Де і як купити Litecoin вигідноКупити Лайткоін за гривні - портал Guland

Лайткоін - це одна з найпопулярніших криптовалют на сьогоднішній день. Тому багато користувачів задаються питаннями, чи вигідно в неї інвестувати, торгувати на біржах і так далі. Все це досить важливі питання, так як в наш час не малий заробіток можна отримати, працюючи з криптовалютами. Варто при цьому зазначити, що заробити на цій темі можна тільки в тому випадку, якщо підходити до питання зі знанням справи. Тому, в цьому пості ми поговоримо про те, як і де купити Лайткоін за гривні без комісій, і чи можливо це.

Головне про крипту

Мабуть, почати варто з важливої інформації про дану монету. Це дасть уявлення про те, з чим ми маємо справу. Litecoin - це форк найбільшої мережі з найдорожчими коінами BTC (Біткоін). Напевно, не залишилося людей, які не знають цю крипту. Звичайно, LTC дешевший варіант, однак, навіть цей форк займає одне з лідируючих місць на ринку криптовалют, трохи поступаючись традиційному Ефіріуму. Більш докладно про крипту ви зможете дізнатися зі статті «Лайткоін простими словами».

Якщо в двох словах, то однозначно, перспективи на подальше зростання LTC є.

Це означає, що з високою часткою ймовірності інвестиції в дану мережу принесуть непогані дивіденди. Крім цього, багато хто заробляє, торгуючи токенами на біржах, що так само обіцяє непогану вигоду. При цьому варто розуміти, що криптовалюта - це сама нестабільна валюта. Мережа може обвалитися в будь-який момент і на це можуть вплинути безліч різних чинників. Тому ризик в будь-якому випадку є. Але тема статті про те, як купити Litecoin за гривні, адже перш, ніж торгувати монетою, її спершу потрібно купити за вигідною ціною.Де купити Лайткоіни

Насправді, криптовалюта вже досить глибоко увійшла в життя сучасних людей, тому купити її можна найрізноманітнішими способами. Інше питання, як це зробити без комісій. І відповідь досить однозначна - без комісії купити LTC через Інтернет неможливо. У будь-якому випадку, хоч банк, хоч онлайн-обмінник, хоч біржа візьмуть певну комісію за виконану транзакцію. Звідси виникає інше питання, які взагалі є способи поповнення LTC гаманця, і які з них найбільш вигідні. Способи існують такі:

Всі ці варіанти є унікальними за своїм стилем і мають різні особливості. Крім цього у кожного свої комісійні збори за перекази. Тому давайте розглянемо їх докладніше.

ПриватБанк

Відразу важливо сказати, що безпосередньо купити Лайткоін через Приват24 за рублі у вас не вийде, так як сам банк не дає такої можливості. Однак, одне з позитивних наслідків широкого поширення віртуальних монет в тому, що вже сьогодні існує величезна безліч онлайн-обмінників, які допомагають проводити транзакції в самих різних напрямках, в тому числі і міняти гривні на різну крипту. Про те, як використовувати подібні обмінники, ми розглянемо трохи нижче.

Крім усього іншого варто відзначити, що сам обмінник виступає в ролі посередника. А це означає, що ви будете оплачувати додаткову комісію, яку призначає сервіс. І це не все, адже і сам банк при переказі так само списує невелику комісію. Все це важливо враховувати. Тому даний варіант не є найвигіднішим. Його перевага в швидкості переказу, так як ви отримаєте бажані «монети» практично моментально. Цим же способом можна купити Litecoin з картки Приват.

Біржі

Біржі - це такі платформи, на яких люди проводять торги цінними активами - акціями компаній, валютними парами, криптовалютами, фіатними грошима, товарами і так далі. І, так як вони працюють в онлайн режимі, то користуватися ними можна в різних країнах, в тому числі і в Україні. Як правило, більшість онлайн-бірж змушують своїх користувачів реєструватися і створювати особисті рахунки. Саме на цих рахунках і зберігаються зароблені активи, які беруть участь в торгах. Їх же можна і поповнювати. В цьому випадку перекази вже не завжди можуть вимагати додаткових посередників у вигляді онлайн обмінників.

Сама по собі біржа має більш широкий набір інструментів і здатна виконувати функції обмінника валют. Причому обмін можна здійснювати в будь-якому напрямку. Головне, щоб біржа підтримувала потрібні вам коіни і валюти. Тому, перш за все, важливо вибрати відповідний майданчик за такими параметрами:

Більш докладно про те, як вибрати відповідний майданчик, описано в статті «Огляд Litecoin бірж».Обмінники

Це, як і біржі, онлайн-сервіси, які працюють цілодобово, і увійти на їх сторінки можна з будь-якої країни. Однак на відміну від попереднього способу обмінники мають більш простий інтерфейс і мінімальний набір інструментів, спрямованих виключно на обмін коштів. Причому напрямки можуть бути самими різними, Qiwi to LTC, WebMoney, Yandex Money, покупка крипти за фіатні гроші (гривні, євро, долари, рублі, білоруські рублі) і так далі. При цьому покупка токенів складається з декількох простих кроків:

Але, перш ніж це виконати, нам потрібно знайти онлайн-обмінник. Причому шукати потрібно перевірені сервіси. У цьому вам допоможе такий сайт, як bestchange.ru. Це пошуковик відповідних обмінників. Користуватися ним гранично просто:

Даний сервіс працює в Україні та інших країнах колишнього СНД, тому проблем з пошуком обмінних пунктів у вас не повинно виникнути. При цьому ви повинні розуміти, що жоден онлайн-обмінник не працюватиме безкоштовно. Але, ви можете вибрати найбільш вигідні тарифи. І сайт bestchange, після того, як ви вказали, що на що потрібно міняти, виводить детальну інформацію про знайдені сервісах (комісії, резерви, відгуки і так далі). Завдяки цьому можна вибрати найбільш вигідний обмінник і придбати токени максимально вигідно.ВебМані

Ви, напевно, знаєте, що WebMoney - це платіжна система, яка на сьогоднішній день дійшла практично до міжнародного рівня. Вона з'явилася першою на пострадянському просторі і завжди першою впроваджувала новації в системах віртуальних платежів. Так і зараз. З появою криптовалют ВебМані першими надали користувачам створювати гаманці для зберігання Біткоінів (WMX) і Лайткоінів (WML). І ВМ в цьому плані вельми зручні. Адже якщо вам потрібно перевести Ківі в Лайткоін або Яндекс Гроші в LTC, то без онлайн-обмінника тут не обійтися.

Але у випадку з ВебМані вам досить поповнити свій WMID в будь-якій зручній для вас валюті (список підтримуваних валют досить широкий). А потім просто поміняти титульні знаки, наприклад, WMU (еквівалент гривні) на WML (Litecoin). У цьому випадку комісія буде мінімальною, оскільки поповнення свого гаманця ВМ супроводжується комісією в 0,8%, а обмін всередині WMID взагалі не має комісій. При цьому дана платіжна система має свою власну біржу, на якій так само можна торгувати криптовалютами, заробляючи на постійно мінливому курсі.

Прямий обмін

Прямий обмін має на увазі, що ви зможете придбати Litecoin без посередників. Тобто, не втрачаючи гроші на додаткові комісії. Однак, у випадку з криптовалютами цей варіант не доступний. Крім цього, під прямим переказом можна розуміти і використання послуг людей, які займаються обмінами криптовалют. По суті, це ті ж «міняйли», які займаються обміном фіатних валют. І суть їх роботи полягає в тому ж. Вони не беруть комісій, але встановлюють свій курс обміну. І це єдиний варіант, як поповнити Litecoin гаманець без комісії.

Але, цей варіант супроводжується певними ризиками. Ви повинні розуміти, що довіряти людям, особливо, коли мова йде про гроші, вкрай небезпечно. Щоб вас не «кинули», не потрібно робити передоплату, а всі перекази готівки і віртуальних токенів, виконувати тільки в присутності «міняйли». І пам'ятайте, що дешево, не завжди добре. Адже шахраї і аферисти намагаються заманити своїх жертв гранично вигідними умовами.Купівля Лайткоінів через EXMO (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться: