Як вивести Litecoin в гривняхОбмін Лайткоін на гривні - портал Guland

Криптовалюта - це тема, яка цікавить безліч молодих сучасних людей по всьому світу. Така популярність в такі короткі терміни стала можлива, завдяки багатьом перевагам децентралізованої валюти, зокрема, повної анонімності користувачів.

Однак, крім заробітку важливо розуміти, як виводити крипту, обмінюючи її на фіатні гроші, щоб потім перевести в готівку і витратити на свої потреби. Тому, в цій статті ми поговоримо про те, як виконати обмін Лайткоін на гривні.

Про криптовалюту

Ну і почнемо, мабуть, з короткої інформації про те, що ж це за крипта Litecoin. Головне, що потрібно знати про дану мережі - це перший форк Біткоіна. Дізнатися докладніше про дану крипту ви зможете зі статті «Що таке Лайткоін».

Застосовується LTC в основному для обміну на Біткоіни або оплату товарів і послуг в Інтернет-магазинах, які підтримують цю «монету». При цьому способів заробітку LTC досить багато - ігри на біржах, майнінг, різні крани, а також не будемо забувати про бінарні опціони. Більш докладно всі ці способи описані в статті «Способи заробітку Litecoin».Де обміняти Лайткоін

З огляду на величезну популярність криптовалют, особливо BTC і всіх його форків, не дивно, що вже сьогодні існують різні способи виведення крипти. Більш того, ви можете виводити монети прямо на свою карту, наприклад, ПриватБанку. Все це робить дану валюту ще більш привабливою, так як проблем з обміном і переведенням у готівку немає. Отже, всього існує кілька способів, як вивести Лайткоіни в гривнях:

  1. Через Біржі.
  2. Використовуючи онлайн-обмінники.
  3. Через платіжну систему WebMoney.
  4. Прямий обмін.

Кожен із способів має свої переваги і недоліки - десь комісія вище, але проблем менше, десь доведеться почекати кілька днів і так далі. Все це потрібно враховувати при виборі способу виведення токенів. Тому, давайте розглянемо кожен з перерахованих варіантів докладніше.

Чи можна вивести на Приват24 безпосередньо

Відразу варто сказати, що вивід Лайткоін на Приват Банк можливий. Однак прямо зі свого гаманця зробити це не вийде. І в цьому питанні у вас є певний вибір. Тобто, вивести можна через різні сервіси, такі як онлайн-обмінники, вивід відразу з біржі і так далі. Але, якщо ви хотіли відразу з гаманця перевести на банківську карту, то такий варіант не доступний.

У будь-якому випадку вам будуть потрібні послуги посередника, в якості якого можна використовувати різні сервіси. І з недавніх пір з'явився один досить важливий конкурент всім обмінникам. Це платіжна система WebMoney, а точніше сказати, на біржі WM з'явилася підтримка LTC, а в самій платіжній системі ви можете створити відповідний гаманець. І потім вже з цього гаманця ви зможете зробити обмін на гривні і вивести на свою кредитку. Тому відповідь - так, вивести на картку Приват24 можна, але тільки з залученням посередників.Біржі

Як відомо, реєструючись на біржі, ви отримуєте не тільки можливість купити або продати Лайткоіни і заробляти на волатильності валюти, але і отримуєте особистий кабінет на сайті і можливість зберігати свої «монети». Зокрема, ви можете поповнювати цей рахунок, тобто, переводити зі свого крипто-гаманця LTC на свій рахунок біржі. При цьому деякі сервіси підтримують функцію обміну токенів на фіатні гроші, в тому числі і на гривні, після чого гривні можна вивести на банківську карту.

По суті, ви можете перевести Лайткоіни в гривні і вивести їх на свій рахунок, після чого перевести їх в готівку в будь-якому банкоматі. При цьому деякі платформи, наприклад, YoBit, дозволяють виводити крипту без попереднього обміну на фіатні гроші. Конвертація відбувається автоматично за курсом, встановленим біржею на момент виведення.

Подібних бірж не так багато, як хотілося б, але все ж вони існують. Більш того, у вас є певний вибір, орієнтуючись на розміри комісій. Дізнатися, які платформи підтримують фіатні валюти, ви зможете зі статті «Огляд Litecoin бірж».

Обмінник

Це ще один спосіб, як можна обміняти Litecoin. Ні для кого не новина, що в наш час працюють спеціальні сервіси, які дозволяють виводити кошти з різних гаманців. До появи крипти вони використовувалися для виведення ВебМани, грошей з Ківі або Яндекс.Грошей і так далі. З появою криптовалют їх функціонал був розширений. В даний час онлайн-обмінники підтримують більшість популярних токенів, в тому числі і LTC. Користуватися ними гранично просто. Але для початку потрібно знайти потрібний обмінник. Зробити це можна на сайті BestChange.ru:

Після вибору потрібного обмінника ви перейдете на сайт, на якому буде потрібно знову вибрати (підтвердити) напрямок обміну (яку крипту віддаєте, і які кошти хочете отримати), вказати суму, номер рахунку одержувача і так далі. Після заповнення тиснете «Обміняти» і виконуєте інструкції, які будуть вказані далі.ВебМані

Вище ми розглянули сервіс для онлайн-обміну. Їх можна використовувати і для того, щоб перевести в готівку Лайткоіни через платіжну систему Webmoney. Тому даний метод ми розглядати не будемо. Але, з недавніх пір дана платіжна система впровадила можливість створити гаманець для зберігання Лайткоінів (WML).

Багато бірж вже підтримують можливість переказу LTC на гаманець WML. І якщо створити його і перевести на нього крипту, то обміняти Litecoin на гривні не складе труднощів. Причому зробити це можна як за допомогою вбудованих в ВебМани інструментів, так і на WM біржі. При цьому другий варіант більш вигідний. Як це робиться описано в статті «Обмін валют в WebMoney».

Прямий обмін

Прямий обмін LTC на гривні - це відсутність будь-яких посередників. Це означає, що вам потрібно якимось чином обійти обмінники, біржі та інші сервіси. І зробити це можливо тільки в тому випадку, якщо знайти людину в вашому місті, який займається переведенням у готівку криптовалют (звичайний «Міняла», який працює не тільки з фіатними валютами, а й з криптою).

Фактично, ви знаходите міняйла, домовляєтеся з ним (обговорюєте курс обміну, вартість його послуг і так далі), після чого ви пересилаєте на рахунок цієї людини обумовлену суму Лайткоінів, а він при особистій зустрічі видає вам раніше обумовлену суму в гривнях. І в цьому питанні важливо не робити передоплату, а виконувати переказ тільки при особистій зустрічі, так як шахраїв досить багато і в разі обману вам ніхто не допоможе повернути свої кошти.Продати Litecoin за гривні (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться: