Що таке токени ERC-20?Токени ERC20 - портал Guland

Ethereum - популярна мережа Блокчейнів, яка була розроблена, щоб дозволити будь-якому розробнику кодувати будь-який децентралізований додаток і запускати його в Блокчейні. В основі системи лежить використання токенів, також відомих як криптовалюта, які можна продавати, купувати і передавати. Все це працює на Ether, рідному токені Ethereum, і цей токен використовується для оплати винагород майнерам, комісій за транзакції і багатьох інших мережевих сервісів, таких як інтелектуальні контракти.

Вступ

Одна з найважливіших цілей фонду Ethereum - створити екосистему, яка безперешкодно пов'язує все разом, створюючи їх бачення «світового комп'ютера». Це не тільки мережа, Блокчейн і додатки, але і маркери, необхідні для забезпечення роботи всієї екосистеми. З моменту свого заснування в 2014 році Ethereum працював над досягненням цієї мети, і одним з головних нововведень, які він навів, є токени ERC-20, які тепер можна створювати як частину екосистеми Ethereum. Насправді, є багато інших токенів, які вже додані в екосистему Ефіріума.

Ці маркери не більше або менше, ніж цифрові активи. Вони створюються з комбінацією декількох значень і можуть використовуватися для подання безлічі різних речей, від реальних фізичних предметів, таких як золото або нерухомість, до боргових розписок або ваучерів, до балів лояльності. Ці маркери, які були розроблені на Блокчейні Ethereum, по суті є розумними контрактами, і тому для їх роботи потрібен Ether.

Крім створення токенів, які працюють з Блокчейном Ethereum, існує також стандарт, створений навколо токенів Ethereum, який називається стандартом ERC-20. Він визначає загальні правила або значення, які повинні містити всі токени, створені в Blockchain Ethereum, і дозволяє розробникам, бірж і іншим розумним контрактами точно знати, як буде вести себе новий токен.Розробники токенів ERC-20 розширюють можливості

Стандарт ERC-20 був запропонований в листопаді 2015 року Фабіаном Фогельстеллером. Він визначає загальні правила, яким повинні слідувати всі токени Ethereum, що дозволяє розробникам і іншим особам, включаючи інші розумні контракти в мережі Ethereum, знати, як будуть працювати токени. Це значно спрощує створення проектів, здатних взаємодіяти з усією областю дії екосистеми Ефіріума. Без стандарту проекти повинні були б бути змінені з урахуванням правил, що регулюють кожен випущений новий токен. Якщо врахувати, що за станом на травень 2018 року було укладено 83 400 контрактів на токени ERC-20, то можна побачити, що цей стандарт величезний для розробників.

Стандарт означає, що нові маркери створюються для сумісності з існуючою мережею, і новий токен повинен дотримуватися ряду правил, щоб це відбулося. Доброю новиною є те, що правила надають велику свободу і гнучкість для розробників. Це робить стандарт ERC-20 надзвичайно гнучким і корисним для створення практично необмеженої різноманітності токенів з однаково різними функціями. Незважаючи на те, що стандарт ERC-20 офіційно не прийнятий і не застосовується, розробники нових токенів в значній мірі дотримуються правил, викладених в стандарті. Це означає, що більшість існуючих сьогодні токенов Ethereum сумісні з ERC-20. Одними з найбільш популярних з цих токенів є EOS, OmiseGo (OMG), Basic Attention Token (BAT) і Power Ledger (POWR).

Шість функцій, визначених ERC-20

Для стандарту ERC-20 було визначено шість функцій, і всі ці функції такі, що інші інтелектуальні контракти в екосистемі Ethereum можуть їх розпізнавати і розуміти. До них відносяться передача токенів, загальний запас токенів і пошук балансу токенів за заданою адресою. Приблизно 99% всіх поточних токенів ERC-20 реалізували шість основних функцій, викладених в стандарті.

Стандарт також визначає два сигнала (події), які може приймати кожен токен, і на які налаштовані інші маркери. Спільнота розробників Ethereum погодилася з тим, що ці шість функцій і два сигнали є мінімумом, необхідним для стандарту, щоб стандартизувати очікувану поведінку при спілкуванні по мережі. Стандарт ERC-20 дозволяє розробникам легко працювати з зовнішніми смарт-контрактами.

Ще однією перевагою того, що всі токени ERC-20 відображають однакову поведінку у всій мережі Ethereum, є те, що майже всі гаманці, що підтримують Ether, також можуть підтримувати всі токени, сумісні з ERC-20. Найбільш популярними з них є MyEtherWallet, MetaMask і Jaxx, хоча є багато інших.

Важливо пам'ятати, що ERC-20 залишається чернеткою і не застосовується спільнотою Ethereum. Він також може бути дуже легко змінений, хоча у міру створення більшого числа токенів це стає все більш важчим для роздумів. Схоже, що співтовариство розробників Ethereum прихильні стандарту, враховуючи поточне прийняття, і це хороше припущення, що майже всі нові маркери також будуть відповідати стандарту ERC-20.

Стандарт досить молодий, тому не дивно, що в найближчі роки будуть з'являтися деякі проблеми, так як Ethereum продовжує розвиватися. Одна з цих проблем вже була виявлена. Будь-які засоби, відправлені розумним контрактом, будуть знищені, так як розумний контракт функціонує тільки для відстеження і розподілу активів.Проблеми з токеном ERC-20

Хоча стандарт ERC-20 забезпечує мінімальну сумісність, він не визначає все необхідне, щоб зробити токен цінним, корисним або навіть функціональним. Токени можуть і далі налаштовуватися, і стандарт допускає це, поки токен все ще відповідає основним функціям і сигналам ERC-20.

Однією з проблем поточного стандарту є те, що він занадто спрощує розгортання токена на технічному рівні. Це дозволило багатьом командам і окремим особам випускати токени, хоча технічно вони не змогли б цього зробити, якби стандарт був більш суворим. Розгорнувши більш 83 000 токенів, ви можете бути впевнені, що існує багато збігів і подібних токенів. Це просто жах для інвесторів, ускладнюючи рішення, в який токен вкладати гроші. Це також дискредитує криптовалюти в цілому, оскільки багато хто з цих проектів не потрібні і розглядаються як щось більше, ніж просто захоплення грошей.

Інша проблема полягала в тому, що деякі команди впровадили стандарт, що ще більше ускладнює визначення того, як їх токени працюють в мережі. Один приклад - коли токени відправляються в смарт-контракти інших ICO. Якщо смарт-контракт був запрограмований на прийом токенів, вони спалюються або губляться назавжди. До початку 2018 року вже було втрачено 3 мільйони токенів. Новий запропонований стандарт токена ERC-223 планує виправлення цього недоліку.

На закінчення

Одним з величезних переваг створення стандарту ERC-20 стало прискорення зростання сфери криптовалют завдяки стандартизованим функціям, які спростили для проектів розробку і випуск токенів. Це також збільшило синергію в мережі Ethereum, привівши у відповідність ICO, біржі та гаманці. Оскільки протокол вже настільки корисний, ймовірно, ми побачимо, що в майбутньому він буде вдосконалений для вирішення спільних питань і проблем.

Токени ERC-20 швидко стали важливою частиною мережі Ethereum та світу криптовалют. У 2018 році збільшилась кількість токенов і ICO, і це зростання принесе користь всій екосистемі Ефіріума. Це означає, що Ethereum також повинен продовжувати рости в популярності.Що таке токени стандарту ERC-20 (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться:

Додати коментар: