Де подивитися онлайн курс ДогікоінаОнлайн курс Dogecoin - портал Guland

На сьогоднішній день існує кілька способів заробітку на віртуальних монетах. Багато хто робить ставки на нові мережі, які тільки починають шлях розвитку. Однак і старі криптовалюти так само мають перспективи.

Перше, на що варто звернути увагу - це курс токена. І щоб спроби заробітку не звернулися в розтрати дуже важливо регулярно стежити за вартістю монети. Про це і піде мова в даній статті. Ви дізнаєтеся, як відстежити онлайн курс Dogecoin.

Знайомство з Dogecoin

Перше, з чого варто почати - це знайомство з криптовалютою. DOGE в повній мірі можна назвати форком Litecoin, так як він створений на базі цієї мережі з виправленням недоліків. Спочатку розробники планували випускати монету без обмежень. Однак з плином часу це рішення було змінено, і емісія обмежилася 100 млрд. токенів.

Це означає, що вартість «монети» буде зростати. Звичайно, на це впливає безліч факторів, і зростання вартості так само можливе, як і повне знецінення. Але на даний момент мережа має непогані перспективи. Детальніше про мережу і криптовалюту ви зможете дізнатися зі статті «Що таке Догікоін».Хронологія курсу

Ще один важливий момент, який обов'язково враховувати - це хронологія курсу даної валюти і її історія. Справа в тому, що відстежити онлайн вартість монети досить просто. Однак, щоб розуміти тенденції до змін вартості і робити якісь прогнози на майбутнє, вам обов'язково слід переглянути всю хронологію змін. І чим більший відрізок часу ви зможете розібрати, тим точніший прогноз вийде зробити.

Важливо відзначити, що вартість криптовалюти Dogecoin на момент появи сильно стрибав і в 2014 році просів до 0,002 долара. І це при тому, що капіталізація валюти становила 234 мільйони доларів США, що досить багато, в порівнянні з аналогами. Вартість токена аж до 2017 року зберігалася в районі 0,1-0,3 цента. Але, в 2017 році вона різко почала підніматися. Найбільша ціна була зафіксована 6 січня 2018 року і дорівнювала 0,017 доларів.

Далі ціна значно зменшилася і пішла синусоїда. І, завдяки постійним змінам цієї вартості, багато спекулянтів почали використовувати DOGE для торгів на біржах. І тут абсолютно вартість токена не настільки важлива. Більш того, чим дешевше монета, тим більше вона доступна і тим більше можна на цьому заробити.

За весь час свого існування крипта не раз падала в ціні до повного нуля. Проте кожного разу піднімалася. І багато хто робить ставки саме на цю мережу. А на сьогоднішній день спостерігається позитивна динаміка зростання ціни.

Курсовий графік

Всі графіки вартості і динаміку зростання можна наочно побачити нижче, які охоплюють весь проміжок часу існування даної крипти. Причому важливо знати ставлення ціни до різних валют, так як кожна валюта сама по собі має свій курс. Тому давайте розглянемо, чому дорівнює 1 Догікоін по відношенню до фіатних валют різних країн. Це важливо знати, якщо ви плануєте торгувати токенами на біржі. Вам доведеться відстежувати актуальний курс і його зміни протягом одного дня і навіть години. Адже все може змінитися в будь-який момент.Графік вартості DOGE до долара

Американські гроші на сьогоднішній день користуються найбільшим попитом, так як долар є найбільш стабільним, в порівнянні до інших фіатних грошей. І подивитися, скільки коштує Догікоін в доларах зараз, можна на подібних сайтах, про які говорилося вище. Варто відзначити, що крім самого графіка і актуальної вартості, сайт показує і динаміку DOGE. Можна побачити, що вартість то знижується, то підвищується. І тут не можна говорити, що це погано чи добре. Якщо ви торгуєте на біржі, то це просто момент для покупки токенів.

Важливо розуміти, що на USD в наш час рівняються багато фіатних грошей. І тому, торги на біржах саме в цій валютній парі будуть найбільш вигідним заходом. Більш того, більшість торгових майданчиків підтримують роботу з доларами, завдяки чому у вас буде менше проблем з пошуками підходящої біржі, додаткової конвертації і так далі.

Отже, Догікоін курс до долара ми розглянули. Практично будь-який обмінник буде відображати не тільки актуальну вартість віртуальної монети, але і графіки за межі встановленого вами часу (від 24 годин, до декількох років).Графік Догікоіна до Біткоіна

З огляду на те, що DOGE є, хоч і не прямим, але все ж форком BTC, напрошується висновок, що ця крипта в тій чи іншій мірі все-таки залежить від Біткоіна. Тому, важливо приймати до уваги і динаміку БТС. Через низьку вартість «Дож» мало хто наважується порівнювати курс DOGE до BTC. Однак, це досить важливий фактор і його доведеться враховувати.

На даний момент є падіння вартості становить 11,48%. Падіння досить велика, але ситуація може змінитися в будь-який момент. Як видно з графіка, протягом п'яти хвилин ми спостерігали зростання, який практично компенсував падіння. І якщо відштовхуватися від торішньої вартості, то зростання склало 270%. Після чого почався невеликий спад.Графік Dogecoin курсу до гривні

Багато користувачів віддають перевагу і іншим валютам. І однією з основних - є гривня. В цьому випадку потрібно відстежувати Догікоін курс до гривні. Причому він не буде залежати від співвідношення українських грошей до долара. І в цьому випадку ми можемо звернутися до сайту pokur.su, на якому так само є графік вартості. Графік відображає зміни в ціні мінімум за 1 тиждень, і максимум за 1 рік, що дає нам можливість бачити не тільки регулярні зміни, а й відстежити тенденцію в цілому.

Графік Догікоіна до Лайткоіна

Звичайно, Біткоін все ще залишається актуальним. Але, ця крипта давно перейшла на промисловий рівень. Займатися майнінгом і торгами в цій валюті занадто складно для простих людей, у яких просто немає можливості витрачати на покупку токенів величезні гроші. Тому, багато хто звернув свою увагу на форк BTC Лайткоін. У зв'язку з цим важливо знати співвідношення ціни DOGE до LTC.

Відстежити дану валютну пару і побачити графік, що відображає динаміку Догікоіна, можна на одному з вищевказаних сайтів. І тут ми бачимо практично таку ж картину, як і у всіх перерахованих вище випадках. В цілому спостерігається динаміка зростання.

Робити прогнози щодо даної валютної пари досить складно, так як обидві валюти в тій чи іншій мірі залежать від Біткоіна і обидві вони мають схожу динаміку. На даний момент курс Dogecoin до Litecoin становить 1 до 0,000035 відповідно.Калькулятор

У момент покупки або продажу токенів використовується калькулятор, який автоматично рахує вартість в реальному часі по актуальному курсу. Подібні функції є на будь-якому сайті онлайн-обмінника, а також на більшості бірж, які працюють з валютною парою Dogecoin/UAH. Користуватися ним гранично просто - вам достатньо вказати кількість токенів, після чого сайт автоматично виведе суму, яку ви отримаєте. Точно так само і навпаки, при покупці токенів, ви вказуєте суму в рублях, після чого сайт автоматично показує кількість токенів, які ви зможете придбати за зазначену суму.

Калькулятор DOGE до гривні завжди буде виводити дані актуального курсу, так як він підв'язаний в загальній системі. Його завдання лише в тому, щоб спростити завдання користувачів в момент підрахунків при конвертації валюти. Так само важливо уточнити, що подібні сервіси, хоч і синхронізовані з основними торговими майданчиками, але все ж процедура звірки проходить через певні проміжки часу. І якщо зміна курсу відбувається швидше, ніж синхронізація сайту, то котирування токенів можуть трохи відрізнятися від тих, які відображені на біржі. Таке трапляється вкрай рідко, але все ж варто враховувати цей фактор.

Конвертер

За своєю суттю, конвертер - це самий звичайний онлайн-обмінник. Який так само має вбудований калькулятор. Єдине завдання подібних сервісів полягає в тому, щоб обміняти одну валюту на іншу, в тому числі крипту на фіатні гроші і навпаки. Одним з найбільш зручних і зрозумілих сайтів для конвертації є cryptonator.com. Однак, подібних до нього сервісів досить багато і знайти їх не складе труднощів. Поле вибору валют (що на що міняємо) і введення суми нижче буде відображено актуальний курс і сума до отримання обраної валюти.

Прогноз по DOGE

Багато що було сказано, щодо даної крипти. З огляду на все це, можна зробити невеликий прогноз на майбутнє:

Однак, щоб робити більш детальні і точні прогнози потрібно враховувати і безліч інших факторів, які детально описані в статті «Перспективи Догікоіна в 2022 році».

Звичайно, потрібно розуміти, що ніяких гарантій немає і бути не може. Позитивна динаміка в один момент може змінитися негативною. Але, виходячи з нинішнього стану даної криптовалюти, приводів для таких різких змін не спостерігається.Що буде з курсом Догікоіна (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться:

Додати коментар: