Онлайн графіки курсу Litecoin до інших валютКурс Лайткоіна - портал Guland

На даній сторінці вказані значення поточного курсу Лайткоіна до долара, євро, гривні і Біткоіна на даний момент на різних біржах. Щоб можна було стежити за динамікою зміни курсу Litecoin онлайн в режимі реального часу в статті наведені графіки котирувань. За допомогою діаграм Ви зможете в зручній формі відслідковувати реальні й історичні значення вартості LTC.

Лайткоін курс не стоїть на місці, він змінюється різко і непередбачувано.

Знайомство з Litecoin

Лайткоін є чудовою альтернативою для тих, хто не бажає працювати з битком. Ця криптовалюта пропонує користувачам прискорене підтвердження будь-якої транзакції з застосуванням технологій SegWit і Lightning Network. А використання Proof of Work дає можливість Майні монети на звичайних комп'ютерах. Детальніше про дану цифровий валюті читайте в статті: «Що таке Litecoin».

Хронологія курсу LTC

У 2013 році ціна Лайткоіна різко збільшилася, що дало можливість зайняти другий рядок популярності електронної монети в світі. Також це призвело до того, що Litecoin різко збільшив капіталізацію до 3 млрд. доларів і став четвертим у рейтингу трейдингу.

У 2014 році збільшилася складність видобутку криптовалюти, а кількість монет за розгаданий блок впало вдвічі до 25 LTC. Це призвело до часткового відтоку майнерів і зниження валюти в ТОПі торгових майданчиків.

Але крипта продовжила зростати в ціні і до травня 2017 року вартість 1 Litecoin склала приблизно $ 42. Подальша динаміка зростання Лайткоіна така, що за 4 місяці ціна 1 LTC становила $ 65.

Успішне впровадження нових технологій призвело до вибухового зростання монети - до кінця 2017 1 Лайткоін дорівнював приблизно $ 350.

З початку 2018 року почалося падіння всіх криптовалют яке відбувалося на протязі всього року. Найменше значення було в середині грудня і становило 23$.

2019 рік мав вигляд трикутника з вершиною у 150 доларів.

В 2020 році Лайт торгувався на рівні 50$ до жовтня, а після пішов ріст.

Після Нового Року всі криптовалюти продовжили зростати в ціні, тому важливо знати, скільки коштує Лайткоін, щоб успішно на ньому заробляти.Графік вартості Лайткоіна

Офіційний курс криптографічних валют побудований на основі торгів і значень курсу світових торгових майданчиків. LTC графік показує зміни ціни протягом часу. Цінність монети є відносною величиною і відображає поточний стан її розвитку.

Онлайн графік Лайткоін курсу до долара

Архівні відомості про курс LTC до долара містяться в графіку. Ви можете вибрати відомості за різні часові проміжки - за рік, квартал, місяць і тиждень. Поточний Litecoin курс до долара на сьогодні можна подивитися на графіку або конвертері трохи нижче. Інформація про капіталізацію криптовалюти оновлюється в онлайн режимі, тому дані завжди актуальні.Курсовий графік Лайткоіна до євро

Наш онлайн графік дозволяє дізнатися курс Лайткоіна до євро за рік, місяць, день або за весь час. На сьогодні середньостатистичній людині не по кишені придбати Біткоіни за поточною ціною, а ось Litecoin поки залишається для них доступним цифровим активом. Крім того, висока волатильність LTC на ринку привертає до нього чималу кількість трейдерів.Курс Лайткоіна до Біткоіна на сьогодні

Вартість Bitcoin і Litecoin визначається світовими торговельними майданчиками і залежить від популярності використання криптографічних валют в розрахунках з реальним сектором світової економіки або інвестиційно / спекулятивним сектором. Випередження темпів зростання Біткойнів над темпами зростання Лайткоіна буде призводити до зниження курсу Litecoin to Bitcoin, і навпаки більш активна динаміка ціни посприяє його зростанню.

Представлений нижче графік LTC / BTC - відображає курс Litecoin до найпопулярнішої криптовалюти Bitcoin і показує скільки Біткоінів можна отримати за один Лайткоін.Лайткоін конвертор

Наш конвертер LTC в долари, євро, гривні та Біткоіни дозволить Вам дізнатися вартість Лайткоіна на сьогодні до перерахованих валют.

Litecoin калькулятор

Калькулятор валют - ідеальний інструмент для інвесторів, що інвестують в міжнародні фондові біржі з різними валютами. І за допомогою представленого калькулятора LTC Ви зможете швидко і легко розрахувати валютні курси за лічені секунди.

На даний момент онлайн калькулятор Лайткоін вказує вартість однієї монети до долара США. У меню ви можете вибрати бажаний обмінний курс близько 160 міжнародних валют з двох списків.

! Звертаємо Вашу увагу, що хоч графіки, калькулятор і конвертер синхронізується з основними онлайн біржами криптовалют кожну хвилину, ми не можемо гарантувати абсолютної точності відображених обмінних курсів. Всі курси наводяться виключно в інформаційних цілях і можуть змінюватися в будь-який момент і без попереднього повідомлення.

Де обміняти Litecoin за вигідним курсом

Для тих користувачів, що тісно пов'язані з криптовалютними системами, курс Лайткоіна має особливе значення. Щоб зуміти з вигодою для себе виконати обмін Лайткоін на Біткоін або фіатну валюту, необхідно володіти точною, актуальною і максимально достовірною інформацією про вартість криптовалют.

Наведена вище інформація дає базові поняття про стан справ на сьогодні. Але щоб перевести Лайткоіни в Біткоіни, долари, євро, гривні чи іншу валюту потрібно самостійно проаналізувати біржі і підібрати найкращий курс обміну. В Україні достатня кількість хороших торгових майданчиків, які мають зручний формат викладу даних, актуальну і достовірну інформацію. Більш докладно про них описано в статті: «Litecoin біржі».Аналіз курсу Litecoin на 2022 рік (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться: