Огляд криптовалюти Ліск для початківцівКриптовалюта Lisk (LSK) - портал Guland

Мережа Lisk є конкурентом Ethereum і NEO. По суті, це ще одна децентралізована мережа додатків (dApp), яка використовує інтелектуальні контракти, бокові ланцюги і токен LSK для транзакцій в мережі.

Сама мережа працює використовуючи високоефективну модель делегованого підтвердження частки (DPoS), захищену 101 делегатом, які обираються демократичним шляхом.

Вступ

Хоч Lisk є децентралізованою платіжною системою, як і багато інших криптовалют, але при цьому Ліск це і ще щось більше.

По-перше, він підтримує JavaScript, що дозволяє величезній кількості розробників відразу ж приступити до написання додатків dApps в мережі Lisk без будь-якого навчання. Вже одне це може зробити Lisk ідеальним Блокчейном для веб-додатків.

Є хороший шанс, що ви вже чули про Lisk, тому що на платформі будується досить багато розкручених проектів, і багато інших чекають своєї години.

Лиск також старанно працює над тим, щоб самому розповісти про себе, і Фонд Ліск представив Ліск-зустрічі для спільноти і Академію. Lisk Academy - це комплексна і об'єктивна освітня платформа за технологією Блокчейн. Вся Академія вільна і відкрита для всіх.

Lisk був створений Максом Кордеком і Олівером Беддоусом як форк Crypti в 2016 році. Повідомляється, що кілька ключових членів первісної команди Ethereum також працюють в команді Lisk.

У лютому 2018 року, платформа Lisk зазнала серйозного ребрендингу, що зробило сайт менш захаращеним, і приділило більше уваги створенню платформи, яка може використовуватися багатьма типами ентузіастів і творців Блокчейна, а не тільки розробниками. По суті, Ліск прагне довести розвиток Блокчейна до широких мас.

Перш ніж поглиблено поглянути на технологію, що лежить в основі Lisk, ми розповімо вам про монету LSK.Історія монет LSK

LSK був випущений в 2016 році на ICO з токенами за ціною $ 0,10 на той момент. Свій історичний максимум був 7 січня 2018 року в 38,40 долара. В даний час Lisk 25-ая найбільша монета з ринковою капіталізацією в 371 605 200 доларів США і оборотною пропозицією в розмірі 111 533 648 LSK.

Навіть при майже річному ведмежому ринку ціна на токени LSK істотно зросла в порівнянні з ціною ICO. Це, звичайно, не близько до значення більшості топових монет, таких як Біткоіни і Ефіріум, але на нього варто подивитися, так як він стабільно тримається в топ-25 монет.

Одним з факторів, які допомогли LSK зберегти хорошу цінність, є стратегічні партнерські відносини, наприклад, з Microsoft. Наявність Lisk на платформі Azure Cloud підвищує життєздатність мережі, а за допомогою JavaScript платформа може легко отримати широке визнання в якості платформи блокчейн-як-послуга (BaaS).

Посилюючи використання блокових ланцюгів, Lisk націлений на корпоративний ринок. Він зроблений зручним для користувача, навіть для нетехнічних користувачів. І інвестування в Lisk можна розглядати як майже еквівалент інвестування в проекти та програми, які в кінцевому підсумку будуть використовувати платформу.

Крім того, власники Lisk можуть стати бенефіціарами аеродромів в майбутньому, і ці безкоштовні токени можуть стати значними сумами в разі зльоту будь-якого з пов'язаних проектів.Хто стоїть за валютою

Lisk був створений співзасновниками Oliver Beddows і Max Kordek і був випущений 24 травня 2016 року. Обидва залишаються в проекті сьогодні, з Максом в якості генерального директора і Олівером в якості технічного директора.

Хто стоїть за валютою Lisk - портал Guland

Lisk був створений як хард-форк Crypti, і в перші тижні після його ICO він був другою за величиною криптовалютою за обсягом торгів.

Співзасновники змогли домовитися про партнерство з Microsoft, щоб включити Lisk до складу платформи Azure. Це означає, що розробники можуть розробляти, тестувати і розгортати додатки Блокчейна Lisk, використовуючи платформу хмарних обчислень і інфраструктуру Microsoft Azure. Це також означає, що прийняття Lisk має збільшитися.Розробка криптовалюти

Хоча додатки традиційно мають зовнішній і внутрішній інтерфейси, Lisk також працює з блоковими ланцюгами, що робить його нескінченно масштабованою платформою, здатною обробляти будь-які типи децентралізованих додатків, які можуть придумати розробники. Це робить його ідеальним доповненням до платформи Azure, тому що Lisk зможе впоратися з усім, що можуть зробити багато розробників Microsoft.

Незважаючи на те, що більшість мереж інтелектуальних контрактів мають багато галасу і надії, у небагатьох є сильні стратегічні партнерські відносини, які є у Lisk.

Lisk був створений як модульний підхід до dApps, і це робить його надзвичайно потужним інструментом в правильних руках. Це дасть розробникам правильні інструменти для створення швидких, масштабованих додатків, які допоможуть з часом підняти ціну на LSK, а також допоможуть зберегти стабільність LSK.

Звичайно, він не застрахований від збоїв крипто-ринку, як ми бачили в 2018 році, але ми очікуємо, що він може відновитися швидше, ніж багато інших монети.

Це буде ставати все більш правдоподібним у міру того, як буде збільшуватися прийняття Lisk. Зрештою, сторонні ланцюжки, створені на Lisk, можуть породити нові цінні предмети колекціонування, руйнівні додатки, які замінюють традиційні реалізації, і цінні стартапи.

Між його партнерськими відносинами, зростаючою спільнотою і зростаючим списком додатків dApp, Lisk є типом підтримки, про яку більшість інших криптовалют можуть тільки мріяти.

Як використовувати Lisk

Одне із завдань Lisk - полегшити розробникам створення видатних децентралізованих додатків. Нижче наведено простий трьохетапний процес, який можна використовувати для створення і запуску додатка на Lisk:

  1. Код. Lisk дозволяє розробникам кодувати на чистому JavaScript, щоб використовувати переваги потужних API, включених в Lisk. І з кожним додатком dApp, які працюють на власному бічному ланцюзі, головний ланцюг Lisk залишається безпечним і масштабованим.
  2. Розгортання. Розробники можуть розгортати код різними способами, в тому числі через веб-сервер або Github. Після розгортання програми зареєструвати його на платформі Lisk нескладно.
  3. Використання. Коли додатки готові до запуску, Lisk може працювати як децентралізована електростанція для цього додатка. «Використовуючи нашу велику базу користувачів, - пояснює офіційний веб-сайт Lisk, - кінцеві користувачі і розробники можуть знайти сторонні вузли для виконання майбутніх додатків Блокчейна через сервери по всьому світу дійсно децентралізованим способом». Додаток захищено децентралізованим обчисленням коду по всьому світу.

Щоб залишатися в безпеці, Lisk використовує делегований механізм консенсусу Proof-of-Stake, який був спочатку створений для BitShares Деном Ларімер. Це означає, що тільки топ-101 делегат активно займається створенням і захистом мережі. Визначення топ-101 делегатів проводиться за допомогою голосів володарів Lisk.Проекти на Ліск

Lisk повторно запущений в лютому, і одним з ключових напрямків стало те, що повторний запуск полегшував розробку і запуск бічних ланцюгів. Нижче наведені деякі з найбільш важливих проектів Lisk, які були випущені.

Sapiens

Sapiens прагне створити послугу нотаріального типу, яка дозволяє сертифікувати і перевіряти облікові дані, записи і сертифікати. Основна увага в проекті приділяється академічним установам, але є багато інших варіантів використання, в яких люди можуть використовувати Sapiens для контролю своїх даних і сертифікатів.

Sapiens був запущений ще в 2016 році розробником Маттео Феррарі, але недавно перейшов на платформу Lisk, щоб скористатися перевагами простоти розробки, безпеки і масштабованості Lisk.

На підставі інформації, отриманої від команди Sapiens, додавання цих академічних посилань в додаток Блокчейна зробить більш ефективним і перевіряється надання послуг та сертифікатів. Команда хоче, щоб будь-хто міг легко оцифрувати всю необхідну інформацію для своєї кар'єри на Блокчейні.

BrikBit

BrikBit був розроблений тільки в 2018 році і являє собою Блокчейн-додаток для сектора нерухомості. Він також включає свою власну криптовалюту, BRIK, яка має свою ICO починаючи з 18 жовтня 2018 року. Платформа розраховує створити REDA (Real Estate Digital Asset) для кожної властивості.

Створення REDA на основі ланцюжка блоків є найбільшою проблемою, що стоїть перед BrikBit, оскільки немає об'єкта, який точно відбивав би значення властивості. BrikBit прагне створити такий актив, який буде включати в себе все про нерухомість в цифровому вигляді, включаючи будь-який ремонт, будівництво або знищення майна.

Adamant

Adamant використовує Блокчейн Lisk для створення децентралізованого месенджера з відкритим вихідним кодом. Мета полягає в тому, щоб вирішити кілька проблем з існуючими службами обміну повідомленнями, особливо діри в безпеці, які існують в централізованих службах обміну повідомленнями. Вони також прагнуть вирішити проблеми конфіденційності, пов'язані з традиційними службами обміну повідомленнями.

Adamant оголошує себе єдиним безпечним приватним месенджером, що працюють повністю на Блокчейні. Хоча проект не є реальним бічним ланцюжком Lisk, він заснований на базі коду Lisk і планує використовувати монету LSK як спосіб оплати в Adamant Messenger.GNY

Проект GNY почався в 2015 році і в той час був відомий як Grey Jean Technologies. Місія GNY - створити платформу, яка підтримує штучний інтелект і машинне навчання. Насправді це проект крос-ланцюжка, і GNY планує створити свій власний ланцюжок блоків, а також використовувати свої власні елементи в існуючих ланцюжках блоків, щоб додати до них нові елементи. На додаток до бічного ланцюга Lisk, GNY також ґрунтується на Ethereum і Asch.

Мета проекту - знайти спосіб обробки неймовірних обсягів створюваних цифрових даних, щоб вони були корисні для бізнесу. Він визнає, що для цього важливі повторювані шаблони, а також компоненти навчання, адаптовані до поведінки користувачів. GNY побудована на Lisk, щоб власники її токенів могли отримати доступ до інструментів навчання на платформі Lisk.

Висновок

Багато людей можуть думати про Ліск як про маленьке зернятко в порівнянні з більш великими Блокчейнами, такими як Ethereum і NEO, але він довів, що може бути сам по собі, створивши сильне співтовариство, міцні партнерські відносини і відмінний розвиток. Замість того, щоб займати сильні позиції в конкурентній боротьбі з іншими проектами Блокчейнів, Lisk радий ладити з усіма, і ця стратегія допомогла зберегти ціни LSK на підтримці.

Хоча Lisk залишається меншим Блокчейном, ніж Ethereum, в його склад входять кілька розробників з Ethereum, і він працює аналогічно Ethereum. Однак у нього є одна сильна сторона, якої у Ethereum немає, і це його партнерство з Microsoft.

Це партнерство і підтримка Azure Cloud, JavaScript і бічних ланцюгів робить Lisk ідеальним вибором для розвитку підприємства, і це може бути дуже потужним поєднанням.

Ми думаємо про Ліск як про дуже серйозного конкурента на переповнених ринках криптовалют. У найближчі роки майже напевно сотні, якщо не тисячі, проектів впадуть, але Ліск, схоже, рухається в правильному напрямку і, ймовірно, буде залишатися при владі до тих пір, поки він продовжує свій поточний шлях.Огляд Lisk (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться: