Гаманець для криптовалюти Ефіріум Класикгаманець Ethereum Classic - портал Guland

Криптовалюти все ще набирають обертів популярності. Звичайно, Біткоіни для рядового майнера не настільки цікавий, в силу складності видобутку в домашніх умовах. Однак, на його заміну прийшли інші. Однією з таких криптовалют є Ефіріум Класік.

Для початку вам буде потрібно створити свій гаманець, в якому і будуть накопичуватися і зберігатися токени. Отже, давайте розбирати, що ж таке гаманець Ethereum Classic, як його створити і, як з ним працювати.

Що таке ETC гаманець

Для початку давайте розберемося, що таке гаманець для Ефір Класик, і чим він такий особливий. Відразу варто розуміти, що особливостей ніяких немає. Якщо ви вже мали справу з криптовалютами, то знаєте основи, і криптовалюта Ethereum Classic не стане для вас новиною і проблемою. Однак, далеко не всі встигли розібратися з цим питанням. Якщо в двох словах, то назва говорить сама за себе. Це якийсь рахунок, на балансі якого зберігаються ваші віртуальні кошти (так звані маркери).

Особливістю цифрових рахунків для токенів ETC є той факт, що ви можете вибрати вид гаманця (про це поговоримо пізніше). В іншому, все досить просто. Створюється певний рахунок (набір букв і цифр, які є ключем). На користь цього рахунку інші користувачі можуть виконувати переклади. Або, система автоматично переводить токени на цей номер при майнінгу. Суть залишається завжди одна, гаманець - це якийсь предмет для зберігання грошей, а якщо говорити про віртуальний світ, то це сайт (сервіс) для зберігання токенів.Види гаманців для Ефіріум Класик

Що таке ETC Wallet ми розібрали. Але, перш, ніж створити гаманець Ефіріум Класик слід визначитися з питанням, який саме вибрати. І тут потрібно знати, які вони взагалі бувають, щоб зрозуміти, в чому між ними відмінності:

Кожен з перелічених видів має свої переваги і недоліки. Тому варто розглянути їх більш детально, з прикладами на найбільш поширених моделях і сервісах. До речі кажучи, офіційний сайт гаманця Ефіріум Класик дозволяє створити рахунок онлайн. Про нього ми так само поговоримо нижче.

Апаратні

Отже, в порядку першої черги варто звернути увагу на апаратні види гаманців для криптовалют. Це зовнішні пристрої, які підключаються до персонального комп'ютера, планшета або смартфону (з підтримкою мобільних операційних систем Android і IOS). Відразу відзначимо, що подібні гаджети можуть бути і повністю автономні. Тобто, вони оснащені всім (дисплей, можливість підключення до Інтернету, вбудований софт і так далі) за необхідне для того, щоб з ними працювати без підключення до ПК або мобільного пристрою.

Вони мають ряд очевидних переваг:

До недоліків можна віднести можливість втрати гаджета і разом з ним всіх токенів, які були на рахунку. Однак цей недолік нівелюється тим, що розробники впроваджують функцією створення резервних копій.

Такий варіант - це кращий вибір для тих, хто зберігає великі суми «монет» і всерйоз замислюється про безпеку.


Trezor Wallet

Це перший електронний апаратний гаманець, який з'явився в продажах ще в 2013 році. У ті часи він підтримував тільки роботу з Bitcoin. За час свого існування гаджет встиг зарекомендувати себе як надійний, зручний і безпечний гаманець для крипти. При цьому він має відмінну функціональність. На сьогоднішній день це самий популярний гаманець, який є безперечним лідером.

Він оснащений кольоровим OLED дисплеєм для зручності при використанні. Але, для роботи все ж доведеться підключити його до ПК. Потрібно розуміти, що даний пристрій спочатку розрахований на роботу з BTC. Тому, для роботи з Etherium Classic потрібно модифікувати програмне забезпечення гаджета. Цей момент краще обговорити з досвідченим користувачем або продавцем. Детальніше ознайомитися з гаджетом і купити його можна за посиланням.

Ledger Nano S

Даний апаратний гаманець відрізняється своїми компактними розмірами. Як стверджує виробник, серед інших переваг виділяється найбільший рівень безпеки. Однак, в порівнянні з попереднім варіантом Ledger Nano S не обладнано вбудованою акумуляторною батареєю, тому не є автономним. Його обов'язково слід підключати до комп'ютера або мобільного пристрою. Дана модель використовує технологію захисту EAL5 +, яка використовується сучасними банками.

Однією з особливостей є можливість відновлення доступу. Пристрій генерує 24 випадкові слова. Вони будуть потрібні в тому випадку, якщо пристрій загубиться і вам потрібно буде відновити доступ до гаманця. У комплекті поставляється 2 пластикові карти, які використовуються для підтвердження переказів. Особливістю Ledger є те, що він спочатку підтримував токени ETH Classic. Детальніше прочитати про гаманець можете за посиланням.Програмні

Програмними називаються ті гаманці, клієнти яких встановлюються на комп'ютер. Це можна порівняти з програмою Keeper WinPro від ЕРС WebMoney або будь-яким іншим додатком, що дозволяє управляти своїм банківським або віртуальним рахунком. По суті, ви просто встановлюєте гаманець на комп'ютер і працюєте з ним. Подібних програм, які працюють з ETC досить багато. Але серед них так само є свої, небезпідставні лідери:

Існують і інші вельми гідні аналоги, але всі їх розбирати ми не будемо, так як вони не мають принципових відмінностей від перерахованих вище.

Mist

Мало хто знає, але гаманець Mist має підтримку токенів ETC. Але з деякими нюансами. Качати його потрібно з відповідного розділу GitHub. Варто зазначити, що розроблений додаток командою EthereumFoundation. Це по справжньому багатофункціональна програма, яка дозволяє повноцінно працювати зі своїм рахунком. Встановити такий гаманець на свій комп'ютер не складе труднощів.

Ethecore Parity

Щоб оцінити всі переваги даної програми слід знати, що раніше існував такий додаток, як Ethereum Parity для роботи з традиційним Ефіріумом. Він досить непогано зарекомендував себе. Пізніше, з появою ETC, група розробників на чолі з Гевіном Вудом постаралися і випустили додаток Ethecore Parity, яке було розраховане саме для роботи з Ефіріум Класик. При цьому програма все ж підтримує обидві крипти (ETH і ETC), незважаючи на всі розбіжності цих систем і їх розробників. Тому ви можете відкрити рахунок в будь-якій з цих криптовалют.

JAXX

Це один з небагатьох мультивалютних гаманців, який підтримує роботу з більшістю токенів. Холодний гаманець JAXX більше підходить для любителів популярних і перевірених продуктів, які дійсно відповідають званню «Універсальний». Але, при цьому є і недолік - вкрай не рекомендується довгострокова робота з цим гаманцем і зберігання на його рахунку великих сум. Справа в тому, що він має проблеми з відновленням доступу, використовуючи мнемонічний ключ. Цей локальний гаманець підійде тільки для повсякденного використання і одноразових переказів, а так само для зберігання невеликих коштів. Завантажити гаманець Ethereum Classic JAXX можна на офіційному сайті jaxx.io.Онлайн

До онлайн-гаманцях відносяться всілякі сайти і сервіси, робота з якими здійснюється через браузер. Список подібних сайтів досить широкий. Однак, є найкращі варіанти, такі як MyEtherWallet - він, призначений для роботи з Ефіріумом, і всіма його форками. Крім цього, ви можете відкрити рахунок на одній з численних бірж, що підтримують Ефіріум Класик. В цьому випадку ви так само отримуєте свій особистий кабінет і рахунок, на балансі якого будуть зберігатися монети.

Classic Ether Wallet

Це один з багатьох гаманців для ЕТК. У всіх подібних сервісів є один недолік - слабкий захист. Працювати з ними можна тільки в самому початку, коли монет ще зовсім трохи. Але, якщо ви плануєте щільно зайнятися майнінгом або іграми на біржах, то краще обзавестися, як мінімум, програмою для свого ПК, а ще краще купити апаратний гаджет.

Зовсім недавно в Інтернеті рясніли повідомлення про те, що даний сервіс був зламаний і з рахунків користувачів викрадені токени на суму близько 300 000 доларів. Деякі рахунки зловмисників були опубліковані. Але, не варто думати, що це проблема тільки даного гаманця. Всі онлайн-сервіси мають таку слабкість. Але не все так страшно. Їх переваги в наступному:

Чи варто працювати з такими гаманцями - все залежить від ваших вимог і планів на майбутнє. Але, якщо ви зацікавилися даним сервісом, то можете докладніше про нього прочитати в цій статті.

Біржові

Даний вид сервісів обійти увагою не вийде, так як для того, щоб грати на біржі, вам в обов'язковому порядку доведеться пройти реєстрацію, після якої ви отримуєте особистий кабінет і рахунок, на балансі якого і будуть зберігатися ті маркери, якими ви будете грати (продавати і купувати). Варто зазначити, що надійність подібних сайтів ще нижча, ніж онлайн-гаманців. Це означає, що краще своєчасно виводити заробіток, який ви вже не плануєте пускати в торги.

Більш того, сама біржа може закритися в будь-який момент. На це можуть вплинути різні чинники. Так як мова у нас йде про криптовалюту ETC, то вам слід дізнатися, які можна використовувати біржі для роботи з Ефір Класик.Знайомимося з гаманцем для Ефір Класік (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться:

Додати коментар: