Реєстрація та заробіток на сайті Freedogecoin (Фрідогікоін)Freedogecoin - портал Guland

Freedogecoin - це один з кращих кранів, за допомогою якого можна отримати певну кількість безкоштовних Догікоінів. Отримати монети дуже просто - необхідно зареєструватися на сайті і натиснути кнопку «ROLL». На ваш баланс надійде від пари монет до сотні тисяч.

Як бачите, заробити Dogecoin абсолютно нескладно. А якщо ви азартний і вам щастить в виграші, то можна значно збільшити свій баланс. Збирати безкоштовні DOGE можна щогодини.

Про кран

Згідно сервісу WHOIS, FreeDogeCoin зареєстрований під ім'ям INTERGLOBAL Limited, що розташований в Беліз-Сіті.

Кілька позитивних фактів про ресурс:

А тепер про все докладніше.Реєстрація

Для реєстрації слід перейти на сайт і виконати наступні дії:

Реєстрація - портал GulandЗаробіток на сайті

Щоб отримати безкоштовні DOGE, необхідно виконати такі дії:

Заробіток - портал Guland

В отриманні безкоштовних Догікоін проблем немає - розгадуєте капчу, тиснете ROLL, спостерігаєте, як змінюються цифри і випадає ваш виграш. Залежно від числа яке випало, на ваш баланс будуть зараховані монети. Сума виграшу постійно змінюється і залежить від поточного курсу Догікоіна. Зроблено це так, щоб максимальний виграш завжди дорівнював 150 американським доларам. Чим менше число Вам випало, тим менше free dogecoin Ви отримаєте на свій рахунок.

! У скріншоті вище представлена таблиця на момент написання статті.Гра Більше / Менше

Адміни ресурсу пропонують відвідувачам зіграти в гру HI-LO. Знаходиться дана гра у вкладці «MULTIPLY DOGE». Існує дві можливості гри: ручна і автоматична.

І ось тут люди дуже часто зливають все (або майже все), що назбирали. Ви можете спробувати зіграти в надії на великий куш, але, повірте на слово, краще в ці ігри з машиною не грати - вона вас, в кінцевому підсумку, все одно обіграє.

Особисто наша порада - краще синиця в руках. Зайшли, отримали Доги, вийшли.

Граєте Ви завжди на свій страх і ризик: виграли - значить Ви щасливчик, програли - сердитися доведеться тільки на себе самого.

HI-LO - портал GulandВиведення з крана

Щоб гроші вивести з Freedogecoin натисніть на зелену кнопку «WITHDRAW». Існує два способи виведення:

Обміняти накопичені Догікоіни Ви завжди зможете за вигідним курсом на біржі EXMO або через сервіс моніторингу BestChange, відправивши гроші на платіжну систему, банківську карту або на баланс мобільного телефону.Як отримати безкоштовні DOGE (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться: