Як подивитися транзакцію по Ethereum Classic



Однією з особливостей криптовалют є повна анонімність користувачів. Це означає, що для проведення транзакцій вам не потрібно паспортних даних, проходити процедури ідентифікацій і так далі. Багато хто вважає, що перевірити транзакцію ETC або іншої крипти неможливо.

Однак, це не так. Анонімність стосується тільки особистих даних користувача, а не всієї мережі. Хоч ланцюжок блоків з даними і закодований, все ж досить легко можна перевірити свій переказ.

Перевірити транзакції по Ефіріум Класик (ETC) - портал Guland

Що таке транзакція

Транзакція - це процес передачі Ефіріума в Блокчейні. Після занесення хешу в новий блок і його перевірки майнерами, транзакція прописується в блокчейні і вважається успішною. Особливістю є те, що кожен має можливість переглянути історію всіх транзакцій, які відбулися раніше, однак особисті дані власника гаманця не відображаються.

Запис всіх проведених транзакцій міститься в Блокчейні. Кожен новий блок включає в себе інформацію всіх транзакцій з попереднього - він містить посилання на попередні транзакції і асоціює певну кількість ETC з одним або декількома публічними ключами (адресами). Тому історія проведених операцій легкодоступна для всіх користувачів.

Як відстежити транзакцію

Для того, щоб відстежувати транзакції Ефіріум Класік існують спеціалізовані сайти, до яких можна віднести сервіс gastracker.io. З його допомогою можна з легкістю відстежити будь-який переказ. Для цього можна використовувати:

По любому з цих ідентифікаторів ви зможете знайти інформацію про перерахування токенів. Перевірка транзакції виконується в два етапи:

  1. Переходите на сайт вказаний вище або інший аналогічний сервіс.
  2. Вводите в пошуковий рядок один з перерахованих вище ідентифікаторів і тиснете «Enter».

Після цього сайт видасть повну інформацію про ваші перекази. Відразу варто відзначити, що подібних сайтів, які виконують відстеження криптовалют, в тому числі і Ethereum Classic, досить багато і немає ніякої складності, знайти один з них. Так само важливо згадати, що деякі подібні сервіси дозволяють відстежувати пересування крипти за сумою в криптовалютах або доларах. Однак робота таких сервісів є сумнівною.

Як правило, для подібних цілей найчастіше використовується Tx Hash (код транзакції) або номер гаманця, з якого були перераховані кошти. Якщо ви не знаєте, де і як подивитися контрольний номер переказу, то є унікальний спосіб для всіх:

Вам залишається просто знайти потрібний перевід і подивитися інформацію про нього. Зокрема, вас буде цікавити колонка «TxHash», в якій і відображається той самий код транзакції. Натискаєте на нього, щоб відкрити більш детальну інформацію. Варто сказати, що таким же способом ви зможете перевірити і баланс свого гаманця Ефір Класик, в разі такої необхідності.

Швидкість транзакцій

Ще одне важливе питання - скільки часу займає процедура перерахування криптовалюти. На сьогоднішній день, як показує практика, час транзакції може становити від 20 хвилин до 1 години. Однак, в деяких випадках можуть бути і більш тривалі затримки. На це можуть вплинути наступні фактори:

Все це впливає на час переказу. Однак, існують методи прискорення транзакцій:

Про підтвердження транзакції

Підтвердженням транзакції є процес, при якому зроблений переказ та інформація про нього включається до складу знайденого блоку. При цьому 1 знайдений блок дорівнює одному підтвердженню. Якщо говорити простими словами, то при переказі коинів ви створюєте заявку, в якій підтверджується напрямок і кількість переданих токенів. Вся ця інформація збирається в наступні блоки, з яких і складається ланцюжок (Blockchain).

Варто зазначити, що для підтвердження переказу потрібно відкрити як мінімум 6 блоків. Це пояснюється тим, що таку систему вкрай складно зламати. Для цього буде потрібно система, яка забезпечить 10% від хешрейта всієї мережі. А таке обладнання буде мати вартість мільйонів доларів. При цьому відстежити транзакцію досить легко. Причому ви можете отримати детальну інформацію про те, на якій стадії вона знаходиться в даний момент. Для цього вам буде потрібно ваш ідентифікатор (номер гаманця, з якого був зроблений переказ).

Виходячи з усього вищесказаного, можна зробити висновок, що крім усього іншого, сучасні крипто мережі мають досить високий рівень захисту. Хоча, якщо розробники поспішать випустити в віртуальний світ сирий продукт, то знайдуться такі умільці, які зможуть знайти баги і використати їх в свою користь. Довіряти слід тільки перевіреним мережам. Більш того, гарантій на їх стабільність і надійність ніхто не дає. Тому робота з криптовалютами (принаймні, на тій стадії розвитку, на який знаходяться мережі в даний момент) - це певні ризики, на які ви йдете добровільно.

Дивимося інформацію з переказу (відео)

Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться:

Вам також буде цікаво: