Найкраще майнінгове обладнання MoneroУстаткування для майнінга Monero - портал Guland

Monero став головною монетою конфіденційності в криптовалютах, з ринковою капіталізацією, досить великою, щоб зробити її 13-ю за величиною крипто-ринковою капіталізацією. Одна з причин, по якій він виріс, - це активна участь спільноти розробників і користувачів. Крім функції конфіденційності, багатьом подобається Monero, тому що він дуже зручний для майнерів. Він залишається однією з монет, яку можна ефективно видобувати за допомогою процесора або відеокарти на будь-якому комп'ютері.

Про Cryptonight

Ви можете бути новачком в криптовалютах, або просто в Monero і алгоритмі Cryptonight, тому ось деякі основи, які ви повинні знати про алгоритм.Як налаштувати видобувну установку Monero

Налаштування кожної команди може бути складним, і це також вірно для Monero, але поки ви знаєте, що потрібно, це не дуже складно. Робота з центральним процесором і графічним процесором трохи ускладнює настройку, і вам потрібно подбати про материнську плату.

Гарна новина полягає в тому, що коли у вас є установка для майнінга Monero, ви також можете використовувати її для видобутку будь-яких інших монет Cryptonight або Cryptonight V7. Нижче наведено основний список необхідного устаткування, а потім ми продовжимо обговорення кращих процесорів і відеокарт для майнінгу Monero в 2022 році.

Хоча апаратне забезпечення дійсно важливе, вам також знадобиться базове програмне забезпечення, і воно теж важливе. По-перше, ви повинні бути впевнені, що скачали і встановили правильні драйвери для майнінга, але є пара інших програм, які вам знадобляться:Процесори для майнінга Monero

Є кілька процесорів, які ви можете використовувати, і якщо ви приєднаєтеся до майнінгового пулу, ви дійсно зможете використовувати будь-який процесор для майнінга Monero. Однак, якщо ви хочете отримати максимальну продуктивність і віддачу, ви повинні вибрати один з цих трьох процесорів:

AMD Threadripper 1950X

Що стосується споживчих процесорів, ви не знайдете нічого більш потужного, ніж AMD Threadripper 1950X. Він має багато ядер, може бути легко розігнаний, і навіть якщо ви працюєте в режимі майнінга, у вас одночасно буде приємний досвід роботи на вашому ПК. Споживана потужність становить від 120 до 180 Вт, і за це ви отримаєте швидкість хешування 1000-1500 Гц/с.

Недоліком є ​​те, що крім дорогих витрат (880 дол. США), він також вимагає спеціальної материнської плати, яка коштує від 300 дол. США. Це робить досить дорогим запуск майнінг-установки з Threadripper. Крім того, більшості материнських плат, сумісних з Threadripper, також потрібні карти пам'яті DDR4, і останнім часом вони зіткнулися з нестачею і високими цінами.

AMD Ryzen 1800X

Це маленький брат Threadrippers, і це потужний процесор за привабливою ціною. Всього за 330 доларів ви отримаєте набагато вищу рентабельність інвестицій, однак енергоефективність не така хороша, як у Threadripper, тому електроенергія буде коштувати трохи дорожче. Ви виявите, що енергоспоживання становить 95 Вт, і за це ви отримаєте швидкість хешування 500-700 Гц/с. А материнські плати для Ryzens 1800X можуть бути набагато дешевші, починаючи з 60 доларів.

Звичайно, більш низька швидкість хешування означає, що ви отримаєте в три рази більше продуктивності від процесора Threadripper, але Ryzen як і раніше дає кращу віддачу. Ще одна особливість цих процесорів AMD полягає в тому, що вони часто отримують зниження цін від AMD, тому вартість при перепродажі може виявитися менше, ніж ви думаєте.

Intel Core I7 8700K

Якщо ви віддаєте перевагу процесорам Intel, а не AMD, то процесори I7 саме для вас. Це восьме покоління I7 можна порівняти з Ryzen, що споживають таку ж потужність, що має ту ж ціну і забезпечує таку ж потужність хешування, що і Ryzen. На жаль, ви не зможете розігнати цей процесор так само, як і Ryzen, а це значить, що межа розгону становить 500 Гц/с.Відеокарти для майнінга Monero

Перевага використання одного з цих чудових графічних процесорів для майнінга Monero полягає в тому, що ви можете легко перемикатися на майнінг інших монет, наприклад Ethereum, поки він не перейде, наприклад, на підтвердження ставки.

AMD RX 480/580

Крім того, що AMD RX 480/580 є однією з перших відеокарт, що використовуються для майнінга Monero, вона як і раніше володіє чудовою продуктивністю і швидкістю хешування 600-950 Гц/с. Вони продаються в роздріб за 300 доларів, і якщо ви зможете знайти одну за цією ціною, це відмінна угода. Швидше за все, ви не знайдете ні одну менше ніж за 450 доларів, тому що це дуже популярна карта серед майнерів.

AMD Vega 56/64

Якщо вам потрібна карта AMD, яка є справжньою робочою конячкою, то зверніть увагу на ці карти Vega. Вони продаються в роздріб по 750 доларів за карту 56 і 850 доларів за карту 64, але розраховуйте заплатити як мінімум на 50% більше і навіть до 100% від роздрібної ціни.

Ви можете розраховувати на продуктивність від 2000 Гц/с і до 2200 Гц/с. Якщо ви можете, намагайтеся уникати карт Blower і Edition, так як вони обидва шумові і не так ефективні при охолодженні.

Nvidia GTX 1080 Ti

Отже, це не найкраща карта для Монеро, але це, ймовірно, найгнучкіша карта, яку ви знайдете, і вона може добувати практично будь-яку видобуту монету. Ціна божевільна в $900. Швидкість хешування - тільки половина швидкості Vega 64 - 750-1000 Гц/с.

Якщо гроші не є для вас проблемою і ви бажаєте гнучкості в тому, що ви можете добувати, тоді GTX 1080 Ti - це ваша карта.

На закінчення

Інформація, представлена ​​вище, достатня для того, щоб ви могли прийняти рішення про те, який процесор і / або графічний процесор підійде для ваших завдань майнінгу Monero. У вас є ціна і коефіцієнт хешування кожної карти. І пам'ятайте, що ваша продуктивність може відрізнятися.

І не забудьте купити джерело живлення, досить потужне для карти, яку ви збираєтеся використовувати. Просто візьміть споживану потужність процесора і / або графічного процесора, який ви розглядаєте, і додайте додаткові 400 ват, щоб покрити енергоспоживання всіх інших компонентів.Майнимо Monero на новому алгоритмі картами Nvidia (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться: