Повний огляд протоколу Bancor для початківцівБанкор протокол - портал Guland

Банкор протокол являє собою метод, який був створений, щоб дозволити будь-кому швидко і легко конвертувати будь-які ERC-20 валюти безпосередньо один з одним, на відміну від використання обміну третьою стороною для виконання перетворення. В доповнення до чинного протоколу, який використовує розумні контракти для роботи, проект також має свою власну мережу, яка усуває необхідність в підборі покупців і продавців для створення ліквідності. У мережі використовуються розумні контракти і токени нового типу, звані «Smart Token».

Проблема, розв'язувана протоколом Банкор

Одним з основних питань, що розглядаються в протоколі Банкор, є неліквідність, яка спостерігається на ринках криптовалют. Найбільші монети, такі як Біткоіни і Ефіріум, очевидно, не страждають від проблем з ліквідністю, оскільки завжди є покупці і продавці для найбільших криптовалют. Однак з тисяч інших створених токенів більшість страждають від неліквідності. Це не тому, що ці жетони і монети погані, а тому, що вони просто ще не отримали достатньо уваги ринку, щоб стати ліквідними.

Ліквідність визначається обсягом монет, доступних для продажу і покупки, з метою забезпечення постійного постачання покупців і продавців певним активом або токеном. Будь-який токен з хорошою ліквідністю можна купити або продати в будь-який час, не турбуючись про затримки чи величезні цінові розриви. Токени, які страждають від низької ліквідності, як раз навпаки. Вони часто страждають від значних цінових розривів, і можуть бути випадки, коли неможливо купити або продати токен через відсутність контрагента.

Команда Bancor змусила б нас повірити, що, оскільки більшість токенів неліквідні і їх важко обміняти, вони також виключені з ціннісного Інтернету. Bancor Protocol намагається усунути проблеми з ліквідністю для всіх токенів ERC-20.

Кінцева мета команди Bancor - це світ, в якому ви могли б мати мільйони токенів, які використовуються або локально, або в нішевих проектах, але які все ще легко і швидко торгуються на глобальному рівні.Огляд протоколу: Bancor і смарт-токени

Інтелектуальні контракти в протоколі Bancor створюють смарт-токени для використання в якості альтернативи типовому методу обміну криптовалют. Ключ до розумних контрактів полягає в тому, що вони позбавляють від необхідності мати контрагента в будь-якій угоді. Замість цього смарт-контракти перетворять будь-який токен ERC-20 в інший токен ERC-20. Ці перетворення відбуваються прямо в Блокчейні і без втручання будь-якої іншої особи або третьої сторони.

Смарт-токени, створені за допомогою смарт-контрактів, обробляють перетворення, утримуючи резерви кожного токена ERC-20 в рамках смарт-контрактів. Таким чином, вони можуть підтримувати ліквідність в будь-який час, торгуючи між резервами в міру необхідності на підставі запитів користувачів.

Один із способів думати про Smart Token - це те, що вони є типом грошей, які містять інші типи грошей. Хоча вони самі є валютами, вони також містять інші валюти, щоб вони могли здійснювати конвертації.

Протокол Bancor був розроблений для підтримки кожного токена ERC-20. Крім того, кожен створений Smart Token сумісний з ERC-20 і, отже, сумісний з усіма іншими токенами ERC-20. Смарт-токен не тільки може бути перетворений в будь-який інший токен, який він зберігає в резерві, але також може бути перетворений в будь-який інший токен, який зберігається в інших смарт-токенах. Таким чином, всі токени ERC-20 пов'язані між собою, що забезпечує швидке автоматичне перетворення.

Мережевий токен Bancor (BNT)

Для протоколу Bancor був створений власний токен, відомий як мережевий токен Bancor, або BNT. Це найперший смарт-токен, який також є резервним для всіх інших смарт-токенів. Оскільки BNT утримується всіма інтелектуальними токенами, це значно зменшує кількість перетворень, необхідних для отримання кінцевого токена.

Поставка токенів BNT постійно змінюється, оскільки смарт-токени постійно створюються і знищуються, щоб задовольнити вимогам мережі. В даний час загальний обсяг поставок становить 75 833 883 батів, а оборот - 51 162 724 батів. Транзакції BNT обробляються на рівні, окремому від первинного рівня протоколу Ethereum Casper Proof-of-Stake.

Отримати токени BNT просто. Їх можна перетворити з будь-якого іншого токена ERC-20 прямо через веб-додаток Bancor. Ви також можете знайти BNT на деяких біржах, таких як BitForex, LAToken, HitBTC, Binance, OKEx, Bittrex, UpBit, Liqui, COSS, Livecoin, Gate.io і Tidex.

Токени BNT можна зберігати в будь-яких гаманцях, сумісних з ERC-20, таких як MyEtherWallet, Parity і imToken.Ліквідність мережі Bancor

Bancor покінчив з необхідністю для контрагентів надавати ліквідність мережі. Замість того, щоб підбирати покупців і продавців для забезпечення ліквідності, як це роблять біржі, мережа Bancor дозволяє користувачам в будь-який час легко здійснювати конверсії за допомогою розумних контрактів на Блокчейні.

Цей метод гарантує ліквідність для всіх токенов, програмуючи контракти Smart Token з постійним коефіцієнтом резервування. Це гарантує, що всі смарт-токени завжди підтримують мінімальну суму резерву.

У міру того, як конвертація токенів здійснюється за допомогою різних смарт-контрактів, ціни конвертації розраховуються в режимі реального часу. Розрахунки запрограмовані в Smart Tokens і були розроблені спеціально для максимізації коефіцієнта конверсії, а також для запобігання виснаженню.

Перетворення токенів в мережі Bancor

Щоб конвертувати токени, ви просто підключаєтеся до мережі через веб-додаток Bancor, щоб виконати ваші перетворення.

Процес конвертації насправді дуже простий з вашої точки зору. Припустимо, ви хочете конвертувати токен Basic Attention (BAT) в KIN.

У верхній частині веб-додатку ви можете змінити вибір «Оплатити за допомогою» на «BAT» і «Отримати» на KIN. Вам також необхідно буде вказати суму оплати або отримання, і веб-додаток розрахує конверсію. Потім натисніть кнопку «Конвертувати» (все це передбачає, що у вас вже є гаманець, пов'язаний з BAT, доступний для конвертації).

Як тільки ви натиснете «Перетворити», мережа Bancor почне обробляти запити до різних смарт-контрактів. Перший запит перетворює вашу BAT в Smart Token, який містить резерви BAT. Цей Smart Token потім ліквідується і обмінюється на інший Smart Token, в якому зберігаються резерви KIN. Після завершення ланцюжка конверсій ви отримуєте КІН в своєму гаманці.

Гіпотетичний реальний приклад використання

Ви знайомі з програмами по готелю? Припустимо, що Marriott і Hilton включили свої програми винагород в Блокчейн і почали використовувати маркери ERC-20. Використовуючи Bancor Protocol, ви можете в будь-який час обміняти свої нагороди Marriott на нагороди Hilton. Зробіть ще один крок вперед і уявіть, що United Airlines також має програму винагород з використанням токена ERC-20. Після цього ви зможете обміняти свої винагороди Marriott або Hilton на винагороди United Airlines в будь-який час і без участі контрагента в обміні.Команда Банкора

Команду Bancor очолює Рада Фонду з чотирьох чоловік, яка базується в Цузі, Швейцарія. Існує також консультативна рада, яка надає поради та рекомендації. Чотири члени Ради Фонду є наступними:

Бернард Літаер - бельгійський інженер-будівельник, економіст, автор і професор, який спеціалізується на грошових системах і просуває ідею створення спільнотами своїх власних місцевих валют.

Еяль Герцог (Eyal Hertzog) - архітектор продукту проекту, який відомий як співзасновник компанії Metacafe з обміну відео. Херцог також став співзасновником Appcoin, проекту, схожого на Bancor, який використовує створені користувачем торгові майданчики і приватні валюти.

Гай Бенарці - співзасновник, який відомий як засновник ігрової компанії Mytopia. Бенарці також є співзасновником Particle Code, студії розробки в Тель-Авіві, Ізраїль.

Гвідо Шмітц-Круммахер - керівник фонду Bancor Protocol, що займається різними комерційними підприємницькими підприємствами в Швейцарії. Його участь в крипто-просторі включає в себе участь Банкор, а також керівну посаду в краудфандінговій мережі Tezos (XTZ).

Консультативна рада складається з 10 осіб, найбільш відомим з яких є венчурний капіталіст і прихильник криптовалют Тім Дрейпер.

Висновок

Банкор протокол був створений для видалення проблеми ліквідності з криптовалютної екосистеми. Це дозволить навіть самим маленьким нішевим монетам знайти глобальний ринок. В кінцевому підсумку це може дозволити обмін токенів, які пов'язані з широким спектром цілей і застосувань.

Bancor стане особливо корисним, якщо простір криптовалют буде розвиватися настільки, що буде використовуватися велика кількість нішевих та локально ефективних токенів. Це може привести до того, що Bancor стане ведучою «криптобіржею», а мережевий токен Bancor стане однією з найбільших монет за ринковою капіталізацією.

Тим не менш, до цих пір становлення було повільним: мережа Bancor в даний час знаходиться на 80-му місці за обсягом, а обсяг продажів за добу становить усього 6,8 млн. доларів. Якщо Bancor не зможе панувати над ринками криптовалют, він буде приречений залишатися нічим іншим, як нішею, що пропонує себе.Що таке Bancor [субтитри] (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться:

Додати коментар: