Що таке ліміт газу і ціна газу для транзакцій ETHЛіміт газу і ціна на газ - портал Guland

Транзакції з Blockchain є енергоємними, і це пояснює причину, по якій гірничодобувні компанії Blockchain шукають місця з низькими витратами енергії. У зв'язку з потребами в газі для кожної транзакції в Блокчейні, зацікавленим сторонам важливо знати відповідний ліміт газу і ціну.

Давайте заглибимося в газовий ліміт і ціни на газ для угод ETH без подальших церемоній.

Вступ

У Блокчейні Ethereum необхідно виконувати платежі при виконанні ряду функцій. Ці функції вимірюються в «GAS» і оплачуються на цій основі.

Платежі за газ розраховуються в ETH, і вони виникають у кожній з наступних функцій:

Слід зазначити, що кожна з цих функцій тягне за собою призначені збори незалежно від того, чи була транзакція невдалою або успішною. Майнери в Блокчейні зобов'язані подавати, виконувати і перевіряти кожну транзакцію в Блокчейні ETH.

Коли з вас стягують або виставляють рахунок за газ, ця плата не надходить до вашого гаманця або провайдера доступу Blockchain, а направляється майнерам для підтримки інфраструктури.

Доступ до слідів кожної транзакції легко знайти на сайті etherscan.io, який дає розбивку по долару США і ETH. При перегляді транзакції ви отримаєте знімок лімітів попутного газу і розширення газу.Що визначає використання газу?

Використання газу визначається складністю кожної угоди. Також необхідно додати, що пікові періоди призводять до перевантаження мережі, і це також може викликати стрибок в необхідній граничній кількості газу для транзакції.

Так само, як вартість золота усереднюється на основі унцій, одиниця газу, визначена шахтарями, становить 1 Гвей; в той час як 1 Гвей дорівнює 10^9 Вей. Якщо ви встановите Gwei / gas на 2 разом з лімітом газу 10000 газ, вартість транзакції складе 20000Gwei. Стандартна вартість передачі понесені для кожного маркера передачі становить $ 0,079.

При відправці токенів вам може знадобитися до 100000 газу або не менше 50000 газу; в залежності від кількості транзакцій, які відбуваються в Блокчейні. 50000 GAS в середньому обійдуться вам приблизно в 0,001 ETH.

Відносно кожної транзакції вам необхідно:

Сума двох перерахованих вище кроків дає спільну комісію за транзакції, яку ви понесете за будь-яку транзакцію, яку ви ініціюєте в Блокчейні.

Що таке ліміт газу?

Що стосується ліміту газу, вам необхідно вказати ліміт газу для ваших транзакцій, перш ніж почнеться обробка. На таких платформах, як (MEW) MyEtherWallet, для кожної транзакції пропонується обмеження за замовчуванням для газу. Однак під час пікових періодів обробки транзакцій обмеження газу за замовчуванням можуть привести до збоїв транзакції.

Хоча деякі сторони намагаються звести до мінімуму витрати на такі вимоги і перекази токенів, в разі невдачі транзакції легко виникають. Просто переконайтеся, що у вас є запас ETH, щоб не витрачати час, енергію і ресурси.

Ви повинні бути в змозі випускати з уваги ризик перевитрати на газ при збільшенні ліміту газу, оскільки вартість невикористаного газу буде повернена на ваш гаманець після завершення ваших транзакцій. Всі стандартні транзакції передбачають мінімальний ліміт газу в 21000.Як ми можемо знизити ціну на газ?

Ви можете вирішити знизити ціну на газ для кожної транзакції, щоб контролювати свої витрати. Коли ви знижуєте ціну на газ, ви ненавмисно знижуєте швидкість, з якою ваша транзакція може бути завершена.

Зниження встановленої ціни можливо, якщо ви зможете підтвердити темп активності Блокчейна в даний момент. На MEW в центральному верхньому куті екрана відображається попередження про високу швидкість транзакцій в Блокчейні.

Якщо це станеться, ви повинні або підвищити ціну на газ, або дочекатися зниження активності, перш ніж продовжити. Ціни на газ є найвищими при створенні токенів, і це просто відповідає правилу попиту і пропозиції.

Кілька ETH потрапляють в список при покупці газу таким чином, що ті, хто пропонує найбільше, отримують право на першочергову обробку своїх транзакцій майнером. Максимальний ліміт газу встановлений в 50 Gwei. Якщо ви використовуєте MEW, ви помітите, що для ціни на газ встановлено повзунок в 50Gwei, щоб запобігти збоям транзакції.

Ось пороги ціни на газ:

Чому шахтарі вважають за краще вищі обмеження щодо газу

Шахтарі - це люди, які «бруднять руки», щоб виконати роботу на Блокчейні. Вони завжди шукають стимули. Майнери заробляють відсоток від кожної комісії, що виплачується за транзакції Блокчейна, коли вони успішно додають / майнерують блок.

Ваша висока ціна на газ спонукає майнера працювати над вашою транзакцією і хешуванням нового блоку. За винятком випадків, коли транзакції обмежені в поставках, низькі ліміти газу призведуть вашу транзакцію до нижньої частини списку очікування.

Кожен майнер знає неписане правило, яке свідчить: «Оцінюйте транзакції в порядку від зростання до зменшення на основі ціни на газ перед обробкою блоку». Це процедура, з якою кожен учасник в ланцюжку блоків Ethereum повинен бути знайомий, щоб отримати найкращий результат.

Завжди встановлюйте ціну на газ вище, щоб ви могли мати пріоритетну оцінку в Блокчейні і швидко набирати свої нагороди. Якщо ви робите це повільно, просто переконайтеся, що ціна вашого набору досить висока, щоб спонукати майнера виконати свою роботу за вас.

Витрати на транзакції ETH набагато нижчі, ніж витрати на транзакції BTC, часто нижче однієї десятої вартості транзакцій в Біткоінах.Що таке ціна GAS (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться:

Додати коментар: