Керівництво для початківців по Tron: децентралізована економіка розвагКриптовалюта TRON (TRX) - портал Guland

Якщо ви пам'ятаєте Інтернет з початку 21-го століття, ви зрозумієте, що співвідношення сил сильно змінилося за останні десятиліття. Те, що колись було вільним і відкритим середовищем, стало домінувати в світових гігантських корпораціях.

Реклама тепер використовується для подачі контенту користувачам набагато більш підступним чином, ніж будь-коли раніше. Рітейлери за мільярди доларів, такі як Amazon і Wal-Mart, визначають, які продукти популярні, а які приховані в безвісності.

Завдяки такій поведінці ми бачимо, як Інтернет стає все більш централізованим.

Через це, є багато криптопроектів, які починають пропонувати децентралізовані опції, які дозволяють користувачам обмінюватися і отримувати новини, музику, відео та соціальні медіа з рішення на основі Блокчейна, не пов'язаного з корпоративними інтересами. Одним з таких проектів є Tron.

Що таке Tron і TRX

Tron - це операційна система з Блокчейном, але до сих пір її основним варіантом використання була «розважальна система на основі Блокчейна», яка дозволить легко і вільно поширювати оригінальний контент по мережі.

Це досить новий Блокчейн-проект, заснований у 2017 році сінгапурським некомерційним фондом Tron. Будучи децентралізованою платформою для обміну контентом в Blockchain, її метою є руйнування індустрії розваг на трильйони доларів, включаючи таких інтернет-гігантів, як YouTube.

Середовищем обміну на платформі Tron є рідна криптовалюта TRX. Оскільки Tron використовує власну валюту, він ідеально підходить для взаємодії між звичайними користувачами і споживачами контенту, а також творцями і постачальниками контенту.

Одним з переваг цього є те, що творцям контенту більше не доведеться відмовлятися від свого контенту для будь-яких платформ, таких як YouTube, і постачальники контенту більше не залежать від високих зборів і комісій, що стягуються подібними Apple App Store і Google Play.

Споживачі контенту можуть отримати вигоду з платформи Tron, виплачуючи стимули для обміну контентом, будь то живе чи записане відео, зображення або навіть текст.

Трон намагається позбутися посередників у інтернет-розвагах, використовуючи поєднання точок доступу та технології Блокчейн. Це дозволить творцям контенту безпосередньо звертатися до своєї аудиторії і легше і вигідно монетизувати свій контент.Місія Tron

З самого початку Tron піддавався критиці з усіх боків через його агресивний маркетинг і звинувачення в плагіаті. У січні 2018 року з'явилися повідомлення про те, що велика частина білої книги Tron була плагіатом. Генеральний директор Tron, Джастін Сан, звинуватив схожість англійської версії документа в поганих перекладах від команди перекладачів-добровольців.

Також були скарги на звичку Трону міняти заявлену місію і ціннісну пропозицію. Спочатку Фонд Tron просував платформу як децентралізовану платформу для спільного використання розваг, приділяючи особливу увагу соціальним програмам, іграм і азартним іграм, але останнім часом вони змінили механізм, і тепер Tron позиціонується як децентралізована операційна система для децентралізації Інтернету і «зцілення» Інтернету.

Екосистема Трон - портал Guland

Екосистема Трон

Tron складається з 3-рівневої моделі, яка включає в себе рівень ланцюжка блоків, однорангову розподілену систему зберігання і рівень інтерфейсу додатку.

Шар Blockchain Tron працює на основі делегованої моделі консенсусу Proof-of-Stake і являє собою платформу інтелектуальних контрактів. Тимчасова система зберігання - це розподілене сховище даних, яке включає в себе всі дані, спільно використовувані на платформі. А рівень інтерфейсу додатку контролює доступ до контенту, який використовується на платформі.

Використовуваний Tron делегований механізм Proof-of-Stake називається TPoS і включає 27 суперпредставників, які обрані спільнотою власників TRX. Ці суперпредставники діють як перевіряючі вузли в мережі, перевіряють транзакції і отримують відповідну винагороду.

Право голосу для власників TRX залежить від тривалості періоду зберігання токенов TRX. Чим довше токени були заблоковані і утримані, тим більше вага кожного голосу.Дорожня карта TRON

Фонд Трон розробив план на шість етапів, який охоплює шість років наступним чином:

Інші ключові аспекти системи Трон

Платформа соціальних мереж - Tron працює виключно як платформа соціальних мереж, дозволяючи користувачам вільно обмінюватися думками, ідеями, зображеннями та відео без втручання третьої сторони.

Децентралізація - оскільки Tron заснований на Блокчейні, він також децентралізований, що означає, що, поки є користувачі, його не можна відключити. Безпека і прозорість Blockchain дозволяють користувачам повністю контролювати свої цифрові активи. А користувачі, які діляться хорошим контентом, можуть бути винагороджені системою або іншими користувачами. Ця система також дозволяє здійснювати розподілений обмін, прогнозування і автономну гру.

Свобода даних - в мережі Tron немає цензури для обміну та зберігання медіафайлів. Це забезпечує повну свободу даних і свободу слова, не турбуючись про те, що корпоративні інтереси зміняться або видалять все, що додано в мережу. Крім того, користувачеві не потрібно турбуватися про видалення з платформи по довільним причин.

Стимули. Одним з недооцінених аспектів Tron є здатність стимулювати ріст певних екосистем в мережі за допомогою використання стимулів.

Опція Personal ICO - користувачі повинні мати можливість «вільно поширювати цифрові активи в формі ICO». В результаті цього інші користувачі платформи можуть користуватися перевагами і послугами, що надаються завдяки «постійному розвитку постачальників даних шляхом покупки цифрових даних».

Платіжна мережа - оскільки Tron має власний токен TRX, його можна використовувати в якості глобальної платіжної системи. Користувачі можуть отримувати або відправляти платежі іншим користувачам в будь-якій точці світу, і платежі надходять протягом декількох хвилин. Крім того, транзакції повністю зашифровані і доступні тільки сторонам, що безпосередньо беруть участь у транзакціях.Про Фонд Tron

Фонд Tron був спочатку створений для розробки платформи для передових цифрових інновацій. Його засновником і генеральним директором є Джастін Сан, який також заснував додаток для голосових викликів CallMe (Peiwo) в Китаї. Крім керівництва Tron Foundation, Sun є генеральним директором BitTorrent, тимчасової потокової служби, яка була придбана Tron Foundation в липні 2018 року.

Компанія була схвалена такими установами, як Управління бухгалтерського обліку та корпоративного регулювання (ACRA), і управляється Опікунською радою або Радою керуючих, сформованими правомочними особами для незалежного управління та діяльності, який також незалежний від урядової адміністрації.

Інформація про токен TRON TRX

У вересні 2017 року Tron провів ICO, випустивши 100 мільярдів TRX і виконавши жорстку капіталізацію в 15 000 BTC протягом трьох днів.

Токен TRX вимовляється як «Tronix», і його оборот становить близько 65 млрд. TRX. Tron Foundation володіє приблизно 35 мільярдами TRX і зобов'язується періодично спалювати монети, щоб обмежити пропозицію і підвищити попит на токен TRX.

З точки зору розподілу 100 мільярдів загальних токенів компанія представила наступну модель:

Ціна ICO на TRX становила 0,002 долара США, а токен 4 січня 2018 року досяг рекордного максимуму в 0,2548 долара США. Незважаючи на те, що він значно знизився з цього історичного максимуму, він також значно вище, ніж його ціна ICO.

Токени TRX можна придбати в основному з BTC, ETH і USDT, хоча деякі обмежені валюти підтримуються на обмеженій кількості бірж. Найбільший обсяг торгівлі в TRX проводиться на Binance, але існує велика кількість інших бірж, які пропонують TRX, включаючи EXMO, Upbit, Bit-Z, OKEx, Huobi і інші.

Висновок

Tron - цікавий проект, і, з огляду на зростання вартості його рідного токена, він також привабливий для користувачів і інвесторів.

Проте, на платформі були деякі косяки, включаючи потенційно плагіатну Білу книгу і помилкові чутки про продаж близько 6 мільярдів TRX засновником Джастіном Саном. Незважаючи на те, що цей слух виявився хибним, були деякі твердження про те, що він був спроектований як схема для розголосу про проект.

У той час як користувачі, без сумніву, будуть отримувати безкоштовну децентралізовану платформу без цензури, таку як Tron, існує певна стурбованість з приводу порушення законних прав інших організацій, і це може привести до масових судових позовів в майбутньому. Цікаво, як Фонд «Трон» буде вирішувати і справлятися з такою ситуацією.

У той же час платформа Tron продовжує рости, недавно додавши BitTorrent як актив і перемістившись в свою основну мережу з власною валютою, а не з базою на Ethereum.Огляд технології TRON (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться:

Коментарі: