Огляд і опис криптовалюти КомодоКриптовалюта Komodo (KMD) - портал Guland

Поняття конфіденційності є переважаючою силою в співтоваристві криптовалют. Незалежно від того, чи є хтось досвідченим трейдером або новим власником криптовалют, право більшості користувачів активно захищати свої транзакції з точки зору всього ланцюжка блоків і, можливо, від «великого брата» влади.

І це основа так званих «монет конфіденційності», які являють собою криптовалюти, засновані на основній ідеї анонімності і конфіденційності.

Огляд Komodo: платформа розробки з децентралізованим обміном

Хоча відомі гравці в цьому середовищі, такі як Monero і Zcash, управляють своїм відповідним сектором, не дивно, що час від часу з'являються інші монети конфіденційності, обіцяючи додаткові функції безпеки і анонімності, щоб підсолодити банк для їх цільового ринку.

Зайве говорити, що зростаюча конкуренція призводить до того, що більшість цих нових криптовалют потрапляють в безвість. Тим не менш, є ті, кому вдається триматися за горезвісну колоду і зробити собі ім'я в цьому конкурентному просторі.

Komodo є одним з таких рішень - будучи набагато більше, ніж просто монета конфіденційності.

Ґрунтуючись на найважливішій ідеї конфіденційності, а також на розробці Блокчейнів і обміні криптовалютами, Komodo - це зручний варіант для своїх потенційних користувачів.

Проект був реалізований у вересні 2016 року тією ж командою, що і BitcoinDark, покинутий на даний момент проект, який колись був покликаний поліпшити помилки Біткоіна щодо конфіденційності. Дотримуючись своєї власної доктрини, двоє з ключових членів команди Комодо ніколи не з'являлися на публіці і ніколи не розкривали інформацію про свою особу. Проте, генеральний менеджер проекту, директор з маркетингу та менеджер по забезпеченню якості і підтримки перераховані на офіційному сайті під своїм ім'ям.

Комодо має свій власний Блокчейн. Komodo надає приватні транзакції своїм користувачам і дає їх користувачам трохи більше користі. Вони надають платформу, на якій користувачі можуть створювати власну цифрову інфраструктуру і в цілому використовувати такі приватні транзакції на іншому рівні.

BitcoinDark планував тільки покрити недоліки конфіденційності оригінального ланцюжка Біткоіна, які були виявлені при підвищеному використанні. Беручи до уваги, що платформа Komodo, що є об'єднанням поліпшень в Bitcoin, BitcoinDark і протоколі нульового знання Zcash, планує досягти більш амбітної мети.

Комодо був виделкою Zcash.

Крім пропозиції власної криптовалюти на основі конфіденційності, вона планує зібрати триступеневе рішення для будь-якої нової криптовалюти або запуску Блокчейна, надавши їм все, що їм потрібно для успіху на папері:Девелопмент Платформа Комодо

Komodo використовує можливості менш відомої функціональності смарт-контрактів, вбудованої в код Біткоїнів Сатоши Накамото, але яка не публікується і не використовується більшістю користувачів Біткоінів. На додаток до цих розумних ітерацій контрактів, Komodo також вводить кілька розумніших варіантів контрактів, заснованих на різних протоколах, щоб у розробників була можливість реалізувати свої децентралізовані додатки (DApps) за допомогою Блокчейна, орієнтованого на конфіденційність.

Цей аспект дуже важливий, тому окремі користувачі можуть створювати DApp-додатки, побудовані на Блокчейні, орієнтованому на конфіденційність, що може дозволити різні варіанти використання.

Komodo також можна розглядати як більш зручний для користувача або більш зручний для розробників, оскільки він не залежить від мови. Розробники з різних лінгвістичних груп можуть розробляти програми, але не повинні турбуватися про вивчення нової мови, такої як Solidity.

Komodo Crowdfunding Solutions

Komodo також надає середовище для збору коштів, вбудовану прямо в її Блокчейн, щоб розробники, які використовували її рішення для створення своїх DApps і Blockchain, могли тоді знайти спосіб отримання такого необхідного фінансування для своїх ідей. Подібно спільній платформі, краудфандінг також заснований на понятті децентралізації, при цьому процес є повністю автономним і працює без втручання будь-якої третьої сторони, колись приведеної в дію. Ці рішення також підтримуються опціями конфіденційності Блокчейна, що означає, що крім виконання відповідних процедур користувачі можуть захистити свою анонімність, не розкриваючи свою інформацію широкому загалу.

Це означає, що люди можуть створювати і запускати свої ICO і маркери прямо з платформи Komodo.Децентралізована біржа Комодо

На додаток до вищезазначених двох основних послуг, Komodo також надає своїм користувачам послугу децентралізованого обміну (DEX) під назвою BarterDEX. Проте, на відміну від інших сервісів DEX, таких як IDEX від Ethereum або Switcheo від NEO, які в основному є рідними токенами своїх власних Блокчейнів, BarterDEX від Komodo - це дійсно потужний обмін, який використовує силу атомних свопів.

Атомні свопи важливі, тому що вони дозволяють торгувати між Bitcoin, Ethereum і монетами їх відповідних вилок і мережі через децентралізовану платформу. Атомні свопи важливі, тому що вони дозволяють людям здійснювати крос-ланцюгові обмінні операції між собою і прямо зі свого приватного гаманця.

Для цього їм не потрібно було б робити переказ через третю сторону.

Атомні свопи захищають обидві сторони за допомогою аспекту контрактів з блокуванням по часу хешування, які гарантують, що обидві сторони проводять обмін криптовалют і виконують свої умови угоди. Komodo розширює межі атомних свопів, полегшуючи процес для кінцевого користувача.

Тепер людині не потрібно завантажувати відповідний ланцюжок блоків криптовалют, якими він хоче торгувати, він може просто пройти через децентралізовану платформу, таку як BarterDex, яка вже впровадила це рішення. Komodo BarterDex забезпечив більш 111000 транзакцій атомного обміну.

В якості графічного інтерфейсу для коду BarterDEX Komodo використовує Hyper DEX, так що відповідні розробники можуть легко розрізняти механізм кодової бази і графічний інтерфейс. DEX працює на тих же рішеннях щодо забезпечення конфіденційності, які відрізняють Komodo від конкурентів, і тому він залишається відмінним джерелом для своїх користувачів для покупки і продажу криптовалют при збереженні конфіденційності.

Barter Dex допускає множення ліквідності, полегшені свопи, децентралізоване впорядкування, а також атомарні свопи. Користувачі цієї децентралізованої біржі також можуть розраховувати на комісію усього 0,17% або менше.

Ці три рішення складають ядро ​​сервісів, що надаються Komodo, завдяки вбудованому механізму BarterDEX і графічному інтерфейсу Hyper DEX, які дійсно відрізняють його від інших заснованих на розробці Блокчейнів, доступних в даний час в криптовалютах і просторі Блокчейнів.

На додаток до цього, Komodo також пропонує новий алгоритм консенсусу, незважаючи на те, що він по суті є фортом Bitcoin і Zcash. Замість консенсусу Біткоїнів про підтвердження роботи (PoW), Komodo представляє власний альтернативний механізм консенсусу в формі відкладеного підтвердження роботи (dPoW).Відкладене підтвердження роботи (dPoW) в Комодо - що воно робить

DPoW - це спосіб Komodo забезпечити, щоб всі транзакції в його Блокчейні були максимально безпечними і максимально швидкими в його мережі.

Використовуючи можливості безпеки технології PoW, Komodo розширює функції за допомогою dPoW. У той час як PoW Біткоїнів і більш пізні узгоджені алгоритми, які були отримані на його основі, ефективно усували недоліки безпеки в попередніх протоколах шифрування, такі як їх тенденція до дублювання інформації, Komodo робить ще один крок вперед.

Це революціонізує підхід до «правило найдовшого ланцюжка» в PoW, який має місце щоразу, коли виникає конфлікт майнерів на Blockchain і вирішується на користь найдовшого ланцюжка.

Технічно, правило найдовшого ланцюжка - це одна з основних функціональних можливостей PoW, яка робить його настільки ефективним і вигідним для користувачів. Проте, він схильний до кількох власних недоліків. Наприклад, сумнозвісна атака на 51% може бути реалізована шляхом маніпулювання Блокчейном і отримання контролю над ним, що може принести користь зловмисним сторонам і зруйнувати цінність Blockchain.

PoW-мережі, як правило, обходяться користувачам дорожче в обслуговуванні. Наприклад, вартість майнінга на Біткоінах, а тепер і на Ethereum, стрімко зростає, і дає можливість індустрії майнінгу ASIC отримати більше вигоди від мереж Блокчейнів, ніж від людей, які над ними працюють.

Основний механізм PoW і пов'язана з кожним ланцюжком інформація, яку необхідно швидко обробити, також вказує на загальну і зростаючу проблему масштабованості Блокчейнів, що використовують механізм PoW, основними прикладами яких є Біткоін і Ефіріум.

DPoW компанії Komodo вирішує ці проблеми і забезпечує ефективне вирішення цих проблем.

Використовуючи той же захист, що і PoW, dPoW усуває правило найдовшого ланцюжка. Замість цього він створює «резервні» копії історії транзакцій для ланцюжків і записує їх в сховище поза оперативного ланцюжка. Таким чином, вони не впливають на поточні операції Blockchain і замість цього ефективно і оптимально запускають операції для відповідних користувачів.

Однак це не означає, що Komodo також викидає рівень безпеки з попереднім алгоритмом PoW. Щоб вищевказані дії відбувалися без шкоди для безпеки інформації та користувачів на платформі, Komodo забезпечує безпеку dPoW.

Щоб взяти під контроль Блокчейн Komodo, зловмисник повинен не тільки взяти під контроль більш широкий консенсус в порушеному ланцюжку, а й отримати доступ до резервних даних з порушеного ланцюжка і головного ланцюжка Komodo (або будь-якого іншого ланцюжка), що використовується для зберігання історії транзакцій. Однак, оскільки незмінність Blockchain гарантує, що ці дії неможливо виконати самостійно, не кажучи вже про сукупності, dPoW забезпечує безпеку Блокчейна, одночасно роблячи його більш швидким для виконання транзакцій.Рідна криптовалюта Komodo (KMD) - що вона робить і як на ній працює конфіденційність

Однойменна криптовалюта Komodo (KMD) - це, звичайно, в першу чергу монета конфіденційності, але вона також використовується в якості основного засобу транзакції на платформі Komodo.

В області конфіденційності KMD використовує свою власну функціональність, засновану на конфіденційності, яка була названа Jumblr.

Технологія Jumblr забезпечує конфіденційність, починаючи з не приватних коштів з такої ж не приватної адреси. Проте, його ефективність починає діяти, коли кошти проходять через серію доказів з нульовим знанням, що не описуються і не підлягають відстеженню, адрес zk-SNARK, перш ніж вони стають доступними для транзакції по загальнодоступній адресі, яка не відстежується.

Ця базова функціональність гарантує, що будь-які транзакції, які виконуються через ланцюжок, залишаються неописаними і конфіденційними для всіх, хто переглядає їх і намагається отримати інформацію, яка їм не належить.

Технологія Jumblr доступна по всьому ланцюжку блоків Komodo, а також поширюється на вибір на розробку Блокчейнів і протоколи DEX, а також на будь-які інші криптовалюти, які торгуються на платформі через DEX завдяки доступності атомних свопів.

На додаток до цим функціональним можливостям KMD також використовується на платформі як засіб оцінки. Наприклад, будь-який розробник, який використовує протокол розробки Blockchain, використовує його в якості методу оплати мережевих зборів, в той час як користувачі, що використовують DEX, також оплачують свої транзакції з використанням KMD.

KMD також пропонує винагороду своїм користувачам. Метод отримання винагород також не є складним, будь-який гаманець з 10 KMD отримує винагороду 0,417%, беручи участь в Блокчейні.Якщо Komodo настільки хороший, то чому б його не використовувати в більшій мірі?

Чесно кажучи, рішення Komodo для своїх кінцевих користувачів не так зручні для користувача, як більшість аналогічних послуг. Відсутність простої у використанні інфраструктури ускладнює використання таких послуг, як BarterDEX, новим користувачам, які, незважаючи на те, що фактично забезпечують функціонуючий метод атомних свопів, відстають в гонці прийняття в реальному світі.

З урахуванням вищесказаного, його легко використовувати досвідченим розробникам, які точно знають, що вони роблять, коли використовують розробку Блокчейна Komodo або його децентралізовані сервіси ICO. Фактична проблема полягає в користувачах, які не знають довгих рядків коду, але вважають за краще використовувати графічний інтерфейс для доступу до потужності бекенда, обіцяної при використанні Блокчейна. Відсутність зручного інтерфейсу є перешкодою на шляху Комодо до досягнення успіху.

Комодо і Прогрес

Проте, ситуація поступово змінюється, особливо в зв'язку з дебютом графічного інтерфейсу Hyper DEX в травні 2018 року. Графічний інтерфейс користувача дозволяє звичайним користувачам легко управляти звивистим BarterDEX. Прогрес також дає ясний натяк керівництву Komodo про те, що якщо їм необхідно домогтися успіху в індустрії криптовалют і забезпечити цілісний підхід до фактичної оцінки з боку більшої призначеної для користувача бази, то їм необхідно синхронізуватися з зростаючим ринком індустрії криптовалют.

Вони продовжують домагатися прогресу, будучи прозорими у багатьох відношеннях. Скоро вони проведуть тест по заявці на 1 мільйон транзакцій в секунду. Команда Komodo також приймає рішення щодо поліпшення розумних контрактів.

Одним з оновлень щодо смарт-контрактів є те, що вони будуть досліджувати і впроваджувати крипто-умови. Ця інтеграція дозволить створювати розумні контракти на основі Блокчейнів на основі протоколу Біткоіна.

На платформі Komodo активуються чотири простих розумних контракту UTXO, заснованих на крипто-умовах: активи, крани, нагороди і кістки. Команда Komodo працює над створенням бібліотек і подальшою розробкою технології Crypto-умов.

Схоже, що Komodo, безумовно, на правильному шляху, оскільки вони прогресують і вживають заходи для створення кращої платформи. Вони знають, що їм потрібно обслуговувати не тільки досвідчених програмістів, а й простих користувачів, щоб дійсно змінити ситуацію і бути корисними для переважної більшості людей. Простота і зручність використання привели до успіху таких підприємств, як Coinbase, і ми сподіваємося, що Komodo зробить те ж саме.Що обіцяв проект Komodo і чого він досяг (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться: