Огляд Байткоін для початківцівКриптовалюта Bytecoin (BCN) - портал Guland

Bytecoin - одна з найстаріших випущених криптовалют, і, можливо, найстаріша з криптовалют, орієнтованих на конфіденційність.

Bytecoin (BCN) був запущений ще в липні 2012 року. У той час це були ціни в 10 Сатоші, і він залишався за цією ціною більшу частину перших п'яти років свого існування. Він виріс в кінці 2017 року разом з іншими ринками криптовалюти, а потім в травні 2018 року він зріс на 300%, оскільки трейдери відреагували на новини про те, що він торгується на біржі Binance.

Вступ

У Bytecoin є ще одна дуже важлива новинка в екосистемі криптовалют - це була найперша монета, заснована на технології CryptoNote. І частково через це його іноді називають «повністю анонімною криптовалютою». Bytecoin використовує одноразове використання адрес і кільцеві підписи як частину своїх функцій конфіденційності.

сайт Bytecoin.org - портал Guland

Ще одна примітна особливість Bytecoin - це те, що він не був створений з розвилки інших монет. Він був створений повністю з нуля. Однак у нього було більше 20 хард-форків, і він став основою для Dash і Monero.

На додаток до конфіденційності Bytecoin, в таємниці є онлайн-акаунти, в яких йдеться про те, що всі засновники і творці Байткоіна є анонімними. Це не зовсім вірно. Ви можете знайти повний список членів команди і розробників на сайті Bytecoin.org. Звичайно, більшість розробників використовували псевдоніми, а деякі повністю анонімні, навіть для інших членів команди розробників. Так що дійсно існує таємничий простір, що оточує весь проект Bytecoin.Особливості

Bytecoin називає себе повністю анонімною криптовалютою і найпершою готовою криптовалютою для підприємств. Давайте докладніше розглянемо особливості Bytecoin, щоб побачити, чи виправдані ці претензії.

Миттєві платежі без комісії: Ваші транзакції в мережі Байткоїн не стягуються, і вони відбуваються майже так само швидко, як працює інтернет. Для кожної транзакції потрібні підтвердження, тому вона не є буквально миттєвою, але Bytecoin стверджує, що транзакції займають не більше 2 хвилин. І це незалежно від відстані. Ви можете відправити платіж з Нью-Йорка в Токіо всього за 2 хвилини за допомогою Bytecoin.

Безпека: Bytecoin використовує найбезпечніші криптографічні алгоритми і каже, що їх «неможливо зламати». Це дуже смілива заява, і, якщо це правда, це робить Bytecoin однією з найнадійніших криптовалют. Творці Bytecoin стверджують, що для злому валюти «треба була б величезна кількість дорогої електрики і обчислювальної потужності суперкомп'ютера».

Особисті дані. За допомогою Bytecoin єдиний спосіб отримати особисту інформацію про вас або навіть про ваш баланс в гаманці - це дозволити їм переглядати цю інформацію. Це дозволяє вам зберігати повну конфіденційність від сторонніх очей, в тому числі сторонніх організацій або навіть ваших ділових партнерів.

Як почати використовувати Bytecoin

Bytecoin був створений як відкрита криптовалюта, і якщо ви вирішите використовувати його, ви можете добровільно стати одним з операторів, які допомагають захистити мережу.

Це починається з завантаження програмного забезпечення гаманця Bytecoin і установки його на ваш комп'ютер. Як тільки це буде завершено, ви можете почати відправляти і отримувати Байткоіни.

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб допомогти захистити і підтримувати мережу, ви можете зробити це, виділивши частину обчислювальної потужності вашого комп'ютера в мережу Bytecoin. Це також один з методів отримання деяких Байткоїнів без необхідності купувати їх безпосередньо на біржі.Як працюють транзакції Bytecoin

Транзакції Bytecoin працюють так само, як і у інших криптовалютах, з одною головною відмінністю - набагато більш анонімно.

Як приклад, скажімо, ви робите онлайн-покупку і у вас є можливість оплатити товар за допомогою BCN. Продавець відправить вам рахунок, включаючи адресу гаманця, на який буде відправлений платіж. Щоб оплатити цей рахунок, ви будете транслювати в мережу Bytecoin, що збираєтеся відправити 1 BCN з Вашої-адреси на Адресу-продавця.

Кожен комп'ютер в мережі Bytecoin отримує цю інформацію. Потім ці комп'ютери спільно перевіряють, чи дійсно належить вам 1 BCN, який ви намагаєтеся передати.

Оскільки Bytecoin є анонімним, мережа BCN насправді не знає, хто передав вам 1 BCN. Система просто перевіряє відповідність вашого підпису і не має доступу до особистих даних.

Потім кожен комп'ютер в мережі упаковує транзакції, які необхідно обробити, в блок. Бокси повинні відповідати певним правилам - тобто вирішити складне завдання. Кожен комп'ютер в мережі розраховує відповідну форму блоку транзакції, щоб захистити мережу від підробки транзакції. Зрештою, один комп'ютер в мережі знаходить правильну структуру блоків, яка додає інший блок в ланцюжок блоків.

Кожен блок займає 120 секунд. Протягом цього часу система перевіряє справжність транзакції і обробляє її. Потім, до кінця 120 секунд, торговець володіє вашим 1 BCN.

Байткоін (BCN) токен

Bytecoin не зробив так само добре, як і багато інших монети, в тому числі і ті, які були роздвоєні з Bytecoin, в першу чергу тому, що у багатьох інвесторів виникла проблема з попередньою здобиччю Bytecoin. 82% токенів BCN вже були здобуті до випуску Bytecoin.

Цей попередній видобуток - одна з речей, які стримують ціну Байткоіна. Вони сидять в гаманцях засновників, розробників і зацікавлених сторін. Замість того, щоб Байткоїн став привілейованою монетою приватного життя, ця честь дісталася Монеро, яка спочатку була роздвоєна з Байткоіна.

6 січня 2018 року Bytecoin досяг рекордного максимуму в $ 0,0159, оскільки він брав участь в широкому ралі на ринках криптовалют. Пізніше він досяг $ 0,0124 14 травня 2018 року в відповідь на лістинг в Binance.

На даний момент криптовалюта є 24-ою за величиною криптовалютою за ринковою капіталізацією з ринковою капіталізацією в 410,59 млн дол. США.

На сьогоднішній день в обігу перебуває 184,066 млрд. BCN. Ще 65 000 BCN додаються кожні 120 секунд, щоб винагороджувати майнерів. Загальний запас BCN обмежений 184,47 мільярдами, і як тільки це число буде досягнуто, більше жодного BCN не буде створена. Однак з блоків буде стягуватися плата за транзакції для продовження винагороди майнерам. Також очікується, що ціна BCN почне рости після того, як всі BCN будуть введені в обіг.Де купити BCN

Байткоін можна придбати на декількох біржах, але тільки з BTC, ETH і USDT. Там немає обміну, де ви можете купити BCN з указом валюти. У трійку кращих бірж BCN входять Gate.io, Binance і HitBTC. Також є скромний обсяг торгів в Poloniex і OKEx.

Де зберігати BCN

Розробники Bytecoin створили веб-гаманець, мобільний гаманець (тільки для Android) і настільний гаманець (тільки для Windows). Всі три можна скачати з сайту Bytecoin тут. Байткоїн також можна зберігати в сторонніх гаманцях Freewallet, мульти-гаманці для Android, iOS і веб-сайтах, і Cryptonator, настільному і мобільному гаманці.

Де зберігати BCN - портал Guland

Висновок

Як і у випадку з будь-яким іншим альткоіном, немає впевненості в тому, якою буде ціна в короткостроковій перспективі. Той факт, що Bytecoin є однією з найстаріших криптовалют, і що вона залишається в топ-25, є багатообіцяючим і підтримує ідею, що це може бути хорошим довгостроковим вкладенням.

Реальний тест, буде після того, як всі монети будуть здобуті. Після цього майнери повинні будуть залежати від плати за транзакції, щоб отримати оплату, і через це може статися деяке підвищення ціни.

Монета дуже хороша як монета конфіденційності і має деякі особливості, яких немає в інших монетах, що робить її придатною в якості транзакційнної валюти. Плюс є хороше співтовариство, що підтримує проект.

Є безумовно гірші криптовалюти, тому спроба Bytecoin може окупитися в кінцевому підсумку.Огляд криптовалюти Bytecoin (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться: