Повний огляд по криптовалюті КарданоКриптовалюта Cardano (ADA) - портал Guland

Cardano був задуманий як повна криптовалюта, здатна виконувати функції необов'язкових валют, долати проблеми, з якими зіштовхується глобальна платіжна система і навіть ті, з якими стикалися інші цифрові валюти.

Cardano - це не просто криптовалюта, а технологічна платформа, що дозволяє користувачам щодня запускати фінансові програми, які використовуються урядами, приватними особами і компаніями по всьому світу.

Що таке Cardano

Cardano - це платформа з відкритим вихідним кодом, схожа на Ethereum. ADA є монетою платформи Cardano і служить представленням її цифрової валюти. ADA названий на честь Ади Лавлейс, першого програміста і математика 19-го століття. Платформа Cardano була побудована з нуля з використанням комп'ютерної мови, відомої як Haskell, в той час як ADA працює на власному ланцюжку блоків, відомому як рівень врегулювання Cardano (CSL). Крім обчислювального рівня, який забезпечує ADA, у Cardano також є окремий рівень, призначений для інтелектуальних контрактів.

Розумний контракт Кардано називається «Плутус». Plutus - це просто легша версія Haskell, яка дозволяє адаптивним користувачам писати децентралізовані додатки (DApps) на таких мовах, як C ++, Java, а також JavaScript.

Cardano використовує децентралізований публічний ланцюжок блоків, щоб користувачі могли відправляти і отримувати токени один від одного. Кардано покладається на Уроборос, узгоджений алгоритм безпеки PoS. Крім цього, Cardano прагне допомогти користувачам відкрити себе для нових можливостей, дозволяючи їм стати частиною розширеного «світу» за допомогою «розумних контрактів».

Блокчейн Кардано, розроблений і створений групою провідних вчених, був першим, хто розвинувся з наукової філософії. Дослідження, проведені в його розробці, допомогли створити платформу, яка є безпечною, що масштабується і досить гнучкою для використання представниками громадськості.

Його розробники планують інтегрувати Cardano з усіма іншими основними цифровими валютами, не вдаючись до допомоги третіх осіб, що часто призводить до таких проблем, як повільне підтвердження або висока комісія.Походження Кардано

Три організації працюють над забезпеченням того, щоб проект Cardano досяг своїх цілей підвищення безпеки, масштабованості, управління і гнучкості. До таких компаній відносяться швейцарський фонд Cardano Foundation, Emurgo і Input Output Hong Kong (IOHK).

Велика частина зусиль по розробці очолює IOHK, інженерно-технологічна організація, заснована Чарльзом Хоскінсоном і Джеремі Вудом. І Хоскінсон, і Вуд були одними з перших засновників Ethereum, перш ніж вони пішли, щоб почати IOHK.

І Фонд Кардано, і Емурго також мають свої власні місії в цьому проекті. Наприклад, Фонд Кардано відповідає за захист, стандартизацію і просування технології протоколу Кардано. В результаті його мета полягає в тому, щоб вивчити і висунути правила, що керують Блокчейном і валютою, служити органом по стандартизації, а також забезпечувати, покращувати і розвивати екосистему Кардано. Він також відповідає за збір інформації, навчання та розвиток спільноти Cardano.

Що таке Cardano - портал Guland

Роль Емурго інша. Організація вважає своїм завданням розвивати, просувати і захищати підприємства та об'єднувати їх в екосистему Кардано. Emurgo досягає цієї мети, інвестуючи безпосередньо в нові підприємства, а також розширюючи ділових партнерів, які прагнуть революціонізувати свої галузі, використовуючи Блокчейн.

Це спонукало Emurgo створити центри досліджень і розробок в таких країнах, як Південна Корея, Філіппіни і В'єтнам. Штаб-квартира Emurgo's знаходиться в Японії. Emurgo також прагне розвивати екосистему Cardano, працюючи з відомими компаніями. Організація допомагає існуючим компаніям, виконуючи стратегію блокчейна і створюючи децентралізовані додатки на платформі Cardano від їх імені.

Є також кілька команд вчених і розробників, які працюють над проектом Cardano. Тим не менш, вони роблять це на окремих проектах. Вони допомагають контролювати проекти розвитку та отримують нові завдання в міру завершення старих проектів. Ці команди працюють з інтервалом в два тижні і допомагають, роблячи невеликі і поступові оновлення основного проекту Cardano.Проблеми сучасних систем грошових переказів

У той час як глобалізація змушує компанії частіше здійснювати операції через кордони, в останні роки значно зросла складність переміщення грошей через міжнародні кордони через деякі проблеми, з якими стикаються глобальні платіжні системи. Це ускладнює роботу підприємств, які працюють з клієнтами за кордоном.

Більш того, сьогодні все більше і більше споживачів використовують послуги електронної комерції для здійснення покупок за кордоном. В даний час зростає число людей, які працюють і живуть за межами своїх країн. Ці люди також стикаються з різними проблемами, коли намагаються відправити гроші додому. Ці проблеми знижують легкість ведення бізнесу і підривають соціальний і економічний ріст. Деякі з труднощів транскордонних платежів включають в себе:

Існуючі фінансові інститути, хоча і вигідні, є повільними, неефективними і дорогими. Це робить їх непридатними для сучасного бізнесу і потреб споживачів. Саме з цих причин криптовалюти, такі як Cardano, прагнуть зруйнувати систему і замінити її чимось набагато більш ефективним, більш безпечним і менш дорогим.Пропозиція Кардано

Cardano пропонує деякі з найбільш характерних особливостей, які ви коли-небудь зустрічали на арені криптовалют. Це робить його однією з платформ для фізичних осіб, підприємств та постачальників платежів. Ці функції включають в себе:Курс Cardano (графік) - актив фінансового ринку

Кардано не торгують самостійно. Замість цього він працює в парі з іншими криптовалютами на різних біржах. Ви можете купувати, продавати або торгувати Cardano (ADA) на біржових платформах, таких як EXMO, Upbit, Bittrex, Binance, Huobi, Gate.io, HitBTC, CoinNest, Coinfalcon і Abucoins. Цифрова валюта також пов'язана із зазначеними валютами, такими як долар США (ADA / USD) на HitBTC, а також південнокорейською воною (ADA / KRW) на Upbit і CoinNest. Деякі з основних пар криптовалюти за участю Cardano включають ADA / USDT, ADA / BTC, ADA / ETH і ADA / BNB.

Отже, інвестори, які хочуть використовувати ADA в якості торгового активу в своєму портфелі, можуть зробити це, купуючи і продаючи монети безпосередньо на біржах. Біржові платформи, такі як BitMEX, пропонують ф'ючерсний ринок для крипто-з’єднання ADA / BTC, використовуючи тільки Біткоіни в якості маржі. Однак важливо пам'ятати, що ви не можете купувати, знімати або торгувати з ADA на платформі BitMex. ADA також буде доступний в деяких банкоматах в Японії.Випробування

Хоча не можна заперечувати, що Cardano є надійною платформою Блокчейнів, особливо з урахуванням її унікального підходу до розробки і реалізації проектів, але є серйозні побоювання з приводу проекту Cardano. Це включає:Висновок

Очевидно, що Cardano - це перспективна криптовалюта і технологічна платформа, яка може багато чого досягти в найближчому майбутньому. Його нинішні показники є хорошим показником того, як далеко він може просунутися в майбутньому при належному управлінні. Компанії вдалося вирішити багато проблем конфіденційності, масштабування і технологічні проблеми, з якими стикається більшість сучасних ланцюжків блоків, з апломбом.

Інші особливості, які виділяють Cardano, включають в себе його складний протокол доказу кола (PoS), орієнтовану на безпеку наземну базу, багаторівневу основу, яка дозволяє Cardano служити як платформою Блокчейна і криптовалютою, так і окремою системою управління і казначейства. Cardano вселяє довіру своїм великим послідовникам завдяки активній команді розробників і потужній мережі підтримки. Більш того, розробники, схоже, мають чітке уявлення про те, чого вони хочуть досягти.

Однією з основних проблем, на яку люди швидко вказують, є той факт, що платформа все ще розвивається. Однак це не применшує всіх неймовірних переваг, які воно приносить. Команда розробників в Кардано розглядає можливість інтеграції цифрових валют в мобільні платформи поряд з іншими розробками.

У всякому разі, це вказує на той факт, що Cardano буде продовжувати надавати послуги, які вирішують багато істотні проблеми, пов'язані з криптовалюта, особливо ті, які зачіпають цифрові валюти, з якими у нього є схожість цілей, такі як Ripple і Ethereum. Більш того, мова програмування Cardano вважається одною з найбезпечніших мов програмування і менш схильною до помилок. Ще більш захоплюючим є те, що програма буде продовжувати отримувати оновлення програмного забезпечення на регулярній основі.

У вас можуть бути деякі побоювання, і це справедливо, але одну річ, яку не можна заперечувати, це те, що попереду наступають захоплюючі часи для тих, хто накопичує стільки Кардано, скільки може.Як працює Cardano (ADA) (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться: