Що таке токени NEP-5Токен NEP-5 - портал Guland

NEO, названий китайським Ethereum, є платформою для розробки, яка полегшує розгортання інших мереж через власну платформу. Завдяки цій функції NEO також дозволяє новим платформам мати власні налаштовані токени, які також носять назву NEP-5.

У міру того як токени NEP-5 отримують підтримку з боку членів спільноти, а також бірж, які їх торгують, важливо знати, що вони собою являють, щоб бути по-справжньому успішними з ними.

Керівництво по NEP-5

NEP означає «Пропозиції щодо поліпшення NEO».

NEP-5 Токени - це маркери, створені на Блокчейні NEO.

NEP-5 - це стандарт для токенів, що запускаються на Блокчейні NEO. Всі маркери в мережі NEO побудовані за стандартом NEP-5, що дозволяє потенційним проектам використовувати Блокчейн NEO для розвитку своєї екосистеми.

Згадується це в документації чи ні, токен, створений в Блокчейні NEO, повинен відповідати стандарту NEP-5.

Цей стандарт застосовується до всіх минулих, сьогоденних і майбутніх токенів.

Якщо ви все ще в розгубленості, токени NEP-5 повинні представляти собою те, що маркери ERC20 представляють для Ethereum: токени, створені у відповідних мережах для відповідності їх конкретним стандартам.

Якби проект хотів випустити більше токенів в Блокчейні NEO, він повинен переконатися, що токен сумісний зі стандартом NEP-5. Тільки після забезпечення сумісності вони зможуть розмістити його в Блокчейні NEO.Чому жетони NEP-5 особливі?

Що робить токени NEP-5 фундаментально цінними або особливими, так це той факт, що вони вносять вклад в екосистему NEO. Ідея полягає в тому, що чим більше токенов NEP-5 працює на платформі, тим сильніше розвивається екосистема NEO. Чим сильніше стає NEO і співтовариство NEO, тим більший потенціал для зростання цін і інновацій.

Токени NEP-5 також важливі, оскільки вони значно спрощують загальний обмін токенами NEO.

Всі маркери NEP-5 потрапляють під вашу відкриту адресу NEO, що означає, що ви можете відправити NEO або будь-який токен NEP-5 через вашу єдину відкриту адресу NEO. Жетони NEO і NEP-5 є частиною вашого гаманця NEO.

Як тільки токен NEP-5 буде відправлений на вашу відкриту адресу NEO, він автоматично з'явиться у вашому гаманці neo-gui або neotracker.io. Ці маркери також можуть бути переведені на інші гаманці або біржі безпосередньо з neotracker.io і підтримуються гаманцями NEON і Binance.

Скажімо, наприклад, ви хотіли купити онтологію. Якщо ви хочете відправити його собі, вам потрібно буде тільки повідомити свою відкриту адресу NEO.

З більш широкої точки зору маркери NEP-5 важливі і мають вагу завдяки фундаментальної економіці Блокчейна NEO.

Токени ERC-20 продовжують використовуватися регулярно, а маркери NEP-5, схоже, тільки починають свою цивілізацію на новій планеті. Сьогодні існує всього кілька токенів NEP-5.

Але це може працювати в їх користь, оскільки нинішній стан дефіциту може дати їм більшу цінність.

Ви можете подумати: чому так мало токенів NEP-5, а кількість ERC-20 стає дедалі більше? Відповідь проста: вартість.

Для розгортання токена NEP-5 потрібно більше ресурсів, в той час як токени ERC-20 коштують не так дорого. Більшість мотивованих людей зможуть створити і розгорнути токен ERC-20, оскільки токени ERC-20 вимагають лише 32 000 GAS на Блокчейні Ethereum для розгортання контракту. В цілому, для розгортання токена ERC-20 за допомогою розумного контракту окремій особі або проекту може знадобитися від 0,25 до 5 дол. США.На Блокчейні NEO все трохи по-іншому.

Блокчейн NEO дозволяє створювати розумні контракти, але доступність або розгортання контрактів матимуть значні витрати. Ця вартість покривається GAS, який є рідним маркером Блокчейна NEO, використовуваного для доповнення мережевих операцій.

Хочете знати, скільки буде коштувати створення вашого токена NEP-5? 500 ГАЗ!

Для порівняння: поточний курс GAS становить (18,51 дол. США), що означає, що 500 GAS складуть в цілому 9 255 дол. США!

Але пам'ятаєте часи криптовалют, які були у нас в минулому? Пам'ятаєте, коли ГАЗ був до 85 доларів? Це може коштувати потенційним розробникам токенів чималих грошей.

Бар'єр для входу, що накладається цими витратами, повинен залучати той тип натовпу, який зацікавлений в тому, щоб залишатися в проекті Блокчейна протягом тривалого часу.

Проекти повинні стати або дуже складними, щоб стати успішними шахраями, або бути справжніми, інвестувати в екосистему і допомагати внести внесок до спільноти криптовалюти і решти світу в тій чи іншій формі.

Це повинно привести до того, що розробники не просто зникнуть після початкового розгортання їх токена NEP-5, що призведе до того, що екосистема стане краще для потенційних користувачів продукту в цілому; для майбутніх проектів; для спільноти Блокчейнів NEO і для інвесторів в кожному проекті.

Ще однією перевагою цієї первісної вартості є той факт, що менша кількість проектів призведе до меншого скупчення в Блокчейні NEO, оскільки мережа не буде перевантажена спам-проектами.

Менше проектів в цілому може означати менше загальних транзакцій, що також усуває загальну завантаженість.

Що хорошого в створенні токенів NEP-5 - портал Guland

Що хорошого в створенні токенів NEP-5

Ще одна річ, яка робить NEO хорошою, полягає в тому, що жетони NEP-5, можливо, набагато легше розробляти і обмінювати.

NEO підтримує безліч додаткових кодових баз (наприклад, C #, VB.Net, F #, Java, Kotlin), що значно спрощує розробникам перехід до роботи з NEO.

У Ethereum розробникам довелося вивчити абсолютно нову мову програмування під назвою Solidity, перш ніж вони змогли зробити яку-небудь реальну розробку в Ethereum.

NEO, однак, покінчив з цим і просто дозволяє розробникам використовувати загальні мови, такі як Java (потенційно), роблячи процес розробки більш простим і швидким для Блокчейна.Проекти на NEO

Тепер, коли ми поговорили про те, що таке токени NEP-5 і чому вони особливі, давайте перейдемо до повного списку цих проектів NEP-5.

Деякі з цих токенів служать унікальним цілям, а деякі конкурують з існуючими проектами, які в даний час пропонуються через інші платформи Блокчейна, такі як Ethereum.

Проте, навіть з доданою конкуренцією, новини по таким проектам корисні для кінцевого користувача, тому що вони змушують подібні проекти прагнути до досконалості, що в кінцевому підсумку призводить до поліпшення послуг для користувачів, пов'язаних з цими платформами.

Давайте розглянемо проекти:

 1. PKC - в нинішніх умовах, коли Facebook несе відповідальність за свою тіньову політику обміну даними і монетизації, PickioChain, мабуть, є найбільш актуальним проектом для вирішення цієї проблеми за допомогою відчутного рішення.

  Використовуючи можливості технології Блокчейн, PickioChain збирається надавати людям послуги з управління даними, щоб надати їм повний контроль над своїми особистими даними.

  PickioChain також буде зберігати дані перевірки збережених даних, щоб користувачі могли потім ділитися своїми даними з такими установами, як лікарні або юридичні особи. Спільне використання цих даних дозволяє відповідним процесам завершуватися набагато швидше, не чекаючи додаткової перевірки інформації.

  При цьому користувачі також можуть ділитися своїми даними з компаніями в обмін на компенсацію, а також бути впевненими, що їх дані не будуть розголошені в тих місцях, де вони не хочуть, щоб вони були розкриті.

  При тому рівні уваги, який викликають суперечності в Facebook і як він веде до регулювання захисту даних, PickioChain цілком може стати переможцем в майбутньому, вже надавши функції, необхідні для реалізації необхідного набору рішень.

 2. ONT - проект Онтологія обіцяє підприємствам всіх розмірів можливість розгортання власних рішень Блокчейна, не володіючи великими знаннями про те, як працює Блокчейн. Проект забезпечить повну підтримку публічних Блокчейнів і оновить смарт-контракти.

  Спільно з NEO, проект націлений на те, щоб з'єднати ці платформи Блокчейна з аналогічними і доповнюючими платформами в майбутньому, щоб створити екосистему, яка працює разом з NEO.

  Теоретично здається, що онтологія є платформою розробки в рамках платформи розробки (NEO); однак, якщо його рішення виявляться простіше для малих підприємств, то це може саме по собі доповнити NEO в довгостроковій перспективі.

 3. RPX - Китай став одним з найбільших фінансових ринків у світі, але людям за межами країни все ще важко отримати доступ до регіону належним чином.

  Фінансовим організаціям в країні зазвичай є не так багато інформації, тому людям з усього світу важко забезпечити довіру до будь-якій китайській фірмі або особі, з яким вони встановлюють ділові відносини.

  Red Pulse прагне вирішити цю проблему. Платформа хоче подолати розрив між Китаєм і рештою світу, коли справа доходить до доступу до інформації про ринки капіталу в регіоні. Red Pulse зосередиться на створенні і розповсюдженні контенту і дослідницьких матеріалів для зацікавлених сторін по всьому світу, які можуть потім використовувати надану інформацію і послуги для отримання відповідної інформації.

  Орієнтуючись на Китай в якості свого цільового регіону, Red Pulse зарекомендувала себе в цьому регіоні для людей, які зацікавлені в доступі на китайський ринок для своїх ділових операцій. Але успіх проекту залежить від того, чи зможе він забезпечити реальні рішення, які могли б привести до більш широкої адаптації.

  Цікава примітка: RPX був першим токеном, що дебютував на платформі NEO.

 4. ZPT - Zeepin пропонує ринкові рішення, орієнтовані на креативну індустрію. Платформа, призначена для різних галузей, від дизайнерів до музикантів, ставить собі за мету забезпечити ринок для зв'язку авторів з людьми, які зацікавлені в придбанні їх пропозицій.

  Використовуючи прозорість і незмінність, які приходять з технологією Блокчейна, Zeepin також надаватиме послуги із захисту авторських прав творців креативного контенту.

  У той час як за останні пару років з'явилося багато ринкових проектів, Zeepin здається унікальним в тому сенсі, що обслуговує креативний ринок, де його для користувача база складається з творчості і їх поціновувачів. Це те, що відрізняє його від інших платформ.

 5. DBC - Deep Brain Chain надає обчислювальну платформу штучного інтелекту, де користувачі можуть купувати послуги для виконання складних обчислень і алгоритмів.

  Система унікальна в тому сенсі, що вона використовує обчислювальну потужність вузлів для доповнення своїх власних рішень штучного інтелекту, які потім можуть використовуватися як компаніями, так і приватними особами. Користувачі, які «здають» свої обчислювальні потужності в систему, отримують жетон DBC в нагороду.

  Платформа також буде мати торгову площадку, що базується на штучному інтелекті, для торгівлі додатками, конкуруючими з Amazon Alexa.

  На додаток до цього, DBC також працює як платформа для безпечного обміну даними, що є ще одним прикладом використання технології Блокчейн. 6. QLC - Qlink (QLC) прагне стати першою в світі мобільною децентралізованою мережею, націленою на зниження вартості телекомунікаційних інфраструктур. Він використовує технологію Блокчейна для застосування цифрових ідентифікаторів до телекомунікаційних активів, переупаковує ці активи і записує їх сліди використання. Він також спрямований на те, щоб надати спільний доступ до ресурсів від людини до людини, таким як Wi-Fi, мобільні активи і корпоративні SMS-повідомлення.

  Щоб не плутати з Q Link Wireless, Qlink прагне знизити витрати, пов'язані з телекомунікаційною галуззю, надаючи цифрові ідентифікатори для телекомунікаційних пристроїв і об'єктів.

  Qlink прагне використовувати ці цифрові ідентифікатори для своїх користувачів, щоб мати можливість обмінюватися даними і сигналами зв'язку, такими як Wi-Fi, по тимчасовій мережі, яка використовує технологію ланцюжка блоків. Використовуючи технологію ланцюжка блоків, Qlink хоче знизити витрати, пов'язані з телекомунікаціями, і підвищити ефективність запису та обміну відповідними даними.

  Qlink надає унікальні рішення для телекомунікаційної галузі, оскільки важко знайти видатні блокчейн-рішення, які обслуговують телекомунікаційний сектор і вказують його в своєму фокусі.

  Такий підхід може зробити Qlink раннім поселенцем в цьому сегменті, і досвід може дати йому перевагу над аналогічними рішеннями, які обов'язково з'являться в найближчому майбутньому.

 7. TKY - THE KEY - це служба управління цифровими ідентифікаційними даними, що працює на технології Блокчейн.

  З ростом індустрії Блокчейнів в якості наступного інтернету перевірка цифрової ідентичності може зіграти велику роль в ситуаціях, коли окремій людині необхідно буде підтвердити свою ідентичність на відповідних платформах (таких як платформи для обміну даними або платформи на основі платежів).

  Це може зробити THE KEY затребуваним проектом через кілька років. Однак слід зазначити, що THE KEY не є першим рішенням такого роду, і деякі інші платформи, такі як Civic, вже надають ці рішення.

 8. TNC - Trinity, названа мережею блискавичного зв'язку з NEO, може виявитися воістину руйнівною і вигідною, якщо буде використовувати рішення для масштабування поза ланцюжком, якщо і коли NEO коли-небудь зіткнеться з проблемами масштабованості або більш високими термінами транзакцій при збільшеному впровадженні.

  З усіх проектів, створених в NEO, Trinity, схоже, має дуже ефективний варіант використання. Ще невідомо, наскільки ефективно Trinity виявиться у виконанні того, що обіцяє.

 9. ACAT - це роботизована торгова площадка зі штучним інтелектом і великими даними. На відміну від DBC, цей штучний інтелект створений для того, щоб забезпечити чесність на ринку NEO, стримуючи хакерів і шахраїв.

  Це також забезпечує ефективний варіант використання, який сприяє загальній функціональності і поліпшенню Блокчейна NEO. Отже, це можна легко назвати важливою утилітою для екосистеми NEO і, таким чином, вона може функціонувати протягом тривалого часу.

 10. NRVE - Мабуть, перший «Блокчейн соціальних мереж», що з'явився в NEO, Narrative може виявитися відповіддю користувача Блокчейна на перегляд Twitter, Instagram і Medium в одному.

  Narrative - це платформа для обміну контентом, де користувачі можуть додавати свій контент, щоб ділитися ним зі світом. Чим якісніше контент, тим більше вигод він надасть вкладнику завдяки моделі стимулювання проекту.

  Оскільки проект є першим у своєму роді і спрямований на створення і поширення контенту, він може рости на ринку, який ще не знайшов свого заснування, і тому перевага ранніх пташок може працювати в його користь.

 11. IAM - Мостовий протокол покликаний стати мережею, що з'єднує машини і користувачів, щоб надавати послуги перевірки та управління даними як приватним особам, так і підприємствам.

  Використовуючи діючі керівні принципи відповідності, мета платформи полягає в тому, щоб полегшити бізнес-процеси шляхом надання економічно ефективних рішень для складних і докладних методів, таких як знання вимог перевірки вашого клієнта (KYC).

  Платформа також буде використовувати приватні Блокчейни для забезпечення конфіденційності даних для відповідних користувачів.

  Незважаючи на те, що це дає користувачам можливість реалізовувати свої процеси в мережі Блокчейнів, найбільш ефективний варіант використання, про який фактично говорить платформа, - це ідентифікація верифікації, яка вже надається Блокчейнами, такими як THE KEY.Майбутні жетони

NEO також має кілька поточних і майбутніх ICO для проектів, які пропонують цікаві варіанти використання для своїх користувачів. Деякі з таких підприємств згадані нижче:

 1. CGE - Concierge стане децентралізованою платформою бронювання подорожей. Використовуючи можливості технології ланцюжка блоків і об'єднуючи її з передбачуваним списком постачальників, платформа прагне забезпечити однорангові з'єднання між мандрівниками і постачальниками. Це відкриє двері для прямого спілкування з 0-відсоткової комісією.

  За допомогою створення інтелектуальних контрактів платформа прагне здійснювати прозорі транзакції між відповідними сторонами, щоб гарантувати, що вона може зарекомендувати себе як платформа, що заслуговує довіри, для полегшення організації поїздок.

 2. IMU - Проект iMusify покликаний надати творцям музики прекрасну платформу для того, щоб ділитися своєю творчістю з усім світом.

  Використовуючи механізми справедливості і прозорості технології Блокчейн, проект має намір викорінити проблеми, з якими стикаються нові і старі художники в популярних потокових сервісах, надаючи їм всі можливості, яких вони заслуговують, щоб отримувати оптимальні вигоди, отримуючи оплату безпосередньо від користувачів.

  Змагаючись зі Spotify, це, безумовно, може виявитися рішенням, яке може стати успішним з більш широким впровадженням Блокчейна.

 3. ASA - Блокчейн Asura World збирається надати екосистему кіберспорту для любителів азартних онлайн-ігор, які можуть робити ставки і отримувати задоволення від ігор в безпечному та надійному середовищі.

  Платформа також буде надавати послуги наставництва для нових гравців жанру, і, навчаючи їх навичкам, необхідним для досягнення успіху в цьому сегменті, ставить перед собою мету підвищити їх досвід в два рази.Біржі, які перераховують токени NEP-5

Біржі, які їх перераховують, - це Huobi, Kucoin і Lbank.

Стандарт токенів NEP-5 росте при підтримці багатьох бірж, і це може привести до потенційного збільшення значення токенів NEP-5.

Інші маркери NEP-5 також будуть доступні на інших платформах в майбутньому завдяки їх універсальності і зручності використання.

Ще одне важливе зауваження щодо обмінів в аспекті децентралізованих бірж, які недавно створили ажіотаж в суспільстві NEO.

Нео-орієнтовані біржі, такі як Switcheo і Nex, також стануть важливими гравцями для екосистеми NEO.

Чому? Давайте заглибимося в це далі.

Важливість Switcheo і Nex

Децентралізовані біржі - найбільш обговорювані в ці дні, вірно? Binance збирається стати однією, Etherdelta для Ethereum іншою, IDEX теж має намір увійти в цю когорту. Це означає, що у спільноти NEO повинна бути своя біржа, правильно?

Switcheo - це децентралізована криптовалютна біржа, заснована на Блокчейні NEO, в якій перераховані токени NEP-5 і GAS. Це робиться для того, щоб заохотити використання Блокчейна NEO, зробивши його токени доступними для мас.

Switcheo має традиційний інтерфейс обміну, здатний надавати кінцевим користувачам найважливіші функції, щоб вони могли легко приймати торгові рішення.

NEX, також відомий як Neon Exchange, є ще однією децентралізованою біржею, яка в даний час знаходиться в процесі завершення процедури «Знай свого клієнта» (KYC) до того, як вона проведе свою ICO.

У NEX буде поліпшений користувальницький інтерфейс, а також спрощений гаманець для розширення браузера, який дозволить окремим користувачам взаємодіяти з децентралізованими додатками, а також дозволить приймати токени на основі NEO, NEO та мережеве паливо NEO, GAS.Гаманці з підтримкою токенів NEP-5

Існує багато гаманців NEO, які також підтримують токени NEP-5 для запуску NEO, але ось найпопулярніші:

 1. Ledger Nano S - захищає ваш NEO від хакерів в довгостроковій перспективі. Один з найбільш безпечних гаманців NEO. Єдина проблема полягає в тому, що вам потрібно мати обладнання для відправки NEO і GAS, а апаратне забезпечення тільки робить його більш безпечним.

 2. NEON Wallet - забезпечує можливість відправки, отримання та зберігання цифрового активу NEO, а також цифрового активу GAS. Крім того, цей гаманець забезпечує більшу простоту завдяки тому, що користувачі можуть автоматично отримувати свій належний ГАЗ, якщо вони тримають NEO в цьому гаманці NEON.

 3. Binance - біржа, яку багато хто вважає надійною та безпечною завдяки своїй репутації в прозорості для користувачів. Ця біржа також є місцем де можна тримати ваш NEO. Також набагато корисніше тримати свій NEO в цьому гаманці, ніж зберігати його в інших гаманцях.

 4. NEO GUI - цей гаманець вважається кращим настільним гаманцем, створеним для спільноти NEO, він був створений і розгорнутий основною командою NEO. Це графічний користувальницький інтерфейс, і він вважається синхронізуючим гаманцем. Це означає, що буде потрібно якийсь час, щоб надолужити згаяне і синхронізуватися з безперервним ланцюжком блоків NEO.

 5. NEO Tracker Wallet - це веб-гаманець з відкритим вихідним кодом. Це ще один відмінний гаманець через те, що користувачі цього гаманця можуть претендувати на GAS, що генерується мережею, по відношенню до NEO, який вони мають у своєму гаманці.

  Він вважається автономним гаманцем через те, що він використовує браузер відповідної машини, яка використовується для надання відповідної інформації, дані не зберігаються на серверах NEO Tracker.

  Цікаво відзначити, що це був гаманець, який не був створений офіційними розробниками NEO. Проте, гаманець все ще використовується декількома членами спільноти NEO і, схоже, дотримується певних стандартів для забезпечення безпеки цифрових активів.

 6. NEO Wallet - також відомий як Web Wallet, цей гаманець є легким гаманцем, підтримуваним спільнотою NEO. Цей легкий гаманець розглядається багатьма як корисний через властивості сховища і можливості здійснювати та приймати як цифрові активи, NEO, так і цифрове паливо для Блокчейна NEO, GAS. В даний час він доступний як розширення для Google Chrome і Microsoft Edge.

 7. NEO CLI - це ще один офіційний гаманець NEO від NEO. Різниця в цьому гаманці полягає в тому, що він заснований на командному рядку, звідси і назва NEO CLI. Звичайно, це означає, що не кожен захоче використовувати цей гаманець, він трохи складніше, майже як спроба використовувати EtherDelta, коли ви можете просто використовувати Coinbase. Якщо ви трохи знайомі з розробкою і використанням таких мов, як Javascript і C sharp, то цей гаманець якраз для вас. Якщо ні, то на ринку є безліч інших зручних для користувача гаманців.

  Цей гаманець надає користувачеві можливість отримувати цифрові активи Блокчейна NEO, NEO і GAS. Користувачі зможуть використовувати гаманець для зберігання і відправки своїх цифрових активів NEO і GAS.

Висновок

Хоча це дає вам основну інформацію про токени NEP-5 і майбутніх проектах, які їх використовують, слід зазначити, що ця інформація з часом буде розширюватися. Кількість токенів NEP-5 буде тільки збільшуватися, оскільки все більше розробників схиляються до NEO для тестування сервісів платформи.

Проте, ці перші кілька проектів мають вирішальне значення для успіху NEO, так як вони по суті скажуть світу, чи є платформа життєздатною чи ні, коли справа доходить до задоволення потреб користувачів в реальному світі.

У будь-якому випадку, ймовірно, що ринок NEP-5 буде рости, і, таким чином, ці маркери можуть бути чимось цікавим.

Сильні і слабкі сторони токенів NEP-5 (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться: