Торгуємо Лайткоіном через Бінарні опціониБінарні опціони Litecoin - портал Guland

Багато хто цікавиться можливістю заробити на бінарних опціонах, так як торгуються не власні активи, а виключно опціони. При роботі, трейдер намагається спрогнозувати подальшу поведінку валюти - буде зростання або падіння. А так як криптовалюти розбурхали весь світ, то їм стали приділяти особливу увагу.

Бінарні опціони Litecoin, є мрією мільйонів трейдерів, оскільки криптографічні валюти менше схильні до зовнішнього впливу. Тим самим робити прогноз щодо котирування LTC набагато легше.

Про Лайткоін

Litecoin - це електронна валюта, іншими словами існує тільки в цифровому вигляді і не має фіатного аналога. Криптовалюта повністю децентралізована, що означає відсутність господаря, проте вона п'ята в світі за капіталізацією. А оскільки фінансові інститути не в змозі вплинути на вартість Лайткоіна, то її ціна залежить від ринкової складової. Детальніше про цю валюту описано в статті: «Лайткоін простими словами».Що таке бінарний опціон Litecoin

Для початку слід розібрати, звичайні бінарні опціони, щоб розуміти, що це таке Лайткоін опціони. Отже, Binary Options - це тип ставок, при якому виграш залежить від виконання обумовленої умови в обумовлений час. У перший час бінарні опціони вважалися екзотичними і не мали широкого поширення. Але поступово ними стало цікавитися все більше людей і зараз попит на даний вид заробітку досить великий.

Мабуть людей привернула простота в торгівлі опціонами, оскільки, в порівнянні з тим же Форексом, вони донезмоги прості. Все що потрібно, це вирішити чи буде йти ціна валюти вгору або опускатися вниз. Якщо трейдер вважає, що вартість буде зростати, то він купить опціон колл, в іншому випадку він купить опціон пут.

При цьому не важливо, на скільки ринок підніметься або впаде. Головне, щоб в момент закінчення терміну контракту, ціна була вищою або нижчою (залежно від того, що вибрав трейдер) ніж в момент покупки опціону. Таким чином, трейдер в результаті отримує прибутки або збитки. В цьому і полягає вся складність - угадати напрямок ціни. Тому, Літкоін опціони називають «опціони все або нічого».

Де купувати бінарні опціони на Лайткоін

Приступати до торгівлі слід з вибору майданчика, що дозволяє працювати з криптовалютами. На щастя, кількість сервісів, що дозволяють купувати бінарні опціони Litecoin, з кожним днем ​​все більше. У таблиці вказані найпопулярніші брокери в СНД.

Компанія Опис Реєстрація
Binomo Binomo завжди орієнтувався на клієнтів, створюючи нові можливості на ринку передових біржових технологій. Максимальний термін експірації контракту становить 12 годин.

24option Ресурс 24option був створений для того, щоб надати можливість трейдерам інвестувати капітал в бінарні опціони для Лайткоінів і інших криптовалют через просту в використанні торговельну платформу.

IQ Option Компанія IQ Option пропонує трейдерам здійснювати торгівлю похідними фінансовими інструментами, в тому числі і криптовалютами, на світових фінансових ринках.

Cryptobo Унікальна платформа, заснована на криптовалюті. Вона постійно вдосконалюється і допрацьовується під запити трейдерів. Сервіс має лаконічний дизайн без зайвих інструментів.

Olymp Trade Olymp Trade не відноситься до бінарних опціонів, але це компанія, діяльність якої повністю спрямована на фінансовий ринок. На платформі реалізована механіка Fixed Time Trade - фінансовий інструмент, що дозволяє заробляти на прогнозі курсу Litecoin. Якщо прогноз справджується, трейдер отримує прибуток до 90% від суми ставки.

Попередження про ризики: Використання фінансових продуктів, що пропонуються компаніями, відрізняються високим рівнем ризику і може призвести до втрати всіх ваших коштів.Як торгувати Лайткоінамі на бінарних опціонах

У той момент, коли купується контракт, ціна Litecoin стає відправною точкою. Закривається контракт через виставлений проміжок часу і, в залежності від того, яка ціна буде на момент завершення угоди, буде результатом роботи трейдера. Позитивним чи негативним буде залежати від того вгадав він як поведе себе LTC чи ні. Щоб робити якісь прогнози потрібно детально розібрати цінові графіки крипти, ознайомитися з висловлюваннями відомих трейдерів і записами в твіттері. Після цих маніпуляцій можна починати торгівлю.

Коротко, як укладаються угоди:

Приклад торгівлі Лайткоінамі на бінарних опціонах.

Визначилися з компанією, де будемо торгувати криптою, припустимо, вона дає прибуток в 90%. Зробили припущення, що Літок буде опускатися в ціні наступні 15 хвилин. Значить, виставляємо часовий проміжок - 15 хвилин, суму угоди - скажімо, 30 доларів. Після цього натискаємо на кнопку «Нижче». На цьому все - угоду ми зробили висновок, залишається чекати.

Через п'ятнадцять хвилин, коли контракт закриється за ціною, що виявилася на той момент, дивимося на свій результат:

  1. Ціна пішла вгору - ми не вгадали і втратили всі гроші.
  2. Ціна пішла вниз - успіх, ми заробили 27 доларів і повернули депозит в 30 доларів.


Стратегія торгівлі Litecoin на бінарних опціонах

У зв'язку з тим, що криптографічна валюта є повністю «самостійним активом», дуже важко працювати по новинах. Вони, безумовно, впливають на курс, але на більш тривалий період, ніж хвилини і години. Проте, трейдери роблять свої припущення по новинах з офіційного твіттера представників Litecoin, світових ЗМІ і т.д. Але це саме припущення і прогнози, а не істина.

Ф'ючерси і опціони на Лайткоін легше використовувати людям, що використовують методи технічного аналізу. Як вже було сказано, курс LTC залежить виключно від ринку, що сприяє прийомам технічного аналізу. Таким чином, можна спробувати обчислити найбільш можливі напрямки зміни курсу.

Ще кілька стратегій для заробітку Лайткоінів на бінарних опціонах:

  1. Облік тренда при виконанні контракту через короткі проміжки часу. Дана стратегія передбачає створення коридору з лінії підтримки і опору.

  2. Також деякі трейдери успішно застосовують коробкові і пробійні стратегії.

Чому це вигідно

Чому ж успішні торговці криптою вибирають бінарні опціони, коли можна торгувати Litecoin на біржах? Тим більше, що там менше ризиків і більше можливостей. Вся справа в швидкості отримання доходу - на опціонах, за найкоротші терміни, можна значно збільшити свій баланс, так само як і втратити.

Крім того, у бірж є свої недоліки:

Бінарні опціони LTC в даному плані мають переваги:Заробіток з бінарними опціонами LTC (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться: