Огляд гаманця Ledger Nano SАпаратний криптогаманець Ledger Nano S - портал Guland

Якщо у вас вже є Біткоіни, ви, можливо, чули про Ledger Nano S. Він швидко став одним з найбільш відомих апаратних гаманців Біткойн завдяки доступній ціні і відмінній здатності захистити ваші Біткоїни від хакерів і крадіжок. Ви можете задатися питанням, чи варто витрачати гроші на подібний апаратний гаманець.

Рішення залишається за вами, але якщо ви вважаєте, що інші гаманці не більш безпечні, ніж смартфон, планшет або комп'ютер, ви розумієте, чому інвестувати в апаратний гаманець це мудро.

Про компанію

Заснована в 2014 році, компанія Ledger є лідером рішень в області безпеки і інфраструктури для криптовалют і Блокчейн додатків. Ledger зі штаб-квартирою в Парижі, Верзоні і Сан-Франциско має в своєму розпорядженні команду з 80 фахівців, які розробляють різні продукти і послуги для захисту активів криптовалют для приватних осіб і компаній, включаючи лінію апаратних гаманців Ledger, вже продану в 165 країнах. Безумовно, найпопулярнішим з апаратних гаманців Ledger є Ledger Nano S, який ми сьогодні розглянемо.Опис продукту Леджер Нано С

Ledger Nano S - це апаратний гаманець для Bitcoin, Ethereum і Altcoins, заснований на надійних функціях безпеки для зберігання криптографічних активів і захисту цифрових платежів. Він підключається до будь-якого комп'ютера (USB) і має вбудований захищений OLED-дисплей для подвійної перевірки і підтвердження кожної транзакції одним натисканням на бічні кнопки.

Якщо у вас є криптовалюта, вам необхідно захистити свої конфіденційні дані і доступ до своїх коштів. З Ledger Nano S секрети, такі як закриті ключі, ніколи не розкриваються: конфіденційні операції ізольовані всередині вашого апаратного гаманця в сучасному елементі безпеки, заблокованому за допомогою PIN-коду. Транзакції не можуть бути підроблені, вони фізично перевіряються на вбудованому екрані простим натисканням кнопки.

Ledger Nano S включає в себе підтримку:

  • Viacoin (VIA)
  • Neo (NEO)
  • Stealthcoin (XST)
  • Stellar (XLM)
  • Hcash (HSR)
  • Digibyte (DGB)
  • Qtum (QTUM)
  • PivX (PIVX)

Слід також зазначити, що якщо ви використовуєте Ledger Nano S в поєднанні з MyEtherWallet, ви можете зберігати будь-яку монету ERC20 (а таких альткойнів ERC багато - їх занадто багато, щоб перерахувати їх всі тут). Ви можете відправляти і отримувати платежі, перевіряти свої рахунки і управляти декількома адресами для кожної валюти з одного пристрою. Nano S також підтримує стандарт FIDO® Universal Second Factor, який спрощує процес аутентифікації на сумісних онлайн-сервісах, таких як GMail, Dashlane, Dropbox або GitHub.Функції безпеки Ledger Nano S

Це реальна причина інвестувати в апаратний гаманець - функції безпеки. Немає кращого способу захистити свої Біткоіни і інші монети від хакерів і злодіїв. Леджер Нано С зберігає ваші особисті ключі в безпеці, оскільки вони зберігаються на самому пристрої. Вони ніколи не відкриваються для доступу в Інтернет, і ваш PIN-код або пароль (фраза відновлення) ніколи не відкриваються для доступу в Інтернет, що робить неможливим виявлення їх хакерами і подальшого використання для крадіжки ваших Біткоінів.

Давайте розглянемо кожну функцію, яка захищає ваші Біткоіни на Ledger Nano S:

Фізичні кнопки - Ledger Nano S має дві кнопки, які потрібно натиснути разом, щоб підтвердити транзакцію. Це означає, що навіть якщо хакер отримає доступ до вашого апаратного гаманцю (малоймовірно), він все одно не зможе вивести з нього будь-які монети, тому що він не зможе фізично натиснути на ці дві кнопки.

PIN-код - при першому налаштуванні Ledger Nano S вам потрібно створити чотиризначний PIN-код. Це допомагає захистити ваш пристрій в разі, якщо ви якимось чином його втратите. І малоймовірно, що незнайомець зможе отримати доступ до ваших Біткоінів, якщо знайде ваш гаманець, оскільки їм не пощастить, бо після трьох невдалих спроб правильно ввести PIN Леджер Нано С повертається до заводських налаштувань і фрази відновлення з 24 слів. Потім необхідно ввести фразу, щоб відновити Біткоіни, які були збережені в гаманці.

Автономне сховище для ваших особистих ключів. Однією з найнебезпечніших речей є доступність ваших особистих ключів на підключеному до Інтернету пристрої. Так хакери отримують доступ до закритих ключів і крадуть ваші Біткоіни. Ledger Nano S не тільки зберігає всі ваші особисті ключі в автономному режимі, але і генерує їх, а також вашу фразу для відновлення в автономному режимі. В основному все робиться в автономному режимі, тому у шкідливих програм або хакерів ніколи не буде доступу до ваших Біткойнів.

Фізичний захист від несанкціонованого втручання - коли ваш Ledger Nano S доставляється вам, він запечатується захисною стрічкою від несанкціонованого відкриття упаковки, щоб гарантувати, що пристрій не буде підроблено до того, як він дійде до вас. Якщо стрічка виглядає так, як ніби вона була якимось чином змінена, є ймовірність, що хтось спробував або навіть втрутився в ваш пристрій, перш ніж він досяг вас. Якщо це станеться, просто напишіть Ledger, і вони будуть раді вислати вам новий Ledger Nano S.

Нема батареї. Варто також відзначити, що в Леджер Нано С немає батареї. Це означає, що коли він відключений, він вимикається і повністю відключається.

Функції безпеки Ledger Nano S - портал GulandПідтримка фрази відновлення і пароля

При початковому налаштуванні Ledger Nano S для вас буде створена фраза відновлення з 24 слів. Ця фраза відновлення повинна бути записана і збережена в таємниці та в безпечному місці. Якщо щось трапиться і вам знадобиться відновити апаратний гаманець, використовуйте цю фразу для відновлення.

Протягом довгого часу користувачі також були зацікавлені в тому, щоб Ledger додавав підтримку парольної фрази, і з випуском поновлення Ledger Nano S 1.3 тепер включена підтримка парольної фрази.

Ledger включив підтримку парольної фрази в якості прихованого облікового запису на вашому Ledger Nano S. Для цього потрібно створити другий прихований гаманець. Перший основний гаманець повинен використовуватися для зберігання невеликих сум Біткоіна, а прихований гаманець - для зберігання великих сум, до яких рідко звертаються. Ідея полягає в тому, що якщо ваш гаманець піддасться крадіжці, хакер або злодій отримає доступ тільки до основного гаманця і невеликої кількості Біткойнів, що зберігаються там.

Прихований гаманець залишається повністю під вашим контролем, і якщо ви якимось чином не будете змушені дати PIN-код і фразу-пароль для прихованого гаманця, ці монети залишаться в безпеці.

Безпека від екрану Ledger Nano S

Хоча деякі можуть подумати, що екран на Ledger Nano S - не більше ніж зручність, факт полягає в тому, що цей екран також допомагає забезпечити безпеку пристрою.

Перший рівень безпеки настає, коли ви вперше налаштовуєте пристрій і генерується фраза відновлення. У більшості гаманців Біткоіни ця фраза відновлення відображається на екрані вашого комп'ютера або смартфона. Зараз в більшості випадків це досить безпечно, але не завжди. Кожен раз, коли у вас є пристрій, підключений до Інтернету, який схильний до зараження шкідливими програмами і вірусами, є ймовірність, що пристрій було зламано. І ви можете навіть не знати, що це було скомпрометовано. Це означає дві речі при налаштуванні Біткойн-гаманця:

Очевидно, ви не хочете, щоб щось з цього сталося.

Якщо ви використовуєте апаратний гаманець, такий як Леджер Нано С, фраза відновлення фактично генерується, коли пристрій знаходиться в автономному режимі і не підключений до Інтернету. Це означає, що фраза відновлення не може бути відправлена ​​через Інтернет і не може бути зламана віддалено.

Існує ще один спосіб захисту екрану при використанні апаратного гаманця.

Екран в Ledger Nano S додає рівень захисту при відправці платежів.

Екран вимагає, щоб ви підтвердили правильність сум платежів перед відправкою, гарантуючи, що ви захищені від відправки занадто великої кількості Біткоінів.

Безпека від екрану Ledger Nano S - портал Guland

Нарешті, оскільки всі транзакції відбуваються в автономному режимі, завдяки екрану Ledger Nano S можна навіть підключитися до комп'ютера, який вже був заражений шкідливим ПЗ або вірусом, і це не вплине на вашу Ledger Nano S або ваші угоди. Ваші Біткоіни завжди залишаються в безпеці в апаратному гаманці.Cryptosteel: додаткова безпека для вашого Nano S

Якщо ви серйозно ставитеся до резервного копіювання ваших особистих ключів, чому б серйозно не зайнятися резервним копіюванням фрази відновлення. Звичайно, ви можете написати це на аркуші паперу і сподіватися на краще, але нова Cryptosteel від Ledger стійка до води, пожежі, зносу, старіння і майже всьому, що може зруйнувати паперову версію вашої резервної копії фрази відновлення. Він був розроблений для того, щоб ваша фраза з 24 слів була безпечна на століття.

Ваші особисті ключі

Більшість людей не враховують той факт, що у вас немає криптовалют. Що у вас дійсно є, так це закриті ключі, які дають вам можливість підписувати транзакції і переводити криптовалюти на нову адресу, тим самим «витрачаючи» їх. Той, хто контролює закриті ключі, контролює купівельну спроможність криптовалют.

Ваше обладнання Ledger існує для зберігання і захисту цих закритих ключів, але закриті ключі також доступні через фізичну резервну копію фрази відновлення з 24 слів, згенерованої при первинному створенні апаратного гаманця. Багато людей можуть не усвідомлювати, що закриті ключі і фраза відновлення представляють собою одну і ту ж інформацію, просто представлену по-різному. У разі ваших закритих ключів уявлення є двійкова міра обчислення, а фраза відновлення представляє інформацію у вигляді зрозумілих людині слів. Фраза відновлення використовується в разі, якщо ваш Nano S втрачений, знищений або вкрадений. Він в основному відтворює ваші особисті ключі на новому пристрої.

Необхідність захистити вашу резервну копію

Наявність апаратного гаманця Ledger для захисту ваших закритих ключів є дуже мудрим рішенням, але що, якщо пристрій буде втрачено, знищено або вкрадено? Сподіваємося, у вас все ще є фраза відновлення. Якщо у вас є Cryptosteel, це гарантує, що ваша фраза відновлення не пошкоджена і надійно зберігається.

Щоденне використання Nano S не вимагає використання фрази відновлення, замість цього ви використовуєте легко запам'ятовуючий PIN-код для доступу до своїх коштів. Але фраза відновлення - це ваша резервна копія на випадок, якщо ви більше не зможете отримати доступ до обладнання. І вам може не знадобитися фраза відновлення роками або навіть десятиліттями. Це робить необхідним мати резервну копію вашої фрази відновлення, яка є непорушною. Уявіть собі, що папір, на якій була написана ваша фраза відновлення, загубилася в русі, знищена пожежею або була просто викинута кимось, хто не усвідомлював її важливість. Ваші кошти можуть бути втрачені назавжди.

Cryptosteel - портал Guland

Cryptosteel поставляється в упаковці, в комплекті з двома Ledger Nano S пристроїв і всіх апаратних засобів і інструкцій, необхідних для обох. Це означає, що ви можете використовувати один і залишити інший, щоб встановити фразу для відновлення і повернути свої кошти, якщо це коли-небудь знадобиться. Уявіть, що ваш Nano S вкрадений. За допомогою цього методу резервного копіювання ви можете відновити ваші особисті ключі на другому пристрої і перевести кошти, перш ніж вони можуть бути вкрадені з вихідного пристрою.

На закінчення

Той, хто володіє Біткоінами на суму більше кількох сотень доларів або іншими альткоінами, повинен попіклуватися про безпеку цих монет. Ви б не залишили кілька сотень доларів в паперовій валюті, де кожна людина могла б просто взяти їх і піти, чи не так?

Якщо ви не використовуєте апаратний гаманець для зберігання Біткойнів, ви відкриваєте себе для того, щоб хакер пішов з вашими Біткоінами. З Ledger Nano S насправді немає причин не купувати його і не надавати вашим Біткойнам необхідний їм захист, а ви самі можете бути впевнені, що ваші Біткоіни і інші монети знаходяться в безпеці.Ledger Nano S - коротко про головне (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться: