Огляд апаратного гаманця Kasse: сховище криптовалют від Hyundai Payапаратний гаманець Kasse - портал Guland

Kasse - це німецьке слово, яке означає «маленьке сховище». Це також криптовалютний апаратний гаманець, розроблений Hyundai Pay як конкурент більш відомим апаратним гаманцям.

Устаткування Wallet Kasse було розроблено, щоб ваша крипта зберігалася в сховищі, що дає вам можливість поставити свої монети на холодне зберігання за допомогою пристрою не більшого, ніж диск USB. Kasse захистить ваші активи криптовалют, використовуючи обладнання банківського рівня безпеки.

Ви купуєте апаратний гаманець, щоб захистити свою криптовалюту від хакерів, вірно?

Основна мета гаманця Kasse і причина, по якій він був розроблений, полягає в тому, щоб гарантувати, що жодна третя сторона не зможе отримати доступ, переглядати, зберігати або витрачати будь-які із закритих ключів, що зберігаються на пристрої.

Цей гаманець був розроблений Hyundai Pay, південнокорейською компанією FinTech, заснованої на Блокчейні, яка також займається створенням інфраструктури Інтернету речей (IoT), виробництвом пристроїв IoT, виробництвом автомобілів, а також розробкою і виробництвом побутової електроніки.

Додаток Kasse Hardware Wallet

Апаратний гаманець Kasse поставляється з сумісним додатком, який дозволяє користувачам легко зберігати свої криптовалюти на апаратному гаманці. На додаток до простоти використання, додаток також забезпечує безпеку і зручність, а також може використовуватися для безпечної відправки та отримання підтримуваних криптовалют.

В даний час додаток доступний для Windows і Mac OS X англійською, корейською, китайською та японською мовами. Планується випуск версії для Linux, а також мобільних версій для Android і iOS.

Додаток Kasse забезпечує безпеку закритих ключів, вимагаючи, щоб користувач фізично взаємодіяв з апаратним гаманцем для відповідності транзакціям, зробленим в додатку. Це гарантує, що ніхто не зможе генерувати транзакції, якщо у них немає фізичного контролю над апаратним гаманцем.

Крім того, PIN-код повинен бути фізично введений в гаманець, щоб уникнути можливості атаки на ПК, яка може призвести до крадіжки ваших цифрових активів.Особливості Kasse

Гаманець Kasse має низку функцій, які роблять його привабливим вибором для любителів криптовалют, які серйозно ставляться до безпеки своїх закритих ключів.

Давайте докладніше розглянемо деякі з цих функцій:

  1. Підтримка множинних криптовалют. Апаратний гаманець Kasse в даний час підтримує десять різних криптовалют, причому планується додати ще більше. Поточний гаманець підтримує Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ethereum Classic (ETC), Bitcoin Cash (BCH), Bitcoin Gold (BTG), Dash (DASH), Litecoin (LTC), Qtum (QTUM), Ripple (XRP), Zcash (ZEC). Крім того, гаманець підтримує майже всі токени, сумісні з ERC-20.

  2. Універсальна сумісність з BIP39. Ви можете використовувати апаратний гаманець Kasse для імпорту, експорту і створення гаманців для будь-яких гаманців, сумісних з BIP39, таких як парольна фраза, і 12-24 гаманців для насіння.

  3. Апаратна конфігурація з двома чіпами. Апаратний гаманець Kasse був розроблений зі складною конфігурацією з двома чіпами, яка зберігає закриті ключі в безпечному середовищі, сертифікований CC EAL5 +. У цьому середовищі також є генератор справжніх випадкових чисел, який відповідає класу AIS-31 PTG.2. Іншими словами, ваші закриті ключі максимально захищені з використанням сучасних технологій.

  4. Вторинний захищений чіп. Вторинний захищений чіп блокується користувацьким ПІН-кодом і захищає активи від атак хакерів і інших зловмисних спроб крадіжки особистих ключів користувача. Вторинний захищений чіп захищає пристрій від всіх типів шкідливих програм, а також захищає його від вірусів, хакерів і реєстраторів ключів.

Налаштування Kasse Hardware Wallet

Коли ви отримаєте апаратний гаманець Kasse, в коробці буде перебувати сам апаратний гаманець HK-1000, а також USB-кабель, нейлоновий шнурок, керівництво користувача і порожній лист відновлення для запису фрази відновлення.

Щоб налаштувати гаманець для використання, спочатку необхідно завантажити відповідний програмний клієнт з веб-сайту Kasse. Вони рекомендують завантажувати і встановлювати програмне забезпечення без підключення апаратного гаманця Kasse.

Після установки програмного забезпечення ви можете підключити гаманець Kasse і приступити до налаштування захищеного гаманця.Переваги апаратного гаманця Kasse

Одним з перших переваг є безліч криптовалют, підтримуваних гаманцем Kasse. Ви можете не тільки зберігати до 10 валют одночасно, але і додавати будь-які токени, сумісні з ERC-20. Це робить Kasse дуже зручним для ентузіастів криптовалют, які також турбуються про безпеку своїх монет.

Оскільки апаратний гаманець Kasse використовує стандарт BIP39, він сумісний з іншими гаманцями BIP39 і підтримує генерацію парольних фраз або 12-24 слова. Це дозволяє імпортувати і експортувати насіння, і, що більш важливо, дозволяє створювати резервну копію гаманця і відновлювати ваш гаманець, якщо щось трапиться з Kasse.

Kasse є надзвичайно безпечним, використовуючи двочіпову архітектуру і персональні PIN-коди, щоб запобігти крадіжці або втрати будь-яких криптовалют, що знаходяться в гаманці.

Нарешті, апаратний гаманець Kasse зручний, оскільки він не тільки забезпечує безпечне зберігання, але і дозволяє користувачам легко відправляти і отримувати криптовалюти безпечно, все в одному гаманці.

Kasse Hardware Wallet - портал Порадник

Висновок

Якщо ви вибираєте рішення для апаратного гаманця, гаманець Kasse є безпечним і багатофункціональним. Можливо, він не такий популярний, як інші рішення для апаратного гаманця (Ledger Nano S, Trezor і KeepKey), але він досить новий і отримує все більш широке визнання.

Двочіпова архітектура допомагає забезпечити безпеку гаманця, а використання BIP39 означає, що ви завжди можете зробити резервну копію і відновити свій гаманець.Гаманці холодного зберігання криптовалют (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться: