Все про цифрову криптовалюту Ethereum

Як використовувати гаманець MetaMask

Що таке MetaMask - портал Guland

MetaMask - це криптогаманець, створений компанією ConsenSys. Підтримує зберігання та перекази криптовалют та NFT, випущених в Ethereum або EVM-сумісних блокчейнах. Також містить сервіс свопу криптовалют. Найбільш популярною версією MetaMask є розширення для браузера: завдяки цьому гаманець взаємодіє зі смарт-контрактами децентралізованих програм на рівні веб-додатку.

Decentraland: огляд дивовижного віртуального світу

Що таке Decentraland - портал Guland

Decentraland - це платформа віртуальної реальності або віртуальний світ, що працює на блокчейні Ethereum. Користувачі досліджують метавсесвіт проекту та наповнюють його контентом. У Decentraland користувачі створюють різні артефакти та інтерактивні об'єкти. Предмети та ділянки землі у цьому віртуальному світі є NFT. Вони торгуються на внутрішньому маркетплейсі.

Etherscan: перевірка зв'язків у мережі Ethereum

Що таке Etherscan - портал Guland

Etherscan - оглядач блоків та аналітична платформа для блокчейну Ethereum. Проект запустила у 2015 році команда розробників із Малайзії. Це - незалежна організація, яка не фінансується Ethereum Foundation. Сервіс призначений для навігації за загальнодоступними даними мережі: відстежує транзакції та відображає результати як пошукова система.

Комплексний огляд Chainlink (LINK) для початківців

Що таке Chainlink (LINK) - портал Guland

Chainlink - децентралізована мережа оракулів, які верифікують та надають дані із зовнішніх джерел для смарт-контрактів у блокчейні. Chainlink є найбільшим провайдером децентралізованих оракулів у криптоіндустрії. Технологія особливо потрібна у сфері децентралізованих фінансів. Також оракулів використовують великі компанії, які не пов'язані з блокчейном.

Розбираємось, що таке мережа Arbitrum і навіщо вона потрібна

Що таке Arbitrum - портал Guland

Arbitrum - рішення другого рівня (L2) для мережі Ethereum, розроблене американською компанією Offchain Labs. Проект покликаний збільшити швидкість та масштабованість базового блокчейну. Arbitrum використовує концепцію Optimistic Rollups, дозволяючи розробникам легко без будь-яких змін запускати смарт-контракти та децентралізовані програми Ethereum з нижчими комісіями за перекази та підвищеною пропускною спроможністю.

Повний огляд протоколу Bancor для початківців

Банкор протокол - портал Guland

Банкор протокол являє собою метод, який був створений, щоб дозволити будь-кому швидко і легко конвертувати будь-які ERC-20 валюти безпосередньо один з одним, на відміну від використання обміну третьою стороною для виконання перетворення. В доповнення до чинного протоколу, який використовує розумні контракти для роботи, проект також має свою власну мережу, яка усуває необхідність в підборі покупців і продавців для створення ліквідності. У мережі використовуються розумні контракти і токени нового типу, звані «Smart Token».

Огляд гаманця Ethereum Wallet

Mist Wallet Ethereum - портал Guland

Незважаючи на те, що індустрія криптовалют з'явилася в 2009 році, тільки недавно було помічено істотне збільшення її діяльності по розробці, що призвело до появи численних проектів і рішень.

За кілька минулих років було випущено безліч платформ, які дозволили користувачам отримати максимальну віддачу від використання продуктів і послуг на основі криптовалют, і одним з таких рішень став Mist Wallet. Він також офіційно відомий як Ethereum Wallet, так як він був створений розробниками мережі.

Які відеокарти використовувати для майнінга Ефіру (Ether)

Кращі відеокарти для майнінга Ethereum (Ефіріума) - портал Guland

У той час як Біткоін вимагає передового устаткування для ефективного майнінга, Ethereum як і раніше є одним з кращих алгоритмів майнінгу на GPU. У той час як деякі монети, орієнтовані на конфіденційність, такі як Monero, часто більш прибуткові, алгоритм Ethash, використовуваний Ethereum, також є рушійним алгоритмом для інших популярних монет, таких як Ethereum Classic, Ubiq, Pirl, Metaverse, Musicoin, Ellaism та інших , які є форком оригінального коду Ethereum. Це керівництво розгляне кращі відеокарти для майнінга Ethereum (Ефіріума).

Що таке ліміт газу і ціна газу для транзакцій ETH

Ліміт газу і ціна на газ - портал Guland

Транзакції з Blockchain є енергоємними, і це пояснює причину, по якій гірничодобувні компанії Blockchain шукають місця з низькими витратами енергії. У зв'язку з потребами в газі для кожної транзакції в Блокчейні, зацікавленим сторонам важливо знати відповідний ліміт газу і ціну.

Давайте заглибимося в газовий ліміт і ціни на газ для угод ETH без подальших церемоній.

Що таке токени ERC-20?

Токени ERC20 - портал Guland

Ethereum - популярна мережа Блокчейнів, яка була розроблена, щоб дозволити будь-якому розробнику кодувати будь-який децентралізований додаток і запускати його в Блокчейні. В основі системи лежить використання токенів, також відомих як криптовалюта, які можна продавати, купувати і передавати. Все це працює на Ether, рідному токені Ethereum, і цей токен використовується для оплати винагород майнерам, комісій за транзакції і багатьох інших мережевих сервісів, таких як інтелектуальні контракти.

Що таке Ефіріум простими словами

Що таке криптовалюта Ethereum (ETH) простою мовою - портал Guland

Ethereum - наступний великий науково-технічний прогрес для людства. З точки зору порівняння, якщо Біткоін децентралізує валюту, Ethereum децентралізує Інтернет.

Ethereum змінить все: те, як ми обмінюємося цінностями через Інтернет, те, як ми використовуємо наші комп'ютери, це революціонізує розробку додатків, комунікацій і, в кінцевому підсумку, наше майбутнє.

Як добувати Ефіріум Класик через Клеймор майнер

Майнінг Ethereum Classic через Claymore miner - портал Guland

Що таке майнінг знає практично кожен, хто цікавиться криптовалютами. І хоча саме поняття відомо, багато хто не розуміє його принципів і не до кінця розібралися з тим, як налаштовується процес видобутку.

Звичайно, велика частина успіху залежить від вибору крипти, але це вже інша історія. У цій же статті ми розглянемо, як майнити ETC через Claymore miner, адже саме ця крипта є досить вигідною в видобутку, і користується попитом серед «старателів».

Як подивитися транзакцію по Ethereum Classic

Перевірити транзакції по Ефіріум Класик (ETC) - портал Guland

Однією з особливостей криптовалют є повна анонімність користувачів. Це означає, що для проведення транзакцій вам не потрібно паспортних даних, проходити процедури ідентифікацій і так далі. Багато хто вважає, що перевірити транзакцію ETC або іншої крипти неможливо.

Однак, це не так. Анонімність стосується тільки особистих даних користувача, а не всієї мережі. Хоч ланцюжок блоків з даними і закодований, все ж досить легко можна перевірити свій переказ.

Який курс Ефіріум Класика до UAH, USD, BTC і інших валют

Онлайн курс Ethereum Classic - портал Guland

З появою криптовалют, багато зайнялися так званим майнінгом (здобиччю монет). Але, коли коіни отримали ширшу популярність, ще більше людей звернули увагу на криптобіржі. Завдяки постійним коливанням вартості токенів, можна непогано заробити.

Але, для цього вам буде потрібно постійно стежити за курсом. І в цій статті ми поговоримо про те, як відстежувати онлайн курс ETC. Це дозволить вам вчасно продавати або купувати монети з найбільшою вигодою.

Які перспективи Ефіріум Класика в 2022 році

Прогноз Ethereum Classic - портал Guland

Криптовалюта - це тема для розмов сучасної молоді вже котрий рік. І вона не перестає бути актуальною, так як постійно щось змінюється - майнити то вигідно, то - ні, з'являються нові мережі, нові маркери, вартість то зростає, то падає.

У цьому ж пості мова піде про майбутнє такої криптовалюти, як Ефіріум Класик. Ми постараємося зробити прогноз криптовалюти EThereum Classic (ETC) на 2022 рік і визначити курс її розвитку. Чи варто зв'язуватися з нею, чи буде зростати ціна на ці «монети»?

Як майнити Ефіріум Класик на відеокарті

Майнінг Ethereum Classic - портал Guland

Сучасне життя все глибше занурюється в цифровий світ і в цьому немає нічого страшного. Криптографічна валюта - це новий вид цифрових грошових коштів, які можна добувати, заробляти і витрачати на необхідні товари або послуги.

У даній статті ми поговоримо про те, що таке майнінг Ethereum Classic (ETC), як налаштувати програмне забезпечення, створити ферму, розрахувати прибутковість і багато іншого.

Гаманець для криптовалюти Ефіріум Класик

гаманець Ethereum Classic - портал Guland

Криптовалюти все ще набирають обертів популярності. Звичайно, Біткоіни для рядового майнера не настільки цікавий, в силу складності видобутку в домашніх умовах. Однак, на його заміну прийшли інші. Однією з таких криптовалют є Ефіріум Класік.

Для початку вам буде потрібно створити свій гаманець, в якому і будуть накопичуватися і зберігатися токени. Отже, давайте розбирати, що ж таке гаманець Ethereum Classic, як його створити і, як з ним працювати.

Як працювати з біржами Ефіріум Класик

Біржі ETC - портал Guland

Деякий час криптолихоманка захлеснула світ, і, здавалося б, її обороти повинні стихнути згодом, але, як показує практика, вона тільки посилюється. Постійно створюються нові валюти, виходять форки старих мереж, відкриваються нові крани. І це не кажучи про те, що майнери скупили більшу частину відеокарт для ферм.

Незважаючи на такий ажіотаж, все ще багато хто тільки задаються питаннями про заробіток на криптовалюті і не до кінця розібралися в цій темі. У даній статті ми розглянемо, що таке ETC біржа.

Купуємо і продаємо Ethereum Classic

Продати та купити Ефіріум Класик - портал Guland

У сучасний вік цифрових технологій багато переключаються на заробіток в Інтернеті, і одним з них є видобуток криптовалют. Про способи заробітку ми говорили в попередніх статтях.

У цьому ж пості ми дізнаємося, як продати і купити Ефіріум Класик, і заробити на постійних скачках курсу ETC. Також розглянемо, на яких біржах можна здійснювати торги і, як перевести в готівку зароблені токени.

Огляд криптовалюти Ефіріум Класік (ETC)

Криптовалюта Ethereum Classic - портал Guland

Криптовалюта отримує все більше поширення. І вже сьогодні про неї говорять на державному рівні. При цьому технологія постійно розвивається, з'являються нові «монети», нові способи видобутку, гаманці і так далі. Багато хто грає на нестабільному курсі, отримуючи досить високий дохід.

У цій статті ми поговоримо про те, що таке криптовалюта Ethereum Classic (ETC), а також розберемо способи її видобутку, спробуємо дати деякі прогнози на її майбутнє.

Як заробити на бінарних опціонах Ефіріума

Бінарні опціони Ethereum - портал Guland

Криптовалюта в наші дні на устах багатьох прогресивних людей, які активно використовують ПК і доступ до Глобальної Мережі. І однією з найбільш міцних і популярних цифрових валют є Ефіріум, який поступається лише Біткоїну.

І вже сьогодні багато хто заробляє крипту, торгуючи на біржах і збираючи потужні ферми для майнінга. Одним із способів заробітку є бінарний опціон. І в цьому пості ми поговоримо про те, що таке бінарні опціони Ethereum і, як на цьому заробити.

Причини і наслідки поділу Ethereum

Причини поділу Ефіріума - портал Guland

У наш час криптовалютою вже нікого не здивуєш. Часи Біткоіна вже позаду, і його місце займають все нові і нові віртуальні «монети». Однією з таких монет є Ефіріум і його форки. Останнім часом саме ця мережа має найбільше поширення.

Але, не все так гладко. Проект Ethereum мав деякі недоліки, в результаті яких мережа розділилася на два табори, а підсумком всього стала поява нової криптовалюти. Саме про це і піде мова далі - ми розглянемо причини поділу Ефіріума.

Кращі Ethereum крани з виведенням Ефіру

Найжирніші Ефіріум крани - портал Guland

Зі збільшенням популярності заробітку Біткоіна, збільшується попит на всю криптографічний валюту. Ethereum входить в ТОП5 за популярністю криптовалют, оскільки ця монета має величезну мережу гаманців, вона зручна, має швидкі і дешеві перекази.

У зв'язку з цим, сайти, що дозволяють отримати ефір, стають все більш популярними. І в даній статті ми розглянемо самі жирні Ефіріум крани 2022 року, що дозволяють отримувати стабільні виплати і, з часом, зібрати значний капітал.