Як працювати з біржами Ефіріум КласикБіржі ETC - портал Guland

Деякий час криптолихоманка захлеснула світ, і, здавалося б, її обороти повинні стихнути згодом, але, як показує практика, вона тільки посилюється. Постійно створюються нові валюти, виходять форки старих мереж, відкриваються нові крани. І це не кажучи про те, що майнери скупили більшу частину відеокарт для ферм.

Незважаючи на такий ажіотаж, все ще багато хто тільки задаються питаннями про заробіток на криптовалюті і не до кінця розібралися в цій темі. У даній статті ми розглянемо, що таке ETC біржа.

Про валюту

ETC - це відносно нова криптовалюта, яка отримала назву Ethereum Classic. Незважаючи на те, що це абсолютно самостійна мережу, яка не має відношення до звичного Ефіріуму (традиційний Ethereum), все ж багато хто пов'язує їх. І вся справа не тільки в схожих назвах, адже у цих мереж одні розробники.

Ефіріум Класик з'явився пізніше традиційного, і не має тих недоліків, які були у прабатька. А ось розкол вийшов з-за того, що група розробників не знайшла загального рішення сформованих свого часу проблем, через що вони розділилися на два «табори». На сьогоднішній день ETC - це досить стабільна крипта, яка має досить непогані перспективи. Багато бірж підтримують роботу з даної монетою. Більш детально про цю крипто мережу ви зможете дізнатися зі статті «криптовалюта Ethereum Classic».Що таке біржа криптовалют

Якщо в двох словах, то валютна біржа - це спеціальна платформа, яка розроблена для того, щоб користувачі могли вільно обмінювати одні криптовалюти на інші, а також торгувати токенами. Крім цього, ви можете змінювати токени на фіатні валюти, такі як гривні, долари, євро і так далі. Кількість підтримуваних криптовалют і фіатних грошей залежить від конкретно обраного майданчика. По суті, на цьому і закінчуються їх головні відмінності.

Втім, варто зауважити, що крім обміну валют, торгові платформи дозволяють і заробляти віртуальні монети. Робиться це завдяки тому, що курс постійно змінюється (то зростає, то падає). Це і називається волатильністю. І той, хто добре розуміє принцип криптомережі і здатний передбачати зміни курсу, цілком здатний заробляти на коливаннях ціни.

Ще одна особливість ресурсів полягає в тому, що тільки на подібних платформах ви зможете виконати обмін токенів на фіатні гроші, після чого вивести їх на банківську карту і перевести в готівку. Звичайно, існують спеціальні обмінні сайти, але, навіть вони, як правило, працюють саме з біржами, і лише одиниці здатні приймати оплату безпосередньо з гаманців для криптовалют.

Види бірж

Вище ми вже відзначили одну найбільшу істотну відмінність між різними проектами - підтримка різних токенів і фіатних грошей. Але це далеко не всі відмінності. Важливо, перш ніж почати роботу з платформою, вивчити її особливості, відгуки користувачів, правила використання системи і так далі. Адже далеко не всі сервіси можуть «похвалитися» стабільністю роботи. Крім цього можливість виведення коштів є не на кожному сайті. Крім цього, існують певні обмеження і певні мінімальні суми, які ви зможете забрати.

Завдяки вивченню декількох ресурсів ви зможете підібрати найбільш оптимальний варіант під свої вимоги. Крім цього є ризик, що ви підхопите шахрая. Тобто, на такий сайт, на який ви зможете ввести токени, але не зможете їх забрати. Не рідкісні випадки, коли сайт просто закривається в якийсь момент, і не повертає вклади трейдерам. Тому варто бути гранично уважними. І так як мова йде про Ефір, то давайте розглянемо біржі, що підтримують форк ETC.

Це найбільш поширені майданчика, які вже перевірені користувачами і встигли себе зарекомендувати. Варто, однак, розуміти, що відгуки користувачів різняться, і щоб зробити об'єктивний висновок, варто вивчити ці платформи докладніше.Binance

Незважаючи на те, що проект Binance працює зовсім недовго (був заснований в 2017 році), все ж за такий короткий час він встиг заявити про себе і завоювати своїх шанувальників. По добовому обсягу транзакцій він потрапив в ТОП 30 бірж. Головна відмінна риса полягає в тому, що він підтримує досить великий список різних криптовалют, в тому числі і ETC Classic, а також фіатних грошей.

Однак думки про цей майданчик різняться. Проте розробники постійно працюють над ним, оновлюючи систему і підвищуючи безпеку. Тому, якщо ви, перейшовши на сайт, побачите помилку, то не варто переживати. Просто на даний момент ведуться роботи, і незабаром сервіс відновить свою функціональність. Детальніше про платформу ви зможете дізнатися з поста: «Бінанс».

Exmo

Біржа Exmo також підтримує токени Ethereum Classic. За час своєї роботи платформа завоювала довіру багатьох користувачів. Вона, як і інші, підтримує різні маркери, роботу з валютними парами, а також фіатні гроші. Головною особливістю цього майданчика є вельми простий інтерфейс, який здатний зрозуміти навіть новачок. Після реєстрації вам доступні три основних сервіса:

  1. Торги - безпосередньо заробіток.
  2. Обмін - сервіс для обміну криптовалют і звичайних грошей.
  3. Гаманець - сервіс, що відображає актуальний залишок на балансі користувача.

Детальніше про реєстрацію та роботу з сайтом ви зможете дізнатися зі статті: «Ексмо».

YoBit

Популярний майданчик YoBit має масу шанувальників. Хоча відгуки користувачів в Інтернеті відрізняються. Багато все ж розчарувалися в ній і всіляко її хейтят. Однак, сайт продовжує працювати і користується досить широким попитом. Одна з найважливіших особливостей полягає саме в підтримці не тільки популярних криптовалют, таких як Ефір Класик і подібних йому, а й найновіших токенів. Більш того, біржа працює навіть з тими криптами, які знаходяться в стадії ISO.

Ще одна особливість платформи в тому, що вона має масу додаткових інструментів крім віртуальних монет. Детальніше про неї, і роботу з нею, ви можете прочитати в статті: «Йобіт».BTC Trade UA

Сервіс BTC Trade є першою українською біржею для торгівлі токенами. У зв'язку з цим вона отримала широку популярність саме на теренах країн колишнього СНД. Платформа розроблена Богданом Чайкою в 2014 році. До цього Богдан працював в одному з найбільших українських банків - ПриватБанк. Він брав участь в поліпшенні роботи онлайн-сервісу Приват24.

Ресурс підтримує поповнення рахунку і виведення грошей на карту ПриватБанку в гривнях. Це робить її особливо привабливою саме для українських користувачів. На даний момент сервіс підтримує не велику кількість криптовалют, однак спостерігається позитивна динаміка розвитку сервісу. Головне, що всі основні крипти, в тому числі і ETH Classic, представлені на майданчику і ними можна торгувати.

Більш докладно про систему і роботу з нею ви дізнаєтеся з поста: «БТС Трейд».

Bitfinex

Китайська торгова площадка Bitfinex зайняла свою нішу ще в 2013 році. На сьогоднішній день вона займає одне з лідируючих місць за такими показниками, як добові обороти і кількість транзакцій. Багато користувачів вважають за краще цю біржу по ряду причин:

Це відмінні риси Bitfinex. Правда, з лютого 2018 року, для повноцінної роботи з сервісом слід зробити депозит в розмірі 10 000 доларів. Що для багатьох трейдерів, особливо новачків, абсолютно не прийнятно.

Більш докладно про майданчику ви зможете дізнатися зі статті: «Бітфінекс».Як торгувати на біржах

Ми вже досить багато дізналися про проекти, що підтримують Ефіріум Класік, і тепер настав час, підняти завісу над питанням, як торгувати на цих майданчиках. Правда, в цьому питанні не все так однозначно. Перш, ніж переходити до справи, слід вивчити масу матеріалів. Все зводиться до 7 кроків:

  1. Вибір брокера (торговельного майданчика).
  2. Тренування на спеціальному ДЕМО-рахунку, який надає практично кожен проект.
  3. Започаткування власної стратегії.
  4. Реєстрація особистого рахунку на обраній платформі.
  5. Отримання першого прибутку.
  6. Збільшення торгового капіталу.
  7. Вихід в стабільний профіт.

Звичайно, вам буде потрібно вивчити масу літератури, перечитати купу статей на сайтах, форумах і так далі. Адже навчитися правильно торгувати криптою не так просто, як може здатися на перший погляд. Крім цього, слід враховувати графік коливань курсу валюти і багато інших чинників.

Сама ж по собі торгівля досить проста і не вимагає від вас будь-яких зусиль:

Заробіток відбувається якраз-таки на різниці вартості на момент покупки і продажу. І вся складність не в тому, як торгувати, а в тому, щоб розуміти і передбачати, коли курс почне рости, а коли - падати.Торг Etherium Classic на біржі Binance (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться:

Додати коментар: