Купуємо і продаємо Ethereum ClassicПродати та купити Ефіріум Класик - портал Guland

У сучасний вік цифрових технологій багато переключаються на заробіток в Інтернеті, і одним з них є видобуток криптовалют. Про способи заробітку ми говорили в попередніх статтях.

У цьому ж пості ми дізнаємося, як продати і купити Ефіріум Класик, і заробити на постійних скачках курсу ETC. Також розглянемо, на яких біржах можна здійснювати торги і, як перевести в готівку зароблені токени.

Про валюту

ETC - це форк давно відомої і популярної криптомережі Ethtereum. Він має досить серйозні перспективи, тому багато майнерів звернули увагу на нього. Перш, ніж переходити до роботи з даної криптою, варто вивчити всі тонкощі і особливості монети. Все це детально описано в інший нашій статті «криптовалюта Ethereum Classic».

Так само важливо знати, що для роботи з токенами і для можливості переводити і знімати кошти вам буде потрібно створити гаманець, на якому і будуть зберігатися всі ваші зароблені ETC. Існує кілька сервісів, що дозволяють створити потрібний рахунок. Але найбільш відомим серед них є гаманець MyEtherWallet, який підтримує роботу з усіма форками від Ethereum. Детальніше про те, як створити гаманець і працювати з ним, описано в статті «Classic Ether Wallet». Після створення гаманця ви зможете поповнити його за готівку або безготівковим переказом, переказати кошти на рахунки інших учасників мережі і так далі. Детальніше про гаманці ETC читайте в цій статті.Скільки коштує здійснювати операції

Крім цього вам буде потрібно постійно моніторити курс валюти. Це дозволить вам завжди залишатися в курсі вигідності заробітку, про те, в який момент краще продати токени, а в якій - купити. Саме це дозволить вам заробляти, торгуючи на біржах. Звичайно, на кожному ресурсі відображається графік волатильності, але, не завжди є потреба заходити на майданчик просто для того, щоб дізнатися поточний стан і вартість токена. Детальніше про все це описано в статті «Курс Ефіру Класік».

Якщо ви новачок в цій справі, то слід знати, що курс постійно стрибає, тому сказати, який він на даний момент просто неможливо. Більш того, час від часу відбуваються досить сильні осідання і «злети» курсу. І якщо ви плануєте зайнятися торгами на біржі або видобутком ETC, то вам просто обов'язково постійно моніторити актуальний курс.

Де можна обміняти

Отже, після детального вивчення, стає зрозуміло, чи є сенс в роботі з обраної валютою. І якщо сенс є, то виникає питання, як купити Ethereum Classic. Для цього працюють відповідні сервіси:

Кожен з цих способів купити еtc за гривні має свої переваги, недоліки і ризики. Тому давайте розглянемо всі ці варіанти докладніше.Біржі

Отже, до першого способу віднесемо торгові майданчики. На сьогоднішній день багато хто підтримує даний токен, тому купити Ефіріум Класик на біржі не складе труднощів.

Але, важливо розуміти, що далеко не всі біржі (навіть, якщо говорити про великі сервіси) є благонадійними. Тобто, сайт може працювати цілком успішно, видавати зароблені кошти, але в один момент ресурс може закритися без пояснення причин і повернень коштів, які в момент закриття були на рахунках користувачів і брали участь в торгах.

Сайт Короткий опис Реєстрація
Exmo Даний проект отримав вельми широку популярність в Україні. Це пояснюється тим, що майданчик підтримує широкий вибір фіатних грошей, в число яких входить українська гривня. Це означає, що ви з легкістю і без додаткових посередників, зможете купити Ефіріум Класік на біржі. Однак це далеко не всі її переваги. Ще важливо відзначити підтримку таких платіжних систем, як WebMoney, Yandex Money і Ківі, а також міжнародних - Visa і MasterCard. Крім усього іншого платформа має досить низьку комісію.

Binance Досить молода платформа, штаб-квартира якої розташувалася в Шанхаї. Свою роботу вона почала в 2017 році. Але, за такий короткий період своєї діяльності встигла увійти в топ 30 найбільш популярних бірж по добовому обсягу проведених транзакцій. Перевага даної платформи в тому, що вона підтримує 44 різних криптовалюти, в число яких входить ETC. Це означає, що ви зможете обміняти ETC на будь-яку іншу крипту, яку підтримує майданчик. Однак недоліком є той факт, що ви не зможете купити токени за фітні гроші.

YoBit Один з найпопулярніших майданчиків на просторах колишнього СНД. Як і в попередньому випадку, платформа має підтримку широкого ряду фіатних грошей. Крім цього працює досить зручна система введення-виведення коштів. Це означає, що за допомогою цієї біржі ви зможете перевести Ethereum Classic в гривні, не вдаючись до допомоги посередників. Але, варто так само відзначити, що відгуки користувачів різняться. З одного боку підтримка гривні і можливість виконати виведення грошей на банківську карту робить систему дуже привабливою. З іншого боку, багато відгуків користувачів свідчать про не найвищу надійність платформи.

Bitfinex Китайський проект, який почав свою роботу в 2013 році і був одним з перших. Слід зазначити, що вже в 2014 році дана платформа здійснювала 10% від всіх торгів криптовалют в світі. Це досить серйозний показник. Сервіс встиг зарекомендувати себе з кращого боку і завоювати довіру багатьох користувачів. Це один з найнадійніших ресурсів. Однак важливо розуміти, що купити Ефір Класик за гривні у вас не вийде. Платформа підтримує покупку і продаж криптовалют тільки за долари.

Ми розглянули коротко 4 найбільш популярні платформи для роботи з криптовалютою, які підтримують ETC. Більш того, деякі з них дозволяють поміняти відразу на гривні і вивести гроші на свою карту. Однак, ці можливості надають не тільки біржі, але і інші спеціалізовані сервіси.Обмінники криптовалют

Кожен, хто працював з електронними грошима, знає, що таке онлайн-обмінник. Це спеціальний сайт, який працює тільки для того, щоб змінювати різні валюти (як фіатні, так і криптовалюти), в тому числі і обмін ETC на ПриватБанк. Варто відзначити, що онлайн-обмінники так само підтримують і перераховані вище сервіси. Тобто, ви можете виводити кошти з цих платформ. Одною з найбільш популярних систем перевірених обмінників є відомий BestChange.

Однак ви і самостійно можете знайти сайт для обміну цифрових грошей. Існує 5 найбільш популярних проектів:

Кожен з цих онлайн-обмінників працює цілодобово і дозволяє продати Etherium Classic за гривні або іншу фіатну валюту.

Приватні особи

Крім всіх перерахованих вище способів існує ще один варіант, як вивести Ethereum Classic на карту. Полягає він у тому, щоб знайти людину, яка займається обміном. Тобто, ви обговорюєте курс обміну та інші умови, після чого переводите обумовлену суму токенів на рахунок «міняйли», а він видає вам обумовлену суму готівкою. Суть проста. Однак далеко не завжди виходить знайти такого підприємця, що займається подібними обмінами. Хоча, цілком можливо, що у вас є знайомі «майнери» або трейдери.

На тлі зростаючої популярності криптовалют, багато підприємців все ж починають відкривати точки з обміну токенів. Однак, важливо розуміти, що курс обміну встановлює сам «міняла». Тому він буде більше вигідний для нього, а не для вас. І вдаватися до таких послуг слід тільки в тому випадку, якщо інших варіантів просто немає. Більш того, важливо розуміти, що ви можете зіткнутися з шахраєм. Тому не варто робити передоплат, а підходити до цього питання потрібно дуже уважно.Купівля та продаж Ефір Класик через Exmo (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться:

Додати коментар: