Як продати Догікоін за гривні або доларипродати Догікоін за гривні - портал Guland

З появою криптовалют багато любителів легкого заробітку звернули на них свою увагу. Швидкі гроші без великих вкладів, звичайно, якщо мова не йде про покупку дорогого устаткування, це вельми приваблива перспектива. Однак, що робити з заробленими токенами, як їх обміняти на фіатні гроші?

І в цій статті ми поговоримо про те, як виконати обмін Dogecoin на гривні, долари або іншу фіатну валюту.

Про криптовалюту

Якщо ви ще не вивчили цю крипту, і не впевнені, чи варто починати працювати з нею, то це перше з чого потрібно почати. З'явилася вона ще в 2013 році в самому початку розвитку децентралізованих платіжних систем. І за час свого існування довела, що має право на життя і довіру людей. Станом на 2022 рік в обігу вже є 14 мільярдів токенів, що становить капіталізацію понад 156 мільйонів доларів. Всі подробиці та тонкощі цієї криптовалюти ви зможете дізнатися зі статті «Що таке Догікоін».

Крім цього важливим питанням є спосіб заробітку DOGE. І важливо знати, що існує кілька видів:

Всі ці та інші варіанти описані в статті «Способи заробітку DOGE».Де обміняти Догікоін

Отже, ви вже знаєте про валюту все, що потрібно, а також знаєте, як її заробити. Саме час розглянути, де можна продати Догікоін. І в цьому питанні є один нюанс. На даний момент банки не приймають цю валюту. Але, вихід є завжди. Існує величезна кількість обмінників, які працюють в онлайн-режимі цілодобово. Тому проблем з обміном виникнути не повинно. Хоча, потрібно розуміти, кожен подібний сервіс стягує плату за надані послуги. Тому будьте готові до невеликих втрат при обміні.

Так як криптовалюта вельми поширена не тільки за кордоном, але і в Україні, то можна зробити висновок, що для жителів цієї країни цікаве питання, як працює виведення коштів з обмінів в гривні. Відразу варто сказати, що ви безпосередньо можете виводити монети на карти Приватбанку.

ПриватБанк

Існує досить велика кількість сервісів, що дозволяють обміняти Догікоіни в гривні і вивести їх на карту Приватбанку. Але, як знайти перевірений обмінник з найбільш вигідними умовами? Все досить просто, можна звернутися за допомогою до вже відомого і одного з найпопулярніших сайтів для пошуку обмінних сайтів - Bestchange.ru. Він має простий інтерфейс і алгоритм роботи:

 1. Відкриваємо сайт.
 2. На головній сторінці бачимо дві колонки:
  • Віддасте - вибираємо ту валюту, яку потрібно віддати (в нашому випадку DOGE).
  • Отримайте - вибираємо «ПриватБанк», так як мова йде про нього. Якщо вам цікавий інший банк або валюта, то можете вибрати свій варіант.
 3. Праворуч з'явиться список онлайн-обмінників, які зможуть провести транзакцію в зазначеному напрямку. Причому тут же буде відображена інформація про резерви сервісу, відгуки користувачів, а також про актуальний курс обміну.

Вибираємо вподобаний сайт і виконуємо обмін Dogecoin на ПриватБанк точно таким же алгоритмом. Додатково потрібно вказати:

обмін Dogecoin на Приват 24 - портал Guland

Деякі обмінники пропонують певні бонуси після реєстрації на сайті, дисконтні купони, більш вигідні курси і так далі.

У випадку з українським ПриватБанком при обміні Догікоін ви можете вибрати, яку валюту отримувати:

Після оплати обміну Dogecoin на Приват 24 сайт автоматично переміщує вас на сторінку для перевірки стану заявки.Біржі

Ми розглянули спосіб, як вивести Догікоін на карту в гривнях через онлайн-обмінники. Однак, це не єдиний варіант. Багато бірж (торговельні майданчики), крім своїх основних функцій дозволяють обмінювати токени на фіатні гроші і виводити їх на банківські карти. При цьому ви обходите посередників, роль яких виконують обмінні сервіси. Більш того, торгові майданчики дозволяють так само міняти токени і в інші фіатні гроші, такі як:

При цьому ви зможете відразу виводити потрібну валюту на відповідну банківську карту. І це ще не все. За допомогою біржі ви зможете поміняти Догікоіни на Біткоіни або іншу крипту. Взагалі про переваги торгових платформ можна говорити досить довго. Але, варто розуміти, що далеко не кожна біржа дозволяє проводити подібні обміни. Тому підходящий варіант доведеться пошукати. Але, щоб ви не витрачали свій час, ми підготували для вас цілий список бірж, які підійдуть для вищевказаних обмінів.

Давайте розглянемо, як перевести Dogecoin в Bitcoin, Litecoin, ripple і іншу крипту. Але, спершу важливо відзначити, що сама біржа повинна підтримувати потрібні валюти. Наприклад, найбільша і популярна торгова платформа в країнах ближнього зарубіжжя YoBit може обміняти DOGE на BTC, але вона не підтримує ripple. Тому для цієї крипти потрібно знайти іншу біржу. У будь-якому випадку вони працюють за одним алгоритмом:

 1. Переходимо на сайт біржі.
 2. На сайті ви побачите два віконця:
  • Купівля - ви купуєте DOGE за BTC.
  • Продаж - продаєте Догікоіни і отримуєте Біткоіни.
 3. Далі залишається лише вказати кількість монет, які потрібно змінити. При цьому система автоматично порахує суму BTC до отримання. Після введення суми тиснемо «Купити» або «Продати» в залежності від ваших цілей.

Щоб вибрати потрібну валютну пару (що на що міняти) вам буде потрібно перейти в розділ «Маркет».

 - портал Guland

Відкриється досить широкий список валютних пар. Вибираєте потрібний варіант, наприклад, DOGE USD і виконуєте обмін за вказаним вище алгоритмом.

 - портал Guland

Далі отримані фіатні кошти можна вивести прямо з біржі, минаючи обмінники. Звичайно, торгова площадка так само стягує комісію за надані послуги, але комісія трохи нижче. Знову ж, не всі біржі підтримують подібні функції, але YoBit такі функції має, тому розглянемо на прикладі цього сайту:

 1. Переходимо у вкладку «Баланси». Тут будуть відображені всі суми на ваших рахунках, в тому числі і USD і так далі.
 2. Знаходимо потрібну валюту, наприклад, USD.
 3. Навпроти неї є дві кнопки «+» для введення (поповнення балансу) і «-» для виведення коштів. Тиснемо «-».
 4. Далі відкриється табличка з варіантами виведення. Вибираєте відповідний спосіб і слідуєте підказкам на екрані.

Цей же алгоритм працює і для інших валютних пар, наприклад, DOGE UAH.Обмінник

Вище ми вже розглядали роботу обмінників. Але, окремо варто згадати, те що крім виведення криптовалют на банківську карту подібні сервіси дозволяють проводити і інші фінансові перекази. І великою популярністю користується обмін Догікоін на Яндекс.Гроші, Qiwi (Ківі), WebMoney, payeer і інші віртуальні гаманці. Комісія в цьому випадку буде трохи нижче, так як платіжні системи досить «доброзичливі» до децентралізованих валют. Особливо, якщо говорити про систему ВебМани, яка створила гаманці для BTC (WMX) і LTC (WML), які дозволяють зберігати Біткоіни і Лайткоіни.

При цьому алгоритм пошуку і роботи з обмінником все так же залишається незмінним. Вам потрібно лише вказати, що на що потрібно поміняти, ввести реквізити платника і одержувача і підтвердити переказ.

Прямий обмін

Ще один спосіб, як зняти DOGE, обмінявши його на фіатні гроші, полягає в тому, щоб знайти людину (фізична особа), що займається подібними обмінами. В цьому випадку вам самостійно доведеться домовлятися про курс обміну і інші нюанси. Але, важливо розуміти, що ніяку передоплату робити не варто, так як серед таких «мінял» часто зустрічаються шахраї. Будь-які фінансові перекази варто виконувати тільки в присутності двох сторін.

До пошуку потрібних людей доведеться докласти зусиль, якщо, звичайно, у вас немає таких знайомих. Однак, ми живемо у вік Інтернету і соцмереж. Тому пошуки не повинні зайняти багато часу.

Висновки

Підводячи підсумки можна сказати, що обміняти Догікоіни на гривні досить просто, причому можна скористатися кількома варіантами. Звичайно, за все в наш час доводиться платити, і даний випадок не виняток. Різні обмінники і біржі стягують певну комісію, яка інколи дуже висока. Чи зміниться ситуація в майбутньому - цілком можливо. З поширенням криптовалют багато платіжних сервісів вливаються в нову течію, впроваджуючи підтримку коінів, створюючи здорову конкуренцію онлайн-обмінників, які на даний момент практично монополісти в питаннях обміну криптовалют.

Тепер ви знаєте всі варіанти, як перевести в готівку свої віртуальні монети. Можливо, в майбутньому з'являться нові варіанти з більш вигідними умовами, але це вже інша історія.Міняємо Dogecoin на гривні, долари (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться:

Додати коментар: