Як добувати Ефіріум Класик через Клеймор майнерМайнінг Ethereum Classic через Claymore miner - портал Guland

Що таке майнінг знає практично кожен, хто цікавиться криптовалютами. І хоча саме поняття відомо, багато хто не розуміє його принципів і не до кінця розібралися з тим, як налаштовується процес видобутку.

Звичайно, велика частина успіху залежить від вибору крипти, але це вже інша історія. У цій же статті ми розглянемо, як майнити ETC через Claymore miner, адже саме ця крипта є досить вигідною в видобутку, і користується попитом серед «старателів».

Що таке Claymore's Dual майнер

Щоб зрозуміти, що таке Claymore miner для майнінга Ethereum Classic, давайте розглянемо, взагалі, що потрібно для того, щоб почати видобуток:

  1. Потужна відеокарта або ЦП (краще зібрати ферму з декількох відеоадаптерів).
  2. Програма, яка буде використовувати потужності ПК для обробки мережі.

Клеймор - це та сама програма, яка виробляє обчислення за певними алгоритмами, обробляючи дані мережі. За це мережа видає винагороду у вигляді токенів, в даному випадку ETC. І так як мова йде про майнінг Ефіріум Класік, то і програма потрібна така, яка зможе обробляти саме цю мережу і буде підтримувати всі необхідні алгоритми.

Отже, що таке Клеймор, ми розібралися, але що означає Дуал Майнінг ETC і ETH? Саме слово «Dual» говорить про підтримку одночасно двох процесів. Тобто, програма підтримує одночасно два алгоритму. Це означає, що ви зможете видобувати паралельно дві криптовалюти. Це дуже зручно, якщо, наприклад, основна продуктивність від ферми на відеокартах видобуватиме Ethereum Classic, і при цьому, паралельно процесор або одна з відеокарт видобуватимуть іншу крипту. Як і водиться, завжди існують плюси і мінуси. Детальніше про Майнінг Класика читайте в цій статті.Плюси

До переваг Клеймор Дуал Майнера можна віднести:

Майнінг ETC на Claymore супроводжується й іншими перевагами, перерахувати які досить складно в одній статті.

Мінуси

Зворотний бік медалі не такий серйозний, як може здатися:

Це, мабуть, і всі недоліки. Звичайно, якщо копнути глибше і почати чіплятися до всіх дрібниць, то можна знайти і інші незначні мінуси. Але, в цілому, програма користується популярністю серед майнерів Etherium Classic. І така довіра цілком виправдана.Завантажити

Відразу варто відзначити, що існує безліч версій даної програми. І вони мають досить сильні відмінності, аж до відмінностей у підтримці відеокарт від різних виробників (AMD або nVidia). Звичайно, все, що говорилося вище, має відношення саме до найбільш нових версій, починаючи від v10 і вище. Завантажити її можна з офіційного сайту розробника програми.

Завантажити Claymore miner - портал GulandВстановити

Як і годиться, щоб добувати Ефіріум Класик через Клеймор майнер, для початку потрібно встановити програму. І, кажучи про встановлення, важливо розуміти, що ви не качаєте звичний для нас інсталяційний файл з розширенням .exe, який запускає процес автоматичної установки. Ви качаєте набір файлів і папок, які запаковані в архів. Ваше завдання після скачування архіву розпакувати його.

Встановити Claymore miner - портал Guland

Після розпакування відразу можна переходити до налаштування. І ось цей процес буде найбільш складним. Для запуску процесу майнінга в розпакованійї папці потрібно знайти файл «Start.bat» - так званий «батник». Саме в ньому і буде міститися вся інформація про гаманець, пули, про вашу ферму і так далі.Налаштувати

Як уже сказано вище, налаштування Claymore для ETC - це найбільш складний процес. Саме тут доведеться проявити терпіння і максимальну уважність. Важливо уточнити, що якщо ви качали програму на офіційному сайті за посиланням вище, то налаштовувати потрібно буде файл «config.txt». Більш того, у файлі вже внесений шаблон з підказками. Тобто, в ньому розписано, що і куди вписувати, де брати інформацію і так далі.

Але, давайте зупинимося на цьому питанні докладніше:

  1. Після скачування розпаковуємо архів.

  2. Знаходимо файл «config.тхт».

  3. Запускаємо його.

  4. Ті рядки, які починаються з символу #, просто ігноруємо (залишаємо, як є) - це просто підказки, що писати або звідки брати інформацію. А під цими рядками йдуть вже безпосередньо команди, які вам буде потрібно прописувати вручну. За замовчуванням в файлі вже будуть прописані команди, але вони потрібні тільки для прикладу. Вам доведеться їх замінити своїми актуальними значеннями.

  5. Далі вписуємо ті значення, які вказані в підказках (проксі, адреси пулів і їх назви ви берете з самих пулів).

Після того, як ви ввели всі необхідні дані, прописали всі рядки потрібно зберегти зміни. І тільки після цього можна переходити до запуску процесу видобутку Ефір Класик. Для запуску знаходимо файл «start.bat» і запускаємо його. Це виконуючий файл, який виконує всі команди, прописані у файлі «config.txt».

Деякі, більш досвідчені майнери, налаштовують сам виконуючий файл «start.bat». Зробити це простіше, але тільки в тому випадку, якщо у вас вже є досвід. Суть в тому, що в цьому батніку ви прописуєте основні команди - вказуєте pool, свій гаманець, параметри ферми та інші важливі дані. Простота в тому, що прописувати набагато менше. Але складність в тому, що потрібно знати, що і де писати, а це вже відноситься до основ програмування. Незалежно від того, яким чином ви налаштуєте свій Claymore (через батнік або файл конфігурацій), прибутковість видобутку залишиться незмінною.Майнінг Ефір Класік на Claymore (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться:

Додати коментар: