Огляд криптовалюти Dash (Деш)Що таке Dash - портал Guland

Монета Dash була створена Evan Duffield 18 січня 2014. Спочатку випущена в XCoin (XCO) і подальший ребрендинг в Darkcoin в лютому 2014 року перетворився в перспективну криптовалюту, яка остаточно отримала свою нинішню назву Деш 25 березня 2015-го.

Dash - це, по суті, цифрові гроші, які працюють точно так же, як і фізичні гроші, за винятком того, що вони обмінюються в високозахищеній, децентралізованій тимчасовій мережі. Мережа була розрахована на 18 мільйонів монет.

Вступ

Оскільки код Dash заснований на коді Біткоін, Деш сумісний з усіма існуючими гаманцями і біржами криптовалют, спочатку розробленими для Біткоїнів. При вимірюванні кількості вузлів за ринковою капіталізацією надійність інфраструктури Даш більш ніж на порядок вище, ніж у конкурентів, таких як Bitcoin і Ethereum.

Коли мова йде про винагороду за блок Dash, варто згадати, що вона розподіляється між трьома окремими групами: 45% з них йдуть майнерам в обмін на безпеку, яку вони надають, 45% йдуть на так звані MasterNodes (ми поговоримо про них нижче) для функцій PrivateSend і InstantSend, а що залишилися 10% складають скарбницю Dash.

Додаючи до 1 мільйона доларів на рік, кошти в казначействі розподіляються між розробниками, маркетологами і всіма, хто затверджений для проекту.

Згідно з інтерв'ю, отриманому для CoinGecko.com, Еван вперше зіткнувся з Біткоїном в 2010 році і, як і всі інші, котрі вступають у світ криптовалют, спочатку не замислювався про це. Після прочитання білої книги Сатоши він усвідомив «приголомшливе» значення технології.

Незабаром після цього, Duffield підсів на Bitcoin і почав читати все, що міг знайти про цю нову і до сих пір спірну цифрову валюту. В кінці 2013 року Даффілд почав стежити за підкастом «Давайте поговоримо про Біткоін», створеним одним з найвидатніших педагогів Біткоїнів Андреасом Антонопулос, і познайомився з думками інших провідних фігур в розвиненому суспільстві.

Проте, після тривалого розвитку Біткоіна, Даффилд не був задоволений темпами прогресу і напрямком, в якому слідував Bitcoin.

По правді кажучи, Біткоїн у всій своїй красі все ще мав один істотний недолік: забезпечення повної анонімності транзакцій. Блокчейн Біткоіна відкритий і прозорий, і якщо в будь-який момент, слідуючи шляху транзакції, користувач ідентифікується як власник певної адреси гаманця, все, що він робить в мережі з цього моменту, простежується до самого першого блоку.

Це змішане питання про взаємозамінність і анонімність, і компанія Duffield визнала це зобов'язанням, яке може привести до вторгнення в особисте життя, а саме від цього криптовалюти повинні були захищати нас.

«Я спостерігав і чекав, поки команда Біткоіна щось вирішить з питанням про взаємозамінність, але цього не сталося» - Еван Даффилд.

І ось де Деш увійшов в світ криптовалют. Те, що починалося як хобі для Даффілда, в кінцевому підсумку привернуло до себе велику увагу, тому він кинув свою роботу і зосередив на криптовалюті весь свій час.Відмінні риси Dash

Щоб зрозуміти Деш у всій його повноті, давайте докладніше розглянемо її ключові характеристики і лежать в їх основі механізми:

Дворівнева мережа

Як і у випадку з Біткоінами, екосистема Dash працює на своїх вузлах. На відміну від Біткоїнів, Даш використовує не один, а два типи вузлів. Звичайні вузли займаються майнінгом, який створює нові монети в мережі, в той час як майстер-вузли відповідають за постійне зберігання копії Блокчейна і спеціалізованих транзакцій, таких як PrivateSend і InstantSend, про які ми поговоримо пізніше.

Як бачите, в архітектурі двох валют є різниця. Біткойн має однорівневу мережу, а Dash використовує так звану дворівневу мережу; перший рівень складається зі звичайних (майнерскіх) вузлів, які захищають мережу, а додатковий другий рівень складається з майстер-вузлів, що відповідають за більш складні операції і життєво важливі функції мережі. Але що робить MasterNodes такими особливими?

MasterNodes

MasterNodes - це, по суті, звичайні вузли, які готові пройти зайву милю, щоб забезпечити стабільність і швидкість екосистеми Dash і надати своїм користувачам передові технологічні поліпшення, такі як PrivateSend і InstantSend.

Для досягнення цього їм надаються особливі повноваження і вони зацікавлені в тому, щоб відповідально використовувати свої повноваження, компенсуючи додаткові ресурси, які вони виділяють. Щоб стати MasterNode, вам необхідно:

Стає ясно, що хостинг MasterNode - це величезна відповідальність, яка коштує реальних грошей і часу, тому MasterNodes отримують 45% винагороди за кожен блок. Як правило, кожному з них виплачується близько 2 DASH кожні 7 днів.

Вони є особами, які приймають рішення в мережі, і причина того, що вони наділені цією відповідальністю, полягає в тому, що, маючи принаймні тисячу DASH, вони найбільш мотивовані для прийняття правильних рішень, від яких кожен отримає прибуток. Як тільки його баланс падає нижче 1000 DASH, майстер-вузол втрачає право голосу в мережі і переводиться в звичайний вузол.

З 2014 року кількість майстер-вузлів перевищило 4000, що робить однорангові з'єднання Dash однієї з найбільших в світі.

Конфіденційність і взаємозамінність

Конфіденційність є однією з важливих функцій, яка може створити або зламати криптовалюту. Це не концепція, яку люди сприймають легковажно, але, як це не дивно, цей термін використовується дуже вільно по відношенню до криптовалют, оскільки більшість людей зазвичай не володіють знаннями і терпінням для проведення власних досліджень.

Оцінка фактичного рівня конфіденційності, яку пропонує вам криптовалюта, вимагає глибокого розуміння основних алгоритмів і архітектур валюти і її мережі. Незважаючи на те, що це жахливий і кропіткий процес, важливо прорватися крізь куленепробивні і недбалі пояснення і подивитися, наскільки конфіденційність вам фактично надається.

Коли ми говоримо про Dash, проблема конфіденційності нерозривно пов'язана з проблемою взаємозамінності. Сказати, що товар є взаємозамінним, значить сказати, що його окремі одиниці по суті взаємозамінні. Що стосується криптовалюти, монета є взаємозамінною, якщо неможливо визначити її історію в мережі, або, іншими словами, якщо будь-які дві монети в мережі не відрізняються одна від одної. Даш забезпечує функціональність і, отже, конфіденційність, надаючи своїм користувачам функцію PrivateSend.PrivateSend

До недавнього часу відомий як DarkSend, PrivateSend - це використання служби змішування без довіри, що надається MasterNodes, щоб приховати зв'язок між відправником і отримувачем монети. Це процес, який складається з від 2 до 8 так званих змішувальних раундів, щоб втратити слід конкретної монети. Ось як це працює:

Припустимо, у вас є 10 DASH, з якими ви хочете укласти угоду, але ви не хочете розкривати суму або одержувача транзакції всім в Блокчейні. Хоча транзакції, зроблені в мережі, не записані з ім'ям і прізвищем користувача, записаними в поле «Відправник», а точніше з унікальною адресою, який ніяк не пов'язаний з ідентифікатором користувача, приватний або державний агент з достатніми технічними знаннями може відстежувати і співставляти криптовалюти власника з відповідними гаманцями, які використовують всі види прихованого шпигунства.

Щоб пом'якшити це, Dash проводить транзакцію через вищезгадані цикли мікшування, щоб втратити зв'язок між відправником, монетами і одержувачем.

Перш за все, 10 DASH, які ви хочете відправити, будуть розбиті на блоки 1, 0,1 або навіть 0,01 DASH. У кожного з цих конфесій є своя, недавно створена адреса. Після розбивки вхідних даних транзакції на одиниці ваш гаманець переглядає список всіх доступних майстер-вузлів, яких налічується тисячі, і випадковим чином вибирає той, який ви недавно не використовували для мікшування.

Запит на мікшування, що містить деномінацію, кількість деномінацій і невелику плату (яка майже напевно буде повернута гаманцю після завершення процесу), відправляється на обраний майстер-вузол. У свою чергу, MasterNode створює так званий ідентифікатор сеансу, який містить вищезазначену інформацію, щоб помістити запит на мікшування в «чергу на мікшування».

Будь-які інші користувачі, які хочуть змішати свої кошти, будуть посилатися на чергу мікшування, і, якщо вас троє хочуть змішати однакову кількість в 10 DASH, MasterNode ініціює сеанс. Як тільки майстер-вузол підтверджує, що дійсно є три учасники, які хочуть змішати свої відповідні 10 DASH, він посилає сигнал кожному з їхніх гаманців, щоб почати мікшування. У відповідь всі три гаманця надають вузлу наступну інформацію:

Якщо ця інформація фактично являє собою дійсну транзакцію, майстер-вузол об'єднує її в готову до відправки транзакцію. На наступному етапі ця готова до відправки транзакція відправляється гаманцям, що беруть участь, для перевірки. Гаманці перевіряють дві речі:

Якщо все в порядку, кожен гаманець підписує транзакцію своїм закритим ключем. Однак, оскільки жоден з трьох учасників міксу не знає закритих ключів останніх двох учасників, підписи, які надають гаманці, дають дозвіл на виконання транзакції незалежно від того, хто є іншими підписантами.

Як тільки це буде завершено, майстер-вузол транслює транзакцію в мережу для її обробки.

Коли транзакція піддається одному раунду мікшування, існує ймовірність 1 до 3, що пара відправник-одержувач транзакції, записаної в регістрі, збігається з паролем фактичної транзакції. Ці шанси зменшуються до 1 в 9 в другому раунді, 1 в 27 в третьому і т. д.

Може бути до 8 раундів мікшування, перш ніж транзакція буде нарешті передана в бухгалтерську книгу, тому, коли хтось дивиться на неї, абсолютно неможливо визначити, кому належить адреса відправника (анонімність), або чи немає монет, відправлених цією адресою дійсно його монети (взаємозамінність). PrivateSend настільки приватний, що до моменту написання цієї статті він не був скомпрометований.

Швидкість транзакції

Хоча існуючі криптовалюти відкрили двері для безпечних і децентралізованих транзакцій через Інтернет, вони все ще трохи повільні для комерційного використання, так як в таких децентралізованих мережах всі платежі перевіряються за допомогою загальномережевого консенсусу.

Dash вирішив цю проблему, запровадивши інноваційну технологію InstantSend (раніше відому як InstantX).InstantSend

Перш ніж ми продовжимо пояснення InstantSend, давайте коротко розглянемо життєвий цикл транзакції криптовалют.

Всякий раз, коли ви намагаєтеся відправити цифрову валюту зі свого гаманця, ця транзакція підписується за допомогою закритого ключа гаманця і передається в мережу. Але для завершення процесу недостатньо просто транслювати транзакцію.

Це повинно бути підтверджено, що означає, що платіж пройшов і тепер є незворотнім. Щоб транзакція була підтверджена, вона повинна бути включена в наступний блок транзакцій - це означає, що кожен блок, який слідує після передачі вашої транзакції, фактично є підтвердженням для неї.

Але у кого є час для цього, вірно?

В якості альтернативи звичайної, більш повільної транзакції, Dash представила InstantSend - додаткову функцію, яка дозволяє повністю підтверджувати транзакції всього за чотири секунди.

InstantSend використовує другий рівень мережі Dash (що складається з майстер-вузлів), щоб створити «блокування» після створення транзакції, і тільки через кілька хвилин після натискання кнопки «Відправити» для її розгортання кошти захищені подвійними витратами.

Коли генерується транзакція InstantSend, кворум з 10 майстер-вузлів вибирається випадковим чином з використанням хеш-функції Proof-of-Work з попереднього блоку в якості ентропії.

Кожен з майстер-вузлів у кворумі перевіряє свою особисту копію Блокчейна, а потім голосує за те, чи були ці кошти вже витрачені:

Завдяки цій системі кворуму InstantSend вирішує проблему подвійних витрат і забезпечує миттєві транзакції.

Оскільки криптовалюта наближаються до широкого поширення, Dash вже адаптувався, щоб відповідати ситуацій в точках продажів, коли платіж повинен бути негайно оброблений. Це не те, що слід випускати з уваги, оскільки теоретично постачальники, які приймають Біткоіни, можуть бути пограбовані їх клієнтами.

Клієнт «заплатить» за послугу, піде і знову витратить ці кошти. Якщо ви заплатите більше високу комісію вдруге, це призведе до того, що перший платіж буде очищений першим, а початковий платіж (зроблений на користь продавця) не виконаний як подвійна витрата.

Незважаючи на те, що ніхто не обговорює серйозність проблеми подвійних витрат, можна сказати, що її наслідки ще складніше розглянути в реальних життєвих ситуаціях, коли справи йдуть набагато швидше. Ось чому миттєве підтвердження має важливе значення для інтеграції криптовалют в реальну економіку світу.

Dash - це потужна криптовалюта, що розвивається. Це зростаючий спадкоємець Біткоїнів, який прагне наблизити цифрові гроші до реального світу.

Зберігаючи базові принципи, які принесли крипто-активам свою заслужену славу, і розширюючи можливості їх використання за допомогою нових технологій - Деш дійсно знаходиться на шляху до того, щоб стати першою реально працюючою версією цифрових грошей.

Тепер, коли ми заглянули під капот, настав час дізнатися, як отримати Dash і як його зберігати. Досить сказати, що ми запропонуємо вам різні варіанти для кожного кроку, але ви повинні відповідально використовувати надані інструменти, ретельно досліджувати будь-які і всі концепції, які вам не так зрозумілі, як повинні бути, і тримати очі широко відкритими для будь-яких дій, які можуть поставити під загрозу вашу особистість або ваші кошти.

Зрештою, це Інтернет, про який ми говоримо, і не завадить бути особливо обережним, особливо коли є гроші.Купити / продати Dash

Є кілька способів придбати свій перший Даш, кожен з яких має свої переваги і недоліки. Залежно від того, де ви знаходитесь у світі, і від того, чи є у вас існуючі активи в формі іншиї криптовалют, деякі варіанти можуть бути для вас краще, ніж інші. Тут ми розглянемо п'ять найпопулярніших способів купити Dash:

За допомогою кредитної / дебетової картки або банківського переказу

Купити Деш за допомогою кредитної / дебетової картки або банківського рахунку можна так само просто, як відкрити рахунок на обраній вами біржі і внести на неї кошти. Ось деякі пропозиції для бірж, які підтримують прямі покупки:

За допомогою іншої криптовалюти

Якщо обрана вами біржа не підтримує пряму покупку Dash, ви можете спочатку купити іншу підтримувану (транзитну) валюту, таку як Біткоіни або Ethereum, а потім обміняти її на Даш, використовуючи Binance або будь-який інший подібний сервіс.

Якщо ви все ще не вибрали обмін, вам слід ознайомитися зі списком обмінів Dash, які підтримують криптовалюту.

Через PayPal

Якщо у вас є обліковий запис PayPal, ви можете використовувати її для покупки Dash. На жаль, вам доведеться знову пройти через Біткоїни. В даний час немає доступних варіантів покупки Деш безпосередньо, але є безліч онлайн посібників, які допоможуть вам отримати Біткоіни з PayPal.

Після цього потрібно просто перевести свої кошти на біржу (наприклад, Binance) і конвертувати їх в Dash.

У банкоматі

Очевидно, майбутнє тут - можливо, прямо тут, у вашому районі. Якщо вам пощастить, ви можете купити Dash і інші криптовалюти для фіатних платежів в найближчому до вас банкоматі! Використовуйте CoinATMRadar, щоб знайти найближчий банкомат, який дозволяє це, але остерігайтеся трохи більш високих витрат.

Готівкою

Нарешті, завжди є можливість зустрітися з місцевим ентузіастом криптовалют, таким же, як ви, і купити Даш у нього на місці. Зрештою, ми не дарма ж пояснювали про InstantSend?! Використовуйте DashNearby для пошуку списків, зроблених користувачами в вашому регіоні, і організуйте зустріч обміну Dash на фіат.Dash гаманець

Щоб отримувати і зберігати Даш, вам потрібен Деш гаманець. Хоча більшість бірж пропонують місцевий гаманець для зберігання ваших коштів, найкраще мати повний контроль над Dash і зберігати його в приватному гаманці, який не входить ні в яку службу, яку ви використовуєте.

В даний час ви можете вибирати з безлічі різних реалізацій і версій гаманців, що пропонують різні функції. Ось ваші варіанти:

Апаратний гаманець

Ledger Nano S - апаратний гаманець, який підтримує Dash, а також Біткоіни, Ethereum і інші альткоіни; Ledger Nano S підключається до комп'ютера через порт USB і дозволяє просто використовувати всього дві кнопки і OLED-дисплей. Всі ваші монети зберігаються в автономному режимі, і коли ви хочете виконати транзакцію Dash, вона підписується з використанням закритих ключів гаманця, які зберігаються на пристрої. PrivateSend і InstantSent в даний час не підтримуються.

TREZOR - підтримує 8 різних криптовалют, однією з яких є Dash. Він має невеликий OLED-екран і дві кнопки і підключається до комп'ютера за допомогою USB-кабелю. TREZOR поки не підтримує транзакції PrivateSend і InstantSend, але імовірно вони будуть доступні в майбутньому.

KeepKey - це ще один апаратний гаманець, рекомендований на офіційному сайті Dash. Він підтримує п'ять інших криптовалют. KeepKey, трохи більше, ніж Ledger Nano S і TREZOR, як і раніше має стильний дизайн, з однією кнопкою і портом для USB-кабелю. Очевидно, що KeepKey зберігає ваші активи і ключі в безпеці і захищений від зловмисників. PrivateSend і InstantSend ще не реалізовані.

Веб гаманець

MyDashWallet - веб-інтерфейс для Блокчейна Dash. MyDashWallet пропонує повний контроль над Деш, миттєву перевірку платежів і прямий децентралізований доступ до тимчасової мережі. Він пропонує розширені функції Dash, такі як InstantSend і PrivateSend, зберігаючи при цьому повну безпеку, не зберігаючи ваші особисті ключі в Інтернеті.Програмний гаманець

Dash Core - офіційний клієнт гаманця / тимчасової мережі, підтримуваний Dash для Windows, OSX і Linux, доступні для безкоштовного завантаження з веб-сайту. Пропонуючи InstantSend і PrivateSend, а також функції управління MasterNode, Dash Core є ідеальним гаманцем для користувачів настільних комп'ютерів.

Exodus - доступний для 64-бітних Windows, OSX і Linux і схвалений самим Dash. Exodus - це настільний гаманець з кількома активами, в який вбудований ShapeShift для обміну криптовалют. Один недолік полягає в тому, що він не підтримує функції Dash PrivateSend і InstantSend.

Jaxx - ще один гаманець, рекомендований Даш. Jaxx підтримується на комп'ютерах з Windows, OSX і Linux. Jaxx також має вбудований ShapeShift, але не підтримує PrivateSend і не включає транзакції InstantSend.

Dash Electrum - простий легкий гаманець, для виконання якого не потрібна локальна копія Блокчейна. Доступно для 64-бітних Windows, OSX і Linux.

Мобільний гаманець

Coinomi - в даний час доступний тільки для пристроїв Android. Coinomi - це мультивалютний мобільний гаманець для Dash. Хоча він безпечний і стабільний, він не пропонує транзакції PrivateSend або InstantSend.

Edge - ще один мультивалютний гаманець, представлений Деш на їх офіційному сайті. Він доступний для iOS і Android. Edge має інтеграцію з ShapeShift, а SegWit також включений для транзакцій Bitcoin і Litecoin.

Dash Wallet - продукт Hash engineering, перший і самий безпечний мобільний гаманець для Dash, доступний в даний час тільки для Android. Він підтримує транзакції InstantSend, але не використовує сервіси мікшування протоколу PrivateSend. Dash Wallet дозволяє проводити транзакції в автономному режимі за допомогою Bluetooth.

Dash Core iOS - перший (і єдиний) Dash-гаманець, розроблений спеціально для iOS. Dash Core iOS підключається безпосередньо до мережі Даш і не використовує проміжні сервери для проведення транзакцій, забезпечуючи тим самим захист ваших коштів. Він поставляється з інтеграцією ShapeShift і функцією InstantSend, однак не має реалізації PrivateSend.

Jaxx - популярний настільний гаманець поставляється з мобільною версією, доступною в даний час для iOS і Android.

Паперовий гаманець

Dash Core Paper Waller - дешевша альтернатива апаратним гаманцям. Паперові гаманці - ще одна форма холодного зберігання ваших крипто-активів, що містять як особисту, так і загальнодоступну адресу для вашого DASH. Паперовий гаманець Dash Core надає повний контроль над засобами будь-кому, хто має доступ до аркуша паперу. Хоча паперові гаманці не схильні до хакерських атак, як програмні гаманці, їх необхідно зберігати в безпечному місці, щоб їх не вкрали, не використали не за призначенням і не втратили. Само собою зрозуміло, паперові гаманці не пропонують транзакції PrivateSend і InstantSend.Dash курс

Деш в даний час залишається четвертою за величиною криптовалютою в світі з точки зору ринкової капіталізації.

Протягом 2016 року він торгувався на рівні 8 доларів США, до кінця 2017 ціна Dash злетіла до $ 1600. За 2018 рік спостерігалося винятково падіння до 80 доларів. У 2019 була синусоїда з піком в 170 дол. США. В кінці 19-го року ціна впала до 40 доларів, проте з початком 20-го вартість різко збільшилась до 145$. На протязі року біли коливання курсу на рівні 80 доларів, а закінчився рік з ціною в 100$. Початок 2022 року ознаменувався підвищенням курсу майже до 160 доларів.

На відміну від інших криптовалют, які дебютували разом з ним і всі ще прагнуть торгувати на неясних біржах, Даш підтримується різними біржами яким Ви довіряєте, що робить його продаж дуже легким в разі, якщо власник або трейдер потребують термінових грошей.

Всі ці моменти натякають на те, що Dash є реальним вибором для будь-якого інвестора в криптовалютах, який не хоче зберігати всі свої яйця в одному кошику і любить диверсифікувати свій інвестиційний портфель.

Dash крани

Крани криптовалюти Деш - це спеціальні сайти, на яких можна безкоштовно отримати монети за відвідування, введення каптчі або інші нескладні дії. Всі Dash крани працюють за схожим принципом - вони обвішані рекламними банерами і видають відвідувачам гроші за відвідування через певний інтервал часу. У більшості випадків, щоб заробити монети, потрібно розшифрувати задану каптчу, вирішити простий приклад, вибрати відповідні картинки. Виконувати дію можна раз в 5-60 хвилин в залежності від крана.

Розрізняють Даш крани Coinpot і з виведенням на Faucetpay і Expresscrypto:

Назва Коротка інформація Заробити
Freedash Ви можете отримати Dash абсолютно безкоштовно кожну годину, граючи в дуже просту гру, і виграти до 300 доларів в Dash! Одним натисканням кнопки, без капчі, Ви зможете наповнювати Ваш рахунок!

Getdashcoin Це веб-сайт, на якому ви можете отримати пасивний дохід. Вам пропонуються різні способи отримання безкоштовних Dash, а потім їх виведення на гаманець.

Cointiply Ми всі проводимо багато часу в Інтернеті, чому б не змусити його працювати на вас? Ви можете заробляти біткойни займаючись улюбленою справою в Інтернеті.

FireFaucet Цей веб-сайт схожий на автоматичний кран, який дозволяє автоматично запитувати кожну валюту відразу на одній сторінці, нічого не роблячи!

Coinpot CoinPot - одна з провідних безкоштовних платформ для заробітку на криптовалюті, де ви можете заробляти гроші, не виходячи з дому! З CoinPot легко заробляти гроші, тому що є багато варіантів заробити з дуже простими завданнями!

Allcoins Allcoins.pw допоможе вам заробити трохи крипти, грати в деякі крипто ігри і багато іншого.

Faucetcrypto Faucet Crypto – це не просто звичайний сайт для заробітку. Він сповнений додаткових функцій та виконаний у стилі рольової гри!

Dashfaucet Кран нагадує Фрібіткоін. Крутите рулетку і в залежності від числа яке випало отримуєте певну кількість монет.

Bagi На цьому сайті отримуєте до 550 Satoshi DASH через кожні 10 хвилин. Миттєва виплата на FaucetPay-гаманець.

Forumcoin Ще один безперервний сайт. Невелика винагорода в 118 satoshi, але і труднощів ніяких не виникає. За фактом виходить, що можна отримувати свою винагороду приблизно кожну хвилину - кілька секунд йде на розгадування каптчі. Миттєва виплата на Expresscrypto-аккаунт.

Queenfaucet Мультивалютний кран, на якому через кожні 5 хвилин можна отримувати до 900 dashies. Сатоши виводяться на Expresscrypto-гаманець.

Claimfreecoins Отримуйте до 20 сатоші кожні 5 хвилин.

Coinpayu Це сайт для заробітку криптовалют за допомогою кліків та реклами. Ви можете заробляти біткойни, натискаючи на оголошення та запрошуючи учасників.

Висновок

У той час як у кожної криптовалюти є свої сильні і слабкі сторони, схоже, що Dash дає найкраще з обох світів. Він стоїть на плечах таких гігантів, як Біткоїн, вчиться у таких же колег, як Монеро, покращує існуючі рішення і створює нові при переході на незвідану територію.

Пропонуючи швидкі, безпечні і приватні транзакції з дуже низькою комісією за транзакції, Dash є серйозним конкурентом навіть для таких першокласних криптовалют, як Біткоіни і Ефіріум. У висококонкурентному і постійно мінливому середовищі, такий як індустрія криптовалют, виживають тільки найсильніші.

Чи будемо ми спостерігати прийняття Dash переважною більшістю крипто-користувачів і продавців, залежить від багатьох незліченних і неконтрольованих чинників. Бачення Dash зі створення революційної системи цифрових грошей, схоже, поки працює дуже добре.

Чи буде він продовжувати рости або зіткнеться з тією ж проблемою, що і тисячі збанкрутілих криптовалют, які наводнили ринок? Як ви думаєте? Де ви бачите Dash в найближчі 5-10 років?

Криптовалюта майбутнього - DASH (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться: