Які перспективи Догікоіна в 2022 роціПрогноз Dogecoin - портал Guland

Криптовалюти з самої своєї появи користуються величезним попитом. Це пояснюється можливістю легкого і швидкого заробітку без великих вкладень. Багато хто робить ставку на нову крипту, але, і старі залишаються актуальними.

Однією зі старих і все ще актуальних криптовалют є Догікоін. І саме про нього і піде мова. Ми постараємося зробити прогноз Dogecoin на майбутнє 2022 року, дізнаємося думки фахівців, а також чи вигідно інвестувати в цю крипту.

Що собою являє

DOGE - це досить стара криптовалюта, яка з'явилася в 2013 році. В її історії були і злети і падіння. Але, останні півтора року спостерігається позитивна динаміка. За своєю суттю, це форк Біткоіна, проте розробник з США намагався відсторонитися від BTC і створити свою унікальну віртуальну монету, що, власне кажучи, у нього вийшло.

Проте, не дивлячись на це, все ж Догікоін тісно пов'язаний зі своїм прабатьком і його курс залежить від битка. Більш детально дізнатися про цю криптовалюта ви зможете зі статті «Огляд крипти DOGE».Прогноз на 2022 рік

Догікоін - це одна з найбільш стабільних криптовалют. Ось уже кілька років вартість монети тримається практично на одному рівні. Хоча, можна відзначити плавний поступовий підйом, нехай і не значний. І щоб зробити прогноз на майбутнє, важливо зрозуміти, чому зростає Догікоін:

З огляду на все вищесказане можна зробити висновок, що інтерес до DOGE не згасає, завдяки чому крипта залишається актуальною і тримається на плаву. Але, чому ж при таких райдужних перспективах і постійному інтересі курс на монету не росте швидше?

Все дуже просто, одним з факторів, що впливають на вартість токена, є обмежена емісія. Тобто, коли заздалегідь відомо максимальну кількість монет, то з кожним здобутим коін вартість зростає. Догікоін не має обмеженою емісії, тому не залежно від того, скільки монет вже випущено в мережу, вартість залишається на колишньому рівні і залежить від інших факторів.

Все це говорить про те, що крипта має перспективи зростання, але не варто очікувати великих змін протягом поточного року. Можна нескінченно вдивлятися в графіки в спробах розгадати подальшу динаміку, сперечатися про технічний і фундаментальний аналіз і так далі, але в першу чергу потрібно розуміти, що здебільшого курс DOGE залежить від користувачів. І вартість токена буде рости до тих пір, поки користувачі будуть вірити в цей мем, купувати коіни, торгувати ними на біржах і так далі.

Ще один фактор, який потрібно враховувати - Dogecoin є, хоч і не прямим, але все ж форком Біткоіна. Це означає, що вони тісно пов'язані і вартість собачого мема завжди буде залежати від битка.Крім цього, слід враховувати такі особливості даної крипти:

Щоб зрозуміти, чи виросте DOGE в 2022 році, варто уточнити, що на це впливає на даний момент:

  1. Активний трейдинг - величезна кількість коінів використовується в торгах на біржах. Це означає, що кожен день величезна кількість монет купується і продається. При цьому все-таки є тенденція до закупівлі. Тобто, люди більше купують коін, очікуючи зростання курсу. Це, в свою чергу, так само впливає на зростання вартості. Більш того, з недавнього часу токенами зацікавилися досвідчені трейдери.

  2. Спільнота DOGE - коло застосування і визнання даної крипти невблаганно зростає.

  3. За рівнем капіталізації Догік вже увійшов в ТОП 30 віртуальних валют.

  4. У Dogecoin зацікавлений і азіатський ринок, багато в чому завдяки швидким операціям і низьким комісіям.

Все цього дозволяє з великою часткою ймовірності відповісти на питання, чи буде рости вартість в 2022 році. І на думку багатьох досвідчених аналітиків, вартість буде йти вгору.Довгострокова перспектива

Якщо говорити про довгострокові перспективи, то все трохи складніше, хоча до 2022 року очікується вищеописана динаміка. Тобто, очікується, що вартість токенів буде поступово зростати. Однак, це лише припущення, що ґрунтуються на певних факторах. У світі криптовалют ніколи немає 100% впевненості, так як в будь-який момент все може змінитися, причому кардинально.

Тому, чим більш довгострокові прогнози ви хочете скласти, тим складніше це зробити. Але, все ж, щоб спрогнозувати майбутнє, важливо розібратися, що відбувається з Догікоіном вже сьогодні. А сьогодні ми спостерігаємо планомірне зростання, пов'язане зі збільшенням капіталізації DOGE і зростанням його популярності.

Існують і менш райдужні прогнози від скептиків, які пояснюють різкий стрибок інтересу до валюти проблемами з BTC:

Через це люди починають звертати увагу на менш дорогі коіни з швидкими угодами і низькими комісіями. Однак, розробники Біткоіна обіцяють усунути вищевказані проблеми. Це означає, що ажіотаж навколо Догікоіна спаде. Незважаючи на це валюта не пропаде повністю, так як це відмінний інструмент для проведення малих платежів.

Зробити точний прогноз на 2022 рік досить складно, але з огляду на останні події, думки аналітиків сходяться в тому, що з великою часткою ймовірності крипта збереже поточну позицію з корекцією в середній і довгостроковій перспективі.

Догікоін - портал GulandДумки фахівців

За словами Джексона Палмера, зліт курсу здебільшого є ознакою спекулятивних дій, які огортають все криптовалютне співтовариство, в тому числі і Догікоін. При цьому Палмер стверджує, що в криптовалютному світі увага зосереджена більше на інвестиційний потенціал коінів, не беручи до уваги, які технології лежать в їх основі. Звідси випливає відповідь на питання, що буде з Dogecoin в майбутньому. І за словами того ж Палмера, Догікоін разом з Ефіріумом має десятирічну перспективу, після чого ці валюти зникнуть.

Один з розробників DOGE Патрік Лоддер був здивований ситуацією на ринку криптовалют. Він частково солідарний з Палмером, стверджуючи, що нинішнє становище не викликане об'єктивними причинами, інноваціями або унікальними рішеннями. За його словами такий бум є спекулятивним, адже за останні 2 роки в протоколах програм не було суттєвих змін і нововведень.

Взагалі у розробників не було мети створювати дорогу віртуальну монету, тому нинішня ситуація здивувала практично всіх членів команди DOGE. Макс Келлер так само згоден з колегами. Проте, команда цілком рада «другому диханню» Догікоіна. Найбільші гравці ринку утримуються від гучних висловлювань, щодо того, чи є майбутнє у Dogecoin. Але більшість з них згодні з тим, що майбутнє залежить, серед іншого, від дій інституційних інвесторів, а також від державних структур щодо віртуальних грошей.

Чи варто інвестувати

Інвестувати в крипту цілком можливо. Але, з огляду на відсутність обмеженої емісії, інвестиції не принесуть такого великого доходу, як у випадку з обмеженими токенами, наприклад, Ефіріум або Лайткоін. Крім цього, важливо враховувати і прогнози фахівців, а також динаміку. Ми не можемо радити, чи варто купувати Догікоіни чи ні. Подібні рішення ви повинні приймати самостійно, ґрунтуючись на отриманій інформації по крипті, і роблячи висновки. Можна лише сказати, що на даний момент DOGE має досить непогані перспективи.

Висновки

Підводячи підсумки, хочеться зазначити, що завжди є скептики і фанати, які створюють вічні суперечки. Приймати ту чи іншу сторону не варто. Варто вислухати доводи обох сторін і прийняти своє рішення. Однак, слова членів команди DOGE все ж мають досить велику вагу. Тому, з огляду на висловлювання розробників, можна зробити висновок, що перспективи розвитку Догікоіна є. Скільки років це протримається - це невідомо нікому. На це впливає дуже багато факторів, які неможливо передбачити.Чого чекати від Dogecoin в 2022 році (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться:

Додати коментар: