіційну сторінку.
 2. Далі натискаєте на Create Wallet.

   - портал Guland

 3. Далі вводите адресу своєї електронної пошти (краще використовувати надійні сервіси, такі як gmail). Крім цього потрібно придумати і ввести складний пароль і продублювати його для перевірки.

   - портал Guland

 4. Після введення тиснете «Create Wallet».
 5. На наступному етапі ви побачите віконце, в якому сказано (якщо перекладати дослівно) «Ми згенерували унікальний ідентифікатор (номер), який можна побачити нижче». І нижче буде номер вашого особистого ідентифікатора для входу в ЛК. Так само важливо відзначити, що пароль потрібно записати. У разі втрати система не передбачає можливість відновлення доступу.

   - портал Guland

 6. Після переходу в особистий кабінет, на головній сторінці ви зможете знайти адресу свого віртуального рахунку.

   - портал Guland

Варто пам'ятати, що зберігати паролі в браузерах небезпечно, так як ризик крадіжки даних істотно зростає.

Щоб виконати вхід в особистий кабінет слід:

 1. Перейти на офіційну сторінку і натиснути «Log in».
 2. Ввести свій ідентифікатор, який ви отримали при реєстрації (як правило, він автоматично вводиться, але якщо цього не сталося, то доведеться вписувати вручну), і пароль.

Після цього ви потрапите в свій ЛК. Варто відзначити, що ви можете роздрукувати паперовий гаманець для підвищення безпеки.

З огляду на те, що сайт на англійській мові, багато хто задається питанням, як створити Dogecoin гаманець українською. І відповідь проста - шукаємо такий сервіс, який підтримує українську мову (або хоча б російську). На жаль, сайт DogeChain не має перекладу. Можливо, в майбутньому переклад з'явиться. Але, на даний момент доведеться використовувати перекладач.

Мова - це лише дрібна незручність, до якої досить швидко можна звикнути. Але, з іншого боку це якщо не кращий, то один з кращий сервісів, який має високий рівень захисту, зручний і зрозумілий інтерфейс, а також є повністю безкоштовним.

На головній сторінці ви побачите кілька вкладок:

Щоб відкрити налаштування, в яких можна змінити адресу електронної пошти, пароль та інші дані, досить перейти у вкладку «My Wallet» і натиснути на кнопку «Change account settings».Реєстрація гаманця Doge (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться:

Додати коментар: