Які перспективи Ефіріум Класика в 2021 роціПрогноз Ethereum Classic - портал Guland

Криптовалюта - це тема для розмов сучасної молоді вже котрий рік. І вона не перестає бути актуальною, так як постійно щось змінюється - майнити то вигідно, то - ні, з'являються нові мережі, нові маркери, вартість то зростає, то падає.

У цьому ж пості мова піде про майбутнє такої криптовалюти, як Ефіріум Класик. Ми постараємося зробити прогноз криптовалюти EThereum Classic (ETC) на 2021 рік і визначити курс її розвитку. Чи варто зв'язуватися з нею, чи буде зростати ціна на ці «монети»?

Трохи про крипту

Для початку вам слід дізнатися, як з'явився ETC. Це дозволить багато чого зрозуміти про розробників і політику компанії. Детально про це можна прочитати в статті «Поділ Ефіру». Якщо в двох словах, то це свого роду форк вже відомої мережі Ефіріум, яка полюбилася багатьом майнерам. Незважаючи на те, що мережа була побудована на базі ETH з виправленням помилок і багів в коді зі збільшенням рівня безпеки, все ж це повністю автономна валюта, яка позбавлена ​​недоліків свого прабатька.

Після появи дана мережа отримала широке поширення, багато в чому завдяки вже поширеності Ефіру. Тому багато майнерів звернули на неї погляд з перших днів. І вони не помилилися, так як ETC з самого початку була дуже вигідним токеном для видобутку. І до цього дня майнінг Ефіріум Класик є актуальним, хоч уже й не таким прибутковим, як раніше. Детальніше про дану мережі ви зможете дізнатися зі статті «Криптовалюта Ethereum Classic».Прогноз на 2021 рік

Щоб хоч якось спрогнозувати майбутнє ETC варто подивитися на її минуле. Зокрема слід звернути увагу на такі показники:

Отже, перше, на що варто поглянути - це вартість даної монети. І тут можна спостерігати стабільне зростання. Якщо на самому початку токен коштував близько 1 долара, то на момент написання цієї статті курс піднявся до 4 доларів США. Можна було зустріти і досить сильні скачки до 15 доларів. І хоч це явище і короткочасне, все ж якщо взяти середній курс, то ми спостерігає тенденцію до зростання. Це досить важливий показник.

Крім цього спочатку емісія даного токена не планувалася. Але, з огляду на реалії сучасних криптовалют, все ж курс політики був змінений і кількість монет обмежили. Це означає, що з плином часу з кожної видобутою монетою складність мережі буде збільшуватися. Все це визначає подальше зростання вартості токена Ефір Класик. Тому в 2021 році ми будемо спостерігати збільшення вартості. Саме визначити швидкість росту і вказати вартість ETC, а також складність мережі неможливо, так як на це впливає дуже багато чинників, які не залежать один від одного.

Довгострокова перспектива

Якщо говорити про довгострокову перспективу, то можна з повною впевненістю сказати, що Etherium Classic має всі шанси не тільки вижити, але і стати вигідною інвестицією. Цілком можливо, з ростом складності мережі майнінг поступово відійде на другий план і не буде таким актуальним, як на даний момент. Але що стосується торгів на біржах або довгострокову інвестицію, то можна спостерігати схожість з Біткоіном. Може бути, курс і не злетить різко, але все ж зараз все вказує на те, що вартість ETC буде тільки рости.

Падіння вартості монети може спостерігатися, але тільки в короткочасному режимі. Більш того, як правило, після незначного падіння курс не тільки вирівнюється, але і підвищується, трохи перевищуючи вартість до падіння ціни. Більш докладно про це ви зможете дізнатися зі статті «Курс ETC».Чи варто інвестувати

Аналітика мережі Eteherum Classic показує, що на даний момент це одна з найбільш перспективних криптовалют, яка поступається місцем лише Bitcoin і його форкам, і свого прабатька традиційному Ефіріуму. З огляду на все вищесказане, можна зробити висновок, що в дану крипту можна інвестувати. Звичайно, важливо розуміти, що даний захід дуже ризикований, тому що в світі криптовалют все може статися абсолютно несподівано. Тому гарантій ніхто не зможе дати.

Але, поки що всі показники вказують на те, що даній мережі бути. А перспективи на майбутнє досить приємні. Крім усього іншого, в Ефір Класік варто інвестувати і за такими параметрами, як:

  1. Довіра і підтримка з боку такої відомої біржі, як Полонікс.

  2. Високий рівень безпеки, захист від атак і підтримка з боку бірж. Це все дозволяє нівелювати такі атаки, як стратегія демпінгу, DDoS-атаки і так далі.

  3. Наявність емісії.

  4. Точне слідування традиціям розробниками криптовалют, що збільшує рівень довіри серед користувачів.

Варто відзначити, що в деяких показниках Класик обігнав ETH, а завдяки емісії, у мережі з'явилася можливість конкурувати з лідерами в цій галузі.

Чи варто інвестувати - портал GulandВисновки

З огляду на всі перераховані вище фактори, можна зробити деякі прогнози на майбутнє криптовалюти. Звичайно, все описати просто неможливо, та й не має сенсу. Все може змінитися в будь-яку хвилину. Головне, що важливо знати:

  1. Тенденція до подальшого зростання вартості токенів.

  2. Розвиток мережі, зростання довіри не тільки серед користувачів, але і таких бірж, як polonix, що так само є позитивним показником.

  3. Висока довіра означає збільшення вкладів в мережу - нові інвестори тягнуть за собою ще більший розвиток.

  4. Майнінг - довіру і популяризація серед майнерів, що роблять цю мережу ще більш привабливішою. Справа в тому, що чим швидше видобуваються коіни, тим вище росте складність мережі і вартість токенів.

Який висновок можна зробити з усього цього - дана мережа і її криптовалюта на даний момент має високий рівень довіри і серйозні перспективи на майбутнє. Пропонувати вам інвестувати саме в ETC не варто, так як це справа особисто кожного. Але, проаналізувавши всі параметри, можна зробити висновок, що з великою часткою ймовірності Ethereum Classic не тільки буде жити і складати гідну конкуренцію, але і буде рости в ціні. Це означає, що ETC є вигідним вкладенням на довгострокову перспективу.Аналітика Ефір Класика (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться:

Додати коментар: