Перспективи криптовалюти Litecoin на 2022 рікПрогноз Лайткоін - портал Guland

Криптовалюти, всупереч очікуванням скептиків, постійно набирають обертів популярності. І однією з популярних валют є Litecoin, який вже досить довго на слуху і має неоднозначні перспективи на майбутнє. Саме про це і піде мова в статті.

Щоб зробити прогноз Лайткоін на 2022 рік нам буде потрібно трохи докладніше розібрати всі фактори, які можуть вплинути на вартість і актуальність даної крипти. Цих факторів багато і всі ми не зможемо розглянути, але ми поговоримо про найбільш важливі.

Що собою являє

Для початку давайте розберемося, що це взагалі за валюта. Багато хто знає про неї, проте ті, хто тільки почав свій шлях по вивченню віртуальних «монет» і децентралізованих мереж ще не встигли її вивчити. В першу чергу важливо знати, що це форк всесвітньо відомої мережі Bitcoin, про яку не чули, мабуть, тільки найбільш віддалені від сучасних віртуальних технологій люди. Форк - це, по своїй суті, оновлення системи для усунення деяких проблем.

Це означає, що Litecoin з моменту свого виходу вже мав досить серйозні перспективи, підкріплені заявами старшого брата. Звичайно, LTC на даний момент значно дешевше BTC, і навряд чи ця крипта коли-небудь зможе наздогнати свого прабатька. Однак суть її не в цьому. У будь-якому випадку, розробники багато поставили на майбутнє даної мережі, яка вже встигла закріпитися на ринку криптовалют і зайняла свою нішу.

Щоб зрозуміти, що це за мережа, і що чекає її в майбутньому, важливо докладніше її вивчити. У цьому вам допоможе стаття, в якій детально описано поява даної крипти, її особливості, переваги і недоліки: «Про Лайткоін простими словами».Прогноз на 2022

Отже, щоб зробити прогноз курсу Litecoin на 2022 рік, давайте розглянемо, які фактори впливають на вартість і подальше просування мережі:

Крім цього на вартість коінів впливає підтримка великих бірж, а також торги на цих платформах. Тому, щоб зрозуміти, чи буде рости LTC, давайте розглянемо, які біржі її підтримують.

Наведені в статті торгові майданчики - це список найбільш великих і популярних платформ, які працюють з даною «монетою». Це означає, що з боку бірж Лайткоін має досить серйозну підтримку. З огляду на це, можна зробити висновок, що Litecoin має перспективи до подальшого зростання. Крім цього важливо враховувати кількість «монет», які будуть випущені, а це не багато не мало 81 млн токенів. Це означає, що з кожної видобутою монетою складність мережі буде зростати разом з вартістю.

Ще один фактор, що впливає на вартість - капіталізація. На момент написання цієї статті капіталізація становить 15 мільярдів доларів США. За даним параметру мережа Litecoin впевнено тримає п'яту позицію після Bitcoin, Ethereum, BitcoinCash і Ripple. Це означає, що ЛТС міцно тримається на ринку, і немає причин для падіння вартості токенів.

Однак, справедливості заради, важливо відзначити, що жодна крипто-мережа не має ніякого підкріплення і в будь-який момент може впасти. І це не залежить від популярності та інших факторів. Тому з упевненістю сказати, що чекає LTC в майбутньому, неможливо. У будь-який момент на державному рівні уряд може прийняти закон про заборону криптовалют, спекулянти можуть почати різко зливати коіни, що спричинить різке падіння вартості, і так далі. Крім цього жодна біржа не дає ніяких гарантій на стабільність роботи. І таке було вже не одноразово, коли платформа просто закривалася разом з усіма вкладами.

Це, безумовно, ризик. Але якщо не брати це до уваги, то можна сказати, що на даний момент Litecoin досить міцно закріпився і причин для падіння ціни, поки що немає.Довгострокова перспектива

Вище ми вже поговорили про те, які фактори можуть вплинути на зростання або падіння ціни на токени Лайткоіна. І якщо говорити про довгострокову перспективу, то всі ці фактори так само варто враховувати. При цьому зробити будь-які прогнози просто неможливо. Адже крім того, що ми розглянули, існують і інші чинники, які можуть вплинути на стабільність мережі, аж до того, що самі розробники відмовляться підтримувати крипту. Однак, як показує практика, на прикладі того ж Біткоіна, з роками він тільки дорожчає, тому в плані довгострокових прогнозів можна сказати, що в майбутньому ця криптовалюта буде тільки рости. Сказати точний прогноз ціни вам ніхто не зможе, навіть самі розробники. Однак, зростання цін на обличчя.

Звичайно, щоб отримати хоч якусь упевненість в майбутньому варто ознайомитися з графіками курсу валют. Причому, дивитися краще за тривалий період, як мінімум за 1 рік, а краще довше. Знайти такий графік ви зможете за посиланням вище. Крім цього існують спеціальні сервіси, які відображають докладні графіки, що відображають, як вартість токенів, так і інші важливі параметри мережі (зміна складності, капіталізація, кількість транзакцій і так далі).

Негативний прогноз Litecoin на 2022 рік

Щоб додати в бочку з медом ложку дьогтю, ми зупинимося на факторах, які можуть негативним чином вплинути на вартість Лайткоіна в 2022 році. В даному випадку варто відзначити урядові постанови, особливо в таких країнах, як Японія, США, Китай і Індія.

Так, наприклад, якщо уряд США прийме рішення заборонити будь-якій компанії отримувати платежі в Litecoin, це значно зашкодить цінності цифрової валюти. Крім цього, уряд може закрити всі обміни криптовалют, що і зробив Китай, або заборонити імпорт і виробництво ASIC разом з іншим обладнанням, необхідним для майнінга.Чи варто інвестувати

Інвестиції мають на увазі вкладення коштів на тривалий період. Про довгострокову перспективу ми поговорили вище. Але, ми не змогли порушити всі фактори, одним з яких є впровадження таких технологій, як Segregated Witness і Lightning network. Ці технології дозволяють прискорити виконання транзакцій в криптовалюті при знижених комісійних зборах. Ці технології дають мережі Litecoin потенціал подальшого зростання. Це, безумовно, позитивний фактор, що впливає на запитання, скільки буде коштувати LTC в 2022 році.

Щоб зрозуміти, чи варто купувати Лайткоін, давайте подивимося на тенденції зростання. На початку 2020 року вартість даного токена становила близько 31 $. На даний момент цей показник перевищив 150 $. Це, в свою чергу, робить крипту більш привабливою для нових інвесторів і брокерів, що тягне за собою ще ширше і масове впровадження LTC.

При цьому варто враховувати, що з кожним роком темпи прийняття криптовалют населенням збільшуються, що, в свою чергу, тягне за собою підвищення цінових графіків. Це неминуче приверне нових розробників, які будуть займатися поліпшенням і просуванням мережі, що спричинить за собою подальше підвищення вартості. Чи виросте ціна Лайткоін в цьому році - з огляду на все вищевикладене, можна з упевненістю сказати, що на даний момент всі фактори свідчать про це.

Висновки

Підводячи підсумки, можна сказати, що потенціал до подальшого зростання, безумовно, є. Однак, якщо ви плануєте займатися криптовалютами (незалежно від того, чи буде це майнінг, торги на біржах, заробіток на кранах або довгострокові інвестиції), вам в обов'язковому порядку доведеться проводити аналіз ринку, враховувати всі зміни, стежити за впровадженням нових технологій і так далі. Доведеться враховувати всі фактори, щоб вчасно вгадати подальший прогноз і встигнути купити або продати токени за вигідною ціною.

При цьому важливо розуміти, що на даний момент криптовалюти не мають фізичного підкріплення, тому в будь-який момент все може впасти, так і не досягнувши свого апогею. Щоб звести ризик до мінімуму вам буде потрібна серйозна аналітика з урахуванням всіх зовнішніх і внутрішніх факторів. Тому, відповідь на питання, чи варто вкладати в Лайткоін, залежить тільки від вас і ваших можливостей. Безумовно, це ризик, але ризик виправданий.Аналітика по Litecoin на 2022 рік (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться: