Лайткоін крани з моментальним виведенням грошейКращі Litcoin (Лайткоін) крани - портал Guland

Інтернет вже давно став роботодавцем глобального масштабу, з величезною різноманітністю методів заробітку. І поява криптовалют - альтернативних грошових одиниць, тільки розширило цей список. Однією з криптографічних валют є Лайткоін, яку ще називають віртуальним сріблом. Одним з методів заробітку даних монет є Litecoin крани, про що більш докладно ми поговоримо в цій статті і розглянемо найкращі крани зі збору Літош.

Безкоштовні Litecoin крани

Що таке «Litecoin кран»? Колись давно, крани створювалися з метою популяризації криптовалют. Такі ресурси розміщували у себе загальну інформацію про криптовалюту, створенні гаманців, проведенні платежів і пропонували заробити невелику кількість монет для проби. А підприємливі власники сайтів вирішили використати таку ідею в своїх цілях і стали створювати litecoin крани з прямими виплатами. За рахунок величезної кількості реклами на таких майданчиках вебмастера заробляють самі і дають можливість обзавестися монетами і відвідувачам. Всі щасливі і всі з доходом!

Найжирніші Лайткоін крани

Подібну назву отримали кращі litecoin крани, які пропонують високі винагороди. Шкода, що їх не так багато, як хотілося б, але це зовсім не означає, що варто обмежуватися лише ними. Чим більше free litecoin сайтів ви відвідаєте, тим вище буде ваш дохід.

Кран Коротка інформація Заробити
Free-Litecoin Кран дуже схожий на Фрібіткоін - той же спосіб отримання монет, плюс видаються лотерейні квитки. Гроші можна виводити відразу або зібравши певну суму.

FireFaucet Цей веб-сайт схожий на автоматичний кран, який дозволяє автоматично запитувати кожну валюту відразу на одній сторінці, нічого не роблячи!

Allcoins Allcoins.pw допоможе вам заробити трохи крипти, грати в деякі крипто ігри і багато іншого.

Хороші крани зі збору Litecoin з виводом на Faucetpay і Expresscrypto

В даній таблиці представлені менш прибуткові ресурси, ніж у попередній, але обходити їх стороною не потрібно, оскільки дані лайткоін крани з моментальним виведенням грошей також принесуть в загальну скарбничку Літоші, прискоривши збір цілого LTC. Раніше були litecoin крани з виведенням на faucetbox і ePay, але після того як вони закрилися, велика частина сервісів перейшла на роботу з сервісами Faucetpay і Expresscrypto.

Кран Коротка інформація Заробити
Litecoin Faucet Кран нагадує Фрібіткоін. Крутите рулетку і в залежності від числа яке випало отримуєте певну кількість монет.

Forumcoin Кожну хвилину можна отримувати по 110 Літош. Також присутній бонус в 150 litosh.

Getfreecoin Можна заробити від 100 до 400 mLTC кожні десять хвилин.

Queenfaucet Мультивалютний кран, на якому через кожні 3 хвилини можна отримувати до 1200 litoshi, які виводяться на Expresscrypto-гаманець.

Claimcoin24 Лайткоін кран із запитом 2600 Літош кожні 5 хвилин.

Bagi На цьому сайті отримуєте до 1000 Літош через кожні 5 хвилин. Миттєва виплата на Expresscrypto-гаманець.

Xfaucet Хороший кран, запит 750 монет кожні 5 хвилин.

Konsta Хороший кран, запит 600 монет кожні 5 хвилин.Litecoin ігри

Всі ігри, що дозволяють вам отримати ЛТС, можна поділити на два типи:

 1. Що функціонують за принципом ігрових автоматів.

  Все те ж саме, що і в звичайному ігровому автоматі або казино, ви вносите гроші на депозит і граєте на них. Є щасливчики, які виграють, але більшість програє.

  Бувають завуальовані гри, де початкового внеску немає, більше того, вам пропонують стартовий капітал. Такі лайткоін ігри тільки підігрівають інтерес користувача, щоб він в кінцевому рахунку закинув гроші на сервіс.

 2. Що працюють за принципом піраміди.

  Якщо в грі потрібно вносити гроші, щоб зробити поліпшення (будівель, машин, юнітів) і при цьому вона нескінченна, то це означає, що вона живе за рахунок внесків нових гравців.

Додаткові види заробітку Лайткоінів

Перш ніж приступити до заробітку Лайткоінів слід обзавестися гаманцем, на якому будуть зберігатися ваші заощадження.

Існує кілька способів збору «срібних» монет:

 1. Майнінг. Існує кілька видів майнінга: на відеокарті, на процесорі і хмарний. Кожен з них має свої нюанси і тонкощі. Про майнінг і заробіток на ньому описано в цій статті.

 2. Обмін на біржах. На момент написання статті курс Litecoin до долара досить низький, але зростання помітне з кожним днем. Крім того, будь-яка електронна валюта має волатильність по відношенню до фіатних грошей. Завдяки чому можна заробляти на конвертації. Більш докладно про курс Лайткоіна і Litecoin біржі.

 3. Прийом Лайткоінів. Можна надавати послуги або продавати товар не за звичні нам гроші, а за криптовалюту.Як заробити гроші на Лайткоін кранах (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться:

Додати коментар: