Все про цифрові криптовалюти меншого порядку

Що таке криптовалюта Velas (VLX)

Що таке Velas (VLX) - портал Guland

Velas - блокчейн з гібридним алгоритмом консенсусу Proof-of-Stake та Proof-of-History. Пропускна спроможність мережі становить понад 50 000 транзакцій за секунду. Velas - eBPF та EVM-сумісний блокчейн: розробники можуть писати смарт-контракти мовами C, Rust та Solidity, а також інтегрувати Ethereum-проекти з мінімальним доопрацюванням.

Що таке криптовалюта Terra (LUNA)

Що таке Terra (LUNA) - портал Guland

Terra - це блокчейн-платформа, що призначена для випуску алгоритмічних стейблкоїнів: Terra USD, Terra KRW, Terra SDT та інших. Активи прив'язані до відповідних фіатних валют та забезпечені нативною криптовалютою Terra (LUNA). Для випуску стейблкоїнів спалюються монети LUNA на відповідну вартість. Для виведення з обігу стейблкоіни обмінюються на інший актив за допомогою LUNA.

Що таке Solana і як можна на цьому заробити

Що таке Solana (SOL) - портал Guland

Solana - це проект, який розробляє масштабований блокчейн-протокол для створення децентралізованих додатків та смарт-контрактів.

Криптовалюта Shiba Inu: історія створення та відмінність від Dogecoin

Що таке Shiba Inu - портал Guland

Shiba Inu - це децентралізована екосистема, ключовим елементом якої є мем-токен SHIB стандарту ERC-20. Проект на базі Ethereum включає некастодіальну кріптобіржу ShibaSwap. Функціональність останньої реалізується з використанням токенів BONE та LEASH. Спільнота проекту налічує понад півмільйона учасників. Наявність згуртованої групи послідовників є ключовою особливістю Shiba Inu.

Монеро і Зікеш: порівняльне дослідження

Monero проти Zcash - портал Guland

Активні розмови про правила і розслідування, що проводяться урядами у всьому світі, змусили користувачів криптовалют турбуватися про питання захисту їх конфіденційності за допомогою цих цифрових активів.

Широко відомий факт, що хоча відомі публічні Блокчейни, такі як Біткоін і Ефіріум, залишають поза передачею особисту інформацію своїх користувачів в мережі, інші деталі, такі як статистика транзакцій, є публічними.

Що таке криптовалюта Тезос

Криптовалюта Tezos (XTZ) - портал Guland

Tezos - це заснована на Блокчейні розумна контрактна платформа, яка працює за моделлю самоврядування і саморозвитку.

Якщо слова «Блокчейн» в поєднанні з «розумними контрактами» поєднуються у вас з популярними платформами Ethereum і NEO, то, ви не самотні. На щастя, команда Tezos, схоже, знає про цей факт, оскільки обіцяє, що Тезос дійсно має істотну диференціацію в порівнянні з іншими платформами Блокчейна. Команда в першу чергу вказує на самовідтворюванні властивості своєї платформи.

Огляд Верткоін: повне керівництво для початківців

Криптовалюта Vertcoin (VTC) - портал Guland

Vertcoin - одна з тих криптовалют, які передують FOMO і FUD, краплям і ICO, які стали характеризувати криптовалюти. За аналогією з Біткоін, Верткоін був просто випущений як проект з відкритим вихідним кодом на Github, і звідти співтовариство добровольців і майнерів забезпечило довговічність цієї монети.

Vertcoin приділяє велику увагу чесності в майнінгу, і це робить його стійким до ASIC, навіть незважаючи на те, що для боротьби з майнерами і ботнетами ASIC потрібні були два жорстких форки.

Керівництво для початківців по ЕОС

Криптовалюта EOS (EOS) - портал Guland

Коли Біткоін дебютував в 2009 році як перша криптовалюта в світі, він вважався технологічним дивом завдяки використанню технології Блокчейна. Будучи першим у використанні Blockchain, Bitcoin зберіг свій статус стандарту в децентралізованих Блокчейнах на довгі роки.

Однак ми досягли точки, коли децентралізовані Блокчейни, сконцентровані на криптовалютах, здаються недостатнім варіантом використання, щоб використовувати весь потенціал Blockchain.

Огляд і опис криптовалюти Комодо

Криптовалюта Komodo (KMD) - портал Guland

Поняття конфіденційності є переважаючою силою в співтоваристві криптовалют. Незалежно від того, чи є хтось досвідченим трейдером або новим власником криптовалют, право більшості користувачів активно захищати свої транзакції з точки зору всього ланцюжка блоків і, можливо, від «великого брата» влади.

І це основа так званих «монет конфіденційності», які являють собою криптовалюти, засновані на основній ідеї анонімності і конфіденційності.

Огляд Байткоін для початківців

Криптовалюта Bytecoin (BCN) - портал Guland

Bytecoin - одна з найстаріших випущених криптовалют, і, можливо, найстаріша з криптовалют, орієнтованих на конфіденційність.

Bytecoin (BCN) був запущений ще в липні 2012 року. У той час це були ціни в 10 Сатоші, і він залишався за цією ціною більшу частину перших п'яти років свого існування. Він виріс в кінці 2017 року разом з іншими ринками криптовалюти, а потім в травні 2018 року він зріс на 300%, оскільки трейдери відреагували на новини про те, що він торгується на біржі Binance.

Повний огляд криптовалюти Верге

Криптовалюта Verge (XVG) - портал Guland

На початку 2018 року Verge стала однією з найбільш обговорюваних криптовалют, так як в першому кварталі того року вона росла, в той час як ринки в цілому різко падали. Однією з причин зростання цін на монети був активний глобальний пул розробників і не менш активна спільнота користувачів.

Verge навіть вдалося відскочити від повторюваних 51% атак, при цьому розробники ввели екстрений хард-форк та оновлення програмного забезпечення.

Огляд криптовалюти Ліск для початківців

Криптовалюта Lisk (LSK) - портал Guland

Мережа Lisk є конкурентом Ethereum і NEO. По суті, це ще одна децентралізована мережа додатків (dApp), яка використовує інтелектуальні контракти, бокові ланцюги і токен LSK для транзакцій в мережі.

Сама мережа працює використовуючи високоефективну модель делегованого підтвердження частки (DPoS), захищену 101 делегатом, які обираються демократичним шляхом.

Повний огляд по криптовалюті Кардано

Криптовалюта Cardano (ADA) - портал Guland

Cardano був задуманий як повна криптовалюта, здатна виконувати функції необов'язкових валют, долати проблеми, з якими зіштовхується глобальна платіжна система і навіть ті, з якими стикалися інші цифрові валюти.

Cardano - це не просто криптовалюта, а технологічна платформа, що дозволяє користувачам щодня запускати фінансові програми, які використовуються урядами, приватними особами і компаніями по всьому світу.

Керівництво для початківців по Tron: децентралізована економіка розваг

Криптовалюта TRON (TRX) - портал Guland

Якщо ви пам'ятаєте Інтернет з початку 21-го століття, ви зрозумієте, що співвідношення сил сильно змінилося за останні десятиліття. Те, що колись було вільним і відкритим середовищем, стало домінувати в світових гігантських корпораціях.

Реклама тепер використовується для подачі контенту користувачам набагато більш підступним чином, ніж будь-коли раніше. Рітейлери за мільярди доларів, такі як Amazon і Wal-Mart, визначають, які продукти популярні, а які приховані в безвісності.

Керівництво для початківців по IOTA (Йота)

Криптовалюта IOTA (MIOTA) - портал Guland

Деякі криптовалюти вирішують мирські проблеми, але інші є революційними і беруть на озброєння самі передові технологічні розробки. IOTA - один з таких проектів, розроблений спеціально для Інтернету речей (IoT). Це унікальний проект, і іншого такого проекту не існує. Якщо IOTA буде успішним, він цілком може стати транзакційним паливом, яке дозволить мільйонам підключених до Інтернету пристроїв працювати і нормально функціонувати.

Повне керівництво для початківців по NEM

Криптовалюта NEM (XEM) - портал Guland

Зараз існує кілька тисяч Блокчейн-проектів, що дивно, якщо врахувати, що перший, Біткоін, був створений лише 10 років тому. З цих тисяч деякі піднялися на вершину, і NEM, що означає Рух за нову економіку, є одним з тих кращих альткоінів.

Мало того, на відміну від багатьох проектів, які були розгалужені з іншої монети або побудовані на платформі існуючого Блокчейна, NEM був створений з нуля. Розробники мають намір зробити його корпоративним рішенням для майбутньої революції Блокчейнів.

Що таке токени NEP-5

Токен NEP-5 - портал Guland

NEO, названий китайським Ethereum, є платформою для розробки, яка полегшує розгортання інших мереж через власну платформу. Завдяки цій функції NEO також дозволяє новим платформам мати власні налаштовані токени, які також носять назву NEP-5.

У міру того як токени NEP-5 отримують підтримку з боку членів спільноти, а також бірж, які їх торгують, важливо знати, що вони собою являють, щоб бути по-справжньому успішними з ними.

Огляд NEO (NEO) - повне керівництво

Що таке криптовалюта NEO - портал Guland

Згідно з офіційним сайтом, Neo - це «некомерційний проект Блокчейна, заснований на співтоваристві, який використовує технологію Блокчейна і цифрову ідентифікацію для оцифровування активів, автоматизації управління цифровими активами з використанням розумних контрактів і реалізації «розумної економіки» в розподіленій мережі. Проект був спочатку представлений як AntShares (ANS) в лютому 2014 року і фінансувався двома масовими продажами.

Огляд криптовалюти Zcash (Зікеш)

Що таке Zcash - портал Guland

З моменту появи Біткоіна з'явилося безліч криптовалют з копіями копій і багато інших, які фокусуються на поліпшенні функцій конфіденційності, пропонованих технологією Блокчейна. Багато з них виявилися трохи більше закритими, ніж оригінал, але деякі пропонують набір функцій, гідний визнання - як Zcash. У світі, де конфіденційність стає все більш рідкісним товаром, завдяки прогресивному оцифровування нашого життя, одна криптовалюта прагне повернути нам те, що ми ризикуємо втратити - свободу витрачати наші власні гроші в приватному порядку.

Огляд криптовалюти Dash (Деш)

Що таке Dash - портал Guland

Монета Dash була створена Evan Duffield 18 січня 2014. Спочатку випущена в XCoin (XCO) і подальший ребрендинг в Darkcoin в лютому 2014 року перетворився в перспективну криптовалюту, яка остаточно отримала свою нинішню назву Деш 25 березня 2015-го.

Dash - це, по суті, цифрові гроші, які працюють точно так же, як і фізичні гроші, за винятком того, що вони обмінюються в високозахищеній, децентралізованій тимчасовій мережі. Мережа була розрахована на 18 мільйонів монет.

Повне керівництво по криптовалюті Stellar (XLM)

Що таке Stellar Lumens (XLM) - портал Guland

В індустрії криптовалют спостерігається швидке зростання. Це зростання в розгортанні різних проектів показує значну конкуренцію в криптовалютному просторі. Цікавою криптою є мережа Stellar і її нативна криптовалюта Lumens (XLM).

У той час як мережа і її XLM надають реальні варіанти використання і продемонстрували свою здатність виконувати те, що обіцяють, Стеллар іноді не беруть до уваги через більш відомих і яскравих аналогів, а саме Ethereum і Ripple, відповідно.

Керівництво по Ripple (XRP) для початківців

Що таке Ripple (XRP) - портал Guland

У світовому фінансовому секторі існує екосистема, яка займається транскордонними платежами і грошовими переказами. Вони традиційно обробляються на рівні комерційних банків і сторонніх компаній по переказу грошей. Однак ця система глобальних грошових переказів і платежів пов'язана з конкретними проблемами. Саме ці проблеми призвели до концептуалізації криптовалюти, відомої як Ripple (XRP). Ripple - це корпоративне Блокчейн-рішення, створене для здійснення міжнародних транскордонних платежів.

Найкраще майнінгове обладнання Monero

Устаткування для майнінга Monero - портал Guland

Monero став головною монетою конфіденційності в криптовалютах, з ринковою капіталізацією, досить великою, щоб зробити її 13-ю за величиною крипто-ринковою капіталізацією. Одна з причин, по якій він виріс, - це активна участь спільноти розробників і користувачів. Крім функції конфіденційності, багатьом подобається Monero, тому що він дуже зручний для майнерів. Він залишається однією з монет, яку можна ефективно видобувати за допомогою процесора або відеокарти на будь-якому комп'ютері.

Нові монети, які вийшли з хард-форка Monero

хард-форк Monero - портал Guland

У той час як Біткоіни і майже всі в індустрії криптовалют звикли до таких подій до такої міри, що їх більше не вважають ненормальними, інші монети не були такими досвідченими на цьому фронті розгалуження.

Ось чому, коли з'явилися новини не про одну чи дві, а про чотири нових монети, що походять з Monero одночасно, це викликало почуття подиву в Monero і загальному співтоваристві криптовалют.

Керівництво по Monero (XMR): повний огляд

криптовалюта Monero - портал Guland

У сучасному світі розвиненої цивілізаційної залежності від технологій навряд чи можна стверджувати, що сучасне суспільство, хоча і заявляє про свою повагу індивідуальним свободам, надає якесь значення одній з найважливіших людських потреб - конфіденційності.

Але чи є основні криптовалюти конфіденційними? Ні, Біткоін і Ефіріум, а також їх форки, псевдоанонімні. І тут на сцені з'являється Monero - повністю анонімна конфіденційна монета.