Огляд Верткоін: повне керівництво для початківцівКриптовалюта Vertcoin (VTC) - портал Guland

Vertcoin - одна з тих криптовалют, які передують FOMO і FUD, краплям і ICO, які стали характеризувати криптовалюти. За аналогією з Біткоін, Верткоін був просто випущений як проект з відкритим вихідним кодом на Github, і звідти співтовариство добровольців і майнерів забезпечило довговічність цієї монети.

Vertcoin приділяє велику увагу чесності в майнінгу, і це робить його стійким до ASIC, навіть незважаючи на те, що для боротьби з майнерами і ботнетами ASIC потрібні були два жорстких форки.

Історія Верткоіна

Vertcoin називає себе «Народною монетою» щодо своєї прихильності до ідеалів, викладеним в оригінальному документі «Bitcoin», щодо права голосу окремих осіб. Це право голосу для криптовалют PoW вимірюється в хеш-швидкості, і, на жаль, для Біткоіна і всіх інших криптовалют PoW зростання великих пулів майнінга знищив початковий ідеал, встановлений Накамото щодо одного ЦП, рівний одному голосу.

Vertcoin був запущений в січні 2014 року, і в той час він торгувався по $ 0,07 за VTC.

Протягом місяця ціна VTC зросла на 13 714% до максимуму в 10,14 дол. США. Монета, звичайно ж, повернулася на землю, і до вересня вона торгувалася по 0,07 долара за втрату 99,27% від свого максимуму.

Влітку 2015 року ціна VTC ненадовго потроїлася, а потім впала до рівня 0,07 долара, де вона залишалася до 2017 року, коли в кінці того року вона росла разом з більш широкими ринками криптовалют.

Ранні обіцянки Верткоін були настільки сильними, що він був предметом статті в International Business Times ще в 2014 році, в якій його називали більш етичною альтернативою Біткоїнів через його справедливу ​​політику майнінга.

За іронією долі ця стаття була опублікована 5 лютого 2014 року - точна дата, коли Vertcoin досяг свого максимуму в 10,14 долара, і почалося його зниження до 0,07 долара.Алгоритми і деякі особливості

Vertcoin був створений для використання механізму консенсусу Proof-of-Work, а при запуску він використовував алгоритм Scrypt Adaptive N. Минуло менше року, перш ніж ланцюжок розгалузився на використання алгоритму Lyra2RE через зростання видобутку на ASIC.

Минуло також менше року, перш ніж команді розробників довелося відключити алгоритм Lyra2RE після виявлення бот-мережі, яка контролює понад 50% Блокчейна. Цей крок призвів до алгоритму Lyra2REv2, і Vertcoin з тих пір залишився з цим алгоритмом, хоча за станом на жовтень 2018 року здається, що майнінг ASIC може перейти до алгоритму Lyra2REv2, що приведе до необхідності ще одного жорсткого форка.

Крім справедливої ​​політики майнінга, Vertcoin також зробив себе сумісним з Lightening Network, впровадив Segregated Witness і сумісний з Stealth Address. В даний час команда розробників Верткоін працює над оновленням, яке дозволить здійснювати миттєві транзакції з декількома монетами через Блокчейни.

Що таке Vertcoin - портал GulandVertcoin майнінг

Як вже було зазначено, Vertcoin піддався двом жорстким форкам, щоб уникнути майнінг ASIC, і може дуже скоро зіткнутися з іншим хард-форком через дві нові розробки.

Першою є розробка майнера ASIC для Lyra2REv2 в Китаї. Чутки почали з'являтися у вересні 2018 року, що майнер ASIC був розроблений для Lyra2REv2, і з тих пір ці чутки підтвердилися.

Не було помітного збільшення складності мережі, можливо, тому, що нові установки ASIC досить дорогі, але з часом майнінг ASIC напевно збільшиться.

Друга розробка - поява пристроїв з програмованим польовим масивом (FPGA).

FPGA призначена для майнінг на GPU, а ASIC - для майнінг CPU, а алгоритм Lyra2REv2 буде повністю доступний для пристроїв FPGA. Це також дозволить виштовхнути окремих майнерів з майнінга Vertcoin.

І нарешті, команда повинна позбутися таких платформ майнінга, як NiceHash, які пропонують хеш-потужності для продажу і можуть дозволити комусь придбати досить хеш-потужності для атаки на 51%.

Команда Vertcoin запропонувала новий алгоритм, який вони назвали Verthash, і, хоча у них немає ETA для випуску алгоритму, вони сповнені рішучості завершити його якомога швидше, при цьому зберігаючи безпеку Blockchain Vertcoin. Провідні розробники заявили, що вони зроблять нові установки Lyra2REv2 ASIC «найдорожчими з коли-небудь куплених прес-пап'є».

Хоча збереження стійкості до ASIC, безумовно, не гарантує успіху для Vertcoin, це означає, що монету має підтримувати невелике, але віддане співтовариство майнерів, щоб підтримувати її.

Майнер 1-Click для Vertcoin, можливо, найпростіше програмне забезпечення для майнінгу, з яким ви коли-небудь стикалися.

Майнер 1-Click доступний для скачування на сайті Vertcoin. Вам знадобиться гаманець, щоб повідомити майнерам, куди відправляти ваші нагороди, і пул майнінга, а також ви повинні вказати тип майнінгу: CPU або GPU. Крім цього більше нічого не потрібно робити, окрім як запустити майнер і збирати Vertcoin.

Майнінг злиттям можливий з Vertcoin, але в даний час єдина монета, яка може бути здобута злиттям, це Unitus. Хто знає, чи стане доступним більше об'єднаного майнінгу в майбутньому, але на даний момент не можна майнити більше одного Блокчейна за раз.Цінова історія VTC (курс Vertcoin)

Історія ціни VTC розглянута вище, але досить сказати, що монета так і не відновилася, щоб знову досягти своїх максимумів в 10,14 долара, і за станом на даний момент вона торгується за - дивимося на графіку нижче:

Якщо ви зацікавлені в покупці VTC, найбільший обсяг припадає на CoinEgg, причому скромний обсяг спостерігається також на Bittrex, Upbit і Poloniex. Ті, хто хоче купити VTC із зазначенням валюти, можуть зробити це через Coinroom, з доларами США, євро, британськими фунтами або польським злотим.

Зберігати ваші VTC можна в офіційному гаманці Vertcoin Core, апаратному Ledger Nano S або мобільному Coinomi.Команда Верткоіна

Команда Vertcoin історично являла собою вільну групу розробників-добровольців, і сьогодні вона залишається такою. Однак незабаром це дещо зміниться, так як незабаром буде створено Фонд Vertcoin, який скористається неоподатковуваним статусом, який додасть фонд, а також правовою структурою, що дозволяє створювати товарні знаки і авторські права.

Проект Vertcoin має тісні зв'язки з MIT, і багато розробників тут студенти і аспіранти. Робота над деякими проектами, які, як очікується, допоможуть Vertcoin, насправді є проектами MIT, що дає Vertcoin деякі переваги в плані вільного розвитку.

У минулому проект дещо постраждав через роботу на добровільних засадах, оскільки деякі розробники залишили проект для більш оплачуваної роботи. Створення фонду дозволить Vertcoin пропонувати зарплати провідним розробникам і, таким чином, утримувати таланти при створенні більш узгодженого середовища розробки.

Висновок

У статті International Business Times за 2014 рік було опубліковано заяву, в якій йшлося: «З урахуванням своєї розробки проти ASIC і високу вартість Vertcoin цілком може стати одним з небагатьох, хто вибереться з підфорума Reddit і потрапить в мейнстрім».

Що ж, Vertcoin насправді ще не досяг мейнстріму, але у ньому немає і інших криптовалют, і Vertcoin залишається на шляху до того, щоб стати однією з цих монет, щоб досягти мейнстріму, особливо завдяки відданій команді розробників, що продовжує покращувати монету.

Vertcoin тримається вже майже п'ять років, навіть незважаючи на величезні ICO і злітно-посадочні смуги 2017 року і величезний ведмежий ринок криптовалют в 2018 році. Сильна анти-ASIC і прихильність роздільного майнінгу команди провела Vertcoin через труднощі і буде продовжувати забезпечувати сильне співтовариство майнінга, яке повинно бути в змозі підтримувати монету в живих.

Ця послідовність може бути тим, що в кінцевому підсумку дозволить Vertcoin вижити досить довго, щоб дістатися до мейнстріму, в той час як більшість інших монет відправляться в небуття.Огляд криптовалюти Vertcoin (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться: