Огляд апаратного гаманця KeepKeyАпаратний криптогаманець KeepKey - портал Guland

Апаратний криптовалютний гаманець KeepKey є одним з новітніх доповнень в світі апаратних гаманців для зберігання Біткоінів і інших криптовалют. Нинішнього покоління KeepKey досить для безпечного зберігання ваших Bitcoins і інших монет.

КіпКей продовжує розвиватися і вдосконалюватися, і з додаванням токенів ERC-20 і більш низькою ціною, в порівнянні з аналогами, KeepKey незабаром повинен піднятися вгору за рівнем частки апаратного гаманця на ринку.

Монети, що зберігаються

В даний час крипто-гаманець KeepKey може бути використаний для зберігання:

Це не величезний список монет, і інші апаратні гаманці можуть підтримувати більш широкий вибір альткойнів, але це хороший вибір монет, якими найбільше торгують.

Оскільки KeepKey був придбаний ShapeShift в серпні 2017 року, гаманець підтримує автоматичний обмін підтримуваних монет через ShapeShift API.

Відзначимо також, що в лютому 2018 року KeepKey оголосив про підтримку токенів ERC-20 в бета-версії свого клієнта. Перші підтримувані монети:

KeepKey має кілька подібностей, а також кілька відмінностей в порівнянні з іншими апаратними гаманцями, такими як Trezor або Ledger Nano S, тому вам буде корисний повний огляд при порівнянні апаратних гаманців і визначенні того, який з них найкраще відповідає вашим потребам.Функції безпеки

Оскільки основною функцією апаратного гаманця є забезпечення безпеки ваших Біткоінів і інших монет, перше, на що ми хочемо звернути увагу в будь-якому апаратному гаманці, - це пропоновані функції безпеки. Що стосується цього, KeepKey має всі функції, які ви шукаєте в сучасних апаратних гаманцях, щоб тримати хакерів і злодіїв подалі від ваших Біткойнів.

Якщо ви очікуєте першокласну безпеку для своїх криптовалют, це те, що ви отримаєте від KeepKey, з захистом не тільки від віртуальних атак, але і від фізичних атак. А при його використанні закриті ключі ніколи не залишають пристрій, тому його можна використовувати навіть на комп'ютері, який заражений шкідливим ПЗ або зламаний.

Ви можете думати про КіпКей як про свій власний крихітний автономний комп'ютер, розроблений і побудований спеціально для безпечного і надійного зберігання Біткоінів і інших криптовалют.

Таким чином, ви отримуєте офлайн-сховище своїх монет і рівні захисту. Фізичний захист забезпечується за допомогою PIN-кодів KeepKey і функції рандомізації чисел.

Забезпечується додатковий захист від фізичного доступу до пристрою, оскільки KeepKey є ієрархічний детермінований гаманець, який дозволяє створити початкове число резервного копіювання / відновлення з 12, 18 або 24 слів під час налаштування гаманця. Це початкове число генерується за допомогою ентропії не тільки з самого KeepKey, але і з комп'ютера, який використовується під час установки.

Щоб забезпечити безпеку самої вихідної фрази, вона генерується в автономному режимі і відображається тільки на екрані КіпКей. Це гарантує, що ваша фраза резервного копіювання / відновлення ніколи не буде доступна в Інтернеті. Обов'язково запишіть її та зберігайте в надійному місці, так як вона знадобиться вам для повернення монет, якщо ваш ключ KeepKey буде коли-небудь вкрадений, загублений або знищений.

Якщо така неприємна подія станеться, ви можете використовувати резервну копію і розширення KeepKey Chrome, щоб швидко і легко відновити свій гаманець і всі монети, що містяться в ньому.

Екран KeepKey забезпечує додаткову безпеку, допомагаючи вам підтвердити, що ви відправляєте правильному одержувачу, але пам'ятайте, що він не зупиняє фішингові атаки, це може зробити тільки ваша власна пильність.Безпечна упаковка

З того моменту, як ваш КіпКей буде доставлений в ваш будинок, ви побачите, що безпека сприймається серйозно. Упаковка не тільки упакована в термоусадочну плівку, але також запечатана печаткою KeepKey, яка доводить, що ніхто не відкривав упаковку перед вами. Усередині коробки ви знайдете апаратний гаманець KeepKey, USB-кабель для підключення вашого KeepKey до комп'ютера, карту для запису вашого насіння відновлення, шкіряний чохол для зберігання цієї карти та інструкції по налаштуванню КіпКей в перший раз.

Захист PIN

KeepKey використовує той же метод для створення PIN-коду, що і Trezor, який не дозволяє хакерам і клавіатурним шпигунам зламати ваш PIN-код. По суті, клавіатура для відображення PIN-коду знаходиться на пристрої KeepKey з випадковим шифруванням цифр. Фактичне введення здійснюється в розширенні програмного забезпечення браузера, а номери працювати не будуть. Це означає, що у хакера немає можливості дізнатися, які номери ви фактично вводите для свого PIN-коду.

Відновлення

Коли ви вперше налаштовуєте KeepKey, він випадковим чином генерує парольну фразу для відновлення з 12 слів. Це дозволяє вам відновити ваші монети, якщо КіпКей коли-небудь буде зламаний або вкрадений. Це також утримує злодіїв і хакерів від відновлення монет. І хоча за замовчуванням використовується ключова фраза з 12 слів, ви можете вказати довшу фразу з 18 або 24 слів під час налаштування для забезпечення додаткової безпеки. Завжди зберігайте насіння відновлення в безпечному місці, так як ви можете втратити всі свої монети, якщо ваш KeepKey буде втрачено, пошкоджено чи викрадено, і у вас більше не буде насіння відновлення.

Захист парольної фрази

KeepKey має можливість додати вашу власну фразу-пароль для додаткового захисту пристрою від поганих людей. Ключова фраза - це додаткове слово, яке додається до вашої пропозиції відновлення, яке ніколи не зберігається в вашому KeepKey. Ніхто ніколи не дізнається вашу фразу-пароль, якщо ви не скажете їм, що це таке. Це відмінна функція, яка додатково захищає ваші монети від крадіжки.Захист особистих ключів

КіпКей генерує закритий ключ, використовуючи апаратний генератор випадкових чисел в поєднанні з випадковістю, що надається вашим комп'ютером. Потім він працює з програмним забезпеченням гаманця на вашому комп'ютері, беручи на себе управління генерацією секретного ключа, зберіганням секретного ключа і підписанням транзакції. Ваші особисті ключі залишаються на пристрої, забезпечуючи їх постійну безпеку. А оскільки KeepKey захищений за допомогою PIN-коду, ніхто не зможе отримати доступ до ваших ключів, навіть якщо вони вкрадуть пристрій.

Забезпечення транзакцій

Підписання транзакції також виконується на пристрої KeepKey. Кожна транзакція повинна бути підтверджена фізичним натисканням кнопки на KeepKey. Навіть якщо транзакція була підроблена хакером, у них не буде можливості відправити її, тому що вони не зможуть фізично натиснути кнопку на девайсі. Крім того, прилад захищений від шкідливих програм і вірусів, оскільки працює в автономному режимі і без програмного забезпечення.

Інформація про продукт

КіпКей дещо більше, ніж інші апаратні гаманці, але це означає, що його екран також легше читати. Хоча це також означає, що KeepKey не так легко носити з собою, але він як і раніше досить малий, щоб мати при собі, якщо необхідно. А оскільки апаратні гаманці дійсно найкраще підходять для холодного зберігання ваших Біткоінів і інших монет, вам не потрібно носити їх з собою більшу частину часу.

Якщо ви дійсно хочете взяти KeepKey з собою, коли ви подорожуєте, ви, безумовно, можете, і, оскільки він використовує флеш-пам'ять, його можна безпечно брати з собою через рентгенівські пристрої аеропорту. Зверніть увагу, що пристрій зроблено з металу і буде активувати металошукачі.

KeepKey буде працювати з операційними системами Windows, OSX, Linux і Android, тому його можна використовувати з більшістю сучасних комп'ютерів, а також з планшетами та смартфонами Android. Як програмний гаманець використовується спеціальне розширення для браузера Chrome, а також його можна використовувати з Electrum і MultiBit HD. Крім того, KeepKey - це пристрій класу USB HID (наприклад, клавіатури, миші і ігрові контролери). Він не вимагає драйверів при використанні в Windows, Mac або Linux.Повний огляд гаманця KeepKey (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться: