Як торгувати на Лайткоін біржіLitecoin біржа - портал Guland

Останнім часом часто зустрічаються різні рекламні пости, в яких йдеться про легкий заробіток на біржах криптовалют. Однак, що це таке, як працювати з подібними майданчиками і, як вибрати перевірений сайт, мало хто розуміє. А так як криптовалюти отримали досить широке поширення і розробники постійно випускають нові монети, то в такому розмаїтті досить складно зробити вибір. Однак, варто звернути увагу на перевірені мережі, однією з яких є LTC. І в цій статті мова піде про те, що таке Litcoin біржа, як з нею працювати і чи є в цьому сенс.

Що це таке

Саме слово «Біржа» говорить про те, що це якийсь майданчик, на якому відбуваються торги різними активами або цінними паперами. Однак, якщо говорити про торгові майданчики для криптовалют, то про фізичні папери тут мова не йде, в цьому випадку торгуються віртуальні «монети».

Отже, Лайткоін біржа криптовалют - це торгова площадка, на якій люди можуть торгувати монетами Litcoin.

А оскільки криптовалюти мають досить серйозну волатильність, то це дозволяє заробляти на своєчасних продажах і покупках токенів. Але про це ми поговоримо пізніше.Як працює

Для початку вам буде потрібно пройти процедуру реєстрації, після чого буде створений акаунт з особистим рахунком. На цьому рахунку ви зможете зберігати різні види криптовалют, в тому числі і Litecoin, які ви отримаєте в результаті покупки за фіатні гроші. І з цього ж рахунку ви зможете виставляти наявні «монети» на продаж.

Реєстрація та принцип роботи у всіх бірж практично не мають відмінностей, тому можна розглянути його докладніше:

 1. Після реєстрації вам потрібно поповнити свій рахунок. Тільки після цього для вас відкриється доступ до всіх наявних на сайті можливостей щодо виконання торгових операцій.

 2. Далі потрібно вибрати валютну пару з якою ви бажаєте працювати.

 3. Після вибору пари ви можете починати торги. Причому робити це можна двома способами:

  • Вручну - самостійно сидіти і постійно перевіряти курс, і коли він досягне потрібної позначки вручну купувати або продавати крипту.

  • Автоматично - створюються так звані кейси на продаж і покупку. Тобто, ви вказуєте курс, за яким будете продавати LTC і курс, за яким будете купувати цю крипту. Також вказується кількість монет, що продаються і купуються. Далі система працює в автоматичному режимі. Як тільки курс досягне зазначеної оцінки, транзакція буде виконана.

Litecoin - портал GulandВиди бірж

Варто зазначити, що існує досить широкий список торгових платформ, які підтримують Лайткоіни. Але далеко не кожній з них можна довіряти. Тому, давайте проведемо короткий огляд найбільш популярних сайтів.

Назва Коротка інформація Реєстрація
Exmo Найбільш популярна біржа на просторах СНД Інтернету. Має дуже вигідні умови введення і виведення коштів. Крім цього має наступні переваги:
 • Простий і зрозумілий інтерфейс.
 • Підтримка широкого списку фіатних грошей.
 • Низька комісія.
 • Безпека.
 • Відмінна технічна підтримка.

Cex Одна з найстаріших платформ, яка почала свою роботу в 2013 році. На початку своєї роботи сайт займався виключно обміном Bitcoin на фіатні валюти. В даний момент можна і Litecoin купити на біржі. Також має досить широкий список корисних інструментів для торгів. Є мобільний додаток. Підтримує введення \ виведення грошей з \ на банківські карти. Має непогану підтримку клієнтів і хорошу безпеку.

Binance Китайська біржа, яка почала свою роботу в 2017 році. Однак за короткий термін свого існування встигла набути широкого поширення. Багато в чому, це стало можливим завдяки підтримці 8 різних мов, а також впровадженню безлічі інструментів для проведення самих різних торгових, і не тільки, операцій. Так само є підтримка великої кількості криптовалют і основних фіатних грошей. Біржа має власну криптовалюту на основі блокчейна Ефіріума.

Livecoin Сайт набув широкого поширення на теренах країн колишнього СНД завдяки російськомовному оформлення. Крім цього платформа володіє і іншими перевагами:
 • Широкий вибір валютних пар (в тому числі і фіатних грошей).
 • Легка реєстрація та зрозумілий інтерфейс.
 • Середній розмір комісій за операції та трансакції.
Ви можете легко продати Лайткоін на біржі з максимальною вигодою для себе.

YoBit Це найпопулярніша біржа, яка має найширший список підтримуваних криптовалют і фіатних грошей (а також валютних пар). Крім цього сайт має найширший набір функцій, які виходять далеко за межі одних лише торгів. При цьому важливо знати, що відгуки про біржу YoBit далеко не самі приємні. Тому варто докладніше дізнатися про майданчик перш, ніж переходити до роботи з нею.Принципи торгів

Питання, як торгувати Litecoin, досить актуальне. Справа в тому, що не всі розуміють, як спекулювати Лайткоіном з максимальною вигодою. І тут питання більше не в тому, як торгувати на майданчиках, а в тому, як зрозуміти принцип, коли крипта зростає в ціні, а коли - падає. Суть в тому, що вам потрібно передбачити, коли LTC матиме максимальну вартість і саме в цей момент продати його. Після чого курс крипти піде на спад. І тут потрібно дочекатися так званої «Ями», коли вартість «монет» буде мінімальною. У цей момент ви купуєте Лайткоіни. І далі повторюєте цикл.

Тут важливо вивчити принципи криптовалюти Litecoin, дізнатися, від чого залежить її вартість і багато інших тонкощів. Тільки після цього можна приступати до торгів.

Переваги торгівлі

Торгівля криптовалютами має такі переваги:

Єдиний внесок - це поповнення рахунку на мінімальну суму, щоб почати торги. Тому, якщо у вас немає коштів на покупку устаткування для майнінга, але ви хочете заробляти на криптовалюті, то це ваш варіант.

Як вивести Лайткоіни

Вивід монет і їх трансформацію в іншу криптовалюту або реальні гроші розглянемо на прикладі бірж. Як і з обмінниками, в біржі є дві колонки: в одній колонці знаходяться лоти на придбання монет, у другій - на реалізацію.

При продажу криптографічної валюти LTC:

Після продажу гроші опиняються на балансі біржі, звідки їх можна вивести на платіжну систему.Як працювати з біржами LTC (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться: