Що таке Догікоін і як з ним працюватикриптовалюта Dogecoin - портал Guland

Криптовалюти досить швидко поширилися по всьому світу. І однією з поширених монет, про яку знає кожен майнер, є Догікоін. Жарт, який переріс в справжню платіжну систему і зараз багато хто задається питанням, як використовується криптовалюта Dogecoin.

Про це і піде мова в даній статті. Ми дізнаємося, що це за криптовалюта, як вона створювалася і розвивалася. Крім цього ми розберемо такі питання, як видобуток токенів, реєстрація гаманця для зберігання, а також спробуємо зробити прогноз на майбутнє.

Що за валюта

Догікоін - це децентралізована пірінгова цифрова валюта, побудована на технології Блокчейн - ланцюжок блоків. Суть її в тому, що вся інформація про транзакції зберігається в блоки. Ці блоки генеруються і обробляються комп'ютерами віддалених користувачів, так званих майнерів. Крипта побудована на базі форка Біткоіна - Litecoin. Це, по суті, хардфорк BTC. Саме тому їх часто порівнюють. Але, давайте докладніше дізнаємося історію цієї мережі.Історія

З'явилася криптовалюта Dogecoin в грудні 2013 року. І практично відразу стала популярною. Адже на той час Біткоін вже заявив про себе і багато хто побачив в ньому величезні перспективи, як і в віртуальних монетах в цілому. Тому «жарт» став повноцінною платіжною системою, яка користується популярністю і до цього дня. Як ви вже знаєте, мережа була побудована на базі Лайткоіна. Це означає, що вона має практично такий же алгоритм, з невеликими правками.

Примітним є факт, що спочатку розробники планували обмежити емісію і створити 100 млрд. токенів. Однак, в кінці 2014 року, коли було випущено 98 млрд. монет, це рішення було змінено і емісія стала не обмеженою. Що в свою чергу вплинуло на вартість монети. Саме з цієї причини ціна Догікоіна практично не зростає.

Головним чином, дана крипта використовується для зборів коштів на благодійні і соціальні потреби. Одним із прикладів є збір коштів для ямайської збірної з бобслею. У цій валюті було зібрано 50 000 доларів, завдяки чому команда змогла виступити на Олімпійських іграх в 2014 році.

Крипта була створена програмістом з США Біллі Маркусом. Головною метою було створення цифрової валюти, яка була б доступна великій аудиторії. Крім цього, творець хотів відсторонитися від Bitcoin, зокрема через причастя BTC до продажу заборонених препаратів. Спочатку, нагорода за блок встановлювалася випадковим чином. Але, в березні 2014 року це було змінено, і нагорода стала фіксованою.

Відмінності від Litecoin

Незважаючи на те, що DOGE і LTC тісно пов'язані і мають схожий алгоритм Blockchain, все ж є досить значні відмінності. Але, щоб їх зрозуміти, спершу слід зазначити особливості Догікоіна. І першою особливістю стала політика компанії, яка була спрямована на широкий загал. У той час, коли биток мав досить високу складність і багато майнерів почали відмовлятися від видобутку BTC, Dogecoin мав низьку складність і був доступний практично кожному.

Якщо порівнювати його з Litecoin, то перше, що кидається в очі - це кількість випущених монет. Крім цього час для розкриття блоку у «Дога» становить близько 6 хвилин, а в мережі LTC на це буде потрібно не менше 15 хвилин. Крім цього, DOGE має більш надійний захист. Ну і, звичайно ж, всього монет Догікоіна було створено 100 млрд, а LTC - 84 мільйони. З цього випливає більшість відмінностей між токенами. Так само варто відзначити, що в алгоритм «Доджа» закладена інфляція, яка становить 5% на рік. При цьому щороку в мережу випускаються нові п'ять мільярдів монет.Гаманець для зберігання

Будь-яку цифрову валюту потрібно десь зберігати. І для цього створені спеціальні сервіси, які іменуються гаманцями. При цьому існують різні варіанти, де зберігати токени:

Важливо розуміти, що різні сервіси мають відмінності в ступені захищеності, деякі з них можуть стягувати певну комісію за користування і так далі. Тому важливо знати, де і як краще зареєструвати Dogecoin Wallet.

Видобуток монет

Про те, як створити мастерноду і стати повноцінним майнером, знають далеко не всі. Навіть з огляду на те, що валюта далеко не нова і працює вже більше 6 років, все ж не всі встигли осягнути всі тонкощі видобутку. І щоб захід не обернулося одними витратами, важливо знати всі ці нюанси, які описані в статті «Майнінг Dogecoin».

Крім самої настройки системи і підключення до пулу, важливо знати і розуміти саму структуру мережі, її алгоритми та інші особливості. Більшість з них ми обговорили вище. Але, не зайвим буде більш детально дізнатися про те, яку винагороду ви отримаєте за розкриття блоку.

Транзакції

Крім майнінга, важливо знати і розуміти, як проводяться перекази даної валюти. Адже крім правил транзакцій існують і певні особливості, комісії і так далі. Крім цього, не зайвим буде дізнатися, як перевірити транзакцію, як знайти її в мережі. І в цьому вам допоможе Explorer, спеціальний сервіс для перевірки переказів криптовалюти. І потреба в такому сервісі виникає досить часто.

По суті, це оглядач блоків, який, маючи інформацію про транзакції (номер та інше) зможе видати детальну інформацію про стан переказу. Все це детально описано в статті «Перекази в мережі Догікоін».Прогноз на майбутнє

Щоб робити хоч якісь прогнози на майбутнє, важливо спершу зробити детальний огляд крипти, дізнатися всі її особливості. І про це ми вже поговорили вище. Що ж стосується майбутнього цієї валюти, то в першу чергу важлива аналітика та графіки, що відображають динаміку курсу валют. Звичайно, існує безліч факторів, що впливають на вартість Догікоіна, які важливо враховувати.

Одним з таких факторів є емісія і капіталізація. Але, не менш важлива і підтримка різних сервісів, торгових майданчиків, Інтернет-магазинів і так далі. Все це детально описано в статті «Перспективи валюти».

Обмін

Ще одне важливе питання - як виконати обмін крипти на фіатні гроші або іншу цифрову валюту. Існує кілька варіантів, як це здійснити:

Якщо говорити про онлайн-обмінники, то це найбільш простий і зручний варіант виконання обміну. Причому він підійде як для покупки, так і для продажу токенів. Єдиний мінус - завищена комісія, яка стягується за надані послуги. Існують і інші варіанти, де купити Dogecoin.

Торгові платформи так само користуються широким попитом. І це пов'язано з коливаннями курсу даної валюти. На цьому цілком можна заробити. Головне правильно підібрати валютну пару і вміти передбачати падіння і зростання курсу крипти. Біржа - це один з найбільш популярних варіантів, як продати DOGE.

Де використовують DOGE

Сфера застосування даної крипти трохи вужча, ніж більших валют, таких як Биток, Ефір і так далі. Однак, вона все ж має місце бути і зайняла свою нішу. Вище ми вже говорили про те, що по більшій частині DOGE використовується для збору благодійних коштів. Це досить зручно, так як не потрібно проводити міжнародні перекази, за які банки, як правило, знімають досить велику комісію.

В принципі, ви самі визначаєте, як і для чого використовувати цю валюту. Питання лише в тому, які сервіси її підтримають. І на даний момент, не кожна торгова площадка з нею працює. Хоча підтримка все ж є. У будь-якому випадку, зароблені токени цілком можна обміняти на іншу, більш популярну криптовалюту або фіатні гроші.Огляд криптовалюти Догікоін (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться:

Додати коментар: