Які відеокарти використовувати для майнінга Ефіру (Ether)Кращі відеокарти для майнінга Ethereum (Ефіріума) - портал Guland

У той час як Біткоін вимагає передового устаткування для ефективного майнінга, Ethereum як і раніше є одним з кращих алгоритмів майнінгу на GPU. У той час як деякі монети, орієнтовані на конфіденційність, такі як Monero, часто більш прибуткові, алгоритм Ethash, використовуваний Ethereum, також є рушійним алгоритмом для інших популярних монет, таких як Ethereum Classic, Ubiq, Pirl, Metaverse, Musicoin, Ellaism та інших , які є форком оригінального коду Ethereum. Це керівництво розгляне кращі відеокарти для майнінга Ethereum (Ефіріума).

Вступ

В останні роки майнінг на GPU стає все більш популярним, і це позначилося на цінах на GPU, оскільки Nvidia і AMD намагаються задовольнити попит. Оскільки на ринку не вистачає нових графічних процесорів, реселлери значно збільшили ціну доступних карт. Це означає, що успішний майнер Ethereum повинен вміти знаходити угоди на графічних процесорах. У багатьох випадках ви можете розраховувати заплатити роздрібну ціну за використані карти або націнку 50-100% на нові карти.

Приступаючи до роботи, якщо у вас немає великого бюджету, вам майже завжди захочеться почати з карт AMD, оскільки вони можуть коштувати всього на 60% менше, ніж їх аналоги Nvidia. Однак це не обходиться без втрат, оскільки карти Nvidia набагато легше навчитися використовувати, налаштовувати і розганяти. Таким чином, ви почнете працювати з Nvidia більш плавно, але з AMD ви заощадите багато грошей.

Ви також побачите менше енергії від карт AMD, що не зашкодить при майнінгу монет Ethash і Cryptonight, але карта Nvidia буде більш потужною.Порівняння кращого обладнання для майнінга Ethereum

У AMD і Nvidia є хороші карти для майнінгу і відмінні карти для майнінга. Нижче ви знайдете огляд кращих карт AMD і Nvidia для майнінга Ethereum. Сподіваємося, що ці відгуки допоможуть вам вибрати кращу карту для вас. Нижче наведено пояснення деяких термінів, використаних в процесі огляду:

Назва: досить просто - назва чіпсета. Зверніть увагу, що коли ви відправляєтеся за покупками, ви також знайдете варіанти для кожного набору мікросхем, але ми не витрачали час, щоб пояснити плюси і мінуси кожного варіанту, так як це зробило б цю статтю занадто довгою. Але ці варіації можуть вплинути на продуктивність, тому, визначившись з найкращим набором мікросхем, ви захочете провести додаткові дослідження, щоб з'ясувати, який варіант краще всього підходить для ваших цілей. Наприклад, з чіпсетами AMD відомо, що варіант MSI Gaming X має кращі системи охолодження, але також і один з найвищих цінників.

Ціна: скільки ви платите за свої графічні процесори, буде визначати, скільки часу вам буде потрібно для майнінгу, перш ніж досягти точки беззбитковості і перейти до прибутковості. Вказані роздрібні ціни, але в більшості випадків можна очікувати, що за більшість карт в ці дні ви будете платити на 50-100% більше.

Hashrate: наскільки потужна карта для вирішення (хеширования) алгоритму в ідеальних умовах. Більш високі хешрейти призводять до того, що майнер виявляє більшу кількість Ефіріума. Наведений хешрейт матиме діапазон і може залежати від розгону карти, перепрошивки BIOS або зниженої напруги карти.

Power Draw: це кількість електроенергії, яка споживається картою, і вплине на вартість майнінга і вашу можливу прибутковість.

Ефективність: вимірюється шляхом ділення хешрейта на енергоспоживання. Нові карти завжди будуть більш ефективними, і чим ефективніше карта, тим більш прибутковим буде ваш видобуток, як тільки ви досягнете точки беззбитковості.Карти AMD для майнінга Ethereum

Якщо ви вирішите використовувати карти AMD для майнінгу, вам необхідно завантажити драйвер Блокчейна AMD, щоб отримати найбільш ефективну продуктивність. З цим оптимізованим драйвером ланцюжка блоків ви отримаєте набагато кращу продуктивність від ваших зусиль по майнінгу GPU.

Ви також знайдете, що ви можете поліпшити хешрейт з меншим енергоспоживанням, перепрограмував BIOS своєї карти. Це складна операція, і ви повинні бути знайомі з процесом, перш ніж намагатися його виконати. Проте, він може підвищити продуктивність на 50%, тому варто вивчити, як цього домогтися. На форумах Ethereum є гарне пояснення того, як прошити BIOS відеокарт AMD RX 470/480.

AMD RX 470/570

Це базова карта початкового рівня, і якщо ви зможете знайти її за роздрібною ціною, то це всього лише 200-270 доларів. Це відмінна ціна, якщо ви можете знайти її, оскільки карта буде видавати швидкість 20-30 МГц/с при енергоспоживанні від 80 до 200 Вт. Вона також поставляється в версіях VRAM 4 і 8 ГБ.

Майнери вважають, що це сама енергоефективна серія з доступних, і при правильній оптимізації карти ви можете досягти швидкості хешування понад 30 МГц/с при споживаній потужності всього 80 Вт.

На жаль, знайти ці карти за роздрібною ціною практично неможливо через їх популярність для майнінгу. Швидше за все, ви знайдете їх на 100% дорожче, що знизить рентабельність інвестицій в карту. Вони також не дуже гарні з алгоритмами, відмінними від Ethash, тому, якщо ви захочете добувати інші альткойни або очікуєте, що майнінг Ефіріума скоро закінчиться, це може бути не найкращою картою.

AMD RX 480/580

Роздрібна GPU серії RX 480/580 буде коштувати вам всього $ 250-300, але, як і її попередник, вона дуже популярна, і навряд чи ви знайдете її набагато дешевше, ніж її роздрібна ціна, коли з'явиться нова. Як і у 470/570, вона має швидкість 20-30 МГц/с, але споживає потужність від 100 до 250 Вт, що робить її менш енергоефективною. Як і 470/570, вона також поставляється в версіях VRAM 4 і 8 ГБ.

Один великий плюс цього покоління в тому, що її можна використовувати з альткойнами, тому, якщо щось трапиться з майнінгом Ефіріума, ви можете перейти на майнінг Monero або Zcash з цією картою. В іншому вона має ті ж плюси і мінуси, що і серія 470/570.

AMD Radeon RX Vega

Це чіпсет GPU останнього покоління від AMD, і в роздріб ви можете заплатити від 450 до 700 доларів. Як і інші карти, ви навряд чи знайдете цю карту за роздрібними цінами, тож чекайте мінімальну націнку 50%. Вона має споживану потужність 100-250 Вт, як і серії 480/580, але має більш високий хешрейт 30-45 МГц/с.

Ця карта стандартно поставляється з 8 ГБ відеопам'яті і дуже хороша по продуктивності, враховуючи енергоспоживання. Їх також можна перепродувати, використовуючи більш високу ціну, оскільки вони є графічним процесором останнього покоління. І вони непогано добувають альткойни, такі як Monero.

З іншого боку, крім високої вартості цієї карти, вона також більше нагрівається, ніж старі карти, тому це слід враховувати.Карти Nvidia для майнінга Ethereum

Як згадувалося раніше, карти Nvidia коштують дорожче, ніж карти AMD. Це тому, що вони більш потужні, але, можливо, для деяких важливіше те, що їх простіше використовувати і вони не вимагають особливих технічних знань і навичок. Просто встановіть карту, завантажте драйвери, і все готово. Навіть якщо ви хочете розігнати їх, це не зажадає набагато більшого, ніж зменшення межі потужності і збільшення тактової частоти пам'яті.

Nvidia GTX 1060

Роздрібна вартість цих карт дуже розумна, але, на жаль, ви, ймовірно, не знайдете їх за роздрібною ціною. Це карти Nvidia початкового рівня, що забезпечують швидкість 18-25 МГц/с при енергоспоживанні 60-150 Вт. Одним з позитивних моментів є те, що карти не бачать ніякого зниження продуктивності при збільшенні DAG. Вони доступні в версіях VRAM об'ємом 3 і 6 ГБ, але, оскільки з середини 2020 роки ви не зможете здобувати Ethereum з 3 ГБ, ймовірно, краще отримати версію на 6 ГБ. Ще однією перевагою цієї карти є те, що вона дуже хороша для майнінга Zcash.

Nvidia GTX 1070

Карта Nvidia другого рівня поставляється по прейскурантною ціною від 370 до 450 доларів, але, як і у випадку з більшістю інших карт, ви навряд чи знайдете її менш ніж на 50% дорожче. Вона має швидкість 25-32 МГц/с при енергоспоживанні 150-225 Вт. Незважаючи на те, що у неї трохи вищі енергетичні вимоги, це відмінна універсальна карта, і її можна використовувати для майнінгу багатьох інших альткоїнів, таких як Zcash, а це значить, що вона не буде марною для вас, якщо майнінг Ethereum закінчиться. Вона поставляється зі стандартом VRAM 8 ГБ, і якщо ви зможете знайти її за хорошою ціною, то без коливань купуйте.

Nvidia GTX 1080ti

Це Lambourgini відеокарт для майнінгу. Це найдорожчий продукт з роздрібною ціною 750-850 дол. США, але вона також має швидкість 35-40 МГц/с при споживаній потужності 150-250 Вт. Вона поставляється зі стандартом VRAM 11 ГБ, і хоча вона коштує майже в 4 рази дорожче, ніж серія RX 470, вона також може добувати будь-які монети, придатні для використання на GPU.

Тим не менш, це не найефективніша карта для майнінгу Ethereum, оскільки хешрейт не набагато вище, ніж у GTX 1070, а ціна вдвічі вища. І в порівнянні з AMD Radeon RX Vega хешрейт такий же, але вартість може бути вдвічі вище, ніж у чіпсета AMD. Це може бути хорошим вибором, якщо ви здобуваєте альткойни.

На закінчення

Незалежно від того, на якій карті ви нарешті зупинилися, само собою зрозуміло, що ви будете витрачати багато часу на онлайн-дослідження цін на графічні процесори у різних онлайн-продавців і посередників. Це єдиний спосіб знайти карту по кращим поточним цінам. За останні 18 місяців майнінг серйозно підвищив ціни на GPU, і той факт, що ціни залишаються високими, є доброю ознакою того, що майнінг на GPU залишається прибутковим, якщо ви не переплачуєте за свої GPU.

Не нехтуйте іншими апаратними та програмними факторами, які впливають на майнінг Ethereum, і ви можете розглянути карти, які дозволять добувати альткойни, якщо Ethereum вирішить розщедритися у відповідь на нових майнерів ASIC або якщо вони підуть далі і переключаться на Proof of Stake.Чи зможе ProgPoW врятувати майнінг Ethereum (ETH) на відеокартах (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться:

Додати коментар: