Все про криптовалютні сервіси і проекти

Stepn - популярна гра: бігаєш і заробляєш

Що таке STEPN - блог Guland

STEPN - фітнес-додаток від австралійської студії Find Satoshi Lab. Працює за моделлю Move-to-Earn (M2E): користувач отримує токени проекту за свою фізичну активність. Для використання STEPN необхідно купити кросівки у формі NFT. Програма доступна для Android та iOS.

Як грати і заробляти в Axie Infinity

Що таке Axie Infinity - блог Guland

Axie Infinity - децентралізована гра у якій користувачі розводять та колекціонують істот «Axie». Одним із джерел натхнення для проекту послужила франшиза Pokemon, проте механіки в Axie Infinity все ж таки відрізняються. Геймплей проходить у віртуальному середовищі. Платформа дозволяє схрещувати їх, створюючи нових персонажів. Гравці заробляють при перемозі у битвах та продажу віртуальних істот.

Огляд проекту The Sandbox (SAND)

Що таке The Sandbox - блог Guland

The Sandbox - це віртуальний світ у жанрі пісочниці. Метавсесвіт проекту нагадує Minecraft, в якому використовується «кубічна» графіка. Користувачі можуть вільно розвивати віртуальний світ, створювати нерухомість та об'єкти, переміщатися та брати участь у міні-іграх.

Огляд сервісу Lido DAO (LDO)

Що таке Lido - блог Guland

Lido Finance - це сервіс для ліквідного стейкінгу криптовалют. Протокол дозволяє депонувати монети в стейкінг-контракт і отримати натомість рівну суму похідних токенів, які забезпечують ліквідність вкладених активів. Таким чином, користувач може продовжити використання заблокованих у стейкінг-контрактах криптовалюти для фінансових операцій. Наприклад, вносити їх у пули ліквідності.