8 способів заробити LitecoinЯк заробити Лайткоін - портал Guland

Вже практично не залишилося людей, які б не чули про цифрову валюту Біткоін, яка змінила уявлення людства про гроші. Вона посприяла перебудові фінансових інститутів і досить сильно змінила звичні правила гри, створені гігантами світу фінансів. Слідом за Біткоіном почали з'являтися і інші криптовалюти, однією з яких є Лайткоін. А так як Litecoin це форк Bitcoin, то випливає логічне припущення, що умови отримання і тих і інших криптомонет будуть схожими. І дійсно, способів, як заробити Лайткоін без вкладень і з інвестиціями, існують безліч.

Коротко про Litecoin

Як вже було сказано, Лайткоін є форком Біткоіна - це значить, що криптовалюта LTC створена і функціонує за тими ж принципами, що і BTC, хоча і є невеликі відмінності.

Власне впровадження нових технологій в систему Litecoin призвело до зростання її вартості.

А оскільки відомі фінансові експерти пророкують велике і світле майбутнє криптографічним грошам Bitcoin, то можна сміливо припустити, що і Лайткоін не залишиться в стороні. Більш докладно про «цифрове срібло» можна прочитати в статті: «Що таке Litecoin».

Ті, хто цікавився «цифровим золотом» знайомі з методами заробітку Біткоіна - майнінг, крани, торговельні-майданчики та інше. Але як заробити Лайткоіни?Способи

Заробіток Litecoin і інших криптовалютних монет є не найгіршим варіантом підвищення свого фінансового статусу. Потрібно тільки розібратися в темі і зуміти зайняти місце в цій ніші. Це може здатися складним на перший погляд, але оскільки способів по видобутку Лайткоінів досить багато, то шанс відхопити шматок пирога є.

Але, перш, ніж переходити до питання - де взяти Лайткоін, слід завести гаманець. Його можна завантажити і встановити на свій комп'ютер або скористатися онлайн-гаманцем. Детальніше про види гаманців читайте в статті: «Litecoin гаманець».

Майнінг

Даний спосіб передбачає вкладення грошей, а значить, відноситься до інвестування. Використовуючи обчислювальні здібності свого ПК або ферми, Ви допомагаєте створювати нові блоки і підтримувати всю систему в роботі. За це видається винагорода. Ось як отримати Лайткоін за допомогою майнінга.

Такий заробіток Лайткоінів має і свої переваги - це надійність, популярність і висока ефективність, якщо Ви, звичайно, маєте достатньо високі обчислювальні можливості. Правда, навіть в такому випадку, соло-майнінг може виявитися не особливо вигідним, тому варто подумати про приєднання до якогось пулу. Більш докладно про це розписано в статті: «Майнінг Лайткоінів».

Крани

Мабуть, найбільш популярним способом, як заробити Litecoin безкоштовно є крани. На них користувач отримує якусь кількість монет за виконання елементарних дій (найчастіше - це введення капчі).

На перший погляд це звучить не дуже надійно, хоча насправді, подібні ресурси і правда роздають криптовалюту абсолютно безкоштовно, правда, в маленьких кількостях. Кому цікавий такий вид Litecoin заробітку, може подивитися список сайтів в цій статті.

Біржі

Хто цікавиться довгостроковим інвестуванням або знайомий з валютними іграми може зацікавитися біржами. На них можна швидко заробити Лайткоін, якщо вміти передбачати зростання і просідання вартості криптовалюти. Деякі трейдери здатні заробляти по 1 Litecoin в день, і це далеко не межа.

Ті, хто не вміють торгувати на біржах можуть спробувати себе в формуванні криптовалютного портфеля. У довгостроковій перспективі курс токенів завжди зростає, тому через кілька років у вас може вийти цілком непоганий дохід.

Які майданчики краще використовувати для торгів і інвестування, описано в статті: «Litecoin біржі».Бінарні опціони

Заробити на торгівлі Лайткоінами можна на біржах і бінарних опціонах. Суть в тому, щоб передбачити рух курсу криптовалюти за заданий проміжок часу. А з огляду на те, що деякі брокери розплачуються криптою, це підвищує інтерес трейдерів.

Скільки заробляють професіонали на бінарних опціонах кpиптoвaлют? З огляду на те, що прибуток по одній угоді може досягати до 90 - 120%, то суми дуже значні. Про те, з якими сервісами можна мати справу, описано в статті: «Лайткоін опціони».

Хмарний майнінг

У людей все більше з'являється бажання інвестувати в потужності чужих майнінг-ферм і збирати Лайткоіни без необхідності самому створювати ферми. Звичайно, ставлення користувачів до такого способу заробітку двояке:

  1. Перші не вітають інвестицію своїх коштів у видобуток Litecoin, пояснюючи це тим, що не всі компанії хмарного майнінгу надійні.

  2. Інші ж підтримують ідею довгострокового інвестування своїх грошей з подальшим рефінансуванням.

Але є і треті, вони підходять трохи хитріше - вони не виводять зароблені на кранах цифрові монети, а купують потужності для майнінгу на відповідних сервісах. Таким чином, виходить хороший LTC заробіток без необхідності вкладати особисті заощадження.

Але який би спосіб вам не припав до душі, слід ретельно вибирати хмарні майданчики і уважно читати умови договору. З якими майданчиками краще працювати описано в статті: «Хмарний майнінг Лайткоінів».

Букси

Ще один спосіб, як можна заробити Litecoin без вкладень, це використовувати букси. Тут монети видаються за перегляд реклами. Такі сайти є проміжною ланкою між рекламодавцями і клієнтами. Адмін сайту отримує гроші за показ реклами на своєму проекті і частину цих коштів віддає відвідувачам у вигляді LTC.

За своєю задумом вони мало чим відрізняються від кранів, оскільки і ті й інші пропонують відвідувачам Litecoin бонуси за виконання певної дії.Ігри

І ще один вельми оригінальний спосіб заробити ltc безкоштовно прямо під час ігрового процесу. Розрізняють два принципи, на яких будуються криптовалютні ігри:

  1. Сама гра вам видається безкоштовно, а за це ваш комп'ютер майнить валюту. Таким чином, в той час як ви граєте, ваш комп'ютер стає майнером. При цьому ви криптовалюту не одержуєте, її заробляють творці гри, ви ж просто отримуєте можливість грати в цікаву гру.

  2. Безпосередньо Лайткоін заробіток під час гри за рахунок обчислювальних потужностей свого комп'ютера. Частину зароблених коштів відправляється розробникам додатку, а частина залишається у вас в якості винагороди.

Існує велика база ігор, тому кожен зможе знайти собі що-небудь за смаком. Правда, дохід не особливо великий, але поєднувати приємне з корисним часом можна.

Оплата за виконану роботу

На заході це вже звичайне явище, коли роботодавець платить своєму співробітникові Litecoin за роботу. Правда, там існують інтернет-магазини, супермаркети і навіть банкомати, де можна використовувати або обмінювати Лайткоіни.

В Україні подібне явище дуже рідкісне, хоча деякі вважають за краще заробляти Litecoin або іншу криптовалюту, ніж звичайні гроші. А ті, хто приймають за роботу LTC, можуть зберегти її в якості інвестицій або перевести в фіат за допомогою бірж і обмінників.

Висновок

Як бачите, способів добути Лайткоіни не так уже й мало, і кожен знайде собі щось до душі. Але в гонитві за грошима не варто забувати про обережність, існує багато шахрайських схем і ресурсів, які тільки і чекають, як би прибрати до рук ваші монети.

Наприклад, є велика кількість реклами, що красиво описує, як можна отримувати Лайткоіни кожну хвилину - «Подвоювач криптовалют». У красивому описі йдеться про сайти, що можуть подвоїти ваші гроші. Багато хто намагається заради інтересу відправити маленькі суми, які і справді повертаються в подвійному розмірі. Але якщо відправити велику суму, то назад уже нічого не отримаєте. Тому, краще не випробовувати удачу, а працювати тільки з перевіреними сайтами і використовувати ті способи заробітку, що приносять дохід.

І останнє, після того як Ви заробили Litecoin і бажаєте їх обміняти на звичні гроші, то варто скористатися біржами або обмінними сервісами. Детальніше про це читайте в статті: «Як продати Лайткоіни».Заробіток Лайткоінов (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться: