Як перевірити транзакції ДогікоінТранзакції Dogecoin - портал Guland

Суперечки про криптовалюти не вщухають вже котрий рік. Одні кажуть, що за ними майбутнє, інші твердять, що це лише тимчасове явище і більше схоже на піраміду.

У цій статті ми поговоримо про таку криптовалюту, як Догікоін. Ми дізнаємося, що це таке, як працює мережа і проводяться транзакції Dogecoin, скільки часу вони займають, чи можна прискорити цей процес і так далі. Також розглянемо, як можна перевірити переказ і дізнатися, на якій стадії він знаходиться.

Що таке Доги

Для початку відповімо на запитання, що таке Догікоін в декількох словах. Це унікальна криптовалюта, яка, хоч і побудована на базі одного з форка Біткоіна (Лайткоін), але все ж не має до Bitcoin ніякого відношення. Як і у будь-якої іншої крипти, у Догікоіна є свої недоліки і переваги. Детальніше про це описано в статті «Що таке Догікоін».

Тепер, що таке транзакція - це фінансова операція. По суті, будь-який грошовий переказ можна назвати транзакцією - оплата товару або послуг, переказ коштів іншій людині, виведення грошей з однієї системи на рахунок в інший і так далі. І якщо говорити про транзакції Догікоіна, то ви повинні розуміти, що мова йде про перекази цієї криптовалюти.

Раніше в інших статтях ми говорили про те, як можна заробити ці монети, і дізналися, що існує досить багато способів, які описані в статті «Заробити Dogecoin». Однак, після заробітку, їх можна витратити або обміняти на фіатні гроші і вивести на свій банківський рахунок. Будь-яка операція буде називатися транзакцією, яку можна не тільки виконати, але і знайти, а також відстежити хід її виконання.Як це працює

Варто відзначити, що всі криптовалютні транзакції працюють за одним алгоритмом:

Завдяки таким алгоритмам з'являється можливість знайти потрібну операцію. Все це складається з двох складових:

  1. Вхід - коли токени входять в мережу. Причому за одну транзакцію може бути кілька входів. Наприклад, якщо ви відправили 11 монет, то система може скомпонувати цю суму з декількох входів, наприклад, 5, 2 і 4 токена. Таким чином, переказ буде включати в себе три входи.

  2. Вихід - це ті маркери, які виходять із системи на рахунок одержувача після всіх перевірок і підтвердження.

Такий механізм має свої переваги і недоліки. З одного боку істотно підвищується рівень безпеки і анонімності. З іншого боку - збільшується час, необхідний для обробки даних.Як перевірити транзакцію Doge

Подивитися стан транзакції Dogecoin можна на відповідних сервісах, яких досить багато в Інтернеті. Більш того, працюють вони безкоштовно. Називаються такі сервіси explorer (в перекладі з англ. - провідник). Однак, найбільшою популярністю у випадку з Догами користується офіційний сайт Dogechain. Працюють подібні сайти за однією схемою:

Якщо ви працюєте через ресурс Dogechain, то відстежити транзакцію Догікоін можна наступним чином:

Якщо вказаний номер дійсно існує, то система перекине вас на сторінку з докладною інформацією. І найбільш важливими даними для вас будуть:Час транзакції

Питання, скільки йде транзакція Догікоіна здебільшого залежить від двох чинників:

З огляду на вищеописані алгоритми, стає зрозуміло, що майнери фізично не здатні одночасно перевірити і підтвердити все перекази. Для цього потрібні досить серйозні ресурси і потужні комп'ютери. Тому створюється черга з транзакцій. Якщо говорити конкретно про Догікоіни, то переказ здійснюється досить швидко завдяки низькій складності мережі. Але, затримки так само можуть зустрічатися. У такому випадку може знадобитися перевірка транзакції.

Як прискорити переказ

Отже, відстеження ми розібрали. Але, чи можна вплинути на швидкість проведення платіжної операції? Як не дивно, але це можливо. І хоча не все залежить від вас, деякі фактори ви все ж можете передбачити і прискорити переказ:

  1. В першу чергу варто перевірити мемпул мережі. Це графік її завантаженості, відповідно, чим нижче завантаженість, тим нижче складність мережі, і тим швидше пройде переказ.

  2. Якщо графік тримається на одному рівні, то не варто скупитися на комісії. Кожен майнер зацікавлений в прибутку. Відповідно, чим більше ви їм заплатите, тим пріоритетним буде ваше завдання, тим швидше його оброблять.

Існують і інші способи, такі як використання мультипідпису, відкриті транзакції (коли ви надаєте повну інформацію про одержувачів і відправників) і так далі. Однак, вони можуть порушувати фундаментальні принципи криптовалют - абсолютна анонімність.

Як би там не було, найбільш дієвим методом, що не порушує анонімності, є підвищення комісії. Ну а вирішувати, звичайно ж вам - чекати чи платити.Де знайти хеш транзакції Dogecoin (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться:

Додати коментар: