Як придбати DOGE за гривні і доларикупити Dogecoin - портал Guland

Криптовалюта - це досить легкий спосіб заробити. І мова не тільки про майнінг, а й про те, як змінюється курс віртуальних монет. І якщо говорити про торги на біржі, то більшість користувачів прийшли до висновку, що це дуже вигідно.

Тому, якщо ви зважилися спробувати заробити таким способом або інвестувати у валюту на довгий термін, то спершу вам потрібно купити токени. І в цій статті ми поговоримо про те, як купити Dogecoin.

Головне про крипту

В першу чергу, щоб не втратити свої вклади, потрібно вивчити обрану криптовалюту. Важливо знати, що хоч вона і не має відношення до Біткоіна, але все ж мережа створена на базі одного з форка BTC (Лайткоіна).

Так само, важливо знати, що спочатку розробники планували безмежний випуск монет. Однак, в результаті все ж було прийнято рішення обмежити емісію в кількості 100 млрд токенів. Це означає, що в майбутньому вартість Догікоіна буде збільшуватися. Завдяки цьому, покупка Догікоін може стати не поганою довгостроковою інвестицією. Звичайно, в цьому є певна частка ризику. І йти на це чи ні, вирішувати тільки вам.

Більш детально про цю крипту ви зможете дізнатися зі статті «Dogecoin простими словами».Де купити Догікоіни

Отже, після вивчення крипти, якщо ви прийшли до висновку, що саме з нею хочете працювати, то можна переходити до головного питання, як і де можна купити Догікоін за гривні. Існує досить багато варіантів вирішення цього питання:

Так як криптовалюта - це віртуальні монети, то і купувати їх можна через віртуальні сервіси. Однак, це не єдиний варіант, де можна обміняти Догікоін. Існують так само люди, які займаються обміном фіатної готівки на віртуальні токени (так звані «Міняли»).

Приват24

Обмін Приват24 на Dogecoin можливий за допомогою онлайн-сервісів з обміну. При цьому варто відзначити, що обмінників для української валюти небагато, як і бірж, які підтримують гривні. Однак, все ж вони існують і ви легко зможете ними скористатися. В крайньому випадку, існують і інші варіанти. Наприклад, ви можете поповнити віртуальний гаманець Ківі або Вебмані. І вже з цих гаманців здійснювати перекази.

Doge купити за гривні в Україні без участі посередників, практично неможливо. Єдиний варіант - знайти людину, яка займається подібними переказами і працює з готівкою.Біржі

Вище про торгові майданчики вже заходила мова, і ми знаємо, що далеко не всі біржі підтримують фіатні гроші. Звичайно, можна виконати переказ через один з віртуальних гаманців. Причому важливо зазначити, що у випадку з Ківі ви отримуєте мінімальну комісію.

Варто відзначити, що зробити обмін Bitcoin на Dogecoin можна на сайті самої біржі. Адже всі торгові майданчики мають інструменти для внутрішньої конвертації валюти. У пошуку підходящого торгового майданчика вам допоможе стаття «Огляд Догікоін бірж».

Обмінники

Ось ми і дісталися до питання, як купити Dogecoin за Qiwi (Ківі), Яндекс Гроші, WebMoney, Payeer або з банківських карт (гривні або долари). І для початку потрібно знайти відповідний обмінник. У цій справі вам допоможе сайт BestChange.ru:

Після переходу на сайт обмінника вам залишається повторити зазначені вище дії. В результаті з'явиться форма, яку потрібно заповнити:

За аналогічною схемою ви можете виконати обмін гривень в Dogecoin. Як вже говорилося вище, за подібні послуги обмінники стягують комісію. Але це мала плата за зручність і швидкість переказу.Прямий переказ

Під прямим переказом мається на увазі відсутність будь-яких посередників. І тут може бути два варіанти:

Перший варіант полягає в тому, щоб знайти таку біржу, яка підтримує фіатні гроші і ті способи оплати, які доступні вам. Наприклад, багато бірж підтримують віртуальні гаманці. Це означає, що ви безпосередньо зможете перевести кошти, наприклад, з Qiwi, і вже всередині біржі поміняти фіатні гроші на DOGE.

Одна з найбільших бірж EXMO з 2017 року почала роботу з найбільш популярним в країнах колишнього СНД платіжним сервісом WebMoney. Завдяки цьому користувачі вже сьогодні можуть купувати Догікоіни за WMZ. Еквівалент гривні WMU так само підтримуються, але тільки для виведення коштів.

В найближчому майбутньому і інші торгові платформи послідують цьому прикладу. Тому переказ стане ще простіше. А на сьогоднішній день можна вдатися до другого варіанту - знайти людину в своєму регіоні, яка може перевести потрібну суму DOGE на ваш гаманець. Звичайно, за свої послуги такий «міняла» так само попросить певну комісію, але вона буде приємніше, ніж на сайтах обмінників. Переказ гривень в Dogecoin супроводжується певними ризиками. Тому здійснювати будь-які транзакції потрібно тільки в присутності «міняли».

Висновок

Ми розглянули всі варіанти, як придбати Догікоіни. Виходячи з вищесказаного, можна зробити висновок, що на сьогоднішній день виконати прямий переказ дуже складно, так як мало бірж і гаманців, які підтримують подібні функції. Крім цього, офіційні фінансові установи (банки і сервіси міжнародних переказів) так само неохоче йдуть на контакти з біржами.

При цьому, варіанти, як поповнити свій рахунок на біржі є, хоч і з додатковими витратами. Причому підтримуються різні валюти, хоча найбільшим поширенням користується USD, так як це найстабільніша валюта на сьогоднішній день.Купівля Догікоінів через EXMO (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться: