Як зареєструватися і заробляти DOGE на крані Місяць ДогікоінMoon Dogecoin - портал Guland

Moon Dogecoin по праву вважається одним з кращих кранів зі збору криптографічних монет. Він роздає безкоштовні DOGE кожні 5 хвилин. Але можна зайти на сайт через якийсь час і зібрати монетки, що набігли.

Ресурс має приємний темний інтерфейс, невелику кількість реклами і дуже простий у використанні. Валюта, яку тут пропонують збирати - Догікоін. Якщо ви вже збираєте іншу крипту на схожому крані, то розібратися з цим проектом не важко.

Трохи про сервіс

Місяць Dogecoin є другим місячним краном в сімействі, його побратимами є Moon Litecoin і Moon Bitcoin. Всі вони за час свого існування придбали повагу і авторитет за надійність в роботі і оригінальний підхід до роздачі криптографічних монет.

Дуже легко з назви зрозуміти, що роздача здійснюється в Dogecoin, що входить до сімки найбільш популярних криптовалют. Їх досить просто трансформувати в фіатну валюту, використовуючи біржу EXMO.

Місяць Догікоін дозволяє отримувати хороший «улов», якщо регулярно відвідувати ресурс і збирати монети. Завдяки додатковим бонусам, які пропонуються адміністрацією, можна вийти дійсно на хороший дохід. Після зняття монет, що накопичилися, таймер скинеться і швидкість накрутки DOGE збільшиться, і буде знижуватися в міру збільшення таймера. Це спонукає частіше заходити на сайт і збирати Dogecoin, саме цього веб-майстри проекту і домагалися, оскільки так вони отримують більше доходу, даючи користувачам можливість безкоштовно заробляти доги.

Які бонуси дають можливість підвищити кількість одержуваних монет:

бонуси - портал GulandРеєстрація та збір монет на MoonDogecoin

Для того щоб почати заробляти на сайті Moon Догікоін, зайдіть на кран і виконайте наступні дії:

 1. Додайте в біле поле свою адресу Dogecoin-гаманця, після чого натисніть кнопку «sign in».

  Реєстрація - портал Guland

 2. Далі підтвердіть, що ви не робот, розгадавши нескладну капчу, і клацніть на кнопці «submit».

  submit - портал Guland

 3. Відкриється сторінка з працюючим лічильником і накопиченою сумою Догікоінів, необхідно натиснути кнопку «claim now» і знову пройти капчу.

  збір монет - портал Guland

 4. Вас перекине в ваш кабінет, де таймер почне новий відлік, а перші зароблені монети появляться на вашому балансі.

  кабінет - портал Guland

Ви можете збирати DOGE кожні 5 хвилин, щоб отримувати максимальну кількість монет, але, думку більшості, досить заходити кілька разів на добу.

Як вивести з Moon Dogecoin Faucet? Зароблені монети складаються на загальному рахунку в системі Coinpot. Виводити звідти можна в любий момент по бажанню.Як працювати з краном (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться:

Додати коментар: