Керівництво для початківців по Tron: децентралізована економіка розвагКриптовалюта TRON (TRX) - портал Guland

Якщо ви пам'ятаєте Інтернет з початку 21-го століття, ви зрозумієте, що співвідношення сил сильно змінилося за останні десятиліття. Те, що колись було вільним і відкритим середовищем, стало домінувати в світових гігантських корпораціях.

Реклама тепер використовується для подачі контенту користувачам набагато більш підступним чином, ніж будь-коли раніше. Рітейлери за мільярди доларів, такі як Amazon і Wal-Mart, визначають, які продукти популярні, а які приховані в безвісності.

Завдяки такій поведінці ми бачимо, як Інтернет стає все більш централізованим.

Через це, є багато криптопроектів, які починають пропонувати децентралізовані опції, які дозволяють користувачам обмінюватися і отримувати новини, музику, відео та соціальні медіа з рішення на основі Блокчейна, не пов'язаного з корпоративними інтересами. Одним з таких проектів є Tron.

Що таке Tron і TRX

Tron - це операційна система з Блокчейном, але до сих пір її основним варіантом використання була «розважальна система на основі Блокчейна», яка дозволить легко і вільно поширювати оригінальний контент по мережі.

Це досить новий Блокчейн-проект, заснований у 2017 році сінгапурським некомерційним фондом Tron. Будучи децентралізованою платформою для обміну контентом в Blockchain, її метою є руйнування індустрії розваг на трильйони доларів, включаючи таких інтернет-гігантів, як YouTube.

Середовищем обміну на платформі Tron є рідна криптовалюта TRX. Оскільки Tron використовує власну валюту, він ідеально підходить для взаємодії між звичайними користувачами і споживачами контенту, а також творцями і постачальниками контенту.

Одним з переваг цього є те, що творцям контенту більше не доведеться відмовлятися від свого контенту для будь-яких платформ, таких як YouTube, і постачальники контенту більше не залежать від високих зборів і комісій, що стягуються подібними Apple App Store і Google Play.

Споживачі контенту можуть отримати вигоду з платформи Tron, виплачуючи стимули для обміну контентом, будь то живе чи записане відео, зображення або навіть текст.

Трон намагається позбутися посередників у інтернет-розвагах, використовуючи поєднання точок доступу та технології Блокчейн. Це дозволить творцям контенту безпосередньо звертатися до своєї аудиторії і легше і вигідно монетизувати свій контент.Місія Tron

З самого початку Tron піддавався критиці з усіх боків через його агресивний маркетинг і звинувачення в плагіаті. У січні 2018 року з'явилися повідомлення про те, що велика частина білої книги Tron була плагіатом. Генеральний директор Tron, Джастін Сан, звинуватив схожість англійської версії документа в поганих перекладах від команди перекладачів-добровольців.

Також були скарги на звичку Трону міняти заявлену місію і ціннісну пропозицію. Спочатку Фонд Tron просував платформу як децентралізовану платформу для спільного використання розваг, приділяючи особливу увагу соціальним програмам, іграм і азартним іграм, але останнім часом вони змінили механізм, і тепер Tron позиціонується як децентралізована операційна система для децентралізації Інтернету і «зцілення» Інтернету.

Екосистема Трон - портал Guland

Екосистема Трон

Tron складається з 3-рівневої моделі, яка включає в себе рівень ланцюжка блоків, однорангову розподілену систему зберігання і рівень інтерфейсу додатку.

Шар Blockchain Tron працює на основі делегованої моделі консенсусу Proof-of-Stake і являє собою платформу інтелектуальних контрактів. Тимчасова система зберігання - це розподілене сховище даних, яке включає в себе всі дані, спільно використовувані на платформі. А рівень інтерфейсу додатку контролює доступ до контенту, який використовується на платформі.

Використовуваний Tron делегований механізм Proof-of-Stake називається TPoS і включає 27 суперпредставників, які обрані спільнотою власників TRX. Ці суперпредставники діють як перевіряючі вузли в мережі, перевіряють транзакції і отримують відповідну винагороду.

Право голосу для власників TRX залежить від тривалості періоду зберігання токенов TRX. Чим довше токени були заблоковані і утримані, тим більше вага кожного голосу.Дорожня карта TRON

Фонд Трон розробив план на шість етапів, який охоплює шість років наступним чином:

Інші ключові аспекти системи Трон

Платформа соціальних мереж - Tron працює виключно як платформа соціальних мереж, дозволяючи користувачам вільно обмінюватися думками, ідеями, зображеннями та відео без втручання третьої сторони.

Децентралізація - оскільки Tron заснований на Блокчейні, він також децентралізований, що означає, що, поки є користувачі, його не можна відключити. Безпека і прозорість Blockchain дозволяють користувачам повністю контролювати свої цифрові активи. А користувачі, які діляться хорошим контентом, можуть бути винагороджені системою або іншими користувачами. Ця система також дозволяє здійснювати розподілений обмін, прогнозування і автономну гру.

Свобода даних - в мережі Tron немає цензури для обміну та зберігання медіафайлів. Це забезпечує повну свободу даних і свободу слова, не турбуючись про те, що корпоративні інтереси зміняться або видалять все, що додано в мережу. Крім того, користувачеві не потрібно турбуватися про видалення з платформи по довільним причин.

Стимули. Одним з недооцінених аспектів Tron є здатність стимулювати ріст певних екосистем в мережі за допомогою використання стимулів.

Опція Personal ICO - користувачі повинні мати можливість «вільно поширювати цифрові активи в формі ICO». В результаті цього інші користувачі платформи можуть користуватися перевагами і послугами, що надаються завдяки «постійному розвитку постачальників даних шляхом покупки цифрових даних».

Платіжна мережа - оскільки Tron має власний токен TRX, його можна використовувати в якості глобальної платіжної системи. Користувачі можуть отримувати або відправляти платежі іншим користувачам в будь-якій точці світу, і платежі надходять протягом декількох хвилин. Крім того, транзакції повністю зашифровані і доступні тільки сторонам, що безпосередньо беруть участь у транзакціях.Про Фонд Tron

Фонд Tron був спочатку створений для розробки платформи для передових цифрових інновацій. Його засновником і генеральним директором є Джастін Сан, який також заснував додаток для голосових викликів CallMe (Peiwo) в Китаї. Крім керівництва Tron Foundation, Sun є генеральним директором BitTorrent, тимчасової потокової служби, яка була придбана Tron Foundation в липні 2018 року.

Компанія була схвалена такими установами, як Управління бухгалтерського обліку та корпоративного регулювання (ACRA), і управляється Опікунською радою або Радою керуючих, сформованими правомочними особами для незалежного управління та діяльності, який також незалежний від урядової адміністрації.

Інформація про токен TRON TRX

У вересні 2017 року Tron провів ICO, випустивши 100 мільярдів TRX і виконавши жорстку капіталізацію в 15 000 BTC протягом трьох днів.

Токен TRX вимовляється як «Tronix», і його оборот становить близько 65 млрд. TRX. Tron Foundation володіє приблизно 35 мільярдами TRX і зобов'язується періодично спалювати монети, щоб обмежити пропозицію і підвищити попит на токен TRX.

З точки зору розподілу 100 мільярдів загальних токенів компанія представила наступну модель:

Ціна ICO на TRX становила 0,002 долара США, а токен 4 січня 2018 року досяг рекордного максимуму в 0,2548 долара США. Незважаючи на те, що він значно знизився з цього історичного максимуму, він також значно вище, ніж його ціна ICO.

Токени TRX можна придбати в основному з BTC, ETH і USDT, хоча деякі обмежені валюти підтримуються на обмеженій кількості бірж. Найбільший обсяг торгівлі в TRX проводиться на Binance, але існує велика кількість інших бірж, які пропонують TRX, включаючи EXMO, Upbit, Bit-Z, OKEx, Huobi і інші.

TRON крани

Крани криптовалюти Tron - це спеціальні сайти, на яких можна безкоштовно отримати монети за відвідування, введення каптчі або інші нескладні дії. Всі Tron крани працюють за схожим принципом - вони обвішані рекламними банерами і видають відвідувачам гроші за відвідування через певний інтервал часу. У більшості випадків, щоб заробити монети, потрібно розшифрувати задану каптчу, вирішити простий приклад, вибрати відповідні картинки. Виконувати дію можна раз в 5-60 хвилин в залежності від крана.

Розрізняють TRX крани з виведенням на Faucetpay і Expresscrypto:

Назва Коротка інформація Заробити
Free-tron Ви можете отримати Tron абсолютно безкоштовно кожну годину, граючи в дуже просту гру, і виграти до 300 доларів в Tron! Одним натисканням кнопки, без капчі, Ви зможете наповнювати Ваш рахунок!

Free-trx Заробіть безкоштовний TRX, приєднавшись до крана! Заробляйте за допомогою коротких посилань, опитувань, реклами PTC та багато іншого.

Macrobits Це безкоштовний кран, де ви можете отримувати біти (внутрішню валюту сайту) кожні 10 хвилин, просто вирішивши капчу.

FireFaucet Цей веб-сайт схожий на автоматичний кран, який дозволяє автоматично запитувати кожну валюту відразу на одній сторінці, нічого не роблячи!

Coinpot CoinPot - одна з провідних безкоштовних платформ для заробітку на криптовалюті, де ви можете заробляти гроші, не виходячи з дому! З CoinPot легко заробляти гроші, тому що є багато варіантів заробити з дуже простими завданнями!

Allcoins Allcoins.pw допоможе вам заробити трохи крипти, грати в деякі крипто ігри і багато іншого.

Faucetcrypto Faucet Crypto – це не просто звичайний сайт для заробітку. Він сповнений додаткових функцій та виконаний у стилі рольової гри!

Viefaucet Високооплачуваний та зручний у використанні кран, де ви зможете заробляти безкоштовні біткоїни кожні 2 хвилини.

Coinpayu Це сайт для заробітку криптовалют за допомогою кліків та реклами. Ви можете заробляти біткойни, натискаючи на оголошення та запрошуючи учасників.

Earnbitmoon Заробляйте токени кожні 5 хвилин із крана, реклами, коротких посилань. Миттєвий вивід на FaucetPay, Coinbase, Payeer або Crypto Wallet.

Висновок

Tron - цікавий проект, і, з огляду на зростання вартості його рідного токена, він також привабливий для користувачів і інвесторів.

Проте, на платформі були деякі косяки, включаючи потенційно плагіатну Білу книгу і помилкові чутки про продаж близько 6 мільярдів TRX засновником Джастіном Саном. Незважаючи на те, що цей слух виявився хибним, були деякі твердження про те, що він був спроектований як схема для розголосу про проект.

У той час як користувачі, без сумніву, будуть отримувати безкоштовну децентралізовану платформу без цензури, таку як Tron, існує певна стурбованість з приводу порушення законних прав інших організацій, і це може привести до масових судових позовів в майбутньому. Цікаво, як Фонд «Трон» буде вирішувати і справлятися з такою ситуацією.

У той же час платформа Tron продовжує рости, недавно додавши BitTorrent як актив і перемістившись в свою основну мережу з власною валютою, а не з базою на Ethereum.Огляд технології TRON (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться: