Повний огляд криптовалюти ВергеКриптовалюта Verge (XVG) - портал Guland

На початку 2018 року Verge стала однією з найбільш обговорюваних криптовалют, так як в першому кварталі того року вона росла, в той час як ринки в цілому різко падали. Однією з причин зростання цін на монети був активний глобальний пул розробників і не менш активна спільнота користувачів.

Verge навіть вдалося відскочити від повторюваних 51% атак, при цьому розробники ввели екстрений хард-форк та оновлення програмного забезпечення.

Що таке Verge (XVG)

У Verge досить довга історія серед криптовалют, вперше випущена в 2014 році як DogeCoinDark. Verge не був форком Dogecoin, він використовував свій власний код, але використовував ім'я знаменитої мемової монети, щоб отримати первинну популярність.

Монета була перейменована в Verge в 2016 році, і з тих пір вона отримала все більшого поширення.

Коли він був створений, Verge повинен був поліпшити ідеї, втілені в Блокчейні Біткоін. Один з них включає в себе майнінг, і, хоча Verge можна використовувати як Біткоіни, він також дозволяє використовувати п'ять різних алгоритмів майнінга: Scrypt, X17, Lyra2rev2, myr-groestl і blake2s. Це дає майнерам набагато більше гнучкості при майнінгу.

Крім того, Verge значно поліпшила конфіденційність і анонімність в порівнянні з Біткоіном. Насправді Біткоіни зовсім не є анонімними, але Verge маскує свої транзакції як з TOR, так і з i2P, щоб надати користувачам повністю анонімний досвід.

Команда розробників Verge також визнала корисність розумних контрактів на Блокчейні. Пам'ятаючи про це, вони уклали партнерську угоду з Rootstock (RSK) в червні 2018 року зі планами щодо інтеграції Smart Contracts RSK безпосередньо в Verge.

Це лише деякі з удосконалень, які робляться для того, щоб відрізнити Verge від інших проектів Блокчейнів, таких як Bitcoin, Litecoin, Monero і Dash. Verge виділяється, шукаючи нові способи задоволення потреб різнорідної групи користувачів.

У міру того, як все більше продавців воліють приймати Верге, спільнота користувачів буде продовжувати рости, і це зростання буде прискорюватися в міру того, як користувачі побачать, що безпечні, швидкі, приватні і недорогі транзакції, пропоновані Verge, - це саме те, що потрібно світу в криптовалютах транзакційного платежу.Чим унікальний Verge

Verge був навмисно створений з великою максимальною пропозицією в 16,5 млрд. XVG, з межею видобутку, який повинен бути досягнутий протягом 8 років. Це відрізняється від інших транзакційних криптовалют, таких як Біткоін, де загальна кількість монет або максимальна пропозиція була навмисно низькою, щоб стимулювати більш високі ціни.

У випадку з Біткоіном максимальний запас становить всього 21 мільйон монет. Це зберігає цінність єдиного Біткоїна на високому рівні, але також означає, що користувачам доводиться мати справу з великими дробовими сумами Біткоіна, такими як 0,00036 BTC, для здійснення простих платежів.

Оскільки у Verge великий запас, ціна залишається низькою, і користувачі можуть здійснювати платежі в більш розумних сумах, таких як 1000 XVG.

Як виникла криптовалюта Верге

Починаючи з Біткоїнів, всі ранні криптовалюти були доступні для всіх, і їх користувачі дозволяли потужним комп'ютерам працювати над вирішенням складних криптографічних проблем, щоб отримати винагороду за ті криптовалюти, які вони вважали за краще добувати. Це було повільне і стійке введення монет в екосистему.

Поява Початкової пропозиції монет (ICO) означало, що проекти могли випускати всі монети відразу, продавати їх і розподіляти по різних групах, але найголовніше, що проект і його засновники приносили величезний прибуток одночасно.

Ця модель ICO дала деяким чудовим проектам можливість рости і вдосконалюватися набагато швидше, але аспект миттєвого задоволення ICO також породив безліч шахрайських проектів і, ймовірно, стало причиною того, що в наші дні на ринку так багато лайна.

Верге був побудований за тими ж принципами, що і старі монети, і повністю придатний для видобутку. Навіть розробники змушені добувати монети або купувати їх на відкритому ринку.

Майнінг Verge залишається прибутковим, оскільки він може бути здійснений будь-яким з п'яти різних алгоритмів, деякі з яких стійкі до ASIC. Це означає, що майнер може вибрати варіант, який підтримує мережу, без підтримки компаній-розробників і картелів ASIC.Курс Verge - історія цін

Verge був запущений ще в 2014 році, коли дуже мало людей навіть чули про криптовалюти, не кажучи вже про те, щоб володіти ними або добувати їх. У ті дні 1 XVG буквально коштував всього мільйонні частки долара. І він залишався на цих рівнях до 2017 року, коли криптовалюти набули широкого розголосу завдяки величезному стрибку цін на Біткоіни, за яким прослідувало зростання майже будь-якої іншої криптовалюти.

Цей стрибок привів до того, що Verge досягла рекордного максимуму в $ 0,2272 до 23 грудня 2017 року. Після цього ціна знизилася разом з іншою частиною ринку, хоча за станом на жовтень 2018 року ціна відновлювалася з мінімумів $ 0,010608, досягнутих в серпні 2018.

Деякі стверджують, що суперечка в квітні / травні з приводу Verge (докладніше про це пізніше) надав деякий вплив на зниження цін, важко сказати, чи так це насправді, оскільки весь ринок криптовалют в той період падав. Чесно кажучи, падіння було стабільним, тому не схоже, що відбувалися будь-які панічні розпродажі.Команда проекту

Одним із загальних факторів у всіх монетах, випущених з приміщенням або ICO, є те, що всі вони контролюються будь-якоюсь компанією або централізованою організацією. Верге не контролюється будь-якою централізованою організацією. Всі розробники, які працюють на Verge, є добровольцями. Деякі з них успішно впроваджують Verge, в той час як інші підтримуються пожертвами XVG від спільноти Verge.

Verge відомий як монета приватного життя, і це поширюється також на великих розробників. Багато хто з кращих і найбільш активних, хоча і домоглися солідної репутації, залишаються анонімними і ховаються за якимось псевдонімом. Деякі з найвідоміших включають в себе:

Sunerok: це розробник, який заснував Verge в 2014 році (як DogeCoinDark), і він продовжив роботу в якості провідного розробника проекту та головного євангеліста Verge. Він має більш ніж 20-річний досвід роботи в області цифрової безпеки та більше 7 років в розробці Блокчейнів.

Команда Verge - портал Guland

CryptoRekt: оскільки команда Verge росла, їй було потрібне деяке управління, і CryptoRekt - людина, яка зробила крок вперед і створила команду управління ядром Verge. Це допомагає керувати величезною групою розробників-добровольців Verge, які проживають по всьому світу, охоплюючи 15 різних часових поясів і кілька мов. CryptoRekt знаходиться в розробці Блокчейна з перших днів і має близько 10 років досвіду роботи з криптовалютами.

Інші впливові розробники: є багато інших розробників, і деякі з найвідоміших включають Sashi, SpookyKid і Kieran Daniels. Всі вони отримали тісний зв'язок з Verge, і, як і багато інших розробників, деякі з них залишаються загадкою для більш широкої спільноти. У них всіх є одна спільна риса, і це демонстрація їх прихильності проекту Verge і навичкам розробки Блокчейнів.Атака 51%

Verge став жертвою 51% атаки, яка захопила мережу і викрала 250 000 XVG в квітні 2018 року. Це був досить невеликий злом, і розробники швидко відкинули Verge, щоб відкотитися перед атакою.

Для тих, хто не знає, атака в 51% відбувається, коли один з майнерів отримує контроль над більш ніж 51% світового майнінгу за одну криптовалюту. Цей статус більшості дозволяє цьому суб'єкту вносити будь-які зміни в мережі, які йому подобаються, - майже завжди з метою здійснення шахрайських дій, які дуже швидко принесуть їм величезний прибуток.

Потім проект піддався атаці кілька тижнів по тому, коли хакери додали другий алгоритм, щоб використовувати ту ж уразливість, яка використовувалася раніше зловмисниками. На піку цієї другої атаки хакери здобували (і крали) 25 блоків в хвилину, або приблизно 8250 XVG або 950 доларів за хвилину. Всього було вкрадено 20 мільйонів XVG на суму близько 1,1 мільйона доларів.

Команда Verge знову розбудила Блокчейн і внесла зміни в програмний код в найближчі дні, проте це не завадило ще одній 51%-ній атаці в травні 2018 року. На цей раз зловмисникам вдалося зібрати приблизно 35 мільйонів XVG на суму 1,75 мільйона доларів. Блокчейн був розгалужений ще раз і з тих пір був у безпеці.

Довіра інвесторів виявилася вражаючою під час зломів і ціна монети не впала, як могло б статися. Доброю новиною є те, що команда Verge багато дізналася про захист свого Блокчейна від майбутніх атак.

Висновок

Verge дещо дивовижний, тому що він існував у відносній безвісності протягом приблизно трьох років до стрімкого злету, як за ціною, так і по помітності протягом досить короткого 12-місячного періоду. З ранніх і скромних початків, він піднявся до однієї з 40 кращих криптовалют в світі за ринковою капіталізацією.

Хоча багато хто просто зосереджений на аспектах конфіденційності Verge, проект все ще намагається забезпечити перше місце для транзакционної платіжної монети, яка пропонує повну конфіденційність і анонімність.

Є кілька дуже хороших монет конфіденційності, таких як Monero і Zcash, а також є хороші платіжні монети, але ще немає монети, яка поєднує в собі дві функції, що забезпечують зручність, простоту використання і конфіденційність.

Як і всі криптовалюти, нам доведеться почекати і подивитися, чи зможе Verge реалізувати свої мрії про успіх, ставши криптовалютою з найвищими платежами. За останні п'ять років вони заклали хорошу основу, і вона залишається дуже ранньою в грі на криптовалютах. У минулому Verge домоглася успіху і можна було легко побачити, як її стан відновлюється і знову стає вище.Огляд криптовалюти Verge (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться: