Як заробити на бінарних опціонах ЕфіріумаБінарні опціони Ethereum - портал Guland

Криптовалюта в наші дні на устах багатьох прогресивних людей, які активно використовують ПК і доступ до Глобальної Мережі. І однією з найбільш міцних і популярних цифрових валют є Ефіріум, який поступається лише Біткоїну.

І вже сьогодні багато хто заробляє крипту, торгуючи на біржах і збираючи потужні ферми для майнінга. Одним із способів заробітку є бінарний опціон. І в цьому пості ми поговоримо про те, що таке бінарні опціони Ethereum і, як на цьому заробити.

Коротко про валюту

Ethereum - це криптовалюта, яка була створена в 2014 році Віталіком Бутеріним. Вона являє собою унікальну платформу, яка використовується для розробки децентралізованих додатків. Вся ця платформа базується на так званому блокчейні (ланцюжку блоків) і використовує систему розумних контрактів (смарт-контрактів). По суті, це децентралізована мережа, яка має свої маркери для розрахунків всередині системи. Ці маркери мають назву ETH.

Варто зазначити, що ця мережа вже випускала форк, який має назву EtherZero. На сьогоднішній день Ефір є однією з найбільш популярних валют, і поступається місцем лише Біткойну. Більш докладно про те, що це за крипта і, як з нею працювати, описано в статті «криптовалюта Ethereum».Що таке бінарний опціон Ефіріум

В першу чергу варто відповісти на питання - опціони Ethereum, що це таке. Але, щоб зрозуміти саму суть, необхідно зрозуміти, що таке бінарний опціон. Це фінансовий інструмент, який дозволяє заробити за рахунок ставок на зміну вартості ринкових активів. Якщо говорити простою мовою, то це щось на кшталт біржі, змішаної з казино. Ви просто робите ставку (намагаєтеся вгадати) підуть ціни вгору або вниз (чорне або червоне).

Що таке бінарний опціон Ефіріум - портал Guland

Варто відзначити, що в разі виграшу ви отримуєте меншу винагороду, ніж в разі програшу. Крім цього є й інші нюанси, які ми розглянемо нижче. Торги і ставки проходять на відповідних сервісах. При цьому ставити на кін можна всілякі активи:

Як видно, на кін можна ставити і Ефіріум. Це і є відповідь на поставлене вище питання. Опціони ETH - це ставки у вигляді токенов Etherium на те, чи виросте ціна на цю крипту або впаде. У разі, якщо ви вгадаєте, то отримаєте винагороду, яке складе 90% від ставки. Тобто, ви забираєте свою ставку, і до неї додається ще сума в розмірі 90% від ставки. Варто відзначити, що дана валюта дуже непередбачувана, тому ви можете поміняти її на інші види активів, з якими буде простіше грати.Де купувати бінарні опціони на Ефір

З визначеннями ми розібралися. Але, як і де можна придбати бінарні опціони Ether. Для цих цілей були створені спеціальні торгові платформи. Їх досить багато, тому завжди є вибір. Більш того, кожна з таких платформ має свої правила і підтримує певні активи. Тобто, не всі підтримують Ефіріум.

Перш, ніж використовувати бінарні опціони для Ефіріума і почати заробляти, вам буде потрібно знайти підходящого брокера. Їх досить багато, але далеко не всі вони, як уже було сказано вище, підтримують ETH, а також не всі є благонадійними. У таблиці нижче ми вказали компанії, які вже довгий час функціонують в мережі і заробили позитивну репутацію.

Компанія Опис Реєстрація
Binomo Компанія орієнтована, в першу чергу, на клієнтів - створила нові можливості на фінансовому ринку передових біржових технологій.

24option Проект створювався для того, щоб дати можливість всім бажаючим інвестувати капітал в крипту через простий в використанні торговельний майданчик.

IQ Option Ця платформа пропонує своїм клієнтам виконувати торгівлю похідними фінансовими інструментами, в тому числі і криптографічними валютами, на світових фінансових ринках.

Cryptobo Ресурс дозволить вам заробляти крипту аналізуючи графік активів. Вводити і виводити можна тільки Bitcoin, а торгувати всіма популярними криптовалютами.

Olymp Trade Olymp Trade не відноситься до бінарних опціонів, але це компанія, діяльність якої повністю спрямована на фінансовий ринок. На платформі реалізована механіка Fixed Time Trade - фінансовий інструмент, що дозволяє заробляти на прогнозі курсу Ethereum. Якщо прогноз справджується, трейдер отримує прибуток до 90% від суми ставки.

Попередження про ризики: Використання фінансових продуктів, що пропонуються компаніями, відрізняється високим рівнем ризику і може призвести до втрати всіх ваших коштів.Як торгувати Ethereum на бінарних опціонах

Суть досить проста - у вас є два варіанти:

Обидва варіанти мають свої переваги і недоліки. Тому вибір тільки за вами.

Але, перш, ніж переходити до ставок, вам обов'язково потрібно пройти тренування на пробному безкоштовному рахунку.

Більшість брокерів надають такі можливості:

  1. По-перше, ви пройдете короткий навчальний курс.
  2. По-друге, на досвіді зможете перевірити себе в справі.

Сама ж торгівля ETH на бінарних опціонах має гранично простий алгоритм:

На цьому все. Вам залишається сидіти і чекати вказаний вами ж час. В результаті, якщо ваша ставка зіграла (якщо ви вгадали), то на ваш рахунок повертається поставлена ​​сума і до неї додається, як правило, ще 90% від неї.Стратегія торгівлі Ethereum на бінарних опціонах

Прийшов час поговорити про те, що таке ф'ючерси та опціони на Ethereum. І якщо з одним поняттям ми вже знайомі, то що таке «Ф'ючерс» залишається незрозумілим. Опціон на ф'ючерс - це такий актив, який представляє ф'ючерсний контракт. За його умовами, покупець має право (але не зобов'язаний) зайняти певну позицію по ф'ючерсу за певною ціною виконання в будь-який час, але до закінчення терміну контракту. Ф'ючерс може бути на певний товар, цінні папери, валюту / криптовалюту і так далі.

Досить складно зрозуміти. По суті, це фінансовий контракт, за умовами якого ви повинні купити обумовлений товар в майбутньому по вже встановленій ціні. При цьому незалежно від того, підніметься ціна або опуститься в майбутньому (до закінчення терміну дії контракту) продавець зобов'язаний буде продати вам домовлений товар, а ви повинні його викупити.

Тому, якщо говорити про ф'ючерси, активом якого буде Etherium, можна зробити такий висновок. На момент укладення контракту ви обумовлюєте ціну, за яку будете купувати Ефір, терміни дії контракту та інші нюанси. По закінченню часу встановленого в контракті ф'ючерсу ви купуєте обумовлену кількість ETH за вже раніше обговорену певну ціну. Таким чином, можна як заробити, так і піти в мінус. Тому заробіток Ефіру на бінарних опціонах, використовуючи ф'ючерси, це досить ризикований крок. Але, воно ж може обернутися досить високим прибутком за короткий час.

Чому це вигідно

Відразу ж хочеться відзначити, що поняття «Вигідно» досить спірно. Адже подібні ставки - це дуже ризикована справа. І якщо підходити до нього не відповідально без підготовки і знань, то шанс програти значно зростає. Однак, вигода все ж є. Адже з мінімальними вкладеннями, ви можете пристойно заробляти. При цьому багато брокерів надають бонус за реєстрацію, який так само може брати участь в торгах.

Крім цього, більшість перевірених і надійних брокерів надають практично миттєвий вивід грошей (максимум до 48 годин). Це означає, що ви легко і швидко зможете забрати свій виграш будь-яким зручним вам способом:

Крім цього, завдяки бонусним програмам і можливості використовувати ф'ючерсні контракти, можливо отримати перший заробіток без вкладень. І в подальшому збільшити свої ставки. У будь-якому випадку, не дивлячись на те, як красиво це розписано в Інтернеті і статтях, все ж це не гра. До цієї справи потрібно підходити з усією відповідальністю. І перш за все, слід вивчити це питання дуже детально.Як заробити на Ефірі (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться:

Додати коментар: