Огляд гаманця Ethereum WalletMist Wallet Ethereum - портал Guland

Незважаючи на те, що індустрія криптовалют з'явилася в 2009 році, тільки недавно було помічено істотне збільшення її діяльності по розробці, що призвело до появи численних проектів і рішень.

За кілька минулих років було випущено безліч платформ, які дозволили користувачам отримати максимальну віддачу від використання продуктів і послуг на основі криптовалют, і одним з таких рішень став Mist Wallet. Він також офіційно відомий як Ethereum Wallet, так як він був створений розробниками мережі.

Чого чекати?

Mist - це браузер на основі Блокчейна, створений розробниками Ethereum, який до цих пір бачить серйозні оновлення в своєму інтерфейсі, так як він знаходиться в процесі становлення основним рішенням для дослідження мереж та ланцюжків децентралізованих додатків (DApps) в формі Блокчейна.

З браузером Mist пов'язані різні DApp-додатки, причому у кожного з них є свої власні коди і доступні продукти. Таким чином, гаманець «Mist» є частиною цього пакета DApps і був окремо випущений як Ethereum Wallet, щоб виступати в якості окремого продукту, який міг би функціонувати належним чином, не чекаючи повного випуску Mist - який до цих пір в бета-тестуванні.

Саме тут термін «Mist» асоціюється з гаманцем. Ви можете назвати це Mist Wallet, але це буде технічно невірно, оскільки це відноситься до додатка браузера, і тому офіційною назвою для цього буде Ethereum Wallet.

Ви також можете перевірити це на сторінці GitHub, яка містить всі випуски Mist, при цьому гаманець називається «Ethereum Wallet» разом з Mist Browser Beta.Що робить гаманець

Ethereum Wallet підтримує Ether (ETH) і пов'язані токени ERC20 і був створений розробниками Ethereum. Ці розробники прагнули надати користувачам мережі надійне і безпечне рішення для забезпечення безпеки їх інформації про криптовалюту, не турбуючись про те, що до неї можуть дістатися хакери та інші зловмисники - і все це без необхідності використання будь-яких сторонніх рішень.

З появою цілої низки криптовалютних гаманцевих рішень присутність Mist змушує задуматися користувачів про те, що відрізняє цей сервіс від інших сервісів гаманців, створених задовго до нього; як це співвідноситься з популярними стандартами безпеки, які зараз вважаються нормою в галузі; і наскільки легко користуватися сервісом для повсякденних криптовалютних транзакцій.

Пам'ятаючи ці питання, ми склали короткий посібник з Ethereum / Mist Wallet і пов'язаними з ним послугами, щоб ви могли легко визначити, чи є послуга прийнятною для вас.

Це офіційний гаманець Блокчейна Ethereum

Простіше кажучи, відповіді на всі питання, пов'язані з безпекою, полягають в тому, що рішення є офіційним додатком гаманця Блокчейна Ethereum і, таким чином, залишається одним з найбезпечніших гаманців, доступних для мережі і її підтримуваних криптовалют.

Проте, коли справа доходить до запитів щодо зручності використання, Ethereum Wallet не такий гарний в порівнянні зі сторонніми рішеннями, так як він доступний тільки в якості настільного клієнта в операційних системах Windows, Mac і Linux, але не на інших платформах.

Крім того, гаманець фактично вимагає, щоб користувачі завантажували всі дані Блокчейна з Blockchain Ethereum, на настройку якого можуть піти дні в залежності від вашого інтернет-з'єднання.

Гаманець також буде синхронізуватися з Blockchain Ethereum кожен раз, коли вам потрібно до нього доступ, що займе додатковий час на кожному сеансі входу в систему. Це обов'язковий процес, який не можна пропустити, навіть якщо вам не потрібно нічого робити в Блокчейні Ethereum, крім як використовувати Ethereum Wallet.

Незважаючи на ці перешкоди, оскільки Ethereum Wallet створюється і управляється через саму мережу Блокчейнів, він залишається надзвичайно безпечним і не схильний до ризику злому користувача стороннім правопорушником (тільки стежте за тим, щоб не ділитися своїми паролями і закритими ключами з ким-небудь).Як працює Ethereum Wallet

Як згадувалося вище, користувачі можуть зберігати Ether і інші маркери ERC20 в гаманці Ethereum, а також можуть переказувати кошти за допомогою функції відправки та отримання на іншу адресу гаманця Ethereum або стороннього гаманця, що підтримує відповідні криптовалюти.

Плата за користування послугою для забезпечення безпеки вашої інформації про криптовалюти не стягується, але за відправку криптовалют на інший гаманець стягується плата за транзакції. Ці збори залежать від мережі і показуються користувачеві перед виконанням транзакції.

Користувачі також можуть обмінюватися між активами Ether і ERC20 шляхом інтеграції криптовалютної біржі ShapeShift, яка дозволяє здійснювати майже миттєві угоди з деякими нарахованими комісійними, які залежать від ShapeShift і комісії за транзакції в мережі Ethereum.

Наскільки рекомендується використовувати гаманець Ethereum?

Ethereum Wallet настійно рекомендується для досвідчених користувачів, які розбираються в клієнті Blockchain, так як він забезпечує безпеку такого роду, що є рідкістю для свідоцтва в будь-яких інших сторонніх службах гаманця.

Але це не означає, що нові користувачі криптовалют не можуть користуватися гаманцем. Графічний інтерфейс гаманця дуже простий в навігації, тому після завершення процесу установки навіть починаючі користувачі можуть легко використовувати гаманець, лише приділивши йому кілька хвилин, щоб зрозуміти, як все це працює.

Крім додаткової установки і збільшення часу завантаження при кожному вході в систему, основною перешкодою при використанні Ethereum Wallet є відсутність підтримки мультіплатформенності. У той час як інші сторонні гаманці надають користувачам доступ до них через Інтернет і мобільні додатки, більшу частину часу гаманець Ethereum обмежений тільки доступом до робочого столу, що робить його відстаючим в доступності.

З урахуванням вищесказаного, він як і раніше залишається одним з найбезпечніших рішень для зберігання інформації про ваші ефіри і токени ERC20. Тому, якщо у вас немає проблем з доступом до вашої інформації про криптовалюти через один пристрій, тоді почніть використовувати Ethereum Wallet і вирішіть для себе, подобається вам це чи ні.Як встановити холодний гаманець Ethereum Wallet (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться:

Додати коментар: