Кращі Ethereum крани з виведенням ЕфіруНайжирніші Ефіріум крани - портал Guland

Зі збільшенням популярності заробітку Біткоіна, збільшується попит на всю криптографічний валюту. Ethereum входить в ТОП5 за популярністю криптовалют, оскільки ця монета має величезну мережу гаманців, вона зручна, має швидкі і дешеві перекази.

У зв'язку з цим, сайти, що дозволяють отримати ефір, стають все більш популярними. І в даній статті ми розглянемо самі жирні Ефіріум крани 2021 року, що дозволяють отримувати стабільні виплати і, з часом, зібрати значний капітал.

Про валюту і гаманці

Ethereum вже не можна назвати молодою валютою, оскільки створена вона була ще в серпні 2014 року. Молодий IT фахівець швейцарської організації Віталік Бутерін розробив систему для смарт контрактів. Ефір вже стали називати другим біткоіном і у що виллється розвиток даної крипти передбачити складно. Можливо, вона навіть вийде на перше місце в криптовалютній галузі. Детальніше про неї можна прочитати в статті: «Що таке Ethereum».

Перш ніж приступати до збору ефірок, варто подбати про створення гаманця. Адже всі сайти повинні кудись переводити зароблені GWEI. Про те, який гаманець вибрати і як його створити читайте в пості: «Ethereum гаманець».Корисна інформація про Etherium крани

Для початку розглянемо, що таке ефіріум кран - це сайт, який дає відвідувачеві якусь кількість газу, за виконання простих дій: перегляд реклами, введення капчі, перехід по посиланню і т.д. Спочатку такі ресурси створюються з метою поширення інформації про нову валюту. Так було і з езеріумом, але через бум в середині 2017 року, коли дана монета била рекорди і була у всіх на слуху, стали з'являтися шахраї. Вони почали створювати підроблені проекти, заманюючи високим заробітком, але при цьому нічого не виплачували. Тому, потрібно з обережністю підходити до вибору кранів, які платять.

Зараз, коли ціна крипти досить висока, не всі мають кошти, щоб придбати даний актив для інвестицій. Деяким просто подобається збирати ефір з кранів. У кожного свої переконання. До того ж, те що сьогодні здається невеликою сумою, завтра може бути солідним капіталом. Адже, як було сказано, потенціал даної монети дуже великий.

Далі ми розглянемо, як збирати ефіріум на кранах, що готові виплачувати монети своїм відвідувачам.

Кращі Ethereum крани

Поки що free Ethereum крани не так поширені, як скажімо біткоін-крани. Але з кожним днем їх стає все більше. У соціальних мережах і на Ютубі розростається кількість посилань з гучними гаслами. Нічого в цьому поганого немає, якщо уважно читати відгуки і відбирати тільки працюючі крани. Нижче представлений список ресурсів, які на даний момент, чесні по відношенню до користувачів.

Назва Коротка інформація Отримати монети
Free ethereum Кран на подобу Фрібіткоін. Отримуєте монети в залежності від числа яке випало.

FireFaucet Цей веб-сайт схожий на автоматичний кран, який дозволяє автоматично запитувати кожну валюту відразу на одній сторінці, нічого не роблячи!

Allcoins Allcoins.pw допоможе вам заробити трохи крипти, грати в деякі крипто ігри і багато іншого.Крани Ефіру з виводом на Фаусетхаб

Відразу після закриття сервісу Epay, проектам не було куди моментально виплачувати зароблене. У зв'язку з цим ходили чутки, що ETH крани з моментальною виплатою припинили своє існування. Але все не зовсім так, оскільки сервіси Faucetpay и Expresscrypto додали до себе Ethereum, то кранам є куди миттєво переводити монети.

Що краще - накопичувальні крани, де слід зібрати мінімалку або кран ефіріума з виведенням відразу в гаманець, кожен вирішує для себе. Головне, щоб вони не були одноденними.

Назва Коротка інформація Отримати монети
Ethereum Faucet Щогодинний ресурс, що дозволяє заробити ефіріум безкоштовно від 0.0000008 ETH до 0.001 ETH.

Bagi На цьому сайті отримуєте до 400 Сатоши ETH через кожні 5 хвилин. Монети збираються на внутрішньому рахунку.

Forumcoin Кран роздає 61 satoshi ETH кожні 0 хвилин, вивід на Expresscrypto.

Queenfaucet Мультивалютний кран, на якому через кожні 3 хвилини можна отримувати до 462 Сатоши, які виводяться на Expresscrypto-гаманець.

Claimcoin24 Ethereum кран із запитом 1000 Gwei кожні 5 хвилин.

Xfaucet Хороший кран, запит 289 монет кожні 5 хвилин.

Konsta Хороший кран, запит 230 монет кожні 5 хвилин.Де ще заробити Ефіріум

На крани звертають увагу більше новачки або люди, охочі принципово працювати лише з такими ресурсами. Але є і більш серйозні методи отримання ETH, правда, вони вимагають деяких знань і умінь, а часом і вкладень:

Це далеко не весь список, за що можна отримати Ethereum, про решту методів читайте в статті: «Види заробітку Ефіріума».

Обмін і виведення

Обміняти ETH на фіатні гроші або іншу валюту можна на тих же біржах, де і відбувається торгівля. Завдяки тому, що на біржі можна завести і вивести кошти величезним числом способів, даний варіант один з кращих.

Ще один метод - це скористатися онлайн-обмінниками. Щоб підібрати надійний обмінний сервіс з мінімальною комісією, можете скористатися Bestchange.ETH крани з моментальним виведенням (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться:

Додати коментар: