Все про цифрові криптовалюти меншого порядку

Огляд криптовалюти Zcash (Зікеш)

Що таке Zcash - портал Guland

З моменту появи Біткоіна з'явилося безліч криптовалют з копіями копій і багато інших, які фокусуються на поліпшенні функцій конфіденційності, пропонованих технологією Блокчейна. Багато з них виявилися трохи більше закритими, ніж оригінал, але деякі пропонують набір функцій, гідний визнання - як Zcash. У світі, де конфіденційність стає все більш рідкісним товаром, завдяки прогресивному оцифровування нашого життя, одна криптовалюта прагне повернути нам те, що ми ризикуємо втратити - свободу витрачати наші власні гроші в приватному порядку.

Огляд криптовалюти Dash (Деш)

Що таке Dash - портал Guland

Монета Dash була створена Evan Duffield 18 січня 2014. Спочатку випущена в XCoin (XCO) і подальший ребрендинг в Darkcoin в лютому 2014 року перетворився в перспективну криптовалюту, яка остаточно отримала свою нинішню назву Деш 25 березня 2015-го.

Dash - це, по суті, цифрові гроші, які працюють точно так же, як і фізичні гроші, за винятком того, що вони обмінюються в високозахищеній, децентралізованій тимчасовій мережі. Мережа була розрахована на 18 мільйонів монет.

Повне керівництво по криптовалюті Stellar (XLM)

Що таке Stellar Lumens (XLM) - портал Guland

В індустрії криптовалют спостерігається швидке зростання. Це зростання в розгортанні різних проектів показує значну конкуренцію в криптовалютному просторі. Цікавою криптою є мережа Stellar і її нативна криптовалюта Lumens (XLM).

У той час як мережа і її XLM надають реальні варіанти використання і продемонстрували свою здатність виконувати те, що обіцяють, Стеллар іноді не беруть до уваги через більш відомих і яскравих аналогів, а саме Ethereum і Ripple, відповідно.

Керівництво по Ripple (XRP) для початківців

Що таке Ripple (XRP) - портал Guland

У світовому фінансовому секторі існує екосистема, яка займається транскордонними платежами і грошовими переказами. Вони традиційно обробляються на рівні комерційних банків і сторонніх компаній по переказу грошей. Однак ця система глобальних грошових переказів і платежів пов'язана з конкретними проблемами. Саме ці проблеми призвели до концептуалізації криптовалюти, відомої як Ripple (XRP). Ripple - це корпоративне Блокчейн-рішення, створене для здійснення міжнародних транскордонних платежів.

Найкраще майнінгове обладнання Monero

Устаткування для майнінга Monero - портал Guland

Monero став головною монетою конфіденційності в криптовалютах, з ринковою капіталізацією, досить великою, щоб зробити її 13-ю за величиною крипто-ринковою капіталізацією. Одна з причин, по якій він виріс, - це активна участь спільноти розробників і користувачів. Крім функції конфіденційності, багатьом подобається Monero, тому що він дуже зручний для майнерів. Він залишається однією з монет, яку можна ефективно видобувати за допомогою процесора або відеокарти на будь-якому комп'ютері.

Нові монети, які вийшли з хард-форка Monero

хард-форк Monero - портал Guland

У той час як Біткоіни і майже всі в індустрії криптовалют звикли до таких подій до такої міри, що їх більше не вважають ненормальними, інші монети не були такими досвідченими на цьому фронті розгалуження.

Ось чому, коли з'явилися новини не про одну чи дві, а про чотири нових монети, що походять з Monero одночасно, це викликало почуття подиву в Monero і загальному співтоваристві криптовалют.

Керівництво по Monero (XMR): повний огляд

криптовалюта Monero - портал Guland

У сучасному світі розвиненої цивілізаційної залежності від технологій навряд чи можна стверджувати, що сучасне суспільство, хоча і заявляє про свою повагу індивідуальним свободам, надає якесь значення одній з найважливіших людських потреб - конфіденційності.

Але чи є основні криптовалюти конфіденційними? Ні, Біткоін і Ефіріум, а також їх форки, псевдоанонімні. І тут на сцені з'являється Monero - повністю анонімна конфіденційна монета.