Повне керівництво по криптовалюті Stellar (XLM)Що таке Stellar Lumens (XLM) - портал Guland

В індустрії криптовалют спостерігається швидке зростання. Це зростання в розгортанні різних проектів показує значну конкуренцію в криптовалютному просторі. Цікавою криптою є мережа Stellar і її нативна криптовалюта Lumens (XLM).

У той час як мережа і її XLM надають реальні варіанти використання і продемонстрували свою здатність виконувати те, що обіцяють, Стеллар іноді не беруть до уваги через більш відомих і яскравих аналогів, а саме Ethereum і Ripple, відповідно.

Що таке Stellar?

У 2014 році мережа Stellar була заснована на протоколі Ripple. Мережа Стеллар призначена для надання децентралізованих платіжних рішень, які дозволять спростити миттєві транскордонні платежі.

Однак засновники проекту, Джед МакКалеб і Джойс Кім, незабаром визначили, що консенсус, реалізований в протоколі Ripple, представляє деякі недоліки, і незабаром після цього мережа була розгалужена з Ripple.

Після цього Stellar розробив власну консенсусну модель під назвою Stellar Consensus Protocol (SCP), один з основних механізмів, які використовуються мережею, які відрізняють його від інших платформ.

Тим не менш, це не відштовхнуло Стеллар з відкритим вихідним кодом від його первісної мети надання транскордонних платіжних рішень. Проте, мережа продовжувала надавати щось набагато більше.

Ключовим компонентом Stellar є той факт, що він враховує принципи децентралізації. Будь-хто може приєднатися до мережі Стеллар і допомогти в її роботі.

Stellar подбав про те, щоб мережа завжди залишалася самоокупною без управління центральною організацією.Децентралізована передача вартості

Спираючись на цю ідею в подальшому, розподілив і децентралізував передачу вартості в свою мережу.

Ця децентралізована передача вартості дозволяє користувачам відправляти і отримувати крос-валютні платежі з усього світу за невелику плату.

Комісія за транзакцію як і раніше залишається частиною вартості в порівнянні зі звичайними системами переказу платежів.

Щоб гарантувати, що такі транзакції залишаються безпечними, прозорими і безпечними для своїх користувачів, Стеллар використовує технологію розподіленої бухгалтерської книги (DLT). DLT гарантує, що всі пропозиції, транзакції і виконання записуються таким чином, щоб всі могли їх бачити, але ніхто не міг їх підробити.

Це охоплює рішення щодо переведення платежів Stellar. Давайте подивимося під капюшон Люмен ще трохи і розглянемо, що там ще є.

Як працює Stellar для переказу платежів

В якості платформи для переказу платежів Стеллар використовує різні методи для виконання своїх операцій.

Як працює Stellar для переказу платежів - портал Guland

Використання якорів

Для здійснення крос-валютних операцій, про які ми згадували вище, Stellar використовує «Якір», якй виступає в якості посередника з обміну, з яким користувачі можуть вносити свої розпорядження, щоб вони відбивалися в бухгалтерській книзі Стеллар.Як це влаштовано

Наприклад, якщо у вас є 100 доларів США, які ви хочете внести на свою мережеву адресу Stellar, ви можете фізично відвідати або зайти на сайт призначеного «Якіра» в вашому районі, заплатити 100 доларів США і внести гроші на ваш рахунок аккаунта Стеллар. Таким чином, вам не потрібно купувати Люмени, і вам не потрібен обмін криптовалют поруч з вами.

Stellar дозволяє гарантувати, що навіть в місцях і країнах, в яких немає криптовалютних обмінів, доступних для їх громадян, люди все одно могли б скористатися цією транскордонною платіжною системою.

Сам Стеллар визначає це дуже просто: ви можете подумати, що ця операція схожа на те, як ви вносите гроші на свій рахунок PayPal. Це як і раніше ваші гроші, і ви досі використовуєте їх так само, як і раніше, але, принаймні, на час платіжної транзакції гроші залишаються в PayPal, оскільки це полегшує переказ.

Ось як це працює з внесенням грошей на ваш рахунок Stellar.

Як тільки у вас є гроші на вашому рахунку, і вони відображаються в бухгалтерській книзі Stellar, ви можете використовувати їх для відправки тієї ж суми в інших валютах кому-небудь ще в світі, у кого є мережева адреса Стеллар. Потім вони можуть піти до свого якоря і зняти готівку в їх валюті, якщо вони хочуть це зробити.

Це так само просто, як на зовнішньому інтерфейсі або на стороні інтерфейсу користувача.

Як обмін валюти відбувається за лаштунками

Як тільки ви вносите бажану валюту на свій рахунок Stellar і робите крос-валютний переказ через неї, вона проходить через розподілену біржу, де люди звертаються з проханням про обмін таких валют, як USD для EUR або EUR для JPY.

Обмін зіставляє запит вашого переказу валюти з одним з цих запитів, які відповідають критеріям, дозволяючи транзакцію в бекенді, щоб забезпечити безперешкодне переведення ваших коштів.

Це працює, навіть якщо транзакція складна. Наприклад, ви можете виконати транзакцію від USD до EUR, але у біржі можуть бути замовлення на USD на JPY, на JPY на CAD і на CAD на EUR.

Обмін буде проходити через всі ці перекази для досягнення кінцевої мети аналогічним чином. Однак навіть при забезпеченні того, що такі дії виконуються за допомогою децентралізованого обміну і підтримуються в прозорій і безпечній бухгалтерській книзі, мережа Stellar надає рішення одним з найшвидших можливих способів, залишаючись в межах мінімально можливої ​​комісії за транзакцію.

Стеллар Люмен також може бути використаний для інших операцій

Інші транзакції також можуть бути полегшені Stellar Lumens (XLM). Наприклад, коли хтось хоче використовувати долари США для відправки платежів в євро кому-небудь в іншій країні, розподілена біржа може шукати пари з доларів США в XLM і XLM в євро, щоб зробити операцію ще швидше і дешевше для своїх клієнтів.

Транзакції на основі XLM особливо вигідні для великих сум і грошових переказів на галузевому рівні, що знову робить Stellar локомотивом в індустрії платіжних рішень.

Стеллар дозволяє передавати вартість різними способами, роблячи її корисною для приватних осіб, а також для великих установ.Stellar як платформа розробки

Мережа Stellar також служить платформою для розробки і дозволяє своїм користувачам створювати децентралізовані додатки (DApps) за допомогою своїх розумних контрактів.

За допомогою розумних контрактів користувачі також можуть запускати такі функції, як створення власних криптовалют або токенів через платформу Stellar. Цей важливий аспект робить платформу Stellar придатною для розміщення первинних пропозицій монет (ICO).

Stellar як платформа розробки - портал Guland

Стеллар провів кілька первинних пропозицій монет і буде приймати більше в майбутньому. Ключовими гравцями, які працювали зі Stellar, були Kin (для поліпшеного масштабування), Mobius, Smartlands, SureRemit і FairX.

До теперішнього часу ви, можливо, вже бачили, чому Ripple і Ethereum згадувалися на початку цієї статті. Річ у тім, що Stellar виконує майже ті ж функції, що і Ripple, коли мова йде про платіжні рішення, і надає практично ті ж послуги, що і Ethereum, коли мова йде про платформі розробки.

Проте, слово «майже» тут є ключовим, оскільки це слово означає, що Stellar надає сервіси, що об'єктивно перевершують Ripple для тимчасових транзакцій, але також означає, що він трохи відстає від Ethereum, коли мова йде про сервіси розробки.

Як зазначалося раніше, інтелектуальні контракти, які Стеллар пропонує для цілей розробки, прості у виконанні і пропонують широкий спектр можливостей від створення DApp до ICO.

Це робить мережу Stellar на крок далі від інших постачальників платіжних рішень, оскільки функціональні можливості, які реалізуються в цьому аспекті в поєднанні з більш високою швидкістю транзакцій в мережі, відкривають широкі можливості.

До сих пір Stellar запустив кілька успішних ICO через свою платформу, і цей список продовжує рости в момент публікації. Беручи до уваги, що додатки, створені через платформу, варіюються від гаманців до бірж.

Мережа Стеллар цікава тим, що пропонує комплексне рішення для різних користувачів. Оскільки Stellar призначений для з'єднання фінансових установ, таких як банки, платіжні системи та приватні особи, схоже, він розробляє платформу, яка має сенс для кожної сторони в ширшій картині. Stellar обслуговує розробників і проекти, розробляючи для ліквідності, продуктивності, безпеки і простоти.Ліквідності

Stellar об'єднує ліквідність в свою мережу, надаючи проектам можливість створювати і розгортати токени через Стеллар, а також розміщувати свої новостворені токени на Stellar Decentralized Exchange.

Ці дві функції дозволяють проектам уникати двох речей: очікування та оплати. В даний час проектам доводиться чекати централізованих бірж криптовалюта, таких як Binance і інші, щоб перерахувати їх для отримання ліквідності. У багатьох випадках проекти повинні платити високу ціну, щоб бути в списку. Очікування і оплата не обов'язково є хорошим використанням ресурсів, якими володіє проект.

Таким чином, така платформа, як Stellar, з самого початку вирішує цю проблему. Проте, одним з поточних недоліків розподіленого обміну є недолік обсягу. Проблема, яка може бути вирішена тільки шляхом збільшення користувачів.

Продуктивність і безпека

Що стосується продуктивності, користувачі Stellar зможуть бачити швидкі транзакції і понести мінімальні витрати на ці транзакції, що дає Стеллар ще одну причину для захоплення частки ринку в секторах ICO і DApp. На додаток до цього, завдяки узгодженим алгоритмам протоколу Stellar і іншим аспектам проектування платформи, Стеллар є більш енергоефективним, ніж інші платформи на основі Блокчейна.

Завдяки їх федеративному візантійському методу консенсусу Stellar також може забезпечити значну безпеку. Розробники можуть розгортати тільки розумні контракти, написані в простому коді, який відповідає певним критеріям, що зводить до мінімуму потенційні зломи.

Простота

Аспект простоти є важливим. Як дізналися багато мобільних додатків і сайтів, якщо інструменти не прості у використанні, люди їх покидають. Stellar дістався до того, що розробники зможуть просто створювати токени, використовуючи просту мову кодування, забезпечуючи економію на витратах на розробку.

Блокчейн, сумісний з KYC / AML

Ще одним важливим аспектом криптовалют в світі дикого заходу є аспект регулювання та відповідності. Блокчейн, сумісний з KYC / AML, забезпечує додаткову перевагу, що полягає в оптимізації процесу видачі токенів відповідно до вимог, що спрощує життя емітенту токенів.

Користувачі, які змогли пройти перевірку вашого клієнта, і чеки проти відмивання грошей - ті, хто зможе спочатку придбати токени. Тільки тоді люди, які пройшли цей процес і на вторинних ринках, зможуть купувати і продавати ці маркери.

Усунення регуляторних проблем, принаймні, в цьому відношенні для емітента.

Комплексне рішення, підтверджене Irene Energy

Це наскрізне рішення було підкреслене недавнім проектом, який вибрав Stellar замість Ethereum. Проект Irene Energy вибрав Стеллар через функції мікроплатежів, яку він надає, а також з простих функцій інтелектуального контракту. Irene Energy також бачить переваги зі Stellar в угодах, які стоять за невелику частину часу і за невелику частину, залишаючись публічними.

Ірен Енерджі показує, що проекти можуть отримати вигоду з двох компонентів Stellar: платіжної інфраструктури та пакетної угоди по створенню, випуску і перерахуванню нових токенів за допомогою розумних контрактів Stellar і їх децентралізованого обміну.

І нарешті, важливо відзначити, що децентралізована біржа Stellar забезпечує ключові переваги майже миттєвої торгівлі після внесення в список, пошуку атомарного шляху (що сприяє виявленню найбільш економічно ефективних ставок), мінімальних торговельних зборів і контролю секретних ключів кінцевим користувачем.Як працює криптовалюта XLM

Загальна кількість Стеллар Люмен становить понад 103 мільярдів монет, а оборот в даний час перевищує 18 мільярдів.

Володіючи 0,09 дол. США за штуку, криптовалюта має загальну ринкову капіталізацію понад 3 млрд. дол. США і займає 8 місце за загальним обсягом ринкової капіталізації на момент публікації.

Всі монети XLM були згенеровані під час початку проекту. Будучи не майнінговою криптовалютою, XLM використовує Stellar Consensus Protocol для перевірки транзакцій з використанням прямих серверів.

Тепер Stellar Development Foundation (SDF), некомерційна організація, яка займається розвитком і подальшим вдосконаленням мережі Stellar, відповідає за поширення первинних люменів по всьому світу.

SDF розділили способи поширення XLM.

Методи включають в себе наступне:

Незважаючи на свої пропозиції, XLM не дуже пощастило з точки зору підтримки зростаючої ринкової вартості протягом більшої частини свого життя. Протягом останніх декількох місяців 2017 року спостерігалося підвищення, яке також призвело до початку 2018 року, але з тих пір ринкові умови вплинули на прагнення XLM до збільшення вартості.

При цьому, якщо вірити розмовам спільноти, прихильники мережі не втрачають надії і насправді з нетерпінням чекають нових можливостей, які очікують мережу.Майбутнє Stellar

Стеллар володіє різними перевагами щодо функціональності і технічних характеристик, і вони досить вражаючі, але партнери, з якими вони працювали останнім часом, можуть бути ще більш цікавими.

Партнерство з відомими організаціями, такими як IBM, Stripe, Deloitte, Keybase і іншими, створює потенційно світле майбутнє.

Майбутнє Stellar - портал Guland

З того, що ми бачили до сих пір, мережа Stellar надає надзвичайно ефективні рішення з точки зору платіжної мережі і досить пристойні, коли мова йде про платформи розробки.

Це означає, що Stellar може стати однією з основних платформ платежів в найближчому майбутньому і забезпечити жорстку конкуренцію подібним Ripple.

Це також натякає на те, що Stellar може виявитися вторинним рішенням для тих, хто не потребує розширюваності або не може нести витрати по розгортанню Ethereum.

Це робить Stellar однією з найвідоміших мереж для спостереження, а Lumens - однією з найбільш перспективних криптовалют для моніторингу.

З запланованими оновленнями, такими як Stellar Lightning Network, що скорочує час транзакції і плату ще більше, Stellar має багатообіцяючі перспективи на найближче майбутнє.

Сильна підтримка з боку відомої консультативної ради також сприяє зоряному майбутньому.

Консультативна рада містить відомі імена, такі як Патрік Коллісон, генеральний директор Stripe; Метт Малленвег, засновник WordPress; і Грег Стейн, директор Apache Software Foundation.

Крім того, фінансова підтримка таких проектів, як Stripe, яка принесла Stellar в 2014 році 3 мільйони доларів, створює враження, що Stellar готовий до чогось великого.

У міру того, як Stellar готується до подальшого вирішення таких питань, як грошові перекази, мобільні відділення, мікроплатежі і послуги для банків, що недостатньо фінансуються, найбільшою перешкодою є їх використання.

Здається, що єдине підвищення, яке потрібно мережі Stellar, - це більш широке впровадження різних платформ, які вона надає. Проте, це може прийти тільки з працею, часом і терпінням.Огляд Stellar Lumens (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться: