Як зареєструватися і заробляти Літоші на крані Місяць ЛайткоінMoon Litecoin - портал Guland

Moon Litecoin є одним з улюблених кранів користувачів, що активно полюють за срібною криптовалютою. Він пропонує безкоштовні LTC кожні 5 хвилин. Користувачам подобається даний кран тим, що вони можуть збирати монети в будь-який момент, коли забажають. До тих пір поки не буде натиснута кнопка "Claim", пул Лайткоіна продовжує рости.

Таким чином, можна відкрити сайт на комп'ютері або телефоні і займатися своїми справами, а Літоші будуть капати на ваш баланс.

Трохи про кран

Місяць Litecoin - це третій місячний кран в сімействі, крім нього ще є Moon Bitcoin і Moon Dogecoin. Дані крани заробили незаперечний авторитет за рахунок надійності в роботі і оригінальності механізму роздачі монет.

Як зрозуміло з назви крана, роздача відбувається в Лайткоінах, що входить до сімки найбільш популярних криптовалют. Їх дуже легко перетворити в реальні гроші, якщо користуватися біржею EXMO.

Місяць Лайткоін пропонує хороший «улов», якщо періодично заходити на сайт і знімати вершки. Після чергового обнулення таймера швидкість накрутки ЛТС висока, але сповільнюється з часом. Це зроблено для того, щоб спонукати користувачів частіше повертатися на сайт і збирати монети, так як це допомагає адміністраторам отримати більше доходу з реклами.

Також веб-майстрами сайту були розроблені бонусні заохочення:

бонус - портал GulandРеєстрація та заробіток на крані Moon Litecoin

Щоб почати заробляти на крані, необхідно перейти на сайт і слідувати інструкції нижче:

 1. Вставте в біле віконце свій Litecoin-адрес та натисніть кнопку «sign in»;

  Litecoin-адрес - портал Guland

 2. У віконці, що з'явилося вкажіть, що Ви не робот і натисніть «submit»;

  натисніть «submit» - портал Guland

 3. На сторінці, що відкрилась працюватиме лічильник, на якому вже зібралася певна кількість Літош, щоб їх забрати натисніть кнопку «claim now»;

  натисніть кнопку «claim now» - портал Guland

 4. У вікні знову слід ввести капчу і натиснути кнопку «submit»;


 5. Аккаунт успішно створений, а Ви опинитеся в своєму кабінеті, де знову почнеться відлік таймера. Litoshi, які нараховані вам спочатку, будуть переведені на внутрішній рахунок на проекті.

  Аккаунт успішно створений - портал Guland

Збирати криптовалюту можна кожні 5 хвилин, але досвідчені збирачі стверджують, що краще заходити кожні 1-3 години.

Переводяться зібрані монети на Moon Litecoin Faucet в систему Coinpot, звідки ви можете перевести їх на свій гаманець.Реєстрація та збір Літош (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться: